İçeriğe geç

Çiftecevizler Kurye

Çiftecevizler Kurye
Çiftecevizler Kurye

İstanbul’un 39 ilçesinden biri olan Şişli, şehrin en eski ve merkezi noktalarından birisidir. Her alanda yoğun bir faaliyet alanına sahip olan ilçede bulunan Alışveriş merkezleri, 5 yıldızlı oteller, restoranlar, kafeler ve butik mağazalar sebebiyle büyük bir insan hareketliliği bulunmaktadır. İl sınırları içerisinden oldukça fazla insanın ilgisini çeken ilçenin, en yoğun iş ve yaşam bölgelerinden biride Çiftecevizler semtidir. Yoğun iş ve alışveriş faaliyetleri sebebiyle araç trafiğinin kimi zaman katlanılmaz olduğu bölgede, araçlı teslimat hizmetleri kısıtlı manevra kabiliyetleri dolayısı ile aksamaktadır. Çiftecevizler kurye hizmetleri, bölge açısından oldukça önemli bir kullanım aracıdır. Gerek yetişmesi gereken ofis teslimatları, gerekse de acil olarak yerine getirilmesi gereken evrak taşımacılığı konusunda, pratik bir çözüm arayışına cevap vermektedir.

 • Yiyecek ve giyecek ürünleri teslimatı
 • Sigortalı teslimat güvencesi
 • Tecrübeli lojistik hizmeti
 • Dondurulmuş ürün taşımacılığı
 • Et, balık ve süt ürünleri teslimat hizmeti

Dar sokaklar ve trafik saatinde yoğunlaşan hatta kapanan caddeler için, çok daha pratik bir hizmet olan SYS Kurye tüm sıkışıklıktan kurtulmanızı sağlayarak işlerinizi yerine koymaktadır. Tüm bu yenilik ve kolaylıkları sizlere sunan Sys Kurye, geçmişten aldığı eşsiz kurye deneyimleri sayesinde sizlere en pratik ve en hızlı teslimat hizmetini sunuyor. Şeffaf fiyat politikalarımız sayesinde Çiftecevizler kurye alanında, en kaliteli hizmeti, en uygun fiyat garantisi ile sizlerle buluşturuyoruz. Güler yüzlü kurye personellerimiz sizlere eşsiz hizmetler sunabilmek için, gereken tüm teknik altyapıya sahip bir donanım eşliğinde, teslimatları adreslerine ulaştırıyor. En üst düzey teslimat seçenekleri ile bölgenin öncü firması Sys Kurye olarak, Kurye alanında en doğru tercihiniz olmaya devam ediyor.

 • En uygun fiyat garantisi
 • Güvenli teslimat hizmeti
 • Ekspres kurye taşımacılığı
 • Gece nöbetçi kurye teslimatları
 • Kişiye özel VIP taşımacılık

En özel hizmet ağlarını sizlere sunan kurye ekiplerimiz, eşsiz navigasyon altyapısı ve periyodik bakımları yetkili servislerde gerçekleştirilen eksiksiz araçları ile güvenli bir teslimat hizmeti almanızı sağlıyor. Planla taşımacılık hizmetleri ile farkını ortaya koyan deneyimli ekibimiz ve 7 gün 24 saat tüm sorularınıza yanıt bulabileceğiniz müşteri destek hattımız, sizlere teslimat işlerinizin tüm aşamalarında yardımcı oluyor. Toplu dağıtım servisimiz, düğün, kına, nikah, nişan, sünnet, doğum günü, söz, toplantı, baby shower, açılış, davet ve sergi gibi tüm organizasyon işlerinizde yanınızda oluyor ve sizin adınıza davetiye dağıtımlarınızı gerçekleştiriyor. Daima müşteri memnuniyeti parolası ile hizmette sınır tanımayan Sys Kurye olarak, Çiftecevizler kurye işlerinizde, ekspres, VİP ve acil kurye servisi gibi kalıcı çözümleri sizlerle buluşturuyoruz.

 • En üst kalite teknik donanım
 • Sorunsuz teslimat garantisi
 • 7 gün 24 saat acil taşımacılığı
 • Ekspres kargo hizmeti
 • Özel taşıma seçenekleri
 • Toplu dağıtım

Öncü hizmetlerimiz sayesinde, trafik yoğunluklarının canınızı sıkmasına asla izin vermiyor ve sizlere verilen tahmini teslimat süresi içerisinde, paketinizi güvenle adreslerine ulaştırıyoruz. Yol şartlarında oluşabilecek veya teknik aksaklıklardan doğabilecek her hangi bir problemde yedek saha personellerimiz, teslimatınızın tamamlanması adına zaman kaybetmeden devreye girmektedir. Çiftecevizler kurye alanında sizlere sunduğumuz tüm hizmetlerimiz sayesinde, güvenilir ve kaliteli taşımacılık avantajları ile buluşmanızı sağlıyoruz. Kaliteli hizmet anlayışı ve deneyimlerimizden aldığımız güçle, sizlere her an yardımcı olan firmamız Sys Kurye, olası sürprizlere yer vermeden teslimatları güvenle yerine ulaştırıyor.

