Anasayfa » İçerenköy Kurye

İçerenköy Kurye

Zamansızlık günümüz toplumunun en büyük sorunlarından biri. Sürekli geç kalınan toplantılar, ucu ucuna yetişilen görüşmeler. Bununla birlikte bir türlü zamanında gereken yerde olmayan paketler, zarflar ve hatta hediyeler. Özellikle İstanbul’da her geçen gün artan motorlu araç trafiği bir kaos ortamı yaşatıyorken, nasıl vaktinde yerinde olabilir bu gönderiler? Bu noktada devreye İçerenköy kurye hizmeti giriyor.

Peki, nedir bu hizmet? A2 sınıf ehliyet sahibi, adres bulmakta zorluk yaşamayan, profesyonel derecede motosiklet kullanmayı bilen, güvenli seyahat için kişisel koruyucularını (kask, motor montu, dizlik vb.) eksiksiz kullanan, gerek iş gerekse özel gönderilerinizi istenilen yere ulaştıran sürücüler aracılığı ile gerek iş gerek iş evrak, zarf veya kutu teslimatının yapılmasıdır.

SYS Kurye hayatınızı kolaylaştırır. Ataşehir Belediyesi ilçe sınırları içinde saatler alan mesafeleri kuryeler daha kısa sürede tamamlayarak hedef noktaya ulaşmış olurlar. Bu da gönderinin zamanında istenilen yerde olmasını sağlar.

Motorun trafikte verdiği kıvrak manevra yeteneği sayesinde sıkışık trafikte takılıp kalmaması ve sürücülerin adres bulma yeteneğinin yüksek olması sonucunda pratik, hızlı ve bir o kadar da gönderi güvenliği yüksek şekilde tüm acil gönderilerin ulaşması sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra motorlu kuryelerin mesai saati dışında da gönderiyi aldıktan sonra “gün içinde herhangi bir saat” ya da “mesai saati içinde” teslim etme belirsizlikleri bulunmamaktadır.

İçerenköy kurye kullanımında gönderi kurye tarafından teslim alındığı andan itibaren belirli süre içerisinde ve belirli bir ( daha çok gönderi sahibinin talebi doğrultusunda) saatte hedef noktasına ulaşmış olur.

Bu hizmet kimi zamanlarda kargo firmaları hizmeti ile karıştırılmaktadır. Burada en önemli farklar teslimatın belirlenmiş zamanda teslim edilmesinin yanı sıra zaman kadar kıymetli olan ücretin de makul miktarlar karşılığında oluşudur.

Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda hem makul ücretlendirme, hem istenilen zaman aralığında hem de güvenilir taşıma kurye firmalarına olan ilgiliyi arttırmıştır.
Kuryeler gönderlerinizi iletirken mümkün olan en hızlı ve güvenli şekilde taşıyacaktır. Ancak unutulmaması gereken bir nokta vardır.

Teslimatın siz değerli müşterilerden gelen “gönderinin daha hızlı ulaştırılması, kapasitenin üstü gönderi yapılması “gibi talepler karşılığında dikkati dağılması, yasal olmayan sürat aşımları, yolun daha kestirme olması için kimi zaman kuryelerin yaya yolu kullanmaları nedeni ile sürücüler ve hatta yayalar zarar görebilir ve hatta can kaybı yaşayabilmektedir. Bu nedenle mümkün teslimat süresinin kısaltılması için ısrar edilmemelidir.

İçerenköy kurye hizmeti hayatımızda yerinin önemli olduğunu göz ardı edemeyeceğimiz bir ulaştırma aracıdır. Bugün özellikle de İstanbul trafiğine takılmadan hızlı ve güvenli ulaşım sağladığı için büyük ölçüde tercih sebebidir. Biz de bu hizmeti sizlere sunabilmeyi ve memnuniyetinizi kazanmayı görev edindik.

 İstanbul Kurye  müşterilerimiz dışında çalışanlarımızın da, özellikle motor tutkunu gençlerimizin hem kazanç kapısı hem de haz aldıkları ortam olması sebebiyle işimizi daha verimli ilerletme yönünde hızlı mesafeler kaydetmekteyiz. Çalışanlarımızın işini sevmelerinin yanında eğitimli işlerinde ehil olmaları da bizim için ayrıca önem arz etmektedir.
Verilen hizmet içeriği, taşımakta olduğumuz hayati öneme sahip tıbbi bir ilaç ya da önemli evrak veya gözünüzden sakındığınız manevi öneme sahip bir eşyanızda olabilir.

Maalesef göz ardı edemeyeceğimiz bir İstanbul trafiği, çile haline gelmiş kaçınılmaz bir sorun, yukarıda belirtmiş olduğum seçeneklerde bir ürün hizmet taşıyorsak ve bu motorlu kurye değilse yaşanacak karmaşayı siz düşünün. Sadece hız yönünden değil, ekonomik yönden de büyük öneme sahiptir. Verilen hizmetin niteliği de bizim için çok kıymetli. Amacımız tüm müşterilerimize aynı değerde, aynı önemde taşıma hizmeti vermek ve yaşanılacak aksaklıkların maksimum derecede önüne geçebilmek.

Kaliteli hizmet vermek adına, şirketimizin sunmuş olduğu hizmet ağının müşterilerimiz tarafından sorgulanabilir şeffaflıkta olması da ayrıca tercih sebebidir. Müşterilerimize hizmetlerimizin ve kalite standartlarımızın bilgileri aktarılırken anlaşılabilir ve daha yalın bir dille anlatımı sağlanıp müşterilerimiz aydınlatılmaktadır. Ciddi ve disiplinli çalışma prensibi güdülmekte, çalışanlarımıza bu hassasiyet en derinden aşılanmaktadır.

Son olarak hizmet ve hizmet alanını göz önünde bulundurduğumuz takdirde almış olduğunuz hizmetin ne denli öneme sahip olduğunu analiz etme yönünden yardımcı olmayı amaçlamış bulunmaktayız.

Bugün gelinen noktada arz talep ilişkisine bakılırsa verilen hizmete karşın alınan olumlu tepkiler ve memnuniyet dönüşleri çalışma azmimizi kamçılamakta, bunun yanı sıra gelen olumsuz eleştirilerin ya da şikâyetlerin şirketimiz adına daha iyiye gitme yolunda çalışmalarımızı doğru yoldan ilerletmek adına ışık tutmaktadır. Birinci önceliğimiz daima memnuniyet sağlamak ve kendimize nasıl hizmet sunulmasını istiyorsak aynı hassasiyette hizmet sunma yetisine erişebilmektir.