İçeriğe geç

İçerenköy Kurye

İçerenköy Kurye
İçerenköy Kurye

Zamansızlık günümüz toplumunun en büyük sorunlarından biri. Sürekli geç kalınan toplantılar, ucu ucuna yetişilen görüşmeler. Bununla birlikte bir türlü zamanında gereken yerde olmayan paketler, zarflar ve hatta hediyeler. Özellikle İstanbul’da her geçen gün artan motorlu araç trafiği bir kaos ortamı yaşatıyorken, nasıl vaktinde yerinde olabilir bu gönderiler? Bu noktada devreye İçerenköy kurye hizmeti giriyor.

Peki, nedir bu hizmet? A2 sınıf ehliyet sahibi, adres bulmakta zorluk yaşamayan, profesyonel derecede motosiklet kullanmayı bilen, güvenli seyahat için kişisel koruyucularını (kask, motor montu, dizlik vb.) eksiksiz kullanan, gerek iş gerekse özel gönderilerinizi istenilen yere ulaştıran sürücüler aracılığı ile gerek iş gerek iş evrak, zarf veya kutu teslimatının yapılmasıdır.

SYS Kurye hayatınızı kolaylaştırır. Ataşehir ilçe sınırları içinde saatler alan mesafeleri kuryeler daha kısa sürede tamamlayarak hedef noktaya ulaşmış olurlar. Bu da gönderinin zamanında istenilen yerde olmasını sağlar.

Motorun trafikte verdiği kıvrak manevra yeteneği sayesinde sıkışık trafikte takılıp kalmaması ve sürücülerin adres bulma yeteneğinin yüksek olması sonucunda pratik, hızlı ve bir o kadar da gönderi güvenliği yüksek şekilde tüm acil gönderilerin ulaşması sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra motorlu kuryelerin mesai saati dışında da gönderiyi aldıktan sonra “gün içinde herhangi bir saat” ya da “mesai saati içinde” teslim etme belirsizlikleri bulunmamaktadır.

Kurye kullanımında gönderi kurye tarafından teslim alındığı andan itibaren belirli süre içerisinde ve belirli bir ( daha çok gönderi sahibinin talebi doğrultusunda) saatte hedef noktasına ulaşmış olur.

Bu hizmet kimi zamanlarda kargo firmaları hizmeti ile karıştırılmaktadır. Burada en önemli farklar teslimatın belirlenmiş zamanda teslim edilmesinin yanı sıra zaman kadar kıymetli olan ücretin de makul miktarlar karşılığında oluşudur.

Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda hem makul ücretlendirme, hem istenilen zaman aralığında hem de güvenilir taşıma kurye firmalarına olan ilgiliyi arttırmıştır.
Kuryeler gönderlerinizi iletirken mümkün olan en hızlı ve güvenli şekilde taşıyacaktır. Ancak unutulmaması gereken bir nokta vardır.

Teslimatın siz değerli müşterilerden gelen “gönderinin daha hızlı ulaştırılması, kapasitenin üstü gönderi yapılması “gibi talepler karşılığında dikkati dağılması, yasal olmayan sürat aşımları, yolun daha kestirme olması için kimi zaman kuryelerin yaya yolu kullanmaları nedeni ile sürücüler ve hatta yayalar zarar görebilir ve hatta can kaybı yaşayabilmektedir. Bu nedenle mümkün teslimat süresinin kısaltılması için ısrar edilmemelidir.

İçerenköy Kurye hizmeti hayatımızda yerinin önemli olduğunu göz ardı edemeyeceğimiz bir ulaştırma aracıdır. Bugün özellikle de İstanbul trafiğine takılmadan hızlı ve güvenli ulaşım sağladığı için büyük ölçüde tercih sebebidir. Biz de bu hizmeti sizlere sunabilmeyi ve memnuniyetinizi kazanmayı görev edindik.

Müşterilerimiz dışında çalışanlarımızın da, özellikle motor tutkunu gençlerimizin hem kazanç kapısı hem de haz aldıkları ortam olması sebebiyle işimizi daha verimli ilerletme yönünde hızlı mesafeler kaydetmekteyiz. Çalışanlarımızın işini sevmelerinin yanında eğitimli işlerinde ehil olmaları da bizim için ayrıca önem arz etmektedir.
Verilen hizmet içeriği, taşımakta olduğumuz hayati öneme sahip tıbbi bir ilaç ya da önemli evrak veya gözünüzden sakındığınız manevi öneme sahip bir eşyanızda olabilir.

Maalesef göz ardı edemeyeceğimiz bir İstanbul trafiği, çile haline gelmiş kaçınılmaz bir sorun, yukarıda belirtmiş olduğum seçeneklerde bir ürün hizmet taşıyorsak ve bu motorlu kurye değilse yaşanacak karmaşayı siz düşünün. Sadece hız yönünden değil, ekonomik yönden de büyük öneme sahiptir. Verilen hizmetin niteliği de bizim için çok kıymetli. Amacımız tüm müşterilerimize aynı değerde, aynı önemde taşıma hizmeti vermek ve yaşanılacak aksaklıkların maksimum derecede önüne geçebilmek.

Kaliteli hizmet vermek adına, şirketimizin sunmuş olduğu hizmet ağının müşterilerimiz tarafından sorgulanabilir şeffaflıkta olması da ayrıca tercih sebebidir. Müşterilerimize hizmetlerimizin ve kalite standartlarımızın bilgileri aktarılırken anlaşılabilir ve daha yalın bir dille anlatımı sağlanıp müşterilerimiz aydınlatılmaktadır. Ciddi ve disiplinli çalışma prensibi güdülmekte, çalışanlarımıza bu hassasiyet en derinden aşılanmaktadır.

Son olarak hizmet ve hizmet alanını göz önünde bulundurduğumuz takdirde almış olduğunuz hizmetin ne denli öneme sahip olduğunu analiz etme yönünden yardımcı olmayı amaçlamış bulunmaktayız.

Bugün gelinen noktada arz talep ilişkisine bakılırsa verilen hizmete karşın alınan olumlu tepkiler ve memnuniyet dönüşleri çalışma azmimizi kamçılamakta, bunun yanı sıra gelen olumsuz eleştirilerin ya da şikâyetlerin şirketimiz adına daha iyiye gitme yolunda çalışmalarımızı doğru yoldan ilerletmek adına ışık tutmaktadır. Birinci önceliğimiz daima memnuniyet sağlamak ve kendimize nasıl hizmet sunulmasını istiyorsak aynı hassasiyette hizmet sunma yetisine erişebilmektir.

İçerenköy Kurye Hizmeti

Kalabalık yaşam ve teknolojinin olanakları hayatın her alanında büyük yeniliklere sahne olmuştur. Özellikle taşımacılık ve günlük ihtiyaçlarda bunu çok daha fazla hissetmek mümkündür. Geçmişte günlerce beklenebilen ürünler, paketler günümüzde aynı gün, hatta birkaç saat içinde sahip olunmak istenmektedir.

Ortaya çıkan değişiklilerle birlikte acil taşıma ihtiyaçları ortaya çıkmış, moto kurye çözümleri tam da bu noktada en büyük yardımcılar olarak hayatımıza dahil olmuştur. 1990’lardan sonra başlayan kurye sektöründe SYS Kurye olarak ilk günden bu yana profesyonel çözümler üretiyor, İçerenköy içinde ya da İçerenköy ile İstanbul’un herhangi bir adresi arasında en hızlı taşımacılığı yaparak çözüm ortağınız oluyoruz.

Her biri alanında deneyim sahibi, yenilik, dinamik, kendini sürekli geliştiren, tecrübeli ve bilgili ekibimizle İçerenköy kurye alanında fark yaratan çözümler sunuyoruz. Yasal olarak taşınmasına engel olmayan her türlü paketinizi belirteceğiniz adresten alıyor, belirteceğiniz adrese en kısa sürede güvenle ulaştırıyoruz. Böylece her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı başarıyoruz.

İçerenköy kurye uygulamalarımız pek çok avantajı bir arada sunmaktadır. Bunların bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

  • İçerenköy kurye hizmetlerimiz uzman bir ekiple sunulmaktadır. Profesyonel kadromuz bütün lokasyonlara hakim olmanın avantajıyla son derece seri hareket etmekte, kurumsal ciddiyetle paketlerinizi taşımaktadır.
  • Hizmetlerimizin her biri son derece hızlıdır. İstanbul’un en uzak noktaları arasında dahi paketlerinizi en fazla 180 dakikada teslim etmeyi başarıyoruz. Böylece en acil ihtiyaçlarınızı dahi karşımanıza yardımcı oluyoruz.
  • İçerenköy kurye çözümlerimizde kişiye özel hizmet verilmektedir. Böylece geleneksel kargolarda olduğu gibi paketlerinizin zarar görmesi, kaybolması, hasar alması söz konusu değildir. Doğru ambalajladığınız taktirde ürünleriniz aynı sağlamlıkta alıcıya ulaştırılır.
  • Bizler paketlerinizi güvenle taşımaya devam ederken sizler asıl işlerinizi yaparsınız. Böylece sevdiklerinize, hobilerinize, dinlenmenize daha fazla zaman ayırırsınız. Zaman kazanmış olursunuz.
  • İçerenköy kurye uygulamalarımız 7 gün, 24 saat aktif devam etmekte, kuryelerimiz sizler için her zaman yollarda bulunmaktadırlar. Böylece hareketliliğin hiç durmadığı İçerenköy genelinde ihtiyaçlarınız için daima yardım talep edebilirsiniz.
  • İçerenköy kurye uygulamalarımızın detayları tamamen sizlerin ihtiyaçlarınıza göre esnetilmektedir. İsterseniz İçerenköy’dekibir adresten diğerine, isterseniz İçerenköy’denİstanbul’un herhangi bir yerine, isterseniz İstanbul’un herhangi bir adresinden İçerenköy’dekiadrese taşıma yapabiliriz. Siz talep edin biz yerine getirelim!

İçerenköy kurye çözümlerimizde her türlü ihtiyaca karşılık verebilmek adına birden çok kurye modeliyle hizmet veriyoruz. Böylece zaman, fiyat ve uygulama açısından alternatifler sunuyoruz. Fakat tamamında SYS Kurye kalitesinden taviz vermiyoruz.

Normal kurye ile aynı gün içinde teslim edilmesini istediğiniz paketlerinizi 120-180 dakika arasında belirteceğiniz adresler arasında taşıyabiliyoruz. Hızlı kurye modelimizle daha hızlı hareket ediyor, teslimat sürelerimizi 60-90 dakika arasına düşürüyoruz. Acil kurye modelimizdeyse daha da hızlanıyor, vaat edilen teslimat süresinin 45-60 dakika arasına kadar düşmesine olanak tanıyoruz. Gece kurye modelimizdeyse hizmetlerimizi sadece gündüzlerle sınırlı olmaktan çıkarıyor, mesai saatleri dışında da yollarda taşımacılığa devam ediyoruz. Araçlı İçerenköy kurye modelimizde motosikletle taşınması mümkün olmayan paketlerinizi aynı kalitede taşıyoruz.

İçerenköy kurye fiyatlarımız çeşitli etkenlere göre değişmektedir. Fiyatlarımız üzerindeki en temel etkenlerden birisi paketinizin teslim alındığı adres ile teslim edileceği adres arasındaki mesafe olmakta, net mesafe dikkate alınmaktadır. Tercih edeceğiniz kurye modelimiz bir diğer etken olup teslimat süreleri kısaldıkça İçerenköy kurye fiyatları az da olsa artmaktadır. Firmamız daima en uygun fiyatları vaat etmektedir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm

İndirimli Fiyatlar İçin

X
× WhatsApp