 • Her türlü bitki ve çiçek gönderimi
 • %100 müşteri memnuniyeti
 • Deneyimli çağrı merkezi personeli
 • Bölgeye özel hizmetler
 • A’dan z’ye hızlı ve profesyonel çözümler

Çiftecevizler Kurye Hizmeti

Yenilikçi iş anlayışımız ile özellikle İstanbul’da hızlı ve güvenilir kurye hizmeti sağlayan firmamız Sys Kurye bünyesinde Çiftecevizler kurye hizmetimizi hayata geçirmiş bulunmaktayız. Verdiğimiz farklı tipteki hizmetlerimiz sayesinde İstanbul’un hangi yakasında olursanız olun, 45 ila 180 dakika içerisinde gönderinizin teslimatı güvenle sağlanmaktadır.

En çok tercih edilen hizmetlerimiz olan:

 • Moto kurye
 • Uçak kurye
 • Express kurye ve
 • Gece Kurye hizmetlerimize Çiftecevizler kurye aracılığı ile ulaşmanız artık daha da kolay.

Firmamız bünyesinde sunduğumuz tüm hizmetlerimizde randevulu bir sistem kullanmaktayız. Kurye hizmetlerimizden yararlanmak için başvuruda bulunduğunuzda, gönderi adresine ve zamanına bağlı olarak oluşturulan en hızlı rota ve en uygun saat belirlenmekte, teslim alma ve etme saati tarafınıza bildirilmekte, tam saatinde teslimat tamamlanmaktadır. Hem hızlı hem de zamanında teslimat prensibine sahip çalışma arkadaşlarımızla saatlerce kargo beklemeye ya da siz yokken ve kaçırdığınız kargolara son veriyoruz.

İstanbul’un tüm ilçelerine 7/24 kurye hizmeti vermekteyiz. Lojistik masraflarını minimuma indirerek, hava ve trafik şartları ne olursa olsun trafikte hızlıca seyir edebilen profesyonel motor sürücülerimiz ile Çiftecevizler kurye hizmetimizi kullanımınıza sunuyoruz.

Moto kuryelerimiz ile gün içerisinde İstanbul’un herhangi bir bölgesine 120 ila 180 dakika arasında teslimat gerçekleştirebiliyoruz. Dilerseniz, hızlı kurye seçeneğimiz ile 60 ila 90 dakika arasında teslimat ya da express kurye seçeneğimiz ile 45 ila 60 dakika arasında teslimat sağlayan seçeneklerimiz de mevcuttur. Bunların dışında gece kurye servisimiz ile de yanınızdayız. Mesai saatleri dışında acil bir gönderiniz olması haline yararlanabileceğiniz bu servisimizde nöbetçi motor kuryemiz size yönlendirilerek gönderiniz teslim alınır ve teslim edileceğe adrese olan mesafe, yol ve hava şartlarına bağlı olarak, kuryemizin ve gönderiniz güvenliği ön planda tutularak, teslimat süresi ve ücret belirlenir.

Yoğun trafikte aşırı hız ya da kötü hava koşulları sebebi ile oluşabilecek olumsuz durumlar ile başa çıkmayı çok iyi bilen profesyonel moto kurye ekibimiz, hem kendi hem de trafikte bulunan diğer araçların ve yayaların güvenliğine azami dikkat göstermektedir. Çiftecevizler kurye ekibimizde yer alan çalışma arkadaşlarımız, motosiklet kullanımında deneyimli, trafikte saygı ve sevgi anlayışına sahip kişilerden oluşmaktadır.

Birbirinden hızlı, güvenli ve ayrıcalıklı hizmetimize ekonomik ücretlerle ulaşabilirsiniz. Firmamız bünyesinde sunduğumuz tüm hizmetlerimiz piyasa değerinde ücretlendirilmektedir. Kurye hizmetimizden yararlanmak istediğiniz anda gönderinizin içeriği ve teslimat adresine bağlı olarak çıkan uygun fiyatlarla bütçenize de katkı sağlayacaksınız.

Hayatınızı kolaylaştıracak birbirinden farklı çözüm ve hizmetlerimize 7/24 ulaşılabilir çağrı merkezimiz ile yapacağınız kısacık bir telefon görüşmesi ile ulaşabilirsiniz. Kurye hizmetimizden yararlanma talebinizi ilettiğiniz anda tarafınızdan alınacak, isim-soy isim, gönderi içeriği ve adresi gibi birkaç temel bilgi ile gönderi ve teslimat sürecine ait tüm detaylar tarafınıza iletilmektedir. İşlemler için anında randevu oluşturulmakta, çıkan ücreti ve randevu detaylarını kabul etmeniz haline gönderi süreci başlatılmaktadır. Gönderinizin teslim alınacağı adrese iletilen saatte ulaşan ekip arkadaşımız, belge karşılığında gönderinizi teslim alıp tam zamanında teslim edileceği adrese varacaktır. Gönderiniz teslim edildiği anda her iki tarafa da bilgilendirme mesajı iletilmekte, her daim güvenli kurye hizmeti sunulmaktadır.

Sunduğumuz tüm Çiftecevizler kurye hizmetlerle, müşterilerimizin hayatlarında olumlu izler bıraktığımız inancı içerisindeyiz. %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı ilke edinen firmamız çalışanları, bakımları asla ihmal edilmeyen güçlü ve dayanıklı motor filomuz ve her duruma uygun seçeneklerimiz ile iş ve özel hayatınızdaki tüm kargo işlemlerinde yanınızda olacağız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara