İçeriğe geç

Osmanağa Kurye

Osmanağa Kurye
Osmanağa Kurye

İstanbul ilinin en kalabalık bölgelerinden biri olan mahallede, daralan sokaklar, kilitlenen araç trafiği ve yoğun insan kalabalığı sebebiyle, dört tekerli araçlarla yapılan Osmanağa kurye teslimatları aksamaktadır. Bölgede yeni nesil taşıma yöntemi olan motorlu kuryeler hemen hemen her alanda göze çarparak, otomobille gerçekleşmesi zor olan bir takım işlemleri daha hızlı bir hale getirmektedirler.

İstanbul Anadolu Yakası’ndaki Kadıköy ilçesinin 21 mahallesinden biri olan Osmanağa mahallesi, yoğun bir insan popülasyonuna ev sahipliği yapan kalabalık bir yapıdadır. Güneyinde Caferağa mahallesi, kuzeyinde Rasimpaşa ve Hasanpaşa mahalleleri, doğu tarafında Zühtüpaşa mahallesi bulunur. Denize sıfır olan Osmanağa mahallesinin, batısı boyunca Marmara Denizi uzanır. İlçe sembollerinden biri ve semtin toplanma noktalarından olan meşhur boğa heykeli yine burada yer alır. Gün içerisinde sıkışan Kadıköy trafiği bölgeye karayolu ulaşımı açısından zor anlar yaşatmaktadır.

 • Güvenli taşımacılığın doğru adresi
 • 7 gün 24 saat çağrı hizmetleri
 • Ekspres kurye taşımacılığı
 • Gece nöbetçi kurye teslimatları
 • Kişiye özel VIP taşımacılık
 • Teslimat kapsamında sigortalama hizmeti

Dar ve kısıtlı altyapısı sebebiyle zorlu bir trafiği olan Kadıköy ilçesi, günden güne artan nüfus hızı ile yaklaşık yarım milyona dayanmıştır. Bu kalabalık ve sıkışıklık içerisinde teslimat işlerinizin aksamaması adına hizmet veren firmamız Sys kurye, Osmanağa kurye hizmetleri ile sizlere benzersiz bir kolaylık sunmaktadır. Dört tekerlekli araçlar sıkışan trafikli yollara karşı oldukça savunmasız ve kabiliyetleri sınırlıdır. Manevra kabiliyetleri daha iyi olan ve sıkışık trafikte daha fazla alternatife sahip olan kurye taşımacılığı, teslimatınıza daha kısa bir sürede ulaşmanızı veya karşı tarafa yollamanızı sağlar. Zamanlama sorunları sebebiyle tarafınıza oluşabilecek maddi ve manevi zararları minimize eden firmamız Sys Kurye, bölgedeki teslimat işlemlerinin önde gelen firmalarındandır.

 • Aynı gün taşımacılık hizmeti
 • Şehir dışı kurye hizmeti
 • Toplu dağıtım ve servis ağı
 • Evcil hayvan taşımacılığı
 • Üst düzey altyapı güvencesi

Tüm teslimat işlerinize kalıcı bir çözüm avantajı sunan firmamız, konforlu bir taşıma hizmetiyle devamlılık arz eden bir müşteri alışkanlığı oluşturmaktadır. En kaliteli hizmetleri profesyonel kadrosu ile sizlerle buluşturan firmamız, yıllarca sektörde biriktirdiği deneyimlerle %100 müşteri memnuniyetine odaklanarak, kurye işlemlerinizi yerine getirmektedir. İstanbul’un tüm bölgelerinden Osmanağa mahallesine ya da mahalleden İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet veriyoruz.

Benzersiz hizmetlere paralel olarak düzenli piyasa araştırmalarıyla fiyatlarımızı belirliyor ve en kaliteli teslimat hizmetlerini, en uygun fiyatlara sunarak müşterilerimize güven veriyoruz. Memnun müşterilerimizin özel referans ve geri dönüşleriyle günden güne büyüyen firmamız, olası bir teknik aksaklıkta siz değerli müşterilerimizin mağdur olmaması adına, yedek kurye personellerimizi devreye sokarak teslimatınızın gereken en kısa sürede tamamlanmasını sağlıyoruz.

 • Planlı ve programlı taşımacılık
 • %100 müşteri memnuniyeti
 • Kaliteli ve profesyonel taşımacılık hizmeti
 • Güler yüzlü hizmet çözüm odaklı yaklaşım
 • Anlık bilgi aktarımı

Osmanağa kurye hizmetlerimiz kapsamında sizlere kesin, sorunsuz ve garantili hizmetler sunuyoruz. Sizlere sunduğumuz toplu dağıtım hizmetleriyle düğün, nikâh, doğum günü, baby shower, nişan, sünnet, kına ve toplantı gibi davet ve organizasyonlarınızda, sizin yerinize davetiyeleri sahiplerine ulaştırıyoruz. Hassas taşımacılık konusunda deneyimli olan firmamız, evcil hayvan ve elektronik ürünlerinizi güvenle adreslerine ulaştırmaktadır. Ekspres ve VİP kurye gibi seçeneklerle acil yetişmesi gereken teslimat işlerinizi en hızlı şekilde yerine getiriyoruz. Osmanağa kurye hizmetlerimizle tüm zor durumlarınıza hızla cevap vererek, gönderilerinizi tam zamanında yerlerine ulaştırıyoruz.

 • Her türlü bitki ve çiçek gönderimi
 • Olumlu referans ağı
 • Deneyimli çağrı merkezi personeli
 • Özel danışma hizmetleri
 • Toplu dağıtım hizmeti

Osmanağa Kurye Hizmeti

İletişimin temeli olarak sayılan kargo ve kurye taşımacılığı, yaşadığımız hızlı çağa uygun çözümler arayışına girdiğimiz bir dönem geçirmektedir. Dünya standartlarına uygun, hatta bu standartları yükselten hizmetleri ile Sys Kurye, Osmanağa kurye hizmeti ile bu dönemde ihtiyaç duyduğumuz hızlı ve güvenilir çözümleri sizlere sunmaktadır. Firmamız sayesinde İstanbul’un her bir köşesine dakikalar içerisinde teslimat sağlayabilirsiniz.

Verdiğimiz hizmetlerin temelini oluşturan hızlı teslimat, uzun zamanlar alan kargo ve kurye hizmetlerine ayırdığınız zamanın size kalmasını sağlamaktadır. Yoğun iş temponuzda ya da özel hayatınızda en çok ihtiyaç duyduğunuz şeyin zaman olduğunu biliyoruz. İş anlayışımız, kısıtlı zamanınızı sizden almak yerine, sizin için daha önemli konulara ayırabilmeniz üzerine kurulmuştur.

Osmanağa kurye ekibi olarak, gönderiniz için yapacağınız ilk başvurudan, teslimatına kadar olan süreçte güvenilir bir hizmet anlayışı ile çalışıyor ve kısacık zamanlarda tüm işlemleri hallediyoruz.

Kalite, güvenilirlik ve hız temelli bir iş anlayışına sahibiz. Bu iş anlayışımız sayesinde tüm müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda, kişiselleştirilmiş hizmetler sunmaktayız. Tamamı deneyimli motosiklet sürücülerinden oluşan Osmanağa kurye ekibimizle sizler için en uygun profesyonel çözümleri sağlıyoruz.

Hızımızın temelinde doğru ve güvenli motosiklet kullanımı olmakla birlikte, işine ve çevreye saygılı bir ekiple çalışmamız bulunmaktadır. Bizden talep edilen her bir işlem için en kısa ve boş rota belirlenmekte, hem kuryemizin hem de gönderinizin güvenliği ön planda tutularak, olabilecek en kısa zamanda teslimat yapılmaktadır.

Kargo taşımacılığı ve kurye hizmetlerinde yenilikçi bir konseptle hizmet veren firmamız, günün her saati, birçok farklı noktaya, kargo ile taşımacılığa uygun olan her eşyanın güvenle taşımasını yapmaktadır. Gönderinizin teslimatı ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz birçok farklı hizmet, Osmanağa kurye tarafından verilmektedir. Bu hizmetlerin başında gelen:

 • Normal teslimat
 • Hızlı teslimat ve
 • Acil teslimat seçeneklerimiz, ekibimiz tarafından tam olarak istediğiniz anda, tam olarak istediğiniz şekilde gerçekleştirilmektedir.

İstanbul içerisinde, farklı bölgelere göre 120 ila 180 dakika arasında teslimat sağlayan normal kurye seçeneğimizle, gönderileriniz belirli bir rotada farklı gönderilerle beraber taşınmaktadır.

Bulunduğunuz bölgeye en yakın konumdaki kuryemizin yönlendirilerek, günün her saati yararlanabileceğiniz hızlı teslimat seçeneğimizle 60 ila 90 dakika arasında sürelerde teslimatınız tamamlanmaktadır.

Sadece size özel olarak yapılan VIP kurye hizmetimizle 45 ila 60 dakika arasında teslimat sağlayan acil teslimat seçeneğimizle, her şeyin zamanında teslimatı sağlanmaktadır.

Firma olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve geri bildirimlerine göre sürekli kendimizi geliştiriyor, her zaman en iyisini sunmak için modern teknolojiden ve iş deneyimimizden yararlanıyoruz. Osmanağa kurye ekibinde yer alan tüm çalışma arkadaşlarımızın da aynı özveri ve güvenilirliğe sahip olmasına azami özen gösteriyoruz. Sadece kurye ekibimiz değil, başvurunuzdan teslimata kadar geçen sürede ve hatta öncesi ve sonrasında da sizlere 7/24 kaliteli ve güvenilir hizmet vermek için çalışıyoruz. Gönderiniz olması durumunda, bizlere ulaşmanız ve hizmetlerimizden yararlanmanızı kolaylaştırmak için sürekli yenileniyor, her geçen gün hizmetlerimize bir yenisini ekliyor ve gün geçtikçe daha çok mutlu müşteriye ulaşıyoruz.

Osmanağa kurye ekibi ile çalışmayı tercih ettiğiniz anda yapacağınız kısacık bir telefon görüşmesi ya da web sitemiz üzerinden yapılan bir yazışma ile gönderi süreciniz başlatılmış oluyor. Seçmiş olduğunuz hizmet tipine uygun olarak bulunduğunuz yere gelen kuryemiz, gönderinizi dakikalar sonra teslim etmek için yola koyuluyor. Sizlere sadece karşı tarafa ulaşan paketiniz için bilgilendirme mesajı gelmesi adına beklemek kalıyor.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp