İçeriğe geç

Halkalı Kurye

Halkalı Kurye
Halkalı Kurye

Halkalı kurye alanında hizmet veren firmamız, müşteri odaklı çalışmalarla %100’e yakın müşteri memnuniyeti sağlıyor. Günümüzde taşıma sektöründe duyulan ihtiyaç doğrultusunda moto kuryeler daha kapsamlı çalışmalar gerçekleştirmeye başladı. Bizler de firma olarak sektörde müşteri isteği ve ihtiyaçlarına doğru çözümü sunmak adına kendimizi geliştiriyoruz. Sektörde farklı kategorilere ait eşyaları taşıyoruz. Taşıma durumundaki eşyalar:

 • Evrak, belge ve dosya
 • Kimlik ve pasaport
 • Elektronik eşyalar
 • Çiçek
 • Fatura

Halkalı kurye alanında farklı birçok ürünü taşıyoruz. Ürünlerin motosikletle taşıma için uygun olması yeterlidir. Evrak, belge, dosya, kimlik veya pasaport gibi kişisel eşyalar özenle taşınıyor. Alınan güvenlik önlemleriyle kırılacak ve zarar görecek eşyalar güvenle taşınıyor. Tecrübeli ekibimiz herhangi bir aksilik olmadan tüm bu işlemleri büyük bir titizlikle tamamlıyor.

Avrupa Yakası Kurye beraberinde birçok avantajı getiriyor. Önceki yıllarda taşıma işlemlerinde kargo araçları kullanılırken günümüzde kuryeler tercih ediliyor. Kargo araçları büyük olduğu için trafikte daha yavaş hareket ediyor. Aynı zamanda bu araçlar birden fazla adrese uğradığı için paketin geç teslim edilmesini sağlıyor. İnsanlar daha kısa sürede paket göndermek ve paket almak için motor kuryeleri tercih ediyor. Kuryeler motosiklet kullanımıyla trafikte ve dar yollarda çok daha kolay ilerliyor. Aynı zamanda kuryeler aynı bölgede iki farklı adres arasında taşıma hizmeti veriyor. Kısa sürede tamamlanan taşıma işlemleri sayesinde zaman kaybı yaşanmıyor.

Motor kuryeler sayesinde zaman kaybı yaşanmadığı gibi paketler güvenle taşınıyor. Kuryeler hem kendi can güvenliği hem de paket güvenliği için gerekli tüm önlemleri alıyor. Alınan güvenlik önlemleri sayesinde taşıma işlemleri başarıyla tamamlanıyor. Farklı kategorilere ait eşyalar güvenle taşınırken bütçe dostu fiyatlar belirleniyor. Kurye alanında hizmet veren firmamız SYS Kurye, doğru ve uygun fiyat aralığında paket taşıma hizmeti veriyor.

Motor kurye olarak adlandırılan görevliler aynı bölgede bulunan farklı iki adres arasında motosiklet kullanarak paket taşımaktadır. Paket taşıma işlemlerinde tecrübe sahibi kişiler görevlendirilir. Aksi takdirde kurye güvenliği ve paket güvenliği riske girmiş olur. Firmamızda görevli kuryelerimizin taşıdığı bazı özellikler bulunmaktadır. Bu özellikler sayesinde güvenilir kurye görevlilerimizle çalışmaktayız. Kurye görevlilerimizin taşıdığı özellikler:

 • Motosiklet kullanım için ehliyet sahibidir.
 • Tecrübeli sürücülerdir.
 • Bölgenin yol bilgisine sahiptir.
 • Haritayı ve adres bulmak için kullanılan uygulamaları doğru kullanırlar.
 • Firmaya ve müşteriye karşı sorumluluklarının bilincindedirler.

Ehliyet sahibi görevlilerimiz tecrübeli sürücülerdir. Kurye görevlilerimiz bölgede adres bulmakta zorlanmaz. Küçükçekmece Belediyesi ilçe yol bilgisine sahip olan kuryelerimiz aynı zamanda haritayı ve çeşitli uygulamaları kullanarak adres bulmaktadır. Firmaya ve müşteriye karşı sorumluluklarının bilincinde olan ekibimiz herhangi bir hataya yer vermeden taşıma işlemini tamamlamaktadır. Kurye alanında hizmet veren ekibimiz paket teslimi sonrasında hem firmayı hem de gönderici müşteriyi bilgilendirmektedir.

Halkalı kurye alanında fiyat farklılığı görülmektedir. Taşıma işlemlerinde fiyat farklılığının görülmesinin temel nedeni taşıma durumundaki paket özellikleridir. Pasaport taşıma ile elektronik eşya taşıma fiyatları aynı değildir.

Taşıma durumundaki ürünün türü, adedi ve ağırlığı doğrultusunda fiyat değişmektedir. Sektörde genel olarak uygun fiyatlı çalışmalar yapmaktayız. Bütçe dostu fiyat listemizle farklı türdeki paketleri güvenle taşımaktayız. 7/24 verdiğimiz taşıma işlemlerinde dilerseniz adresinize gelerek paket almaktayız. Göndermek istediğiniz paketi firmamıza gelerek gönderebilirsiniz. Adresinize kurye çağırarak paket gönderimi yapabilirsiniz. Dilerseniz başka bir adresteki paketinizi kuryelerimiz aracılığıyla teslim alabilir ve adresinize getirtebilirsiniz. Bizler geniş kapsamlı çalışmalarımızla hizmet vermekteyiz.

Halkalı Kurye Hizmeti

Geçtiğimiz son yıllarda her alanda olduğu gibi taşımacılık ve kurye sektöründe de köklü değişimler yaşanmıştır. Hayatımızın hızla gelişip değişmesi, teknolojinin hızlı yükselişi ve insanların her zaman daha pratik alternatiflere yönelmesi bu alanda radikal değişimleri mümkün kılmıştır. Özellikle İstanbul gibi kalabalık ve büyük şehirlerde, motor kurye hizmetleri neredeyse zorunlu bir ihtiyaç haline gelmiş durumdadır.

Firmamız Halkalı kurye süreçleri kapsamında hızlı ve verimli hizmetler sunmaya ara vermeden devam ediyor. Oldukça yoğun bir araç ve insan trafiğine sahip olan Halkalı’nın, pek çok iş koluna ev sahipliği yapmasından dolayı ulaşım sıkıntısının yaşanması pek de şaşırtıcı değildir. Biz sizlere sunmuş olduğumuz Halkalı kurye avantajları ile hem hesaplı hem de güvenli taşımacılığın garantisini veriyoruz.

Alanında deneyimli ve eğitimli ekibimiz ile 2013 yılından bu yana aktif olarak İstanbul’un her noktası için motor kurye hizmetleri sunmaktayız. Geçmiş deneyimlerimiz ve müşterilerimizin günümüzün ihtiyaçları doğrultusundaki beklentilerini sentezleyerek ortaya yüksek standartlı bir hizmet anlayışı sunmaktayız. Bu da demek oluyor ki, tüm çalışmalarımızda ve hizmet süreçlerimizde müşteri memnuniyetini esas alan bir anlayış benimsiyoruz.

Halkalı kurye hizmetlerimiz kapsamında aklınıza gelebilecek her türlü ihtiyacınız için hizmetler sunuyoruz. Başta;

 • Fatura, çek, irsaliye
 • Çiçek, hediye ve tüm kişisel gönderiler
 • Elektronik eşya
 • Evrak, pasaport, kimlik
 • Ehliyet, ruhsat vb.

gibi aklınıza gelebilecek her türlü gönderi için hizmet sağlıyoruz. Firmamızın sağlamış olduğu hizmet kapsamı hakkında detaylı bilgi almak için bizlere telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Firmamızdan Halkalı kurye talep etmeniz durumunda oldukça verimli ve bir o kadar da basit bir süreç başlamış olur. Bizimle iletişime geçtikten sonraki süreçte;

 • Halkalı’da bulunduğunuz noktaya en kısa süre içinde, taşınacak paketin cinsine uygun olarak ayarlanan bir motorlu kurye gönderimi sağlanır.
 • Sizden paketi teslim alan kurye, hedef noktaya ulaşmak üzere yola koyulur.
 • Paketiniz aynı gün dakikalar içinde hedef noktasındaki alıcısına teslim edilir.

Sys Kurye ailesini, kurye hizmetlerinde eşsiz kılan özellikler arasında, eş zamanlı takip destek sistemine sahip olması yer almaktadır. Bu sayede kuryenin yola çıktıktan sonra nerede olduğunu merak eden müşterilerimiz, destek hattımızdan hızlı ve kolay bir şekilde gerekli bilgileri alabilmektedir. Sizler de bu ayrıcalıklardan hemen yararlanmak için tecrübeli bir Halkalı kurye hizmeti arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Geçtiğimiz birkaç yıl içinde motor kurye hizmetleri, özellikle büyük şehirlerde oldukça sık tercih edilen popüler hizmetler arasında yer almaktadır. Fakat birçok kişi, gönderisinin aciliyeti ne olursa olsun farklı sebeplere bağlı olarak motor kurye hizmetleri almaktan çekinir. Bu sebepler arasında çekimserlik, güvensizlik ve yüksek hizmet bedelleri gibi faktörler yer alabilir. Biz verdiğimiz Halkalı kurye hizmetlerinde bu önyargıları bir kenara koyarak, sizleri avantajlı fırsatlar ile tanıştırıyoruz.

Siz değerli müşterilerimize kaliteli, yüksek standartlı ve uygun fiyatlı hizmetler sunmak ekibimizin öncelikli hedefidir. Bu doğrultuda gelişen ihtiyaç ve isteklerinize uygun hizmet güncellemeleri yaparak sizlere layık motor kurye hizmetleri sunmayı sürdürüyoruz. Eğer siz de boyutu ya da türü ne olursa olsun acil kurye ihtiyacınızı yılların tecrübesine sahip olan bir firmadan karşılamak isterseniz, sizlere memnuniyetle yardımcı olacağız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara