İçeriğe geç

Caferağa Kurye

Caferağa Kurye

Araç yoğunluğunun her geçen gün artmasıyla trafikteki yoğunluk sebebiyle vaktimizin çoğunu yollarda geçirmek zorunda kalabiliyoruz. Özellikle büyük şehirlerdeki trafiğin yoğunluğu birçok işimizi aksatmamıza yol açabiliyor. Hiç kimsenin boşa geçmesini istediği zamanı yoktur. Durum böyle olunca tüm bu trafik yoğunluğu zamanımızı etkilediği kadar işlerimizin de uzamasına sebep olabiliyor. Acil olan tüm işlerinizin zamanında gerçekleşebilmesi için İstanbul’da Caferağa kurye hizmeti olarak size hizmet vermekten gurur duyarız.

Caferağa kurye olarak moto kurye hizmeti sektöründe hizmet vermeye başladığımız günden bu günümüze kadar öncü firma olmamızın en büyük sebebi hizmetimizi tüm gelişmeleri yakından takip ederek gerçekleştirmemizdir. Firmamız yılların verdiği deneyimlerle ve profesyonel olarak çalışan kuryelerimizle sizler için en kaliteli ve en hızlı teslimat hizmetini sunmaktayız. Moto kurye sektöründe önem verilen durum güvenilir, hızlı bir teslimat. Müşterilerimizin beklentilerine dikkat ederek bu beklentilerini en iyi şekilde karşılanması için buradayız.

İstanbul Kurye hizmetini sizin acil olan durumlarınızda trafiğin yoğunluğuna rağmen kuryelerimiz tarafından istenilen süre içerisinde teslim edilmeye özen gösteriyoruz. İsterseniz büyük kargolarınızı isterseniz ağır kargolarınızı da rahatlıkla teslim etmekteyiz. Taşınması gereken kargonuzun bilgilerine göre size araç ulaştırarak her türlü kargolarınızı taşıyabileceğimiz araçlara sahibiz.

Teslim edilmesi üzere bizimle paylaştığınız her kargonuzun dikkatli taşınmasına önem veriyoruz. Bu kargoların içinde bazen pasaport, kimlik, ehliyet gibi özel bilgilerin içerdiği kargolar da yer alabiliyor. Bu durumlarda Caferağa kurye taşımacılık sektöründe deneyimli olarak sorumluluk sahibi kişilerle çalışarak tüm kargolarımızı teslim edilmesi gereken kişi haricinde teslim edilmemektedir. Hiçbir bilginizin 3. Kişilerin eline geçmeyeceğinin garantisini verebiliriz.

Kurye hizmetimiz için sizinle paylaştığımız iletişim numaramızdan problem çözüm odaklı profesyonel personellerimizle iletişim kurarak tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Müşterilerimizin ihtiyaç duyacağı tüm hizmetleri gerçekleştirebilmek için motor kurye sektöründe birçok hizmet çeşidi sunmaktayız:

 • Gün içi Kurye Hizmeti
 • VIP Kurye Hizmeti
 • Moto Kurye Hizmeti
 • Arabalı Kurye Hizmeti
 • Acil Kurye Hizmeti
 • Şehirlerarası Kurye Hizmeti
 • Express Kurye Hizmeti
 • E- ticaret Kurye Hizmeti
 • Eczane Kurye Hizmeti

Bizimle iletişim kurarak gerekli bilgileri verdiğinizde istenilen konuma moto kurye göndererek paketinizi teslim almaktayız. Sizden teslim aldığımız her paketi ürünün çeşidine göre koruyucu ambalaj malzemelerimize sararak, ürünlerinizin taşınma esnasında zarar gelmemesi için özenle paketliyoruz.

Kadıköy Kurye kargonuzun tüm aşamalarını sizinle paylaşmaktayız. Kargolarınızın hangi teslimat merkezinde olduğunu, ne kadar sürede geleceğini ve dağıtıma çıkışına kadar öğrenebileceğiniz bir sistem sunmaktadır. Bu sistemimizin amacı müşterilerimizin tüm aşamalardan haberdar olarak kargolarının ne durumlarda olduğunu gördüğü için daha güvenli bir hizmet sunduğumuzu göstermektir.

Tüm hizmetlerimizi sizin için daha kaliteli hale getirmek için araçlarımızın bakımlarını düzenli olarak gerçekleştirerek pandemi şartları içerisinde titizlikle gerçekleştirmekteyiz.

Caferağa kurye ve araçlarımız, verdiğimiz hizmet için çok önemli bir yere sahiptir. Kuryelerimizi sorumluluk sahibi, gerekli belgelere sahip olan, tecrübeli kişilerden seçiyoruz. Paketinizin taşınma süresini görebileceğiniz sistemimiz haricinde de iletişim numaralarımızdan gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Hizmetimizi gerçekleştireceğimiz araçlarımızın ise her geçen gün gelişen teknolojiyle uyumlu araçlarımızla paketlerinizi taşımaktayız. Paketlerinizi güvenilir ellerde olduğunu teslimat süreci içerisinde ve teslimatın gerçekleşmesiyle çok daha yakından öğrenebilirsiniz.

