İçeriğe geç

Kireçburnu Kurye

Kireçburnu Kurye
Kireçburnu Kurye

Türkiye’nin en büyük sanayi, ticaret, ulaşım, reklam ve finansal kuruluşları İstanbul’da bulunmaktadır. Bu nedenle, İstanbul’un Türkiye ekonomisinin temeli olduğu rahatlıkla söylenebilmektedir. Bu durum, tüm sektörlerde işlerin yoğun ve trafiğin şehrin önemli bir unsuru olmasına neden olur. Bundan dolayı hem özel hem de iş yaşamının şehrin temposundan olumsuz etkilenmemesi için çeşitli hizmetler devreye girmiştir. Kireçburnu kurye olarak üzerimize düşen görevi yapıyor ve tüm gönderilerinizi en kısa süre içinde istediğiniz adrese ulaştırıyoruz.

İstanbul’un, Türkiye ekonomisindeki yeri büyük olduğu için bu şehirdeki herhangi bir iş aksaması diğer şehir veya bölgeleri de etkileyebilmektedir. Bu nedenle, tüm iş sürecinin sorunsuz ilerleyebilmesi için ilgili tüm mekanizmaların doğru şekilde seçilmesi gerekir. Buna kurye hizmetleri de dâhil olmaktadır. Hızlı bir şekilde imzalanması veya ilgilenilmesi gereken evrakların ilgili yere geç ulaştırılması ticari kayıplara sebep olabilmektedir. Bu nedenle, Kurye olarak yaptığımız işin öneminin farkındayız ve özenle hizmet veriyoruz.

İstanbul’un trafiği ve yoğunluğu tüm yaşam alanını etkilemektedir. Bu nedenle, sadece iş evraklarının değil, gündelik hayatın parçası olarak özel ürünlerin teslimatı için de Kireçburnu kurye hizmetleri tercih edilmektedir. Çiçek, ilaç veya pasta gibi hassas ürünlerin de teslimatını sorunsuz ve hasarsız bir şekilde zamanında yapıyoruz.

Trafikteki yoğunluğun önlemini kurye hizmetimizle alıyoruz. Yoğun trafiğin getirdiği aksamalar ve gecikmelerden en az etkilenen araç olan motorların kullanımı ile gönderilerinizi geciktirmeden istediğiniz yere ulaştırıyoruz. Hızlı araçlarımızla trafik ve yol çalışmalarından veya yolların durumundan etkilenmeden güvenli bir şekilde hizmet veriyoruz.

Kireçburnu kurye hizmetimiz ile ilgili oluşabilecek riskleri hesaplayarak her türlü tedbiri alıyoruz. Trafikte oluşabilecek herhangi bir tehlikenin önüne geçmek için sürücülerimizin eğitimlerini ve deneyimlerini sıkı bir şekilde inceliyoruz. Ayrıca verdiğimiz eğitimlerle sürücülerimizi risk ve tehditlerden koruyoruz. Sürücülerimiz, geniş ve derin yol bilgileriyle ve teknolojiyi doğru şekilde kullanmalarıyla sektördeki farklarını ortaya koymaktadırlar.

Kireçburnu kurye hizmetimizde herhangi bir aksaklığın yaşanmaması için sıkı bir şekilde çalışıyoruz. Bu aksaklığa neden olabilecek noktalardan biri de araçlardır. Eski ve bakımı yapılmayan araçlar yolda problem çıkarıp maddi ve manevi kayıplara sebep olabilir. Bu nedenle hem bizim hem de müşterilerimizin kaybını önlemek için kullandığımız araçlarımızla sıkı bir biçimde ilgileniyoruz. Araçlarımızın yeni olmasına ve düzenli bakımdan geçmesine dikkat ediyoruz.

Hizmetimizi, tüm hava şartlarına uygun bir şekilde veriyoruz. Yağmur ve kar gibi sert hava koşulları için sürücülerimiz gerekli önlemleri almaktadır. Ayrıca teslim edilecek evrak veya kişisel eşyaların da doğru şekilde muhafaza edilerek gerekli yerlere hasarsız bir şekilde ulaşmasına dikkat ediyoruz.

Yolda, sürücüden veya araçtan kaynaklı olarak oluşabilecek tehdit ve riskleri sıfıra indirmeye çalışıyoruz. Böylece hem kendi personellerimizi ve dolayısıyla firmamızı koruyor hem de gecikme veya aksamalardan dolayı müşterilerimizin maddi ve manevi kayıp yaşamasının önüne geçiyoruz.

Kireçburnu kurye hizmetimizle gündelik hayatınız ve iş yaşamınız için kolaylık sağlıyoruz. Tüm ekibimiz ile eksiksiz ve yüksek kaliteli çalışmalarımızı ortaya koyuyoruz. Çalışmamızın temeli olan güvenilir, yenilikçi ve hızlı olma ilkeleri ile müşterilerimize yüksek standartlarda ve güler yüzlü bir şekilde hizmet veriyoruz. Tüm acil durumlar için hazırlıklı olarak ilgili kurye seçeneklerimizle müşterilerimizin 7 gün 24 saat yanındayız. Müşterilerimizin talepleri ve dönemin getirdiği yenilik ve ihtiyacı dikkatli bir şekilde takip ederek müşterilerimize yenilikçi ve özenli hizmetler sunuyoruz.

Kireçburnu Kurye Hizmeti

İstanbul’un en gözde turistik yerlerinden biri olan Sarıyer’de, gelişen iş ve hizmet sektörleri ile artan ihtiyacı karşılamak için Kireçburnu kurye hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Sysy Kurye bünyesinde sunulan tüm hizmetlerden, bulunduğunuz yerden bile ayrılmadan kolayca yararlanabilmeniz için kendini sürekli geliştiren, profesyonel ve deneyimli bir ekiple hizmetinizdeyiz.

Kireçburnu kurye aracılığı ile şehir içi ya da şehir dışı tüm gönderilerinizde güvenebileceğiniz ve her zaman tercih edebileceğiniz, çağdaş ve yenilikçi hizmetler sunuyoruz. Şehir içi kurye hizmetlerimizde dilerseniz dakikalar içerisinde teslimat yapabiliyor, şehir dışı tüm gönderilerinizde güvenli ve hasarsız taşımacılık sağlıyoruz.

Şehir içinde yaptığımız taşımacılıkta, yoğun trafikte güvenli bir hızın anahtarı olan motosikletlerle hizmet vermekteyiz. Sektörde deneyimli, İstanbul’u bilen, profesyonel ve güler yüzlü kişilerden oluşan Kireçburnu kurye ekibimizle, yılın her günü, günün her saati hizmet verebilmekteyiz. Motosiklet ile taşınması uygun olan ve kargo ve kurye taşımacılığı yönetmeliği uyarınca tehlikeli ya da taşınması yasak maddeler haricindeki her eşyanızın, kısacık sürelerde teslim edilmesini sağlıyoruz.

Yasaklı maddelerin taşımacılığının istenmesi ya da hatalı içerik iletilerek taşınmasının sağlanması durumunda oluşacak tüm olumsuzluklarda, şirketimizin herhangi bir dahli bulunmadığı kabul edilmekte ve tüm sorumluluk göndericiye ait olmaktadır.

Kireçburnu kurye ekibimizle sunduğumuz hizmetler, içeriklerine uygun olarak 2’ya ayrılmaktadır:

  • Gün içerisinde, toplu halde sırayla adreslere teslimat yapılan, görece daha ekonomik bir ücrete sahip olan standart gün içi teslim kurye hizmetimiz ve
  • Sadece sizin gönderilerinizin taşındığı, seçeceğiniz hizmet tipine göre ücretlendirmesi sağlanan ve en fazla 120 dakika içerisinde tamamlanan kurye hizmetlerimiz.

Kireçburnu kurye ekibimiz ağırlıklı olarak kişiye özel taşımacılık yaparak, hızlı olunması gereken durumlarda tercih edilmektedir. Acil gönderim sağlanmasına ihtiyaç duyduğunuz, motosiklet ile taşınması uygun olan her şey için size uygun bir seçenek bulabileceğiniz bir sistemle hizmet vermektedir. En çok tercih edilen seçenekler ve özellikleri:

  • Acil kurye: İstanbul’un neresinde olursanız olun 45 ila 60 dakika içerisinde teslimat sağlanmaktadır.
  • Çabuk kurye: Bulunduğunuz yere en geç 20 dakika içerisinde ulaşılarak paketinizin teslim alınması sağlanmaktadır.
  • Ekspres kurye: 7 gün 24 saat en fazla 120 dakika içerisinde teslimat yapılmasını sağlayan hizmetimizdir.
  • Gece kurye: 19:00 ve 07:00 saatleri arasında tercih edebileceğiniz motosikletli kurye hizmetimizdir.
  • Hızlı kurye: 60 ila 90 dakika arasında teslimat yapılmasını sağlayan hizmetimizdir.

Bu hizmetler ve daha birçok hizmete ulaşmanızı sağlayan bizler, işlerinizin aksamadan yürümesi, her zaman en iyi alabilmeniz ve güvenilir bir iş ve çözüm ortağına sahip olabilmeniz için var gücümüzle çalışıyor, kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Alanında tecrübeli, profesyonel ve işimizin öneminin farkında olan kişilerden oluşan Kireçburnu kurye ekibi, verdiği tüm hizmetlerde kişiye özel çözümler sunmaktadır. Sunulan tüm çözümlerde, aldığınız hizmetlerin tam karşılığını ödemeniz sağlanmaktadır. Ücretlendirmeler, talebinizi ilettiğiniz anda, talebinizin içeriğine göre otomatik bir sistemle belirlenmekte, insan faktörü sebebi ile oluşan hatalar ortadan kaldırılmaktadır.

Gönderinizin içeriği, seçtiğiniz hizmet tipi, hangi sürede teslim edilmesini istediğiniz ve teslim alınan ve edilen adresler arasındaki mesafe ücretlendirmeyi belirleyen faktörlerdir.

Modern teknoloji ve yeniliklerden faydalanarak sürekli kendini geliştiren ekibimiz, firmamızın teknolojik alt yapısı sayesinde müşteri memnuniyeti oluşturmada %100 başarı göstermektedir. Her anlamda güvenebileceğiniz bir anlayışla sahip olan bizler, kalite, hız, güvenilirlik ve üstün iş ahlakımızla hizmet vermekteyiz.

Aradığınız çözüm ortağına hızla kavuşabileceğiniz, kaliteli bir iş için bizleri tercih edebilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara