Anasayfa » Halkalı Kurye

Halkalı Kurye

Halkalı kurye alanında hizmet veren firmamız SYS Kurye, müşteri odaklı çalışmalarla %100’e yakın müşteri memnuniyeti sağlıyor. Günümüzde taşıma sektöründe duyulan ihtiyaç doğrultusunda moto kuryeler daha kapsamlı çalışmalar gerçekleştirmeye başladı. Bizler de firma olarak sektörde müşteri isteği ve ihtiyaçlarına doğru çözümü sunmak adına kendimizi geliştiriyoruz. Sektörde farklı kategorilere ait eşyaları taşıyoruz. Taşıma durumundaki eşyalar:

  • Evrak, belge ve dosya
  • Kimlik ve pasaport
  • Elektronik eşyalar
  • Çiçek
  • Fatura

Halkalı kurye alanında farklı birçok ürünü taşıyoruz. Ürünlerin motosikletle taşıma için uygun olması yeterlidir. Evrak, belge, dosya, kimlik veya pasaport gibi kişisel eşyalar özenle taşınıyor. Alınan güvenlik önlemleriyle kırılacak ve zarar görecek eşyalar güvenle taşınıyor. Tecrübeli ekibimiz herhangi bir aksilik olmadan tüm bu işlemleri büyük bir titizlikle tamamlıyor.

Halkalı kurye beraberinde birçok avantajı getiriyor. Önceki yıllarda taşıma işlemlerinde kargo araçları kullanılırken günümüzde kuryeler tercih ediliyor. Kargo araçları büyük olduğu için trafikte daha yavaş hareket ediyor. Aynı zamanda bu araçlar birden fazla adrese uğradığı için paketin geç teslim edilmesini sağlıyor. İnsanlar daha kısa sürede paket göndermek ve paket almak için motor kuryeleri tercih ediyor. Kuryeler motosiklet kullanımıyla trafikte ve dar yollarda çok daha kolay ilerliyor. Aynı zamanda kuryeler aynı bölgede iki farklı adres arasında taşıma hizmeti veriyor. Kısa sürede tamamlanan taşıma işlemleri sayesinde zaman kaybı yaşanmıyor.

Motor kuryeler sayesinde zaman kaybı yaşanmadığı gibi paketler güvenle taşınıyor. Kuryeler hem kendi can güvenliği hem de paket güvenliği için gerekli tüm önlemleri alıyor. Alınan güvenlik önlemleri sayesinde taşıma işlemleri başarıyla tamamlanıyor. Farklı kategorilere ait eşyalar güvenle taşınırken bütçe dostu fiyatlar belirleniyor. Halkalı kurye alanında hizmet veren firmamız SYS Kurye, doğru ve uygun fiyat aralığında paket taşıma hizmeti veriyor.

Motor kurye olarak adlandırılan görevliler aynı bölgede bulunan farklı iki adres arasında motosiklet kullanarak paket taşımaktadır. Paket taşıma işlemlerinde tecrübe sahibi kişiler görevlendirilir. Aksi takdirde kurye güvenliği ve paket güvenliği riske girmiş olur. Firmamızda görevli kuryelerimizin taşıdığı bazı özellikler bulunmaktadır. Bu özellikler sayesinde güvenilir kurye görevlilerimizle çalışmaktayız. Kurye görevlilerimizin taşıdığı özellikler:

  • Motosiklet kullanım için ehliyet sahibidir.
  • Tecrübeli sürücülerdir.
  • Bölgenin yol bilgisine sahiptir.
  • Haritayı ve adres bulmak için kullanılan uygulamaları doğru kullanırlar.
  • Firmaya ve müşteriye karşı sorumluluklarının bilincindedirler.

Ehliyet sahibi görevlilerimiz tecrübeli sürücülerdir. Kurye görevlilerimiz bölgede adres bulmakta zorlanmaz. Küçükçekmece Belediyesi ilçe yol bilgisine sahip olan kuryelerimiz aynı zamanda haritayı ve çeşitli uygulamaları kullanarak adres bulmaktadır. Firmaya ve müşteriye karşı sorumluluklarının bilincinde olan ekibimiz herhangi bir hataya yer vermeden taşıma işlemini tamamlamaktadır. İstanbul Kurye alanında hizmet veren ekibimiz paket teslimi sonrasında hem firmayı hem de gönderici müşteriyi bilgilendirmektedir.

Halkalı kurye alanında fiyat farklılığı görülmektedir. Taşıma işlemlerinde fiyat farklılığının görülmesinin temel nedeni taşıma durumundaki paket özellikleridir. Pasaport taşıma ile elektronik eşya taşıma fiyatları aynı değildir.

Taşıma durumundaki ürünün türü, adedi ve ağırlığı doğrultusunda fiyat değişmektedir. Sektörde genel olarak uygun fiyatlı çalışmalar yapmaktayız. Bütçe dostu fiyat listemizle farklı türdeki paketleri güvenle taşımaktayız. 7/24 verdiğimiz taşıma işlemlerinde dilerseniz adresinize gelerek paket almaktayız. Göndermek istediğiniz paketi firmamıza gelerek gönderebilirsiniz. Adresinize kurye çağırarak paket gönderimi yapabilirsiniz. Dilerseniz başka bir adresteki paketinizi kuryelerimiz aracılığıyla teslim alabilir ve adresinize getirtebilirsiniz. Bizler geniş kapsamlı çalışmalarımızla hizmet vermekteyiz.