İçeriğe geç

Cevizli Kurye

Cevizli Kurye
Cevizli Kurye

Dünyanın Başkenti diye de adlandırılan İstanbul gibi bir Mega Kent’te, ulaştırmak istediğiniz ürünler ne kadar sürede yerine ulaşabilir ki? Adeta düğümlenmiş halatlar bütünü gibi görünen o yoğun yollardan geçmek ne kadar vaktinizi alır? Cevap çok basit; normal araçlarla saatlerinizi, Cevizli kurye ile dakikalarınızı alır.

Arabaların, birbirlerine bitişik ve çoğu zaman 5 dakikada sadece 5 metre gidebildiği, insanların mesai saatlerinde işten çıkıp ancak akşama doğru evlerine ulaşabildiği o yoğun trafiği bilmeyenimiz yoktur herhalde. Peki ya hastanıza ilaç yetiştirmek gibi veya o gün yerine ulaşması gereken bir evrağı yerine ulaştırmak gibi acil durumlarda o yoğun trafiği yok saymak mümkün mü? Evet, Anadolu Yakası Kurye ile mümkün.

Firmamızın bünyesinde barınan bu kuryeler,  gelişen teknolojinin beraberinde getirdiği, ulaşım sektöründeki gelişmelerin doğurmuş olduğu önemli bir etken, acil ulaştırmalar için vazgeçilemez bir çözüm olmuştur. Kurye çok kısa zamanda dilediğiniz ürününüzü yerine ulaştırmakta ve müşteri memnuniyetini hat safhalarda tutmaktadır. Bizim için trafik yoğunluğu ulaşımda gecikme konusunda bir mazeret değildir. Alanında uzman kuryelerimiz görevlerini en doğru biçimde, engel tanımaksızın yapmaktadırlar.

Kurye trafik sıkışıklığında bile ulaşımını kısa zamanda tamamlamasının yanı sıra trafiğe, ekonomiye ve doğaya da önemli katkılarda bulunmaktadır. Yollarda daha az yer kaplayarak, ulaşım akışının daha seri bir şekilde devam etmesini sağlayabiliriz.  Dünyanın en pahalı akaryakıtının kullanıldığı ülkemizde, bu sistemle beraber akaryakıt tüketimini önemli ölçülerde azaltabiliriz. Bu durum da ev ve ülke ekonomimizin yapılanmasında büyük ölçüde fayda sağlayacaktır.

Araba egzoz dumanlarının sebep olduğu hava kirliliği de biraz olsun yerini azot gazının daha az bulunduğu sağlıklı ve estetik hava durumlarına bırakabilecektir. Firmamızın önemli rol oynadığı motorlu kurye sistemi sayesinde hem kişisel hem toplumsal anlamda daha sağlıklı günler görebilmenizi, sevdiklerinize ve işyerlerinize ürünlerinizi Kartal Belediyesi ilçe sınırları içinde daha hızlı ulaştırabilmenizi sağlıyoruz.

Firmamız her konuda daha iyi olabilmek için her geçen gün biraz daha gelişim göstermektedir. Acil ürünlerinizi ulaştırmak için, İstanbul trafiğini yok sayıp hız kesmeyen kuryelere sahip firmamızı tercih edebilirsiniz.

Motosiklet kullanımı özellikle İstanbul trafiği için büyük bir avantaj sağlamaktadır. Trafiğe hiç takılmadan ilerleyen motosikletler hızlıca istedikleri yerlere ulaşabiliyor. Aynı zamanda bu hıza ulaşmalarındaki en büyük etkenlerden biri de emniyet şeridinin motosikletler için serbest olmasıdır. Arabalar için yasak olan emniyet şeridi motosikletler için serbesttir. Bir motosiklet, bir arabanın 45 dakikada gittiği mesafeyi 15 dakikaya indirebilir

Ayrıca bilinenin aksine motosiklet kullanmak tehlikeli değil; kurallara uyulduğu sürece ve diğer sürücüler kurallara uyduğu sürece son derece güvenli araçlardır. Motosiklet kazalarının %99’unun kural ihlallerinden kaynaklandığı ortaya çıkmıştır. Yetersiz ekipman desteği, dikkatsizlik ve acelecilik ağır kazalara sebep olabilir.

Kuryelik gibi getir götür işlerinin yer aldığı bir meslekte ise gün boyu trafikte olmak bir mecburiyettir. Cevizli Kurye hizmetleri yaygınlaştığından beri insanlar gittikçe artan bir hızla motorlu kuryeleri tercih ediyor. Biz de bu yeniliğe ayak uydurmakta geç kalmadık. SYS Kurye  olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Cevizli kurye hem bizim açımızdan hem de siz değerli müşterilerimiz açısından büyük bir zaman tasarrufu sağlamaktadır. Kazaları önlemek için kuryelerimizin güvenli sürüş eğitimi almış olmalarına da dikkat ediyoruz. Ürününüzü bize teslim ederseniz, kargonuzu en kısa süre içinde istediğiniz adrese veya adreslere ulaştırmaktan mutluluk duyacağız. Acil ihtiyaç anında 7/24 bize ulaşabilirsiniz ve hemen bir kurye kargonuzu teslim almak için yola çıkar. Ve siz de firmamız sayesinde hızlı gönderi imkanları ile tanışmış olacaksınız.

Cevizli Kurye Hizmeti

Moto kurye uygulamaları geleneksel kargoların bir yan kolu olarak ortaya çıkmış olsa da kısa sürede çok büyük gelişme kaydetmiş, apayrı bir sektör haline gelmeyi başarmıştır. Kendi içinde sürekli zenginleşmeye ve gelişmeye devam ettiği için de bugün İstanbul’da bireysel ve kurumsal acil gönderilerde öncelikli tercih daima moto kurye olmaktadır.

SYS Kurye olarak ilk günden bu yana Cevizli kurye hizmetlerimize devam ediyor, Cevizli’nin hangi mahallesinde olursanız olun en yakın çözüm ortağınız oluyoruz. Cevizli içinde bir adresten başka bir adrese gidecek olan, Cevizli’den İstanbul’un başka bir semtindeki adrese gidecek olan ya da başka semtlerden Cevizli’ye gelecek olan bütün gönderileriniz için bizden yardım talep edebilirsiniz.

Cevizli kurye uygulamalarımızla yıllardır fark yaratıyoruz. Motor kuryenin avantajlarını çok daha ileriye taşıyor, müşterilerimizin daha bir ayrıcalıklı olmasını sağlıyoruz. Bizler koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle çözümlerimizi çok geniş bir yelpazede sunsak da aynı zamanda ihtiyaca göre esnetiyoruz.

Tamamı bakımlı, genç, modelli ve en son teknolojilerle donatılmış motorlarla İstanbul sokaklarında bulunuyoruz. Böylece seyahat esnasında yaşanabilecek olumsuzlukları en aza indiriyoruz. Cevizli moto kurye şoförlerimizin tamamı deneyimli, tecrübeli, işini severek yapan ve kendini daima geliştiren kişilerdir. Bütün Cevizli lokasyonlarını ve İstanbul lokasyonlarını bildiğimiz için en hızlı teslimatları gerçekleştirebiliyoruz.

Cevizli kurye hizmetlerimizden yararlanmak için günün her saatinde çağrı merkezimizi arayabilir, merak ettiklerinizi sorabilir, randevu oluşturabilir ve randevu saatinizde hizmet almaya başlayabilirsiniz. Sevdiklerinize hoş sürpriz yapmak için hazırladığınız hediyeleri, ihale teklif dosyalarınızı, hukuki evraklarınızı, kimlik, pasaport tarzı belgelerinizi, diploma, mezuniyet belgesi gibi eğitim evraklarınızı, satışını yaptığınız ürününüzü, ihtiyacınız olan yedek parçayı taşıyabiliriz. Motorla taşınabilecek her türlü yasal paketinizi bize emanet edebilirsiniz.

Cevizli motor kurye alanında amacımız ilk gün olduğu gibi bugün de her talebi karşılamaktır. Bunun için pek çok motorlu kurye türüyle öne çıkıyoruz. Normal Cevizli motor kuryede 2 saat ila 3 saat arasında teslimat garantisi veriyor, daha hızlı taşınmasını istediğiniz paketleriniz için ekspres ve VİP kurye çeşitlerini tercihe açıyoruz. Ekspres kurye ile 60 – 90 dakika, VİP motor kuryede 45 – 60 dakika arasında gönderi teslimi gerçekleştiriyoruz.

Cevizli kurye hizmetlerimizi mesai saatleri dışında da devam ettiriyor, gece kurye ile 7 gün, 24 saat ulaşabileceğiniz ve hizmet alabileceğiniz bir pozisyonda bulunuyoruz.

Cevizli kurye ihtiyaçlarında en çok merak edilen konulardan birisi fiyatlar olmaktadır. Çoğu kişi önceliği daha ekonomik fiyatlara vermekte, bu nedenle motorlu kurye fiyatlarının da daha uygun olması istenmektedir.

Cevizli motorlu kurye fiyatları belli unsurlara göre değişmektedir. Bunları şöyle belirtebiliriz:

  • Paketin teslim alınacağı ve teslim edileceği adresler arası mesafe fiyatlardaki öncelikli belirteçtir. Firmamız Cevizli içindeki her noktaya ve İstanbul’un diğer bütün semtlerine hizmet verebilmekte, mesafeye göre de fiyat farklılıkları olmaktadır.
  • Gönderilerinizin acil olma durumları ve dereceleri bir diğer etkendir. Acil olma beraberinde kurye türlerini getirir. Her kurye türümüzün teslimat süreleri ve teknik detayları farklı olduğu için de motorlu kurye fiyatları farklılaşmaktadır.
  • Gönderilerin ebatları bir diğer etkendir. Her ne kadar motosikletlerimizle taşıyabileceğimiz paket ölçüleri oldukça geniş olsa da ebatlar arttıkça ek önlemler gerekebilmekte, bu da Cevizli kurye fiyatlarında farklılığa neden olmaktadır.

Firma olarak her zaman ekonomik çözümlerin adresi olmaya çalışıyoruz. Bu nedenle gönderileriniz için en ekonomik fiyat tekliflerini hazırlıyor, kaliteden, hızdan ve güvenlikte de ödün vermiyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm

İndirimli Fiyatlar İçin

X
× WhatsApp