İçeriğe geç

Giyimkent Kurye

Giyimkent Kurye
Giyimkent Kurye

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ve ihtiyaçların da buna bağlı olarak artmasıyla birlikte birçok alanda yeni iş sahaları ve yeni hizmetler açılmaya başlamıştır. Bunlardan bir tanesi de son zamanlarda oldukça yaygınlaşan Giyimkent kurye hizmetidir. Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük ve trafik sorunuyla karşı karşıya olan şehirlerde motorlu kurye hizmeti hem üreticilerin hem de tüketicilerin sıkça başvurduğu hizmet alanlarından birisi haline gelmiştir.

Kurye hizmetleri, her ne kadar kargo hizmetleri ile kıyaslanıyor ve karıştırılıyor olsa da ikisi birbirinden farklı hizmetlerdir. Temel olarak aynı amaç doğrultusunda hizmet sağlarlar ancak kurye hizmetleri genellikle şehir içi ve yakın mesafeler için tercih edilmektedir. Kargo firmaları da şehir içi teslimat yapabilmektedirler, ancak kurye hizmetleriyle, özellikle  kurye hizmetleriyle teslimatlar daha hızlı bir şekilde sağlanmaktadır.

Biz de kurye olarak siz müşterilerimize hem daha hızlı hem de güvenli bir hizmet sunmayı amaçlamaktayız. Kendimizi sizlerin yerine koyarak görev yapmayı ilke edinmiş bir firmayız. Motorlu Kurye hizmeti, güven ve titizlik gerektiren bir alandır. Kurye çatısı altında çalışan tüm personellerimizle müşterilerimizin taleplerinin hızlı ve güvenli bir şekilde yerine getirilmesi için canla başla çalışmaktayız.

Web sitemizin iletişim kısmında bulunan telefon numarası üzerinden bizlere ulaştıktan sonra motorlu kuryemiz en kısa sürede adresinize gelmektedir. İstanbul’un tüm ilçelerinde kuryelerimiz bulunmaktadır, bu şekilde bize ulaşan müşterimizin adresi neresi olursa olsun en kısa sürede kendisine ulaşım sağlayabilmekteyiz. Sürecin başından sonuna kadar bütün işlemleri kurumsal çerçevede yapmaktayız.

Motorlu kurye personellerimizin tamamı A2 sınıfı ehliyetlere sahiptirler. Göndermek istediğiniz eşya ve evraklarınızı gönül rahatlığıyla bizlere teslim edebilir ve takip sistemimizle web sitemiz üzerinden motorlu kurye personelimizin nerede olduğu bilgisine erişebilirsiniz. Yine aynı zamanda teslimat yapıldığında bilgilendirilmektesiniz. Görüş, öneri ve sorularınız için iletişim kısmında numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Tüm şehirlerde artan trafik sorunu sadece insanların ulaşımını problemli hale getirmekle kalmıyor ayrıca gönderilmek istenen bir materyalin zamanında ulaşamamasına sebep oluyor. İş hayatında ya da günlük hayatta ise kargoların, materyallerin ya da önemli evrakların zamanında ulaşması çok büyük önem arz ediyor. Kargosunu hızlı bir şekilde göndermek isteyen insanlar ya yüksek fiyatlı ya da zamanında ulaşamayan bir kargo ile karşılaşıyor. Size kargo göndermenin hem hızlı hem de hesaplı bir yolunu sunuyoruz.

Esenler Belediyesi ilçe sınırları içinde istediğiniz herhangi bir lokasyondan diğer bir lokasyona göndermek istediğiniz ürünü 7 gün 24 saat götürmek için hizmetinizde. Vakit nakittir sözü günümüzde geçerliliğini korumaya devam ediyor. Teknolojinin gelişimi iletilerimizin hızını arttırdı, böylelikle bize hayatımızda çok daha fazla zaman kaldı. Bizler kargolarınızda da bu zamanı size kazandırmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Trafiğe takılan ve size zaman kaybı yaşatan hantal vasıtalar yerine Giyimkent kurye kullanmanız sizi bir adım öne çıkartacak ve size zaman tasarrufu sağlayacaktır. Belgelerinizin şehir kalabalığında trafiğe takılmadan ve hesaplı bir şekilde istediğiniz lokasyona ulaşmasını istiyorsanız Avrupa Yakası Kurye tam size göre.

Hizmetimizin en büyük avantajlarından biri ise bu hizmete her an ulaşabiliyor olmanız. Evraklarınızı, materyallerinizi hazırlayın ve telefonunuzdan bize ulaşın ve anında kapınızda olalım. Yaşadığınız şehir içinde istediğiniz yere evraklarınızı veya kargonuzu ulaştıralım.

Bizim için her müşteri özeldir, her müşterimizin gönderdiği materyal önemlidir. Bu sebeptendir ki her bir müşterimizin her bir emanetini taşımak bir kuryemizin görevidir. Böylelikle kargonuzun kaybolma, zarar görme ya da karışma ihtimali sıfıra iner. Bizler kargo güvenliğini her zaman ön planda tutarız.

Hız ve ücret yaşadığımız çağda doğru orantılıdır. Bir hizmetin hızı arttıkça fiyatı da artış gösterir. Bizler ise hız ile müşteri memnuniyetini doğru orantılı tutuyoruz. Giyimkent Kurye olarak kargoları motosikletler ile taşıyoruz. Bu durum kargoları taşıma maliyetlerimizi bir hayli düşüyor. Böylelikle bize de başka tür olaylara vakit harcamak yerine güler yüzlü ve hızlı hizmet anlayışımızı hesaplı bir hale getirmek kalıyor.

Giyimkent Kurye Hizmeti

Ticarette ki canlılığıyla bilinen İstanbul, her geçen gün daha kalabalıklaşmaktadır. Bu kalabalığa bağlı olarak, ulaşım sıkıntısı yaşamaktadır. Bireysel ulaşımda yaşanan bu sıkıntı, iş sahasında da yaşanmaktadır. Ulaşım sıkıntısının yaşanması, işlerin de aksamasına neden olmaktadır.

Bu iş alanlarından biri de kurye hizmetidir. Kuryelerin aynı gün teslim edilme imkânları varken yaşanan yoğun trafik nedeniyle kuryeler aynı gün teslim edilemeden bir sonraki güne kalabiliyor. Bu durum müşterilerde rahatsızlıklara sebep olmaktadır. Giyimkent kurye olarak, İstanbul halkının yaşadığı kurye sıkıntısının farkındayız. Bu sıkıntının giderilmesi için hızlı ve güvenli motorlu kurye hizmeti sunmaktayız.

Motorlu kurye hizmetimiz ile arabaların ulaşamadığı noktalara ulaşıyoruz. Bunu yaparken yoğun trafiğe yakalanmadan, kurallar çerçevesinde hızlı hizmet veriyoruz. Firmaolarak, Avrupa yakası başta olmak üzere, Anadolu yakasına ve şehir dışına kurye hizmeti sunuyoruz. Hızın ve teknolojinin revaçta olduğu bu dönemde Giyimkent kurye olarak, hızlı ve güvenli bir kurye hizmeti veriyoruz.

Motor kuryelerin en önemli özelliği teslimatı alıcıya en kısa sürede ulaştırmasıdır. Özellikle önemli ve hızlı iletilmesi gereken teslimatlar için belirtilen vakitte kargonun ulaştırılması çok önemlidir. Giyimkent kurye olarak, müşterilerimizin hızlı ve acil kuryeye olan ihtiyacının farkında olup, hizmet saatlerini daha fazla esneterek 7/24 hizmet vermekteyiz. Esnek saatlerde hizmet sunmamız ile istediğiniz her an kurye imkânından faydalanabilirsiniz. İhtiyacınız olan kurye için SYS kurye müşteri hizmetlerini arayarak kurye talep edebilirsiniz. Talebiniz üzere adresinize yönlendirilen kurye teslimatı kısa sürede alıcıya iletmektedir.

Kuryelerimiz, profesyonel motor sürücüsü olmanın yanı sıra, yolları çok iyi bilen ve bu sayede teslimatları kısa sürede sorunsuz bir şekilde ulaştıran kalifiyeli personellerden oluşmaktadır. , personellerimiz için çarpık kentleşme, dar ve karışık sokaklar ve yoğun trafik teslimatı vaktinde ulaştırmaya engel değildir. Giyimkent kurye farkıyla her koşulda sorunsuz teslimat sağlamaktayız.

Ürünü taşınmasında ki etken aracın motor olması, müşterilerimizde soru işaretleri oluşturabiliyor. Bunlardan en önemlisi, her ürünün taşınıp taşınmaması sorusudur. Değerli müşterilerimize hızlı ve güvenli kurye imkânı sunan Giyimkent kurye firmamız, aynı zamanda birçok ürünün de taşınmasında imkân sunmaktadır. Taşınacak üründe ki ölçü, motorların kaldırabileceği ebat ve ağırlıkta olmasıdır. Aynı zamanda ürün herhangi bir durumda personellere zarar vermeyecek cinsten olmalıdır. Bu koşulları sağlayan hemen hemen her ürünün teslimatını gerçekleştirmekteyiz.

Şirketlerle yaptığımız anlaşmalar ile şirketler arası dosya, evrak, fatura türü belgelerin taşınma işlemlerini yapmaktayız. Bunun yanında pasta, çiçek türünde hediye teslimatları da yapmaktayız. Bireylerden şirketlere kadar genel hizmet vermekteyiz. İhtiyacınız olan her an, sizler için hızlı teslimat yapmaktayız.

Teslimatının acil yapılması gereken kuryelerin, hızlı ulaşması kadar güvenli ulaşması da çok önemlidir. Ürünlerin motorlu taşıt ile gitmesi, müşterilerde güvenlik açısından soru işareti yaratmaktadır. Ancak Giyimkent kurye olarak, bünyemizde bulunan ve son derece profesyonel olan elemanlarımız ve son model motorlu araçlarımız ile ürünleriniz güvenle taşınmaktadır.

Ürünlerin taşınması esnasında ürünün cinsine göre koruma tedbirleri alınır ve taşınması için motor üzerindeki hazneye yerleştirilir. Bu sayede ürün sıcak, soğuk, yağmur, kar, rüzgâr gibi birçok dış etkene karşı da korunmuş olur. Kuryelerimizin güvenli sürüşü ve alınan tedbirler ile ürün teslim adresine en kısa sürede iletilir. Şehir içi veya şehir dışı fark etmeksizin aynı gün içinde, mesafeye göre dakikalar içinde ya da birkaç saatte ürününüz güvenle teslim edilmektedir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp