İçeriğe geç

Karagümrük Kurye

Fatih ilçesinin en yoğun ve faal nüfusunun yaşadığı bölgelerden biri hiç şüphesiz Karagümrük’tür. Bu bölgede yoğun bir şekilde görülen kurye faaliyetleri trafik ve dar sokaklardan kaynaklıdır. Hakikatte bölgede ara sokaklar ve dar geçitler bir hayli fazladır. Bu nedenle araçlı kurye hizmetleri birtakım problemlere takılmaktadır. Bu nedenle Karagümrük kurye faaliyetleri hız kazanmış durumdadır. Bölge tam olarak denize yakın bir bölge olması ve sur içinde yer almasından dolayı çokça insanın gün içinde buraya akın etmesine sebep olmaktadır. Bu durum kurye hizmetlerini aksattığı gibi işi daha da çıkmaza sokmaktadır.

Biz firma olarak tüm bu olumsuzluklara rağmen bölgedeki faaliyetlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Kurye hizmetlerimizde sahip olduğumuz vizyon ve misyon gereği hiçbir olumsuzluğun teslimat işlemlerini sekteye uğratmasına izin vermiyoruz. Bu tutumumuz sayesinde birçok insan düzenli olarak bizi tercih etmektedir. İnsanlara yüzde yüz teslimat güvencesiyle hizmet verdiğimiz için güvenilir bir imaj çizmiş bulunmaktayız. Tüm teslimatlarda olabilecek en kısa süreyi hedef belliyoruz.

Karagümrük kurye personelimizin tamamı teslimatı zamanında ulaştırabilmek adına gerekli olan işlemleri yerine getirmektedir. Hiçbir şekilde vaat edilen süreyi aşmamak adına elimizden geldiğince çabalıyoruz. Bugüne dek yaptığımız tüm teslimatlarda müşterilerimizi memnun bırakacak girişimlerde bulunduk. Bu memnuniyetin başlıca sebeplerinden biri zamanlamadır. Teslimat süresine uygun bir şekilde gönderileri adrese teslim ediyoruz.

Karagümrük kurye çalışanlarımız gerekli trafik kurallarına uyarak hareket etmektedir. Buna rağmen vaat edilen sürede gönderiyi alıcıya teslim edebilmektedir. Müşterilerimiz açısından bu politikamız oldukça beğenilmekte ve memnuniyet verici olarak görülmektedir. Teslimat esnasında mağduriyet yaşatmamak adına sizlerin lehine kararlar alıyoruz. Adres ve iletişim bilgilerinin doğru olması halinde gönderiyi kesin olarak alıcıya teslim edebiliyoruz.

Firma olarak motor kurye sistemini olabilecek en yaygın hale getirmeye özen gösteriyoruz. Bu sayede hizmet alanımız geliştirmekle kalmıyoruz daha çok insana ulaşmış oluyoruz. Tam güvenle bizi seçen müşterilerimiz hiçbir şekilde hayal kırıklığına uğramadan gönderilerinin teslim edilişine şahit olmaktadırlar. Bu yönümüzle müşterilerimiz açısından güven uyandıran bir firmayız. Her ne kadar sadece kurye hizmeti sağlıyor olsak da gerekli olan resmiyetten ödün vermiyoruz.

Fatih kurye faaliyetlerimizde gerekli tüm belge ve resmiyete sahibiz. Mevzuat kurallarını göz önünde bulundurarak tüm işlemleri yerine getirmekteyiz. Trafik ve kamu kurallarına aykırı her türlü hamleden kaçınmaktayız. Bu yönümüzle sektörde müstesna bir konuma gelmiş bulunmaktayız. Müşterilerimiz açısından güven uyandıran hizmet politikamızın altında yatan gerçek sebepler bunlardır.

Karagümrük kurye faaliyetlerimizde uygun fiyat politikası gütmekteyiz. Sektör standartlarının üzerinde bir kaliteye sahipken aynı zamanda olabilecek en düşük kâr marjıyla iş görmekteyiz. Bu yönümüzle sektörde farklı bir konumda bulunmaktayız. Tüm İstanbul Kurye personelimiz gerekli olan yetkinliklere sahiptir. Son derece hassas kriterlere uygun bulunan kişiler sizlere hizmet vermektedir.

Her türlü trafik kuralına uygun hareket edebilmek adına gerekli görülen eğitimi almış kişilerden oluşturduğumuz kurye ekibimiz kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Ayrıca çözüm odaklı bir hizmet anlayışımız olduğu için oluşabilecek aksaklıklarda müşteri lehine reaksiyon gösterebiliyoruz. Son yıllarda müşterilerimizin bize olan ilgilerinin artmasındaki asıl nedenlerden biri budur.

Güven duygusunu hisseden pek çok kişi bizi hem tercih etmekte hem de tavsiye etmektedir. Karagümrük kurye personelimizin tamamı gizlilik ilkesine bağlı kalmaktadır. Bizimle paylaştığınız iletişim bilgileri ve adres bilgileri sadece teslimat için teslimat süresince kullanılır. Hiçbir şekilde bu bilgiler suiistimal edilmez ve müşteri bu konuda mağdur edilmez.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×