Anasayfa » Giyimkent Kurye

Giyimkent Kurye

 

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ve ihtiyaçların da buna bağlı olarak artmasıyla birlikte birçok alanda yeni iş sahaları ve yeni hizmetler açılmaya başlamıştır. Bunlardan bir tanesi de son zamanlarda oldukça yaygınlaşan Giyimkent kurye hizmetidir. Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük ve trafik sorunuyla karşı karşıya olan şehirlerde motorlu kurye hizmeti hem üreticilerin hem de tüketicilerin sıkça başvurduğu hizmet alanlarından birisi haline gelmiştir.

Kurye hizmetleri, her ne kadar kargo hizmetleri ile kıyaslanıyor ve karıştırılıyor olsa da ikisi birbirinden farklı hizmetlerdir. Temel olarak aynı amaç doğrultusunda hizmet sağlarlar ancak kurye hizmetleri genellikle şehir içi ve yakın mesafeler için tercih edilmektedir. Kargo firmaları da şehir içi teslimat yapabilmektedirler, ancak kurye hizmetleriyle, özellikle İstanbul Kurye  hizmetleriyle teslimatlar daha hızlı bir şekilde sağlanmaktadır.

Biz de Giyimkent Kurye olarak siz müşterilerimize hem daha hızlı hem de güvenli bir hizmet sunmayı amaçlamaktayız. Kendimizi sizlerin yerine koyarak görev yapmayı ilke edinmiş bir firmayız. Motorlu Kurye hizmeti, güven ve titizlik gerektiren bir alandır. Kurye çatısı altında çalışan tüm personellerimizle müşterilerimizin taleplerinin hızlı ve güvenli bir şekilde yerine getirilmesi için canla başla çalışmaktayız.

Web sitemizin iletişim kısmında bulunan telefon numarası üzerinden bizlere ulaştıktan sonra motorlu kuryemiz en kısa sürede adresinize gelmektedir. İstanbul’un tüm ilçelerinde kuryelerimiz bulunmaktadır, bu şekilde bize ulaşan müşterimizin adresi neresi olursa olsun en kısa sürede kendisine ulaşım sağlayabilmekteyiz. Sürecin başından sonuna kadar bütün işlemleri kurumsal çerçevede yapmaktayız.

Motorlu kurye personellerimizin tamamı A2 sınıfı ehliyetlere sahiptirler. Göndermek istediğiniz eşya ve evraklarınızı gönül rahatlığıyla bizlere teslim edebilir ve takip sistemimizle web sitemiz üzerinden motorlu kurye personelimizin nerede olduğu bilgisine erişebilirsiniz. Yine aynı zamanda teslimat yapıldığında bilgilendirilmektesiniz. Görüş, öneri ve sorularınız için iletişim kısmında numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Tüm şehirlerde artan trafik sorunu sadece insanların ulaşımını problemli hale getirmekle kalmıyor ayrıca gönderilmek istenen bir materyalin zamanında ulaşamamasına sebep oluyor. İş hayatında ya da günlük hayatta ise kargoların, materyallerin ya da önemli evrakların zamanında ulaşması çok büyük önem arz ediyor. Kargosunu hızlı bir şekilde göndermek isteyen insanlar ya yüksek fiyatlı ya da zamanında ulaşamayan bir kargo ile karşılaşıyor. Size kargo göndermenin hem hızlı hem de hesaplı bir yolunu sunuyoruz.

Esenler Belediyesi ilçe sınırları içinde istediğiniz herhangi bir lokasyondan diğer bir lokasyona göndermek istediğiniz ürünü 7 gün 24 saat götürmek için hizmetinizde. Vakit nakittir sözü günümüzde geçerliliğini korumaya devam ediyor. Teknolojinin gelişimi iletilerimizin hızını arttırdı, böylelikle bize hayatımızda çok daha fazla zaman kaldı. Bizler kargolarınızda da bu zamanı size kazandırmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Ekspres Kurye Giyimkent

Trafiğe takılan ve size zaman kaybı yaşatan hantal vasıtalar yerine Ekspres Kurye Giyimkent kurye kullanmanız sizi bir adım öne çıkartacak ve size zaman tasarrufu sağlayacaktır. Belgelerinizin şehir kalabalığında trafiğe takılmadan ve hesaplı bir şekilde istediğiniz lokasyona ulaşmasını istiyorsanız SYS Kurye tam size göre.

Hizmetimizin en büyük avantajlarından biri ise bu hizmete her an ulaşabiliyor olmanız. Evraklarınızı, materyallerinizi hazırlayın ve telefonunuzdan bize ulaşın ve anında kapınızda olalım. Yaşadığınız şehir içinde istediğiniz yere evraklarınızı veya kargonuzu ulaştıralım.

Bizim için her müşteri özeldir, her müşterimizin gönderdiği materyal önemlidir. Bu sebeptendir ki her bir müşterimizin her bir emanetini taşımak bir kuryemizin görevidir. Böylelikle kargonuzun kaybolma, zarar görme ya da karışma ihtimali sıfıra iner. Bizler kargo güvenliğini her zaman ön planda tutarız.

Hız ve ücret yaşadığımız çağda doğru orantılıdır. Bir hizmetin hızı arttıkça fiyatı da artış gösterir. Bizler ise hız ile müşteri memnuniyetini doğru orantılı tutuyoruz. Kargoları motosikletler ile taşıyoruz. Bu durum kargoları taşıma maliyetlerimizi bir hayli düşüyor. Böylelikle bize de başka tür olaylara vakit harcamak yerine güler yüzlü ve hızlı hizmet anlayışımızı hesaplı bir hale getirmek kalıyor.