İçeriğe geç

Ataköy Kurye

Ataköy Kurye
Ataköy Kurye

Zamanının kıymetini bilenler ve sorunsuz taşımacılık hizmeti bekleyenler için yoğun İstanbul trafiğine meydan okuyan yepyeni projemiz Ataköy kurye sizlerin hizmetinde! Zamanla yarışıyoruz ve sizleri günümüzün en hızlı kuryesiyle tanıştırıyoruz. Taşımacılık alanındaki tüm ihtiyaçlarınız için acil kurye hattınız tüm güvenilirliğiyle karşınızda.

Kalitemizden ödün vermeyerek sizlerin ihtiyaçlarına göre çözümler geliştirdik. Yıllardır süre gelen prestijimiz, kargo taşımacılığı sektöründeki gelişimimizin en büyük göstergesi. Sizlerin güvenle tercih ettiği firmamız yarınlara ışık tutacak gelişimleriyle karşınızda.

Gün geçtikçe artan nüfusumuzla birlikte mega kentteki ulaşım tam bir zaman hırsızı rolünde. Ulaşım için harcanan her saniye ömrümüzden çalınıyor. Trafik ışıklarına takılmış araçlarla hayat mücadelesi vermekteyiz. Şüphesiz ki bu mücadelenin en büyük mağdurları taşımacılık sektöründe çalışanlarımız. Bizler hem çalışanlarımızın hem de hizmet verdiklerimizin zamanla olan bu çetin savaşını galibiyetle noktalıyoruz.

Kazancımız zamanımız diyerek hayat verdiğimiz bu proje sayesinde taşımacılık hız kazandı. Şehrimizdeki trafik yoğunluğunda zamandan tasarruf edebilmek adına sizlere Avrupa Yakası Kurye hizmeti sunmaktayız. Bu hizmet sayesinde bireysel taşımacılığınızı bizler üstleniyoruz.

Motorlu kuryelerimiz mesai saatleri başladığı anda her müşteri için ayrı ayrı vasıtalarla yola çıkacağından sizler teslimat sırası bekleme sorunundan tamamen kurtulmuş olacaksınız. Aynı zamanda motor taşımacılığı trafikteki kıvraklığıyla yol mesafesini en az süreye indirerek sizlere daha hızlı ulaşıyor.

Büyük kargo taşıtlarında kırılmasından dökülmesinden çekindiğiniz paketlerinizi, hızlıca sahibine ulaştırılması gereken mektuplarınızı ve evraklarınızı Ataköy kurye sayesinde Bakırköy Belediyesi ilçe sınırları içinde güvenle adrese teslim ediyoruz. Bünyemizdeki tüm çalışanlarımız teslim aldıkları her paketin taşımacılığını özenle yapmaktadır.

Motorlu Kurye hizmetimiz sizlere hem daha hızlı hem daha güvenilir bir taşımacılık imkanı sunacak. Bizler hem zamanınızın hem de teslim ettiğiniz paketlerinizin güvenliğinden sorumluyuz. Amacımız her müşterimize özel olduğunu hissettirmek ve en kaliteli hizmetle müşterimizi memnun edebilmek. Daha önceden sizlere kendini ispat etmiş olan taşımacılığımız, şimdi yeni hızıyla ve yeni çalışanlarıyla sizleri bekliyor.

Özellikle gizlilik arz eden bir belgeniz varsa, güven içinde yerine ulaşması kritik bir önem taşır. Firmalar arası rekabetin gittikçe arttığı bu dönemde, firmalar bilgi birikimini özenle korumak durumunda kalıyor. Ayrıca, eşyaların ve belgelerin zamanında hedefine ulaşması da karşılıklı ilişkilerin daha güvenli oluşmasını sağlıyor ve bu da kurumsal kimliğe önemli bir avantaj sağlıyor. Bu tür eşyaların ulaşımının hızlı sağlanması, iş ağınızla aranızdaki bağlantıyı daha da güçlendirecek ve yeni girişimlere olanak sağlayacaktır.

İnsanları eşyalarla birbirine bağlamak ve aradaki iletişimin güçlenmesini sağlamak, daha enerjik bir işletme ortamı da sağlıyor. İşletmelerin daha enerjik ve aktif olması işletmelerin verimini de arttırıyor ve insanların hayat standartları yükseliyor. İşte bu nedenlerle birçok işyeri önemli belgelerini ve eşyalarını hızlı bir şekilde hedefe ulaştırmak için Ataköy Kurye izmetini tercih ediyor. Motorlu kuryenin diğer paket ulaştırma hizmetlerine göre avantajlarından bazıları; çok daha hızlı gönderim sağlaması, önemli ve gizli belgelerin güvenli bir şekilde yerine ulaşması olarak sayılabilir.

Ataköy kurye alanında verdiğimiz üstün hizmet sayenizde hem iş yerinizden ayrılmadan vakitten tasarruf edebilecek hem de belgelerinizi güven içinde hedefine ulaştırma fırsatı bulabileceksiniz. Verdiğimiz hizmet sayesinde iş yerinizin verimliliğini ve kurumsal kimliğinizin güvenilirliğini arttırabilir, bilgi birikimlerinizi en iyi şekilde koruyabilirsiniz. Motor kuryelerimiz yeterli derecede İstanbul içi yerel dolaşım bilgisine sahiptir; bu nedenle İstanbul’un trafiğine takılmadan eşyalarınız hızlı ve güvenli bir şekilde kolayca hedefine ulaştırılmaktadır.

Eğer bir yere yetişmesi gereken acil veya özel bir belgeniz varsa ve buna vaktiniz yoksa, hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Belgelerinizin en kısa zamanda ve güven içinde hedefine ulaştırılmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz. SYS Kurye ile yol gecikmelerinden kaçınarak işinize daha fazla vakit ayırabileceksiniz. Artık teslimat için yola çıkmaya bile ihtiyacınız olmadan belgelerinizi hedefine ulaştırabilirsiniz.

Ataköy Kurye Hizmeti

Alanında uzman kadromuz, donanımlı son teknoloji motorlarımız ve deneyimli şoförlerimizle kaliteli hizmetler sunan firmamız adından sıkça söz ettirmektedir. Sizler için yoğun İstanbul trafiğinde bile dakikalar içerisinde güvenilir şekilde teslimat yapıyoruz. Evden çıkmanıza gerek kalmadan pek çok işleminizi halletmenizi sağlıyoruz. İşlerinizi halletmek için saatlerce uğraşmak yerine vaktinizi sevdiklerinizle geçirmenizi sağlıyoruz.

Sys kurye firmamız Ataköy kurye hizmeti ile sizlere en iyi şekilde hizmetlerini sunmaktadır. Taşıma işini herkes yapabilir. Ama kaliteli, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve hızlı şekilde teslimat yapmak profesyonellik ister. Deneyimlerimiz ve iş ahlakımızla en iyi şekilde hizmet vermek için çok çalışıyoruz. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek sizlere en iyi çözümleri sunmak ve kendimizi geliştirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Ataköy kurye geleneksel kargo hizmetlerinin çok ötesinde çalışma şekliyle sizlere kaliteli hizmeti sunmaktadır. Teslimat sırasında her zaman sizin yanınızda oluyoruz. Bir sorunla karşılaşmanız durumunda sorununuzu kısa sürede çözüyoruz. Gönderinize zarar gelmesi durumunda zararınızı maddi ve manevi şekilde karşılıyoruz. Sizleri asla mağdur durumda bırakmıyoruz.

Acaba gönderim nerde? Gönderim sağlam şekilde ulaşmış mıdır? Doğru kişiye teslimat yapıldı mı? Evraklarım tam zamanında teslim edilir mi? Gibi sorularınız için konum bilgilendirme hizmeti vererek anlık şekilde kuryenizi takip etmenizi sağlıyoruz. Taşıma sırasında gelişen durumları hakkında da sizleri bilgilendiriyoruz.

Ataköy kurye hizmetimizle evrak, dosya, belge, cüzdan, para, pasaport, ehliyet, yiyecek, giyim ürünleri, çiçek, hediyelik eşya gibi pek çok ürününüzün hızlı ve güvenilir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Yanıcı madde, patlayıcı madde ve taşınması yasal olmayan ürünleri taşımıyoruz. İçeriği hakkında yanlış bilgi verilen ve yasal olmayan ürünlerin taşınması esnasında polisler tarafından ortaya çıkarsa sorumluluk size aittir.

Ataköy kurye fiyatlarımız hakkında net bir listeyle çalışmayarak, aldığınız hizmete uygun şekilde para ödemenizi sağlıyoruz. Fiyat belirlerken değerlendiğimiz şartlar şu şekildedir:

  • Gönderinizin teslim alındığı konum ile teslim edildiği konum arasındaki uzaklık harcanacak benzin ve yol masrafları sebebiyle fiyatı etkilemektedir.
  •  Gönderinizin boyutu, ağırlığı ve özelliklerine en uygun motor çeşidimizle gönderim yaptığımız için fiyatı attırıp azaltabilir.
  • Tercih ettiğiniz kurye hizmeti Express kurye, Acil kurye ve Vip kurye hizmetlerimiz daha donanımlı araçlarla yapıldığı için fiyatı arttırmaktadır.

Ataköy kurye hizmetimizden yararlanmak isterseniz 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Çağrı merkezimiz adres bilginizi alarak konumunuza en yakın kuryeyi adresinize yönlendirmektedir. Dakikalar içerisinde adresinize gelen kuryemiz teslim etmek istediğiniz adresin bilgilerini alarak en hızlı ve en güvenilir şekilde ulaştırılmasını sağlar.

Acil bir evrak göndermek istediğinizde, acil bir ilaca ihtiyacınız olduğunda, sevdiklerinize sürpriz yapmak isterseniz, gümrük işleriniz varsa Ataköy kurye hizmetimize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Zor zamanlarınızda bile daima yanınızdayız. Sizlere gece gündüz demeden hizmet veriyoruz.

Kurye hizmeti verirken dikkat ettiğimiz noktalar şunlardır:

  • Müşteriyi her zaman mutlu etmek,
  • Kaliteli şekilde hizmet vermek,
  • Makul fiyatlarla hizmet vererek bütçe dostu olmak,
  • Müşteriyle sağlıklı ilişkiler kurmak. Ve müşterilerimizin düşüncelerini dikkate almak,
  • Düzenli araç bakımı yaptırmak, tedbirsiz yola çıkmamak,
  • Gönderinizin gizliliğini ve güvenliğini sağlamak,
  • Bünyemizde hizmet veren kuryelerin güvenliğini ve en iyi şartlarda çalışmasını sağlamak…

Ataköy Kurye hakkında aklında takılan bir nokta varsa veya hizmetlerimizden avantajlı şekilde ve uygun fiyatlarla yararlanmak istiyorsanız bizleri her zaman arayabilirsiniz. Sizler için her zaman kendimizi geliştirip, yeniliyoruz. Güvenilir ve kaliteli hizmetlerimizden memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara