İçeriğe geç

Cihangir Kurye

Cihangir Kurye
Cihangir Kurye

Cihangir kurye ihtiyaçlarınızda firmamız deneyimli ve yetenekli kurye kadrosu ile sizlere profesyonel düzeyde motorlu kurye hizmeti vermektedir. İletişime geçmeniz halinde adresinize gelen kuryemiz gönderiminizi zarar görmeyecek biçimde taşınma için muhafaza eder.

Otomobillere göre daha az alan kaplayan motosikletlerimiz sayesinde trafik problemi yaşamayan kuryelerimiz gönderimlerinizi 120 – 180 dakika arasında doğru adreslere ulaştırmaktadır. Cihangir kurye ihtiyaçlarınızda gönderimlerinizi hızlı ve nitelikli biçimde ulaştıracak kuryeler arıyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz.

Beyoğlu Belediyesi ilçe sınırlarında acil göndermeniz gereken evrak, paket vb. gönderimlerinizi kısa sürede nitelikli biçimde ilgili adreslere ulaştırmak için motorlu kurye hizmetinden yararlanabilirsiniz. Motorlu kurye ile gönderim süreci şu şekilde işlemektedir:

 • Tercih ettiğiniz firma ile irtibata geçmeniz halinde adresinize kurye gönderilir.
 • Kurye dış faktörlerden etkilenmeyecek şekilde evrakınızı veya paketinizi taşınmaya hazır hale getirir.
 • Kurye gönderiminizi trafik vb. sorunlardan etkilenmeden belirttiğiniz adrese ulaştırır.

Aşamaları belirtilen gönderim sürecinin kusursuz biçimde işlemesi tercih edeceğiniz firmanın hizmet kalitesine bağlıdır.

Motor kurye hizmeti paket, evrak gibi acil gönderimlerinizi en kısa sürede ilgili adreslere ulaştırmanızı sağlayan bir sistemdir. Kuryeler gönderiminizi teslim almak için adreslerinize geleceğinden konforludur. Otomobillerden çok daha az alan kaplayan motosikletler trafik problemine takılmadan belirttiğiniz adrese ulaşır. Kurye ihtiyaçlarınızda firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamızı tercih etmeniz halinde şu avantajlardan yararlanabilirsiniz:

 • Firmamız ile irtibata geçerek kuryemizi adresinize çağırabilir; kargo şubesine gitmek için zaman ve efor sarf etmezsiniz.
 • Deneyimli kuryelerimiz gönderimlerinizi taşınmaya uygun şekilde muhafaza edeceğinden ezilme, yıpranma vb. bir sorun ile karşılamazsınız.
 • Kuryemiz yalnızca sizin gönderiminizi taşıyacağından kaybolma, karışma vb. bir sorun yaşanmaz.
 • Trafik sorunundan çok az etkilenen motosikletlerimiz sayesinde gönderimleriniz kısa sürede teslim edilir, acil gönderimleriniz kısa sürede ulaştırılır.

Avrupa Yakası Kurye arayışlarınızda firmamızı tercih ederek bu avantajları elde edebilir, hem zamanınızdan hem de paranızdan tasarruf edebilirsiniz.

Özel günlerde acil hediye teslim etmek, firmalar tarafından müşterilere fatura gönderimi yapmak, iş üzerine evrak teslimi gerçekleştirmek gibi hızlıca gönderim yapmanız gereken durumlarda motorlu kuryeleri tercih edebilirsiniz. Motorlu kuryeler adreslerinize kısa süre içerisinde ulaşır ve evrak ya da paketinizi teslim alır. Teslim alınan paket ya da evrak nitelikli ve hızlı biçimde belirttiğiniz adrese ulaştırılır.

Kurye ihtiyaçlarınız için en iyi hizmeti sunabilmek adına tecrübeli kuryeler ile çalışan firmamız sizlere 120 ila 180 dakika içerisinde teslimat garantisi sunabilmektedir. Gönderimleriniz hızlı biçimde teslim eden kuryelerimiz taşıma esnasında gösterdikleri nitelikten ödün vermez; gönderimlerinize herhangi bir zarara gelmez. Size özel, konforlu, hızlı ve güvenli teslimat için firmamızı tercih edin.

İlgili firmalar ile iletişime geçerek adreslerinize getirtebileceğiniz motorlu kuryeler şu işleri yapabilmektedir:

 • Özel günlerinizde sevdiklerinize kısa sürede hediyeler teslim etmek
 • Firmaların fatura, evrak vb. gönderimlerini kısa sürede nitelikli biçimde teslim etmek
 • Havaalanından adınıza gelen gönderiyi teslim almak, sizin adresinize veya belirttiğiniz adrese teslim etmek
 • Gönderimleri taşıma sürecine uygun biçimde muhafaza etmek

Cihangir kurye işlemleriniz için ulaşabileceğiniz firmamızdan, deneyimli ve yetenekli kuryelerimiz sayesinde kısa süre içerisinde gönderim işlemlerinizi tamamlayabilirdiniz. Kuryelerimizin gerçekleştirdiği özenli teslimat süreci size özel olduğundan gönderimlerinizin kaybolma, karışma gibi sorunlar ile karşılaşması mümkün değildir.

Cihangir Kurye Hizmeti

İstanbul, hem gelişmişlik düzeyi hem tarihi ve turistik bölgeleri açısından asırlar boyunca insanlar için yaşanacak en cazip şehir olmuştur. Türkiye içinde en fazla göç alan birinci ilin İstanbul olması beraberinde kalabalık bir nüfusa sebep olmuştur. İnsanlar genellikle iş yerlerine, gezmeye, alışverişe hatta yakın mesafelere bile kendi araçlarıyla gitmektedirler. Bu da ortaya dev gibi bir trafik sorunu doğurmuştur.

Trafik yüzünden yetiştirilemeyen evraklar, soğuyan yemek siparişleri, zamanında adresine teslim edilemeyen kargolar ve daha fazla sıkıntı yaratacak durumlar ortaya çıkmaktadır. Bu olumsuz durumlar maalesef bizleri büyük bir hüsrana uğratmaktadır. Hatta kimi zaman telafi edilemeyecek kadar büyük sonuçlarla karşılaşmaktayız. Yaşadığımız bu coğrafyada yaşam kalitesini artırmak için hız vazgeçemeyeceğimiz bir çaredir. Nitekim farkında olalım ya da olmayalım zamanla bir yarış halindeyiz. Bu yarışı da zamanını verimli kullanan ve boşa vakit tüketmeyenler kazanacaktır. Beklemek yorucu bir eylemdir ve çoğu zaman insana elindekini kaybettirir. Kaybeden taraf olmamak için; bizlere zamandan yana tasarruf yaptıran, çağımızın gerekliliği hatta artık mecburiyeti konumuna gelen motorlu taşıtlara yönelmek akıllıca olacaktır.

Zaman herkes için çok kıymetlidir. Sadece bir dakika gecikme bile bazılarımız için istenmeyen neticelerle sonuçlanmaktadır. Farz edelim ki önemli bir toplantınız var ve yanınızda olması gereken evraklarınız evde kaldı. Arabayla gidip almak, bu trafikte kesinlikle mümkün değildir. Sevdiğiniz bir yakınınızın doğum gününde sipariş ettiğiniz pastanın zamanında yetişmediğini düşünelim ya da. Bu gibi örnekler bizleri çevremize karşı mahcup duruma düşürmektedir. Ancak artık kimseye karşı mahcup duruma düşmemek ve ya gecikmelerden dolayı sıkıntı çekmemek sizin elinizde…

Trafikten dolayı yaşadığınız bu sorunları motorlu araçlarla giderme gayreti içindeyiz. Sizlerin sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirmeniz, iş yerinde sorun yaşamamanız, bir kargo yüzünden eve hapsolmamanız için Cihangir kurye anlayışını geliştirdik. Bizler bu duruma artık bir son vererek sizlerin yardımına Cihangir kurye çalışanlarımızla ulaşıyoruz. Acil bir durumunuzda ve ya zamanınızı bekleyerek geçirmemek adına bizlere sadece bir telefonla ulaşabilir ve kısa bir süre içinde Cihangir kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Cihangir kurye kargo firmaları aracılığıyla ürünlerinizi sizlere teslim etme hususunda oldukça başarılıdır. Bu bağlamda kargonun dikkatli taşınması, alıcıya hızla ulaşması, acil ve hassas teslimatlar konusuna diğer kargo hizmetlerine göre daha önem vermekteyiz. Çünkü diğer kargo hizmetleri gün içerisinde farklı markalardan oluşan kargoları farklı işletmelere taşır bu durum kargonuzun gecikmesine, kaybolmasına veya nakliye esnasında hasar görmesine neden olmaktadır.

Kullanılan araç motor olduğundan şehrin trafiğinden sıyrılıp, zamanında bir teslimat gerçekleşmesi daha mümkündür. Böylelikle hem alıcı hem de kurye zamandan tasarruf etmektedir. Elbette konu sadece zaman tasarrufu değildir. Ürünlerin aynı gün içerisinde teslim edilmesi de önemli bir avantajdır. Müşteri memnuniyetinin yanı sıra kargonun güvenliği de bizim için ön plandadır. Alıcıya doğrudan teslimat bu kargo hizmetinin daha güvenilir olduğunun bir kanıtı niteliğindedir. Teknoloji çağında olmamız sebebiyle taşıma esnasında ürünün bulunduğu konum hakkında detaylı bilgiye istenilen her zaman ulaşabiliyor olmak ürünün kaybolma riskini de ortadan kaldırmaktadır.

Müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik bir hizmet sunmak amacıyla geliştirilen Cihangir Kurye belirtilen adreslerden hem teslim alınıp hem de teslim edilmesi yönüyle de büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Kişi veya mekân ayırt etmeden bu imkânı sunmaktayız. Biz sizlere, ürünü daha teslim almadan önce ne zaman teslim edeceğimizi söylüyoruz. Böylelikle önemli evrakların ya da özel gün hediyelerin belirlenen zamanda alıcıya teslim edilmesini vaat ediyoruz. Çünkü verdiğiniz adrese göre yol güzergâhları önceden belirliyoruz ve şehrin her köşesine kaliteli bir hizmet imkânı sağlıyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp