İçeriğe geç

Konya Kurye

Konya Kurye
Konya Kurye

Yılların kazandırdığı tecrübeyle günümüz insanının değişen ve artan istek ve taleplerini son derece özenle karşılayan SYS Kurye Türkiye’nin farklı illerinde verdiği hizmetlerle her daim seçilmektedir. Firmamızın bünyesinde başarılı çalışmalar sürdüren Konya kurye, kalitesini tüm işlerine yansıtmaktadır. Kurulduğu ilk günden buraya kesintisiz ve mükemmel hizmet sunmakla müşterilerin güvenini kazanan firmamızın hem bireysel hem de kurumsal müşterileri oldukça çoktur. İnsanların talep ve ihtiyaçlarını anında karşılayabilmek firmamızın elde ettiği en büyük avantajdır. Çünkü modern dünya insanı için zaman çok değerlidir. Kısa bir zaman dilimi içerisinde birçok hizmetten faydalanmak önceleri imkansız olsa da artık teknoloji sayesinde mümkün olmuştur. Teknolojinin bu denli ilerlemesi insanların ayrıcalıklı hizmetlere kısa sürede ulaşmasını sağlamıştır.

Konya kurye olarak insanların bu hizmetlerden faydalanmasında büyük katkımız vardır. Devlet tarafından yasaklanmamış ve ister taşıyan kuryelerin isterse de çevredeki insanların zarar görmeyeceği her türlü özel taşımalarınızda biz her zaman yanınızdayız.

Konya Kurye Özellikleri

Küçük ve orta boy özel eşyaların taşınmasını sağlayan Konya kurye, tüm hizmetlerini özenle gerçekleştirmektedir. Şehir içi taşımacılığını gerçekleştirdiğimiz birçok farklı kategoride ürünler vardır:

  • Pasaport, ehliyet, ruhsat gibi birçok önemli özel evrak
  • Temel gıda ihtiyaçları
  • Laboratuvar numuneleri
  • Tıbbi malzemeler ve ilaçlar
  • Farklı çeşitlerde tekstil ürünleri
  • Çiçek ve hediyeler
  • Özel gün davetiyeleri
  • Elektronik ürünler
  • Online sipariş ürünleri vb.

Adını vurguladıklarımızla birlikte daha birçok kategoride ürününüzün taşınmasını uzman ekibimiz vasıtasıyla gerçekleştirmekteyiz.

Faaliyete başladığı ilk günden mükemmel hizmet sunmağı kendine hedef edinmiş Konya kurye, şehrin istenilen noktalarında hızlı ve güvenli taşıma yapmaktadır. Yollarda tecrübesine tecrübe katan ekip arkadaşlarımız her zaman oluşabilecek aksilikleri önceden hesaba katarak önlemlerini almaktalar. Bize en özel, en değerli eşyalarını emanet eden müşterilerimizin inamını ve güvenini sarsmamak için her taşımamızda aynı özeni göstermekteyiz. Güvenilir olmanın en büyük nedenlerinden biri işinde dürüst olmaktır. Söz verdiğimiz zamanda gönderilerinizi adresine ulaştırmak için tüm imkanlarımızı seferber etmekteyiz. Ayrıca tüm işlemlerimizi kanunun uygun gördüğü şekilde gerekli prosedürlere uyarak gerçekleştirmekteyiz. Bu yüzden taşınmasında sakınca olan yasaklanmış hiçbir ürünü kuryelerimiz teslim almamakta ve taşımamaktadır.

İstanbul Konya Kurye

Ürünleri teslim alma, taşıma ve teslim etme sürecinde kendi prensipleri olan İstanbul Konya kurye ekibi, sağlam adımlarla ilerlemek için bu prensipleri asla göz ardı etmemektedir. İşe alım sürecinde bizimle yollarını birleştirmek isteyen arkadaşlarla en başından amaç, ilke ve prensiplerimizi konuşur, çıkacağımız yolculukta güvenin her şeyden öte olduğunu hatırlatırız. Zamanında hızlı ve güvenilir hizmetler sunarak çözüm odaklı çalışabilecek, firmamıza müşteri memnuniyeti kazandıracak arkadaşlarla yola çıkmaktayız.

Firmamızın hizmetlerinden faydalanmak isteyen her bir müşteriyle ayrıca ilgilenir, teslimat sonrasında düşüncelerini alarak disiplinli çalışmalarımızı sürdürmekle birlikte kendimizi de geliştirmekteyiz. 7/24 hizmet vererek siz müşterilerimizin isteklerinin yerine getirilmesinde herhangi bir kesintiye yol vermeyen Konya kurye, gece gündüz aynı özenle çalışmaktadır. Ürününüz taşınırken herhangi bir zarar görmemesi için de önlemler alan ekibimiz, teslim anına kadar gönderinizi korumaktadır. Bizimle iletişime geçtikten hemen sonra hizmetlerimizden faydalanabilmeniz için bünyemizde şehrin her noktasına kısa sürede ulaşacak kadar personel bulunduruyoruz.

İster bireysel isterse de kurumsal gönderilerinizin yapılması için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Kurumsal şirketler arası evrakların taşınmasında gösterdiğimiz özen nedeniyle sürekli tercih edilmekteyiz. Siz de taşınacak ürünlerinizi emin ellere teslim etmek, bu sektörde en doğru tercihi yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylece size sunduğumuz güvenli ve ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanmış olursunuz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp