İçeriğe geç

Hasanpaşa Kurye

Hasanpaşa Kurye
Hasanpaşa Kurye

Moto kurye, farklı iki adres arasında paket taşıyan görevlilere verilen isimdir. Moto kurye olmak için belirli özellikleri karşılamak gerekir. Bu özellikleri karşılamayan kişiler moto kurye olarak çalışamaz. Firmamız bu alanda oldukça titiz hareket etmektedir. SYS Kurye bünyesinde çalışan kurye görevlileri işini özenle ve dikkatle yapmaktadır. Hasanpaşa kurye alanında verdiğimiz hizmet doğrultusunda yüksek müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

Moto kurye çalışmalarında müşteri memnuniyeti ve güveni oldukça önemlidir. Bizler değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunmaktayız. Müşterilerimizin aradığı güvenilir kurye hizmetini özenle onlara sunmaktayız. Bu sayede sektörde güvenle tercih edilmekteyiz. Tam donanımlı firmamızda kurye alanında kısa sürede hizmet verilmektedir. Paketleriniz gün içinde adrese teslim edilir. Eğer paket teslimi için istediğiniz bir saat varsa paketiniz o saatte adrese teslim edilir.

Moto kurye olmak isteyenler belirli özellikleri taşımaktadır. Bu özellikleri taşımayan kişiler moto kurye olarak görev yapamaz. Kuryeler motosiklet kullanarak taşıma hizmeti vermektedir. Bu nedenle kuryelerin motosiklet ehliyetinin olması zorunludur. Sadece ehliyet sahibi olmak yeterli değildir.

Kuryeler motosiklet kullanmaya hakim olmalı, dar yollardan güvenli ve kolay bir şekilde geçmelidir. Motosiklet özellikle trafikte rahat ilerler. Kuryelerin trafiğe çıkması uygun olmalıdır. Trafikte sorun yaşayan, rahat ve güvenli ilerleyemeyen kişiler kurye olamaz.

Anadolu Yakası Kurye alanında tecrübeli ekibimiz en özel çalışmalarla hizmet vermektedir. Ekibimizin taşıdığı genel özellikler:

 • Ehliyet sahibi olmak
 • Sorumluluk sahibi olmak
 • Müşteri odaklı hareket etmek
 • Kolay ve doğru iletişim kurmak
 • Firmaya bağlı sorumlulukları yerine getirmek
 • Zamanı doğru kullanmak
 • Paket gizliliğini ve güvenliğini sağlamak

Firmamızda görevli kuryelerimizin taşıdığı genel özellikler yukarıda yer aldığı gibidir. Hasanpaşa kurye alanında tecrübeli ekibimiz sorumluluklarının bilincindedir. Kolay ve doğru iletişim kuran ekibimiz firma ve müşteri arasındaki bağı korur. Ekibimiz aynı zamanda Kadıköy Belediyesi yol bilgisine sahiptir. Harita ve çeşitli uygulamalar sayesinde adresi kolay bir şekilde bulur ve paketi adrese teslim eder.

Motor kuryeler birçok avantajı beraberinde getirir. SYS Kurye bünyesinde çalışan kuryelerin sağladığı avantajlar:

 • Farklı kategorilere ait birçok ürün taşınır.
 • Ürünler kısa sürede adrese teslim edilir.
 • Ürünlerin zarar görmemesi için çeşitli önlemler alınır.
 • Uygun fiyatlıdır.

Kurye alanında hizmet veren ekibimiz farklı kategorilere ait birçok ürün taşımaktadır. Evrak, belge, dosya, kimlik, pasaport gibi özel eşyalarla birlikte çiçek, pasta, telefon, bilgisayar, ayakkabı gibi birçok eşya taşınır. İki adres arasında yapılan taşıma işlemleri kısa sürede tamamlanır. Bu sayede müşteriler zaman kaybı yaşamaz.

Çeşitli önlemlerle paketlerin herhangi bir hasar alması önlenir. Tüm taşıma çalışmaları doğru ve uygun fiyat aralığında yapılır. Hasanpaşa kurye alanında yapılan çalışmalarda fiyat farklı görülmektedir. Görülen bu fiyat farklılığının temel nedeni ise farklı kategorilere ait ürünlerin taşınmasıdır. Ürün ağırlığı ve adedi arttıkça fiyatta artış görülür.

Kimlik taşımayla bilgisayar taşıma işlemi aynı ücretle yapılmaz. Genel olarak sektöre bakıldığında doğru ve uygun fiyatla güvenilir ve garantili hizmet sunan firmayız. Sizler de paketlerinizin zarar görmesini önlemek, doğru ekipten güvenilir hizmet almak için bizi tercih edebilirsiniz.

Sektörün önde gelen ismi olarak çalışmalarımızı özenle yapmaktayız. Dilerseniz adresinize kuryemiz gelerek paketi sizden teslim alır. Alıcı bilgileri ve adresi alındıktan sonra paket adrese teslim edilir. Dilerseniz firmamıza uğrayarak paketi gönderebilirsiniz. Özellikle istediğiniz teslimat saati yoksa paketler birkaç saat içinde adrese teslim edilir.

Hasanpaşa Kurye Hizmeti

Günümüzde özellikle genel taşımacılık ve lojistik hizmetleri alanında olan çeşitli modern gelişmeler kurye hizmetleri sektörünü de direkt olarak etkilemiştir. Globalleşen dünya standartları çerçevesinde sürekli olarak gelişen ve güncellenmekte olan kurye hizmetleri, dünyanın pek çok farklı noktalarında olduğu gibi ülkemiz olan Türkiye’de de oldukça büyük oranda tercih edilmektedir. Uluslararası çapta oldukça geniş kitlelere hitap etmekte olan kurye çalışmaları, ülkemizin en kalabalık şehri olan İstanbul içerisinde de tercih edilmektedir. Kendi sektöründe bir numaralı işletme olarak öne çıkan Kurye markamız da İstanbul içerisindeki envaiçeşit teknik kurye hizmetlerine kesintisiz bir şekilde devam etmektedir.

Özellikle İstanbul ili Kadıköy ilçesinde yer alan Hasanpaşa mahallesi için oldukça nitelikli ve etkin seviye Hasanpaşa kurye hizmetleri ile tanınmakta olan kurye firmamız, oldukça geniş içerikli ve zengin kapsamlı bir hizmet portföyüne de sahiptir. Profesyonel seviyede kurye çalışmaları ile öne çıkan işletmemiz, oldukça modernize ve yenilikçi çaptaki teknik hizmetlerine de kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Haftanın her günü ve günün her saati kesintisiz bir şekilde motosikletli kurye hizmetleri ile tanınmakta olan markamız, gün içerisinde herhangi bir acil evrak ve doküman taşıma hizmetlerinde en çok tercih edilen işletmelerin de en başında yer almaktadır.

İstanbul ili Kadıköy bölgesi için Hasanpaşa kurye hizmetleri ile öne çıkmakta olan firmamız, profesyonel düzeydeki motosikletli kurye çalışmalarını sürdürmektedir. Kendi alanında yüksek deneyim ve tecrübe sahibi teknik ekip kadrosu ve birinci sınıf kalitede motosiklet filosu ile öne çıkmakta olan işletmemiz, doğrudan müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile öne çıkmaktadır. Direkt olarak müşteri memnuniyeti odaklı teknik çalışmaları ve oldukça uygun fiyat içerikli genel hizmet skalası ile tanınmakta olan SYS Ekspres Kurye işletmemiz, oldukça seçkin içerikli bir hizmet ağına da sahiptir.

Kendi sektöründe yüksek tecrübe sahibi ve profesyonel kurye personel kadrosu ile Hasanpaşa kurye hizmetleri alanındaki çalışmalarına devam etmekte olan firmamız, doğrudan müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerini de kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir.

Özellikle İstanbul ili ve çevre iller için oldukça geniş kapsamlı bir hizmet ağı ile öne çıkmakta olan markamız, birinci sınıf kalitede ve son model araç filosunu da işletme çatısı altında ihtiva etmektedir. Haftanın her günü ve günün her saati kesintisiz bir şekilde kurye çalışmaları ile tanınmakta olan firmamız, uluslararası seviyede genel hizmet ve kalite standartlarını da marka bünyesinde barındırmaktadır.

Direkt olarak müşteri memnuniyeti odaklı teknik hizmet standartları ile öne çıkmakta olan Hasanpaşa Kurye markamız, oldukça zengin içerikli ve geniş kapsamlı bir işletme hizmet portföyüne de sahip olması ile tanınmaktadır. Haftanın 7 günü ve her günün 24 saati kesintisiz bir şekilde kurye hizmetleri ile öne çıkmakta olan firmamız, oldukça seçkin kapsamlı bir hizmet ağına da sahiptir.

Kendi alanında en çok tercih edilen işletmelerin de en başında gelmekte olan Hasanpaşa Kurye firmamız, pek çok çeşitli genel iletişim yollarını da marka çatısı altında ihtiva etmektedir. Gün içerisinde firmamızın çeşitli hizmet seçeneklerine; işletme internet web sitemiz, marka GSM telefon numaramız, kurumsal e-posta adresimiz veya genel şube merkezimiz aracılığı ile anında erişim sağlayabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara