İçeriğe geç

Süleymaniye Kurye

Süleymaniye Kurye
Süleymaniye Kurye

Uzun yıllardır bu sektörde hizmet vererek edinmiş olduğumuz tecrübe ve deneyimler ile profesyonel şekilde hizmet veren firmamız Sys Kurye, Süleymaniye kurye hizmeti ile de her zaman sizinle. Son teknoloji motorlarımız ve işini iyi bilen çalışan kadromuzla ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretiyoruz. Müşteri memnuniyetini esas alarak kaliteli hizmetlerimizi sunuyoruz.

Süleymaniye kurye hizmetimizle gönderilerinizi İstanbul’un her noktasına hızlı ve güvenilir şekilde ulaştırıyoruz. Gönderileriniz bizimle güvende. Gönderilerinizi zarar görmeyecek şekilde yerleştirip alıcısına ulaştırıyoruz. Taşıma sırasında gerçekleşen tüm gelişmeler hakkında sizi detaylıca bilgilendirerek endişelenmenizi önlüyoruz.

Kurye hizmetleri taşıma işlemlerinizi daha kolay hale getirecek bir hizmettir. Gönderiniz adresinize kadar gelinip teslim alınır ve teslim edileceği yere ulaştırılır. Aktarma ya da şubeye götürme gibi süreçler uygulanmadığı için teslimat çok daha hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleşir.

Ayrıca kurye hizmetimizi 7 gün 24 saat boyunca vererek de her zaman yanınızda oluyoruz. İstediğiniz gün istediğiniz saatte bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Adresinize kısa bir sürede gelerek sizlere yardımcı oluyoruz. Hizmetlerimiz sırasında memnun kalmadığınız bir durum olursa ya da herhangi bir sorun yaşarsanız, sorunu en kısa sürede ortadan kaldırarak memnun kalmanızı sağlıyoruz.

Garantili şekilde hizmet vererek sektörde ön plana çıkıyoruz. Hizmetlerimizin her zaman arkasında durarak sizleri mağdur etmiyoruz. Sizlerden gelen olumlu ve olumsuz dönüşler doğrultusunda kendimizi her geçen gün geliştirmeye ve yenilemeye devam ediyoruz.

Süleymaniye kurye hizmetimiz ile pek çok çeşit gönderinizi güvenilir şekilde taşıyoruz. Taşıma hizmeti verdiğimiz gönderilerden bazıları şu şekildedir:

 • Ayıcık, çikolata kutusu, çiçek gibi hediyelik eşya çeşitleri
 • Yiyecek ve içecek çeşitleri
 • Teknolojik ürün çeşitleri (telefon, bilgisayar vb.)
 • Giyim ürünleri
 • Kişisel bakım ve kozmetik ürünleri
 • Sağlık ürünleri (ilaç, iğne, serum vb.)
 • Dosya, fatura, evrak, belge vb.
 • Kimlik, pasaport, ehliyet, ruhsat vb.

Sevdikleriniz hediye göndermek istiyorsunuz ancak istediğiniz günde ve doğru alıcıya teslim edilmemesinden mi korkuyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz. Süleymaniye kurye hizmetimizden yararlanmak için bize ulaştığınız zaman belirtmiş olduğunuz teslimat tarihinde gönderilerinizi teslim ediyoruz. Tam zamanında teslimat sağlayarak sizleri memnun ediyoruz.

Taşıma hizmetlerimizin yanında sizlere vakit kaybettirecek sıkıcı işleri de biz hallediyoruz. Sizin adınıza işlemleri tamamlayarak değerli vaktinizi daha önemli işlerinize ayırmanızı sağlıyoruz. Sys kurye olarak kalitemizden ödün vermede her geçen gün daha fazla büyümeye devam ediyoruz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan kaliteli hizmetlerimizi uygun fiyatlarla sizlere sunarak ekonomik açıdan da yardımcı oluyoruz. Düzenli şekilde kampanyalar hazırlayarak avantajlı tekliflerimizden yararlanmanız için sizlere sunuyoruz. Hizmetlerimizi sabit fiyatlardan sunmayarak aldığınız hizmete göre ödeme yapmanızı sağlıyoruz. Fiyatlarımızı belirlerken değerlendirdiğimiz noktalar şunlardır:

 • Gönderinizin alınmış olduğu adres ile teslim edilmesini istediğiniz adres arasındaki uzaklık,
 • Yararlandığınız kurye hizmeti (Express kurye, Vip kurye),
 • Tercih ettiğiniz motor çeşidi,
 • Gönderinizin uzunluğu ve ağırlığı

Gibi noktaları dikkate alarak bütçenize uygun bir fiyat sunuyoruz. Fiyatlarımız ile ilgili daha fazla bilgi almak için telefon numaralarımızdan bize ulaşım sağlayabilirsiniz. En kısa süre içerisinde sizlere dönüş yaparak detaylı bir şekilde bilgi veriyoruz. Dilerseniz iş yerimize gelerek de yüz yüze görüşme sağlayabilir ve daha önce yapmış olduğumuz işler hakkında bilgi alabilirsiniz.

İş yerimizi ziyaret eden müşterilerimizi en güzel şekilde karşılayarak akıllarına takılan soruları cevaplıyoruz. İhtiyaçlarına uygun en iyi çözümleri sunarak mutlu bir şekilde ayrılmalarını sağlıyoruz.

Süleymaniye Kurye Hizmeti

Hem ticari faaliyetlerin hem de bireysel ihtiyaçların karşılanması, trafik ve insan kalabalığı ile birlikte özellikle e-ticarette yaşanan yoğunluk nedeniyle uzun süreler almaktadır. Bir ürünü sipariş ettikten sonra veya herhangi bir gönderi ihtiyacı olduğunda teslimat süreleri gecikmekte ve içinden çıkılmaz noktalara varmaktadır. Süleymaniye kurye ailesi olarak bambaşka bir kurye ve teslimat deneyimi yaşatmayı vadediyoruz. Gerekli eğitimleri almış ve aynı zamanda üst düzey hizmet anlayışıyla uzman kadromuz sayesinde işlemlerinizi kolaylaştırıyoruz.

Tüm gönderi ihtiyaçlarınızı tecrübeli kadromuz ve oldukça hızlı teslimat seçeneklerimizle karşılıyoruz. Hızımızın yanında kaliteli uygulamalarımızdan ödün vermeden tam anlamıyla kusursuz bir biçimde ürünlerinizi taşıyoruz. Sektörel tecrübemiz sayesinde her işimizi üst seviye bir hizmet anlayışıyla yerine getiriyoruz. Süleymaniye kurye ekibi olarak tüm teslimat aşamalarında sizlerin yanında oluyoruz. Bizleri tercih ederek yaşayacağınız deneyimin keyfini çıkarmak adına iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Sunduğumuz teslimat işlemlerimizin tamamını işlerinizi bir an önce gerçekleştirmek adına geliştirmeye devam ediyoruz. Acil ihtiyaçlarınız için nöbetçi ve gece kuryelerimizle her an hizmetinizde oluyoruz. Şehir içi ya da şehir dışı diye bir ayrım yapmadan yakın veya uzak tüm gönderilerinizi özenle taşıyoruz. Süleymaniye kurye ekibimiz aracılığıyla ürünlerinizi gece ve gündüz fark etmeksizin 7/24 yerlerine ulaştırıyoruz. Şehir dışı gönderileriniz için anlaşmalı olduğumuz uçak kargo firmalarını kullanarak uzak mesafeli teslimatlarımızı da hızla sonuçlandırıyoruz.

Paket ölçülerinizin motorlarımızla taşınacak boyuttan fazla olması durumunda özel araçlarımızla yine kısa süreler içerisinde taşıma yapıyoruz. Güzergâh bilgileri konusunda sıkıntı yaşamayan işinde uzman kuryelerimiz ile zamandan tasarruf ederek istediğiniz zaman aralıklarında ürünlerinizi alıcılarıyla buluşturuyoruz. Teslimat aşamalarının her anında müşteri hizmetleri yetkililerimiz ile paketlerinizin durumu ve merak ettikleriniz hakkında bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Süleymaniye kurye kadrosu olarak gereksinimlerinizi hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmetlerimizle karşılarken memnuniyetiniz için son derece çaba sarf ediyoruz. Bizlere ulaştığınız ilk anda işleme aldığımız verimli iş planlamamız sayesinde taleplerinizi tam istediğiniz şekilde karşılıyoruz. Araçlarımızın bakım ve kontrol işlemlerini atlamadan gerçekleştiriyor ve oluşabilecek sorunlara karşı en baştan önlemlerimizi alıyoruz. Aldığımız tedbirler dışında her ihtimali göz önünde bulundurarak ürünlerinizi sigorta kapmasında güvencemiz altına alıyoruz.

Taleplerinizi en doğru biçimde karşılamak için sektörel ve yenilik anlamında tüm gelişmeleri yakından takip ediyoruz. İncelemelerimiz ve araştırmalarımız sonucunda işimize fayda sağlayacak ve sizlerin memnuniyetini arttıracak uygulamaları zaman kaybetmeden iş planlamamıza dahil ediyoruz. Taşınması açısından herhangi bir yasaklama veya kısıtlama bulunmayan ürünlerinizin hepsinin hızlıca yerlerine ulaşmasını sağlıyoruz. Dosya, evrak, değerli eşya, gıda, elektronik ürün, bireysel veya ticari tüm gönderilerinizi hassasiyetle taşıyoruz.

Süleymaniye kurye ekibi olarak fiyat belirleme aşamasında bütçenize uygun tarifeler belirliyoruz. Fiyatların belli olabilmesinde çeşitli etkenler göz önüne alınmaktadır. Ürünlerinizin gideceği mesafe, seçeceğiniz hizmet çeşidi, paketlerinizin boyut ve ağırlıkları gibi etkenler sonucunda fiyatlarımız son haline gelmektedir. Piyasa ve sektör şartlarının altında sunduğumuz fiyatlarımızla kaliteyi ve hızı yaşarken maddi açıdan zorlanmamanızı hedefliyoruz.

Süleymaniye kurye olarak sunmuş olduğumuz;

 • Şehir içi ve şehir dışı hızlı teslimat
 • 7 gün 24 saat durmayan hizmet
 • Acil ve nöbetçi kurye seçeneği
 • Müşteri odaklı yaklaşım
 • Gönderi takip hizmeti
 • Vip araç desteği
 • Uygun fiyat politikası
 • Bakımlı motor ve araçlarla hizmet
 • Uzman ve tecrübeli kadro gibi hizmetlerimizle işlerinizde ve ihtiyaçlarınızda fark yaratmak adına hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Uygulamalarımız sayesinde hem siz hem de alıcılarınız oldukça mutluluk yaşayacak.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm

İndirimli Fiyatlar İçin

X
× WhatsApp