İçeriğe geç

Karagümrük Kurye

Karagümrük Kurye
Karagümrük Kurye

Fatih ilçesinin en yoğun ve faal nüfusunun yaşadığı bölgelerden biri hiç şüphesiz Karagümrük’tür. Bu bölgede yoğun bir şekilde görülen kurye faaliyetleri trafik ve dar sokaklardan kaynaklıdır. Hakikatte bölgede ara sokaklar ve dar geçitler bir hayli fazladır. Bu nedenle araçlı kurye hizmetleri birtakım problemlere takılmaktadır. Bu nedenle Karagümrük kurye faaliyetleri hız kazanmış durumdadır. Bölge tam olarak denize yakın bir bölge olması ve sur içinde yer almasından dolayı çokça insanın gün içinde buraya akın etmesine sebep olmaktadır. Bu durum kurye hizmetlerini aksattığı gibi işi daha da çıkmaza sokmaktadır.

Biz firma olarak tüm bu olumsuzluklara rağmen bölgedeki faaliyetlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Kurye hizmetlerimizde sahip olduğumuz vizyon ve misyon gereği hiçbir olumsuzluğun teslimat işlemlerini sekteye uğratmasına izin vermiyoruz. Bu tutumumuz sayesinde birçok insan düzenli olarak bizi tercih etmektedir. İnsanlara yüzde yüz teslimat güvencesiyle hizmet verdiğimiz için güvenilir bir imaj çizmiş bulunmaktayız. Tüm teslimatlarda olabilecek en kısa süreyi hedef belliyoruz.

Karagümrük kurye personelimizin tamamı teslimatı zamanında ulaştırabilmek adına gerekli olan işlemleri yerine getirmektedir. Hiçbir şekilde vaat edilen süreyi aşmamak adına elimizden geldiğince çabalıyoruz. Bugüne dek yaptığımız tüm teslimatlarda müşterilerimizi memnun bırakacak girişimlerde bulunduk. Bu memnuniyetin başlıca sebeplerinden biri zamanlamadır. Teslimat süresine uygun bir şekilde gönderileri adrese teslim ediyoruz.

Karagümrük kurye çalışanlarımız gerekli trafik kurallarına uyarak hareket etmektedir. Buna rağmen vaat edilen sürede gönderiyi alıcıya teslim edebilmektedir. Müşterilerimiz açısından bu politikamız oldukça beğenilmekte ve memnuniyet verici olarak görülmektedir. Teslimat esnasında mağduriyet yaşatmamak adına sizlerin lehine kararlar alıyoruz. Adres ve iletişim bilgilerinin doğru olması halinde gönderiyi kesin olarak alıcıya teslim edebiliyoruz.

Firma olarak motor kurye sistemini olabilecek en yaygın hale getirmeye özen gösteriyoruz. Bu sayede hizmet alanımız geliştirmekle kalmıyoruz daha çok insana ulaşmış oluyoruz. Tam güvenle bizi seçen müşterilerimiz hiçbir şekilde hayal kırıklığına uğramadan gönderilerinin teslim edilişine şahit olmaktadırlar. Bu yönümüzle müşterilerimiz açısından güven uyandıran bir firmayız. Her ne kadar sadece kurye hizmeti sağlıyor olsak da gerekli olan resmiyetten ödün vermiyoruz.

Kurye faaliyetlerimizde gerekli tüm belge ve resmiyete sahibiz. Mevzuat kurallarını göz önünde bulundurarak tüm işlemleri yerine getirmekteyiz. Trafik ve kamu kurallarına aykırı her türlü hamleden kaçınmaktayız. Bu yönümüzle sektörde müstesna bir konuma gelmiş bulunmaktayız. Müşterilerimiz açısından güven uyandıran hizmet politikamızın altında yatan gerçek sebepler bunlardır.

Karagümrük kurye faaliyetlerimizde uygun fiyat politikası gütmekteyiz. Sektör standartlarının üzerinde bir kaliteye sahipken aynı zamanda olabilecek en düşük kâr marjıyla iş görmekteyiz. Bu yönümüzle sektörde farklı bir konumda bulunmaktayız. Tüm kurye personelimiz gerekli olan yetkinliklere sahiptir. Son derece hassas kriterlere uygun bulunan kişiler sizlere hizmet vermektedir.

Her türlü trafik kuralına uygun hareket edebilmek adına gerekli görülen eğitimi almış kişilerden oluşturduğumuz kurye ekibimiz kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Ayrıca çözüm odaklı bir hizmet anlayışımız olduğu için oluşabilecek aksaklıklarda müşteri lehine reaksiyon gösterebiliyoruz. Son yıllarda müşterilerimizin bize olan ilgilerinin artmasındaki asıl nedenlerden biri budur.

Güven duygusunu hisseden pek çok kişi bizi hem tercih etmekte hem de tavsiye etmektedir. Karagümrük kurye personelimizin tamamı gizlilik ilkesine bağlı kalmaktadır. Bizimle paylaştığınız iletişim bilgileri ve adres bilgileri sadece teslimat için teslimat süresince kullanılır. Hiçbir şekilde bu bilgiler suiistimal edilmez ve müşteri bu konuda mağdur edilmez.

Karagümrük Kurye Hizmeti

Günümüzün yaşam standartları giderek farklılaşmakta ve teknolojinin etkisiyle beraber bizi daha hızlı ve pratik olma konusunda zorlamaktadır. Bir yandan hızlı olmaya çalışırken bir yandan da özellikle büyük şehirlerin sürekli olarak artan insan ve araç trafiğine maruz kalıyoruz. Ve bu olumsuz durum sebebiyle tüm faaliyetlerimizde gecikmeler yaşıyoruz. Çok daha hızlı etkileşimlerin gerçekleştiği bu döneme ayak uydurabilmek için bizi daha ileri götürecek imkânlara ve hizmetlere ihtiyaç duymaktayız. Karagümrük kuryeekibi olarak hizmetlerimizin ayrıcalıkları arasında olan hızlı ve kaliteli işlerimiz ile birlikte göreve hazır bulunmaktayız.

Her geçen gün hizmet çeşitliliğimizi arttırarak ilerliyoruz. Özel gönderileriniz, iş faaliyetleriniz gereği göndermeniz gereken paketleriniz, özel gün ve kutlamalar için hediyeleriniz dilediğiniz noktalara çok kısa sürelerde ulaştırılmaktadır. Kıymetli evrak ve eşyalarınızda güvenli bir şekilde yerlerine ulaştırılmaktadır.

Bizlere ulaştığınız andan itibaren başlayan kaliteli hizmet teslimat sonlanana kadar aynı özenle devam ettirilmektedir. Gönderileriniz bulunduğunuz noktalardan alınarak gerekli ölçü ve ağırlık standartlarına göre değerlendirilmektedir. Karagümrük kurye olarak kuryelerimiz tarafından taşınamayacak ölçüdeki ürünleriniz özel araçlı kuryelerimiz tarafından taşınabilmektedir. Gönderilerinizin hassasiyet durumlarına göre bazen araçla gönderim yapmamız gerekmektedir. Hem İstanbul’un birçok noktasına hızlı teslimat gerçekleştirirken hem de ihtiyacınız halinde şehir dışı gönderilerinizin de kabulünü yapıyoruz.

Gece ve gündüz fark etmeksizin günün her saati hizmet veriyor acil bir teslimata ihtiyacınız olduğunda sabahın geç saatlerini beklemek zorunda kalmıyorsunuz. Gündüz kurye, gece kurye, nöbetçi kurye, gümrük kurye, uçak kargo, vip gönderim gibi birçok seçeneğe sahip olduğumuz için dilediğiniz teslimat yöntemini seçebiliyorsunuz. Gönderi yapılacak mesafe ve ürün bilgilerinize göre ücretlendirme yapılmaktadır. Tüm gönderileriniz sigorta güvencesi kapsamına alınmaktadır.

Karagümrük kurye ekibimiz teslimatları hızlı bir şekilde gerçekleştirmek isterken güvenlik tedbirlerinden taviz vermeden hareket ederler. Ürünlerinizin hasar görmeden teslim edilmesi çok önemli olduğu için bu konuya ekstra hassasiyet gösterilmektedir. Taşıma süreçlerinde can güvenliği tedbirleri kapsamında davranılmakta diğer araç sahiplerinin güvenliği de tehlikeye atılmamaktadır. Motor ve araçlarımızın rutin bakım işlemleri aksatılmadan yapılmaktadır.

Bu sayede teslimatta yaşanabilecek aksaklıklar en aza indirilmektedir. Karagümrük kurye çalışanlarımız yol bilgisi ve yeterli sürüş tecrübesine sahip oldukları için teslimatlarınızın kaliteli ve hızlı bir şekilde tamamlanması kaçınılmaz olmaktadır. 7/24 kesintisiz bir çalışma politikasını benimsemiş ve uygulamaya geçirmiş bir ekip olarak sizlerin memnuniyeti için var gücümüzle çalışmaktayız. Sys kurye firmasının çatısı altında olduğumuz için kurumsal bir kurye deneyimi sunmaktayız.

 • 7/24 kesintisiz hizmet anlayışı
 • Sigorta güvencesi
 • Vip teslimat hizmetleri
 • Araçla ile teslimat seçeneği
 • Bütçe dostu fiyatlar
 • Müşteri iletişim merkezi
 • Şehirler arası gönderim
 • Deneyimli personel
 • Çözüm odaklılık
 • Nöbetçi kurye hizmeti
 • Gönderilerinizin istediğiniz noktalardan alınabilmesi
 • Çeşitli kampanyalar

Gibi avantajlar Karagümrük kurye ekibi tarafından özenle sizlere sunulmaktadır. Hizmet sektöründe giderek payını büyüten kurye hizmetleri sürekli olarak gelişmeye devam ediyor. Birçok firma arasından ön plana çıkabilmek için hizmet kalitesini en üst seviyede tutmak gerekmektedir. Bunun gerçekleşmesi için de son çıkan uygulamaları takip etmek ve titizlikle uygulamak gerekliliği doğmaktadır.

Karagümrük kurye firmamız her geçen gün kendisini yenilemek için çalışmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarına doğru çözümler getirebilmek adına beklentileri ve istekleri dikkatle takip etmektedir. Sizlerde merak ettiğiniz detaylar ile ilgili olarak dilediğiniz an bizleri arayabilirsiniz ve ayrıca görüş ve önerilerinizi de iletebilirsiniz. Kampanyalar ve daha fazlası için bizleri takipte kalın.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm

İndirimli Fiyatlar İçin

X
× WhatsApp