Kuryelerimizin paketi alacağı adrese ve teslim edeceği semte göre, teslimatın gerçekleşmesi gereken süreye göre fiyatlarımız değişmektedir. Müşterilerinin bütçesine odaklı ücret tablosu hazırlayan firmamız taşımacılık sektöründe size en kaliteli hizmeti sunarken en uygun fiyatlar sunmaya da özen göstermektedir.

Caferağa Moto Kurye

Caferağa Moto Kurye İçinde bulunduğumuz bu elektronik çağda, her geçen gün gelişen teknoloji sayesinde günlük rutinimizi oluşturan işlerin daha kısa sürelerde tamamlanmasına ihtiyaç duymaktayız. Anlık bilgi iletimi teknolojisine sahip olduğumuz bu günlerde, hızlı ve güvenilir kargo ve hızlı teslimat hizmetleri her birimiz için kritik öneme sahip olmakta. Sys Kurye bünyesinde hizmet veren Caferağa moto kurye sayesinde bu önemli ihtiyacınız göz açıp kapayıncaya kadar karşılanabilmektedir.

İster iş, ister özel içerikli tüm kargolarınızın çok kısa süreler içerisinde hasarsız bir şekilde alıcıya teslim edilmesi ilkesi ile çalışan Caferağa moto kurye hem sizin hem alıcının hem de gönderinizin güvenliği ve güvenilirliğini ön planda tutarak, yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamayı hedeflemektedir.

İşleriniz için gerekli evraklar, hediye olarak alınan elektronik eşyalar ya da antika bir vazo gibi gönderiniz ne olursa olsun uygun paketleme ve kolileme yaparak hasarsız ve zamanında teslimat sağlıyoruz.

Çağımıza en uygun ve en çok tercih edilen hizmetimiz Caferağa moto kurye sayesinde gönderileriniz en fazla birkaç saat içerisinde alıcısına teslim edilebilmektedir. İstanbul içerisinde 15 dakika ile 60 dakika arasında değişen zamanlarda teslimat yapan firmamız, şehir dışı teslimatlarında talebinize uygun şekilde uçak kargo hizmeti de sunmaktadır. Başvurunuz esnasında teslimat adresine en uygun rota, uygun teslimat süresi ve ücreti tarafınıza bildirilmekte, kabul etmeniz halinde gönderiniz sizden alınarak yola çıkarılmaktadır. Bu sayede hem sizin güvenilirliğiniz hem de kuryelerimizin güvenliği koruma altına alınmaktadır.

Caferağa moto kurye elemanlarının deneyimi ve özenli çalışması sayesinde, gönderiniz ne olursa olsun, hasarsız bir şekilde teslimatı yapılmaktadır. Hem motor kullanmada hem de kargoculukta deneyimli kuryelerimiz, artan trafik sebebi ile karşılaşılabilecek aksaklıklara karşı hazırlıklı ve bilinçli bir yaklaşım ile çalışmaktadırlar.

Çağrı merkezimiz üzerinden yapacağınız her başvuru ile size en yakın kuryemiz tarafınıza yönlendirilmekte, gönderiniz bulunduğunuz yerde teslim alınmakta ve isim, soy isim, teslimat adresi gibi gerekli bilgiler alınarak anında güzergah ve fiyat bilgileri tarafınızla paylaşılmaktadır. Son teknoloji ürünlerin kullanılması ile bulunduğunuz yerden kıpırdamadan, bir e-mail atar gibi kolay bir şekilde kargo göndermenize olanak sağlanmaktadır.

Sys Kurye hizmetleri arasında olan;

 • Acil kurye
 • Aynı gün teslim kurye
 • Çabuk kurye
 • Ekspres kurye
 • Gece kurye
 • Gün içi kurye
 • Nöbetçi kurye
 • Şehir içi kurye
 • Şehir dışı kurye
 • VIP kurye

gibi hizmetler Caferağa motor kurye sayesinde sorunsuz bir şekilde verilebilmektedir. Hizmetlerimizden yararlanabilmek için ister evden, ister işten, okuldan, hastaneden kısacası nerede olursanız oradan bize ulaşmanız ve talebinizi iletmeniz yeterlidir. Her zaman en kaliteli ve güvenli kurye hizmeti sunan firmamızın yetkilileri sizleri detaylar ile ilgili bilgilendirmekte, koşulları kabul etmeniz durumunda teslimat süreci başlatılmaktadır.

Kargonuzun teslimatında ihtiyaç duyacağınız her bilgi sizlerle paylaşılmaktadır. Gönderiniz alındığı anda oluşan takip numarası ile gönderinizin yerini ve teslimat detaylarını anlık olarak kontrol edebilir ve güvenliğinden emin olabilirsiniz. Uzun yıllardır yaşanan kargo gecikmeleri ve aksamalarına ya da hasar gören gönderilere bir son vermek umuduyla hizmet sunmaktayız.

Hem hızlı hem güvenli hem de ekonomik çözümler sağlayan Caferağa kurye sayesinde hiçbir aksama yaşamadan işinizin tamamlanacağının garantisini veriyoruz. Verdiğimiz hizmetlerin ücretlendirmeleri gönderinizin içeriğine, teslimatın alındığı ve yapılacağı adreslere, hangi hizmet seçeneğinden yararlanmak istediğinize göre belirlenmektedir. Fiyat politikamız da dahil verdiğimiz tüm hizmetlerde yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlamaktayız.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp