İçeriğe geç
Anasayfa » Haydarpaşa Kurye

Haydarpaşa Kurye

Haydarpaşa kurye hizmetlerimizle gerek Haydarpaşa’da gerekse Kadıköy ve bütün bir İstanbul’da benzersiz çözümler sunuyoruz. Haydarpaşa hem Kadıköy’ün hem de İstanbul’un en hareketli, en yoğun yerlerinden birisidir. Tarihi Haydarpaşa Garına, Haydarpaşa Limanına ev sahipliği yapan bölge binlerce işletmeyi ve milyonlarca nüfusu da her gün ağırlamaktadır.

Haydarpaşa’nın yoğun ve hareketli yapısı içinde en temel ihtiyaçlardan birisi motor kurye olmaktadır. SYS Kurye olarak bölgemizde bütün bireysel ve kurumsal talepleri karşılıyoruz. Haydarpaşa içindeki adresler arasında ya da Haydarpaşa ile İstanbul’un diğer noktaları arasında profesyonel taşımacılık gerçekleştiriyoruz.

Haydarpaşa kurye uygulamalarımızda önceliği her zaman müşteri memnuniyetine veriyor, bugüne kadar binlerce müşterimizde odluğu gibi bugünden sonra da yüzde yüz memnuniyet oranıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Haydarpaşa kurye firması olarak bulundurulması ve taşınması yasak olmayan her türlü gönderinin taşımacılığını yapıyoruz. Evrak, dosya, kimlik, pasaport, ehliyet, hediye, ilaç, meyve, gıda, yedek parça, bilet, telefon, bilgisayar, numune ve daha onlarca farklı gönderiyi taşıyabiliyoruz.

Haydarpaşa kurye uygulamalarımızın detayları tamamen ihtiyaçlarınıza göre şekillenmektedir. İsterseniz Haydarpaşa veya başka bir yerdeki adresten bir paketi alıp belirteceğiniz adrese getirebiliriz. Dilerseniz adınıza başka bir yerden alınması gereken paketi alıp gelebiliyoruz. Hatta birden çok adrese dağıtılması gereken, birden çok adreste imzalatılması gereken paketleriniz için de yardımcı oluyoruz.

Haydarpaşa kurye olarak her biri alanında deneyimli, kendini sürekli geliştiren, çalışmalarına aralıksız devam eden, güler yüzlü ve özverili bir ekiple çalışıyoruz. Sizleri dinliyor, anlıyor ve en iyi sonuçları ortaya koymayı başarıyoruz.

Yenilikçi bir Kadıköy kurye olarak sektörü yakından takip ediyor, tamamen genç araçlarımızla yollarda bulunuyoruz. Araçlarımızın bakımlarını aksatmıyor, her türlü modern teknolojilerle donatıyor ve taşıma esnasındaki riskleri minimuma indiriyoruz.

İstanbul Kurye alanında herkesin ihtiyaçları farklı olabilmektedir. Bu nedenle tek bir kurye modeli her ihtiyaca çözüm olamamaktadır. Bizler bunun farkında olarak yıllardır bölgemizde çeşitli kurye modelleriyle öne çıkıyoruz. Haydarpaşa normal kurye ile bölgelere göre değişse de en fazla üç saat içinde teslimat vaat ediyoruz.

Haydarpaşa hızlı kurye ile daha seri hareket ediyor, İstanbul’un en uzak noktalarına en fazla 90 dakikada varmayı vaat ediyoruz. Haydarpaşa acil kurye ile ise teslimat sürelerimizi 45 dakikaya kadar düşürebiliyoruz. Haydarpaşa gece kuryeyle 7/24, dilediğiniz zaman hizmet alabilmenizi sağlıyoruz. Yol, hava ve yoğunluğa göre en kısa sürede teslimat yapıyoruz.

Haydarpaşa kurye sektöründe yalnızca kalitemiz, güvenilirliğimiz ve hızımızla değil, bütçe dostu motor kurye fiyatlarımızla da öne çıkıyoruz. İlk günden bu yana müşterilerimizin taşıma maliyetlerinin en aza indirilmesini hedefliyor, bu hedef doğrultusunda piyasa koşullarında en uygun fiyat tekliflerini sunuyoruz.

Haydarpaşa kurye fiyatlarımızı tespit ederken her operasyonu ayrı fiyatlandırıyoruz. Çünkü fiyatlarımızda farklı unsurlar etkilidir. En temel etken mesafedir ve gönderinizin teslim alınacağı adres ile teslim edileceği adres arasındaki net mesafeye göre Haydarpaşa motor kurye fiyatları hesaplanmaktadır.

İkinci etken Haydarpaşa kurye modelleri olmaktadır. Motor kurye modellerimizde vaat edilen teslimat süreleri kısaldıkça fiyatlarımız biraz daha yükselebilmektedir. Gece kuryemizde de güvenlik, ek mesai gibi etkenler devreye girdiği için normal kuryeden daha yüksek fiyatlı olabilmektedir. Bir diğer etken ise gönderinizin hacim, ebat, ağırlık gibi detaylarıdır. SYS Kurye olarak her zaman en kaliteli hizmeti en uygun fiyatla buluşturuyoruz. Haydarpaşa motor kuryefiyatlarını çağrı merkezimizi arayarak dilediğiniz zaman öğrenebilirsiniz.

Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×