İçeriğe geç

Yalıköy Kurye

Yalıköy Kurye
Yalıköy Kurye

Günümüzde işletmeler artan müşteri taleplerini daha hızlı karşılamak ve piyasada rakiplerinin bir adım önünde yer alabilmek için farklı araç ve yöntemler denemekten çekinmemektedir. İleri doğru atılacak her adımın fark yarattığının bilinciyle hareket eden işletmeler müşteri memnuniyetini arttırmak adına ürün ve hizmet kalitesinin yanında hız ve ulaşılabilirlik konularında da çalışmaktadır. Pratik kullanımı ile yalnızca farklı ölçekten birçok işletmenin değil aynı zamanda bireylerinde ilk tercihi olmaya başlayan motosikletlerin yaygınlaşması, şirketlere yeni olanaklar açmaktadır.

İnternet ve 3G iletişim teknolojilerinin hayatlarımızı domine ettiği günümüzde iletişimin hızı hem kişisel hem de iş hayatlarımızın temposunu belirler hale geldi. Şirketler artık müşterilerinden aynı anda daha fazla siparişin bilgisini alabildiği gibi, bu siparişlere ait girdiler için kendi tedarikçileri için de çok daha hızlı temasa geçebilmektedir. Ekonominin hızının bu raddede artması, özellikle İstanbul gibi trafiği kalabalık şehirlerde teslimatlar ile bilgi akışı arasında uyumsuzluk ve geri kalmalara sebep olmaktadır. Ayrıca özellikle turizm sektöründe, devlet işlerinde ihtiyaç duyulabilecek yasal geçerliliği olan ıslak imzalı belgelerin gecikmeleri başta yasal prosedürler olmak üzere birçok işin aksamasına ve ek masraflar çıkmasına yol açabilmektedir. Bundan dolayı gerek üretim ve siparişlerin zamanında başlatılıp teslim edilmesi, gerekse önemli dokümanların yerlerine hızlı ulaştırılması için kurye servisleri büyük önem taşımaktadır.

Ancak birçok şirket kendi moto kurye departmanlarını kurmak yerine, sektörde uzmanlaşmış bizim gibi şirketlerden hizmet almayı tercih etmektedir. Biz SYS Kurye olarak bireysel ve kurumsal müşterilerimizin başta araç, personel, sigorta ve diğer operasyonel giderlerle uğraşmadan hızlı, güvenilir bir teslimat servisine sahip olmaları adına dünyanın en büyük ve kalabalık şehirlerden biri olan İstanbul’da hizmet vermekteyiz.

İstanbul’un Avrupa yakasındaki en kuzey batıda bulunan semti olan Yalıköy kurye servislerinin en önemli olduğu yerlerden biridir. Çatalca’ya bağlı olan Yalıköy kurye servislerinin sağladığı hız avantajı sayesinde şehrin kalanına bağlanabilmektedir. Yerleşimin çok sık olmadığı, şirketler tarafından da çok fazla tercih edilmeyen Çatalca kurye servisleri tarafından çok fazla ziyaret edilen bir bölge olmadığından dolayı, birçok kurye tarafından iyi bilinmeyen bir bölgedir. Yalıköy’ün önemli yollardan uzak olması, önemli bir kısmının milli park içinde olması ve Tekirdağ’a çok yakın olması da bu durumu etkilemektedir.

Şehrin kalabalık bölgeleri dışında kalan bölgeler konusunda da sürekli olarak eğitimlerden geçen mesai arkadaşlarımızla İstanbul Kurye hizmeti verdiğimiz bölgelerden biri arasında yer almaktadır. Yalıköy kurye hizmetlerimizden faydalanmak isteyen müşterilerimizin aşağıdaki kurallara uyması gerekmektedir;

  • Taşınması ve bulundurulması özel izin, ruhsat veya sıfat gerektiren silah, kimyasal madde, bitki, elektronik cihaz, belge ve bilgiler ve bunların yer alabileceği barındırma medya ve cihazları ile bunlara ait aksam, cephane ve ilgili olabilecek içeriklerin taşınması yapılmamaktadır.
  • Kuryeye teslim edilen paketin içeriğinin beyan edilenden farklı olduğu durumlarda, kuryenin kolluk kuvvetleri tarafında durdurulduğu durumlarda, paket içeriği yasa dışı içeriğe sahipse, yasal sorumluluk içerik beyanında bulunan ve paketi teslim eden kişilere aittir.
  • Yolculuk sırasında kuryenin ve çevresindekilerin hayatlarını tehlikeye atabilecek, hayat kalitelerinin düşmesine sebep olacak rahatsızlıklar yaşamalarına sebep olabilecek her türlü kimyasal, biyolojik ve radyoaktif maddenin taşınması asla yapılmamaktadır. Bu tür maddelerin taşınması için gerekli yerlerden onaylı özel korumalı kaplar olsa bile bu işlem gerçekleştirilmemektedir.

Bu durumlar dışında merak ettiğiniz her türlü konu ile ilgili Call Center’ımızı arayabilir, müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek Yalıköy kurye hizmetlerimiz ile ilgili merak ettiğiniz her türlü detay konusunda sorularına cevap alabilirsiniz.

Yalıköy Kurye Hizmeti

İnsanlık tarihi boyunca insanlar sürekli bir şeyleri icat edip geliştirmiştir. Hiçbir zaman boş durmayan ve sürekli yeni şeyler üreterek hayata kazandıran insanlar yaşamı kolaylaştırmak adına yüzlerce yeni şey yapmıştır. Yaşamı kolaylaştırmak için çabalayıp yeni şeyler üreten insanlar teknolojiyi her geçen gün geliştirmiş ve büyütmüştürler. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte de birçok şey oluşmuştur. Teknoloji ile birlikte insanların hayatı oldukça kolaylaşmış ve zorluklar hızlıca aşılmıştır.

Aşılan zorluklardan bir tanesi de ulaşım sorunudur. İnsanlar teknolojiyi kullanarak ulaşım konusunda da yepyeni icatlar yapmış ve bu icatları en ileri seviyeye taşımıştır. Günümüzde son model araçlar, devasa gemiler ve tonlarca ağırlığı taşıyan uçaklar insanlara hizmet sunmaktadır. Tüm bu başarılar insanın kendi elinden kendi emeğinden gelmiş başarılardır. Ulaşımın gelişmesi ile birlikte de yepyeni sektörler açığa çıkmıştır. Bu sektörlerden bir tanesi de kurye hizmetidir. Günümüzde kurye hizmeti oldukça tercih edilmekte ve insanlara en zor zamanlarında hızlıca yetişmektedir.

Yalıköy kurye, kurulduğu günden bu yana insanlara oldukça kaliteli hizmetler sunmuş ve adından sıkça söz ettirmiştir. Eşi benzeri olmayan hizmeti ve deneyimli kadrosu ile firmamız, bu sektörün en çok tercih edilen tek ismi olmuştur. İnsanların günlük alışverişinden tutun özel eşyalarının taşınmasına kadar her şeye anında koşan ve hizmet sunan firmamız oldukça rehavet görmektedir. Yalıköy kurye, müşteri memnuniyetine son derece önem vermekte ve müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamak için canla başla çalışmaktadır.

Kaliteli ve güvenilir bir taşıma hizmeti almak istiyorsanız eğer en doğru adreste olduğunuzu belirtmek ister ve sizleri bu kaliteli hizmeti deneyimlemeye davet ederiz. Deneyimli ve azimli çalışan kadrosu ile firmamız ara vermeden hizmet sunmaya devam ediyor.

Günümüzde hemen hemen her alanda kurye hizmetine ihtiyaç duymaktayız. Yaşamın oldukça hızlı yaşanması ve günümüzün koşturmaca ile sona ermesi gibi durumlar birçok işimizi başka sektörlerden yardım alarak halletmemize neden olmaktadır. Gün içinde bir şeyi bir yerden bir yere ulaştırmak gibi ihtiyaçlarımızı kendimiz karşılamamız imkânsız olmaktadır. Bu nedenle o oluşmuş olan kurye sektörüne ihtiyaç duymaktayız.

Yalıköy kurye, müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamak için oldukça kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Oldukça hızlı kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmakta olan firmamız, görüp görebileceğiniz en iyi kurye hizmeti ile karşınızda. Sizler de gönül rahatlığı ile bir şeyleri bir yere göndermek istiyorsanız eğer en doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Bizler Yalıköy kurye olarak yedi yirmi dört saat aralıksız bir şekilde hizmetinizdeyiz.

Günümüzde oldukça yoğun bir şekilde tercih edilmekte olan kurye hizmeti kargo hizmetinden daha sonra doğmuştur. Kargo hizmeti şehirlerarası ulaştırma hizmeti sunmakta olan bir hizmettir. Ayrıca kargo hizmeti sunmakta olan firmalar oldukça ağır yüklerin taşınmasında hizmet sunmaktadır. Hem uzağı hem de ağır yük taşımakta olan kargo firmaları kurye firmalarından oldukça farklıdır.

Kurye hizmeti sunmakta olan firmalar ise bulundukları şehrin merkezinde yakın mesafelere küçük eşyaların taşınmasında hizmet sunmaktadırlar. Yalıköy kurye, birçok eşyanızı son derece güvenilir şekilde taşımakta ve ulaşması gereken yere hızlıca ulaştırmaktadır. İçiniz rahat bir şekilde eşyalarınızın taşınmasını istiyorsanız hemen bizlere ulaşabilirsiniz.

Son derece kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet sunmakta olan Yalıköy kurye, müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamayı başarmış ve kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir. Kurye hizmeti sunmakta olan firmaların dikkat ettiği en Püf nokta şudur; zamanında ve güvenilir bir şekilde ulaştırma. Bu konuda kendini geliştirmiş ve oldukça kaliteli bir şekilde uygulama yapan firmalar oldukça tercih edilmektedirler. Firmamız Bu yönüyle de müşteri memnuniyetini sağlamış ve son derece kaliteli hizmetini sunmaya devam etmektedir. Kaliteli ve güvenilir hizmetin tek adresinde olduğunuzu lütfen unutmayınız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp