Anasayfa » Hasanpaşa Kurye

Hasanpaşa Kurye

Moto kurye, farklı iki adres arasında paket taşıyan görevlilere verilen isimdir. Moto kurye olmak için belirli özellikleri karşılamak gerekir. Bu özellikleri karşılamayan kişiler moto kurye olarak çalışamaz. Firmamız bu alanda oldukça titiz hareket etmektedir. SYS Kurye bünyesinde çalışan kurye görevlileri işini özenle ve dikkatle yapmaktadır. Hasanpaşa kurye alanında verdiğimiz hizmet doğrultusunda yüksek müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

Moto kurye çalışmalarında müşteri memnuniyeti ve güveni oldukça önemlidir. Bizler değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunmaktayız. Müşterilerimizin aradığı güvenilir kurye hizmetini özenle onlara sunmaktayız. Bu sayede sektörde güvenle tercih edilmekteyiz. Tam donanımlı firmamızda Hasanpaşa kurye alanında kısa sürede hizmet verilmektedir. Paketleriniz gün içinde adrese teslim edilir. Eğer paket teslimi için istediğiniz bir saat varsa paketiniz o saatte adrese teslim edilir.

Moto kurye olmak isteyenler belirli özellikleri taşımaktadır. Bu özellikleri taşımayan kişiler moto kurye olarak görev yapamaz. Kuryeler motosiklet kullanarak taşıma hizmeti vermektedir. Bu nedenle kuryelerin motosiklet ehliyetinin olması zorunludur. Sadece ehliyet sahibi olmak yeterli değildir. Kuryeler motosiklet kullanmaya hakim olmalı, dar yollardan güvenli ve kolay bir şekilde geçmelidir. Motosiklet özellikle trafikte rahat ilerler. Kuryelerin trafiğe çıkması uygun olmalıdır. Trafikte sorun yaşayan, rahat ve güvenli ilerleyemeyen kişiler kurye olamaz.

Hasanpaşa kurye alanında tecrübeli ekibimiz en özel çalışmalarla hizmet vermektedir. Ekibimizin taşıdığı genel özellikler:

 • Ehliyet sahibi olmak
 • Sorumluluk sahibi olmak
 • Müşteri odaklı hareket etmek
 • Kolay ve doğru iletişim kurmak
 • Firmaya bağlı sorumlulukları yerine getirmek
 • Zamanı doğru kullanmak
 • Paket gizliliğini ve güvenliğini sağlamak

Firmamızda görevli kuryelerimizin taşıdığı genel özellikler yukarıda yer aldığı gibidir. Hasanpaşa kurye alanında tecrübeli ekibimiz sorumluluklarının bilincindedir. Kolay ve doğru iletişim kuran ekibimiz firma ve müşteri arasındaki bağı korur. Ekibimiz aynı zamanda Kadıköy Belediyesi yol bilgisine sahiptir. Harita ve çeşitli uygulamalar sayesinde adresi kolay bir şekilde bulur ve paketi adrese teslim eder.

Motor kuryeler birçok avantajı beraberinde getirir. SYS Kurye bünyesinde çalışan moto kuryelerin sağladığı avantajlar:

 • Farklı kategorilere ait birçok ürün taşınır.
 • Ürünler kısa sürede adrese teslim edilir.
 • Ürünlerin zarar görmemesi için çeşitli önlemler alınır.
 • Uygun fiyatlıdır.

İstanbul Kurye alanında hizmet veren ekibimiz farklı kategorilere ait birçok ürün taşımaktadır. Evrak, belge, dosya, kimlik, pasaport gibi özel eşyalarla birlikte çiçek, pasta, telefon, bilgisayar, ayakkabı gibi birçok eşya taşınır. İki adres arasında yapılan taşıma işlemleri kısa sürede tamamlanır. Bu sayede müşteriler zaman kaybı yaşamaz. Çeşitli önlemlerle paketlerin herhangi bir hasar alması önlenir. Tüm taşıma çalışmaları doğru ve uygun fiyat aralığında yapılır.
Hasanpaşa kurye alanında yapılan çalışmalarda fiyat farklı görülmektedir. Görülen bu fiyat farklılığının temel nedeni ise farklı kategorilere ait ürünlerin taşınmasıdır. Ürün ağırlığı ve adedi arttıkça fiyatta artış görülür.

Kimlik taşımayla bilgisayar taşıma işlemi aynı ücretle yapılmaz. Genel olarak sektöre bakıldığında doğru ve uygun fiyatla güvenilir ve garantili hizmet sunan firmayız. Sizler de paketlerinizin zarar görmesini önlemek, doğru ekipten güvenilir hizmet almak için bizi tercih edebilirsiniz. Sektörün önde gelen ismi olarak çalışmalarımızı özenle yapmaktayız. Dilerseniz adresinize kuryemiz gelerek paketi sizden teslim alır. Alıcı bilgileri ve adresi alındıktan sonra paket adrese teslim edilir. Dilerseniz firmamıza uğrayarak paketi gönderebilirsiniz. Özellikle istediğiniz teslimat saati yoksa paketler birkaç saat içinde adrese teslim edilir.