İçeriğe geç

Diyarbakır Uçak Kargo

Diyarbakır Uçak Kargo
Diyarbakır Uçak Kargo

Diyarbakır Havalimanı 1952 yılında açılmış, uluslararası bir havalimanıdır. Şehir merkezine uzaklığı 11 km’dir. Sivil-askeri kategoride yer alan Diyarbakır Havalimanı on uçağın yanaşabileceği genişlikte, 5 milyon yolcu kapasitededir. Havalimanı sadece yolculara değil, aynı zamanda kargolara da hizmet vermekte, bu da Diyarbakır uçak kargo uygulamaları sayesinde şehre acil paket göndermek isteyenlerin işini büyük oranda kolaylaştırmaktadır.

Diyarbakır Güneydoğu Anadolu Bölgemizde yer alan, tarihi, kültürü, sanayisi, eğitimi, tarımı ve daha pek çok zenginliği ile öne çıkan illerimizden birisidir. Aynı zamanda bölgenin en büyük ili konumunda olup bölgenin merkez üstü görevini de yürütmektedir. Bütün bunlar yanında ülkemizde havalimanına sahip illerden birisi de Diyarbakır’dır.

İstanbul ile Diyarbakır arası karayolu ile oldukça uzaktır. Karayolu kargoculuğu ile bir ilden diğerine gönderilen kargoların ulaşması 3-4 günü bulabilmekte, hatta daha da fazla olabilmektedir. Fakat Diyarbakır uçak kargo uygulamalarıyla bu zaman büyük oranda kısalmakta, aynı gün içinde, hatta birkaç saatte teslimat yapılabilmektedir. Firmamız da bu alanda kalitesi, güvenilirliği, profesyonelliği ve fiyat avantajlarıyla müşterilerine hizmet vermeye aralıksız devam etmektedir.

Diyarbakır uçak kargo hizmetimiz en hızlı olduğu gibi en hassas kargo hizmeti olarak da öne çıkmaktadır. Aynı gün içerisinde paketlerinizin, evraklarınızın, dosyalarınızın, resmî belgelerinizin ve hediyelerinizin teslimatını yapabiliyoruz. Bu süreçte gönderilerinizin en ufak bir hasar almasına, zarar görmesine fırsat vermiyoruz.

Uygulamalarımızda tercihe göre teslim seçenekleri geliştiriyoruz. Dilerseniz Diyarbakır’daki bir adresten ya da İstanbul’daki bir adresten paketinizi alıyor, kurye hizmeti kapsamında havalimanına ulaştırıyor, varış havalimanından alıyor ve teslimat adresine teslim edebiliyoruz. Ya da adresinizden gönderinizi teslim alıp havalimanına sizin adınıza ulaştırıyor, ilk tarifeli uçağa paketinizi teslim edebiliyoruz. Benzer durumda Diyarbakır ya da İstanbul havalimanlarına gelen gönderinizi adınıza teslim alıyor, belirteceğiniz adrese teslim edebiliyoruz. Diyarbakır uçak kargo uygulama detaylarımızı tamamıyla sizlerin ihtiyaçlarınız ve tercihlerinize göre uyarlayarak profesyonel iş birliğine imza atıyoruz.

İstanbul Diyarbakır Uçak Kargo

İstanbul Diyarbakır uçak kargo uygulamamızın kullanıcılarına sağladığı pek çok avantaj vardır. Hız bunlar arasında ilk sıradadır. Yüksek hızda taşıma yapıldığı için teslimat sürelerimiz de minimuma inmektedir. Hava kargo uygulamamızda iletişim doğrudan sağlanmakta, böylece bürokratik işler ortadan kalmaktadır. Ufak miktardaki eşyaların nakledilmesi konusunda en uygun ulaşım araçlarının başında Turkish Cargo geldiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Hizmet ağımız Diyarbakır dahil ülkemiz genelinde 52 ile uzanmaktadır. Bu da pek çok yere hızlı ve güvenli kargo gönderim olanağı sağlamaktadır. Uçak Kargo‘da kargo hareketleri planlı ve tarifeli olmakta, bu sayede teslimat süreleri daha net bulunmaktadır.

SYS Kurye olarak Diyarbakır uçak kargo alanında uzun yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle hizmet veriyoruz. İlk günden bu yana her zaman koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ediyor, müşterilerimizin işlerini ne kadar kolaylaştırır ve ne kadar hızlandırırsak o derece memnuniyetlerini arttıracağımızın bilinciyle hareket ediyoruz.

Her geçen gün daha geniş bir coğrafyaya yaydığımız uçak kargo uygulamalarımızda şu an için Diyarbakır dahil 52 ile hizmet veriyor, uçağın bütün olanaklarından, hızından, güvenliliğinden, uygun fiyatından istifade ediyoruz. Aynı gün içinde teslimat garantisiyle istediğiniz şekillerde teslimat olanağı sunuyor, gönderilerinizi en güvenli ve en hızlı şekilde adresinize teslim ediyoruz.

Sadece kaliteye öncelemekle kalmıyor, aynı zamanda müşterilerimizin bütçelerini de düşünüyoruz. Her zaman bütçe dostu alternatifler geliştirmek adına en uygun fiyatlandırmaları yapmaya çalışıyor, İstanbul gibi lokasyonlara oldukça uzak konumda olan Diyarbakır’a dahi yeni nesil Diyarbakır uçak kargo gönderimlerinizi en uygun fiyatlarla yapıyoruz.

Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp