İçeriğe geç

Yalıköy Kurye

Günümüzde işletmeler artan müşteri taleplerini daha hızlı karşılamak ve piyasada rakiplerinin bir adım önünde yer alabilmek için farklı araç ve yöntemler denemekten çekinmemektedir. İleri doğru atılacak her adımın fark yarattığının bilinciyle hareket eden işletmeler müşteri memnuniyetini arttırmak adına ürün ve hizmet kalitesinin yanında hız ve ulaşılabilirlik konularında da çalışmaktadır. Pratik kullanımı ile yalnızca farklı ölçekten birçok işletmenin değil aynı zamanda bireylerinde ilk tercihi olmaya başlayan motosikletlerin yaygınlaşması, şirketlere yeni olanaklar açmaktadır.

İnternet ve 3G iletişim teknolojilerinin hayatlarımızı domine ettiği günümüzde iletişimin hızı hem kişisel hem de iş hayatlarımızın temposunu belirler hale geldi. Şirketler artık müşterilerinden aynı anda daha fazla siparişin bilgisini alabildiği gibi, bu siparişlere ait girdiler için kendi tedarikçileri için de çok daha hızlı temasa geçebilmektedir. Ekonominin hızının bu raddede artması, özellikle İstanbul gibi trafiği kalabalık şehirlerde teslimatlar ile bilgi akışı arasında uyumsuzluk ve geri kalmalara sebep olmaktadır. Ayrıca özellikle turizm sektöründe, devlet işlerinde ihtiyaç duyulabilecek yasal geçerliliği olan ıslak imzalı belgelerin gecikmeleri başta yasal prosedürler olmak üzere birçok işin aksamasına ve ek masraflar çıkmasına yol açabilmektedir. Bundan dolayı gerek üretim ve siparişlerin zamanında başlatılıp teslim edilmesi, gerekse önemli dokümanların yerlerine hızlı ulaştırılması için kurye servisleri büyük önem taşımaktadır.

Ancak birçok şirket kendi moto kurye departmanlarını kurmak yerine, sektörde uzmanlaşmış bizim gibi şirketlerden hizmet almayı tercih etmektedir. Biz SYS Kurye olarak bireysel ve kurumsal müşterilerimizin başta araç, personel, sigorta ve diğer operasyonel giderlerle uğraşmadan hızlı, güvenilir bir teslimat servisine sahip olmaları adına dünyanın en büyük ve kalabalık şehirlerden biri olan İstanbul’da hizmet vermekteyiz.

İstanbul’un Avrupa yakasındaki en kuzey batıda bulunan semti olan Yalıköy kurye servislerinin en önemli olduğu yerlerden biridir. Çatalca’ya bağlı olan Yalıköy kurye servislerinin sağladığı hız avantajı sayesinde şehrin kalanına bağlanabilmektedir. Yerleşimin çok sık olmadığı, şirketler tarafından da çok fazla tercih edilmeyen Çatalca kurye servisleri tarafından çok fazla ziyaret edilen bir bölge olmadığından dolayı, birçok kurye tarafından iyi bilinmeyen bir bölgedir. Yalıköy’ün önemli yollardan uzak olması, önemli bir kısmının milli park içinde olması ve Tekirdağ’a çok yakın olması da bu durumu etkilemektedir.

Şehrin kalabalık bölgeleri dışında kalan bölgeler konusunda da sürekli olarak eğitimlerden geçen mesai arkadaşlarımızla İstanbul Kurye hizmeti verdiğimiz bölgelerden biri arasında yer almaktadır. Yalıköy kurye hizmetlerimizden faydalanmak isteyen müşterilerimizin aşağıdaki kurallara uyması gerekmektedir;

  • Taşınması ve bulundurulması özel izin, ruhsat veya sıfat gerektiren silah, kimyasal madde, bitki, elektronik cihaz, belge ve bilgiler ve bunların yer alabileceği barındırma medya ve cihazları ile bunlara ait aksam, cephane ve ilgili olabilecek içeriklerin taşınması yapılmamaktadır.
  • Kuryeye teslim edilen paketin içeriğinin beyan edilenden farklı olduğu durumlarda, kuryenin kolluk kuvvetleri tarafında durdurulduğu durumlarda, paket içeriği yasa dışı içeriğe sahipse, yasal sorumluluk içerik beyanında bulunan ve paketi teslim eden kişilere aittir.
  • Yolculuk sırasında kuryenin ve çevresindekilerin hayatlarını tehlikeye atabilecek, hayat kalitelerinin düşmesine sebep olacak rahatsızlıklar yaşamalarına sebep olabilecek her türlü kimyasal, biyolojik ve radyoaktif maddenin taşınması asla yapılmamaktadır. Bu tür maddelerin taşınması için gerekli yerlerden onaylı özel korumalı kaplar olsa bile bu işlem gerçekleştirilmemektedir.

Bu durumlar dışında merak ettiğiniz her türlü konu ile ilgili Call Center’ımızı arayabilir, müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek Yalıköy kurye hizmetlerimiz ile ilgili merak ettiğiniz her türlü detay konusunda sorularına cevap alabilirsiniz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×