İçeriğe geç

Haydarpaşa Kurye

Haydarpaşa Kurye
Haydarpaşa Kurye

Haydarpaşa kurye hizmetlerimizle gerek Haydarpaşa’da gerekse Kadıköy ve bütün bir İstanbul’da benzersiz çözümler sunuyoruz. Haydarpaşa hem Kadıköy’ün hem de İstanbul’un en hareketli, en yoğun yerlerinden birisidir. Tarihi Haydarpaşa Garına, Haydarpaşa Limanına ev sahipliği yapan bölge binlerce işletmeyi ve milyonlarca nüfusu da her gün ağırlamaktadır.

Haydarpaşa’nın yoğun ve hareketli yapısı içinde en temel ihtiyaçlardan birisi motor kurye olmaktadır. SYS Kurye olarak bölgemizde bütün bireysel ve kurumsal talepleri karşılıyoruz. Haydarpaşa içindeki adresler arasında ya da Haydarpaşa ile İstanbul’un diğer noktaları arasında profesyonel taşımacılık gerçekleştiriyoruz.

Haydarpaşa kurye uygulamalarımızda önceliği her zaman müşteri memnuniyetine veriyor, bugüne kadar binlerce müşterimizde odluğu gibi bugünden sonra da yüzde yüz memnuniyet oranıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Kurye firması olarak bulundurulması ve taşınması yasak olmayan her türlü gönderinin taşımacılığını yapıyoruz. Evrak, dosya, kimlik, pasaport, ehliyet, hediye, ilaç, meyve, gıda, yedek parça, bilet, telefon, bilgisayar, numune ve daha onlarca farklı gönderiyi taşıyabiliyoruz.

Haydarpaşa kurye uygulamalarımızın detayları tamamen ihtiyaçlarınıza göre şekillenmektedir. İsterseniz Haydarpaşa veya başka bir yerdeki adresten bir paketi alıp belirteceğiniz adrese getirebiliriz. Dilerseniz adınıza başka bir yerden alınması gereken paketi alıp gelebiliyoruz. Hatta birden çok adrese dağıtılması gereken, birden çok adreste imzalatılması gereken paketleriniz için de yardımcı oluyoruz.

Haydarpaşa kurye olarak her biri alanında deneyimli, kendini sürekli geliştiren, çalışmalarına aralıksız devam eden, güler yüzlü ve özverili bir ekiple çalışıyoruz. Sizleri dinliyor, anlıyor ve en iyi sonuçları ortaya koymayı başarıyoruz.

Yenilikçi bir firma olarak sektörü yakından takip ediyor, tamamen genç araçlarımızla yollarda bulunuyoruz. Araçlarımızın bakımlarını aksatmıyor, her türlü modern teknolojilerle donatıyor ve taşıma esnasındaki riskleri minimuma indiriyoruz.

Kurye alanında herkesin ihtiyaçları farklı olabilmektedir. Bu nedenle tek bir kurye modeli her ihtiyaca çözüm olamamaktadır. Bizler bunun farkında olarak yıllardır bölgemizde çeşitli kurye modelleriyle öne çıkıyoruz. Haydarpaşa normal kurye ile bölgelere göre değişse de en fazla üç saat içinde teslimat vaat ediyoruz.

Haydarpaşa hızlı kurye ile daha seri hareket ediyor, İstanbul’un en uzak noktalarına en fazla 90 dakikada varmayı vaat ediyoruz. Haydarpaşa acil kurye ile ise teslimat sürelerimizi 45 dakikaya kadar düşürebiliyoruz. Haydarpaşa gece kuryeyle 7/24, dilediğiniz zaman hizmet alabilmenizi sağlıyoruz. Yol, hava ve yoğunluğa göre en kısa sürede teslimat yapıyoruz.

Haydarpaşa kurye sektöründe yalnızca kalitemiz, güvenilirliğimiz ve hızımızla değil, bütçe dostu motor kurye fiyatlarımızla da öne çıkıyoruz. İlk günden bu yana müşterilerimizin taşıma maliyetlerinin en aza indirilmesini hedefliyor, bu hedef doğrultusunda piyasa koşullarında en uygun fiyat tekliflerini sunuyoruz.

Kurye fiyatlarımızı tespit ederken her operasyonu ayrı fiyatlandırıyoruz. Çünkü fiyatlarımızda farklı unsurlar etkilidir. En temel etken mesafedir ve gönderinizin teslim alınacağı adres ile teslim edileceği adres arasındaki net mesafeye göre Haydarpaşa motor kurye fiyatları hesaplanmaktadır.

İkinci etken Haydarpaşa kurye modelleri olmaktadır. Motor kurye modellerimizde vaat edilen teslimat süreleri kısaldıkça fiyatlarımız biraz daha yükselebilmektedir. Gece kuryemizde de güvenlik, ek mesai gibi etkenler devreye girdiği için normal kuryeden daha yüksek fiyatlı olabilmektedir. Bir diğer etken ise gönderinizin hacim, ebat, ağırlık gibi detaylarıdır. SYS Kurye olarak her zaman en kaliteli hizmeti en uygun fiyatla buluşturuyoruz. Haydarpaşa motor kuryefiyatlarını çağrı merkezimizi arayarak dilediğiniz zaman öğrenebilirsiniz.

Haydarpaşa Kurye Hizmeti

E-ticaret sitelerinin yaygın kullanımı, bireysel online satışların yapılması ve her geçen gün sayı artan şirketlerin birbirleriyle ilişkileri kurye hizmetine olan ihtiyacı artırmıştır. Birçok ürüne bir tıkla ulaşabilen modern insanın bu ürünlerin teslimatı ile ilgili beklentileri de gün geçtikçe yükselmektedir. Güvenli ve hızlı kurye hizmeti almak isteyen müşterilerinin taleplerini kaliteli hizmetleriyle karşılayan Haydarpaşa kurye, gelişen teknolojinin sağladığı imkanları ve bu doğrultuda oluşan ihtiyaçları daim takip etmekte ve çalışmalarını bu yönde yürütmektedir. Bu nedenle firmamız, bünyesinde alanında uzman, dinamik, her daim müşteri odaklı çalışan personel bulundurarak kalitesini zirvede tutmayı başarmıştır.

7/24 aralıksız ve aynı üstün kaliteyle hizmet veren kurye kadromuz bizimle iletişime geçtiğiniz anda tarafınıza ulaşmak için yola koyulmaktadır. Ayrıca her bir kuryemiz gideceği adresi inceleyerek yola çıkmaktadır. Hizmet verdiği bölgenin mahallelerini tanıyan ekip arkadaşlarımız tüm aksilikleri ve olası sıkıntıları hesaba katarak alınan önlemler eşliğinde yola koyulmaktalar. Teslimat sürecinin başlangıcından sonuna kadar tüm işlemleri titizlikle yürüten Haydarpaşa kurye, alanında lider olmayı başarmıştır.

Tüm paketlerin taşınmasında gereken önlemleri alan kuryelerimiz teslimatları aksatmadan gerçekleştirmektedir. Özellikle olumsuz hava koşullarında ürünlerin zarar görmemesi için sağlam paketleme yaparak taşımaktayız. Ayrıca müşterilerin verdiği adrese giden yolu önceden inceleyen kuryeler trafiğin yoğun olduğu zamanlarda alternatif yolları kullanarak herhangi bir gecikme yaşamadan teslimat gerçekleştirebilmekteler. Büyük şirketler arasında gün içinde birkaç defa evrak alışverişi olabilmektedir. Firma çalışanlarının bu evrakları taşıması şirket için büyük zaman kaybı ve eleman eksikliğine neden olmaktadır. Evrakların güvenilir ellerde taşınması gereken kurum veya birime teslimatının gerçekleştirilmesi şirketler arası işlemlerin hızlanmasına neden oluyor. Hem bireysel hem de kurumsal müşterilerine aralıksız hizmet veren Haydarpaşa kurye, güvenirliğini tüm koşullarda kanıtlamaktadır.

Müşterilerine ister standart isterse de özel kurye hizmetleri sunan Haydarpaşa kurye, istenilen durumda rağbet kazanarak yoluna devam etmektedir. Firmamızın müşterilere sağladığı birçok avantaj tercih edilmemizin esas nedenleridir:

  • Zaman kaybının önüne geçmekteyiz.
  • Her türlü hava koşulunda hizmet vermekteyiz.
  • 7/24 aralıksız kaliteden ödün vermeden farklı hizmetler sunmaktayız.
  • Ekonomik fiyatlarla işlemleri yürütmekteyiz.
  • Birçok çeşitte ürünün taşınmasını gerçekleştirerek farklı ihtiyaçlara hitap etmekteyiz.
  • Tüm işlemleri yasal prosedürlere uygun bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.
  • Aynı anda birçok müşteriye hizmet verecek kadar kurye kadrosuna sahibiz.
  • Müşteri ve çözüm odaklı çalışmalarımızla ani krizleri profesyonellikle yönetmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturmaktayız.
  • Temel ihtiyaçtan hediyeye, tıbbı araç gereçten önemli evraklara kadar birçok çeşitte ürünün taşınmasını ve sağlam bir şekilde teslimatını yapmaktayız.

Firma olarak en büyük misyonumuz müşterilerimizin bize emanet ettikleri paketleri güvenli ve hızlı bir şekilde sahibine ulaştırmaktır. Bu nedenle tüm işlemlerini belli kriterler üzerine kuran Haydarpaşa kurye, öncelikle paketlerin sağlam bir şekilde en ufak bir zarara maruz kalmadan ulaştırılmasına önem vermektedir. Özellikle özel koruma gerektiren zor bulunan ilaçlar ve önemli belgeler doğru bir şekilde paketlenerek motorlara dikkatlice yüklenmekte ve gereken adrese en kısa zamanda ulaştırılmaktadır. Yasal sınırlandırmaları aşmadan olabilecek en hızlı teslimatı gerçekleştiren ekibimiz müşterilerin zamandan tasarruf etmesine vesile oluyor. Haydarpaşa kurye, müşterilerine daha hızlı ve güvenli teslimat sağlamak için acil kurye, Express kurye ve VİP kurye hizmetlerini de müşterilerine sunmaktadır. Böylece tarafınızca teslim edilmiş ürünler en kısa zamanda hiçbir başka yere uğranmadan gereken adrese teslim edilmektedir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara