Anasayfa » Cevizli Kurye

Cevizli Kurye

Dünyanın Başkenti diye de adlandırılan İstanbul gibi bir Mega Kent’te, ulaştırmak istediğiniz ürünler ne kadar sürede yerine ulaşabilir ki? Adeta düğümlenmiş halatlar bütünü gibi görünen o yoğun yollardan geçmek ne kadar vaktinizi alır? Cevap çok basit; normal araçlarla saatlerinizi, Cevizli kurye ile dakikalarınızı alır.

Arabaların, birbirlerine bitişik ve çoğu zaman 5 dakikada sadece 5 metre gidebildiği, insanların mesai saatlerinde işten çıkıp ancak akşama doğru evlerine ulaşabildiği o yoğun trafiği bilmeyenimiz yoktur herhalde. Peki ya hastanıza ilaç yetiştirmek gibi veya o gün yerine ulaşması gereken bir evrağı yerine ulaştırmak gibi acil durumlarda o yoğun trafiği yok saymak mümkün mü? Evet, Cevizli kurye ile mümkün.

Firmamızın bünyesinde barınan bu kuryeler,  gelişen teknolojinin beraberinde getirdiği, ulaşım sektöründeki gelişmelerin doğurmuş olduğu önemli bir etken, acil ulaştırmalar için vazgeçilemez bir çözüm olmuştur. İstanbul Kurye  çok kısa zamanda dilediğiniz ürününüzü yerine ulaştırmakta ve müşteri memnuniyetini hat safhalarda tutmaktadır. Bizim için trafik yoğunluğu ulaşımda gecikme konusunda bir mazeret değildir. Alanında uzman kuryelerimiz görevlerini en doğru biçimde, engel tanımaksızın yapmaktadırlar.

Cevizli kurye, trafik sıkışıklığında bile ulaşımını kısa zamanda tamamlamasının yanı sıra trafiğe, ekonomiye ve doğaya da önemli katkılarda bulunmaktadır. Yollarda daha az yer kaplayarak, ulaşım akışının daha seri bir şekilde devam etmesini sağlayabiliriz.  Dünyanın en pahalı akaryakıtının kullanıldığı ülkemizde, bu sistemle beraber akaryakıt tüketimini önemli ölçülerde azaltabiliriz. Bu durum da ev ve ülke ekonomimizin yapılanmasında büyük ölçüde fayda sağlayacaktır.

Araba egzoz dumanlarının sebep olduğu hava kirliliği de biraz olsun yerini azot gazının daha az bulunduğu sağlıklı ve estetik hava durumlarına bırakabilecektir. Firmamızın önemli rol oynadığı motorlu kurye sistemi sayesinde hem kişisel hem toplumsal anlamda daha sağlıklı günler görebilmenizi, sevdiklerinize ve işyerlerinize ürünlerinizi Kartal Belediyesi ilçe sınırları içinde daha hızlı ulaştırabilmenizi sağlıyoruz.

Firmamız her konuda daha iyi olabilmek için her geçen gün biraz daha gelişim göstermektedir. Acil ürünlerinizi ulaştırmak için, İstanbul trafiğini yok sayıp hız kesmeyen kuryelere sahip firmamızı tercih edebilirsiniz.

Motosiklet kullanımı özellikle İstanbul trafiği için büyük bir avantaj sağlamaktadır. Trafiğe hiç takılmadan ilerleyen motosikletler hızlıca istedikleri yerlere ulaşabiliyor. Aynı zamanda bu hıza ulaşmalarındaki en büyük etkenlerden biri de emniyet şeridinin motosikletler için serbest olmasıdır. Arabalar için yasak olan emniyet şeridi motosikletler için serbesttir. Bir motosiklet, bir arabanın 45 dakikada gittiği mesafeyi 15 dakikaya indirebilir

Ayrıca bilinenin aksine motosiklet kullanmak tehlikeli değil; kurallara uyulduğu sürece ve diğer sürücüler kurallara uyduğu sürece son derece güvenli araçlardır. Motosiklet kazalarının %99’unun kural ihlallerinden kaynaklandığı ortaya çıkmıştır. Yetersiz ekipman desteği, dikkatsizlik ve acelecilik ağır kazalara sebep olabilir.

Kuryelik gibi getir götür işlerinin yer aldığı bir meslekte ise gün boyu trafikte olmak bir mecburiyettir. Cevizli Kurye hizmetleri yaygınlaştığından beri insanlar gittikçe artan bir hızla motorlu kuryeleri tercih ediyor. Biz de bu yeniliğe ayak uydurmakta geç kalmadık. SYS Kurye  olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Cevizli kurye hem bizim açımızdan hem de siz değerli müşterilerimiz açısından büyük bir zaman tasarrufu sağlamaktadır. Kazaları önlemek için kuryelerimizin güvenli sürüş eğitimi almış olmalarına da dikkat ediyoruz. Ürününüzü bize teslim ederseniz, kargonuzu en kısa süre içinde istediğiniz adrese veya adreslere ulaştırmaktan mutluluk duyacağız. Acil ihtiyaç anında 7/24 bize ulaşabilirsiniz ve hemen bir kurye kargonuzu teslim almak için yola çıkar. Ve siz de firmamız sayesinde hızlı gönderi imkanları ile tanışmış olacaksınız.