İçeriğe geç

Bilecik Kurye

Bilecik Kurye
Bilecik Kurye

Bilecik kurye olarak daima alanında profesyonel kişiler ile hizmet vermekte ve olası sorunlara karşı gerekli önlemlerimizi alarak, kalitemizden ödün vermemekteyiz. Paketinizi güvenilir bir firmaya teslim etmek ve memnun kalacağınız bir teslimat hizmeti almak isterseniz, gönül rahatlığı ile firmamızı tercih edebilirsiniz.

Gelişen teslimat seçenekleri arasında adından sıklıkla söz ettirmeyi başaran ve özellikle iş insanları tarafından tercih edilen motor kuryeler, kısa süreler içerisinde istenilen adreslere gerçekleştirmiş oldukları güvenli teslimat hizmetleri ile yıllar içinde sektörde kalıcı ve sarsılmaz bir yer edinmiştir.

Motor kuryelere artan ilgiyle beraber birçok farklı firma teslimat seçenekleri arasında motor kuryelere yer vermeye başlamıştır. Ancak birçok alanda olduğu gibi bu alanda da güvenilir ve kaliteli bir firma tercih etmek oldukça önemlidir. Güvenilirliğinden ödün veren bir firma teslimat hizmetinde birçok sorun çıkarabileceği gibi aynı zamanda paketiniz üzerinde memnun kalmayacağınız hasarlara yol açabilir.

Yıllardır hizmetinizde olan ve zaman içinde önce İstanbul’un iki yakasında sonra da Türkiye’nin birçok şehrinde adından söz ettirmeyi başarmış Sys Kurye bünyesinde hizmet vermekte olan Bilecik kurye olarak sağlamış olduğumuz teslimat hizmetlerimizi daima memnun kalacağınız kalitede gerçekleştirmekteyiz.

Daima alanında profesyonel kişiler ile hizmet vermekte olan firmamız çalışmalarını da daima müşteri odaklı bir şekilde yürütmektedir. Firmamız için müşterilerimizin istekleri ön plandadır ve bütün teslimat hizmetlerimiz kişiye özel bir şekilde yürütülür.

Bilecik kurye çalışanlarımız teslimat sürecinde bir adrese ait olan paketlerin teslimatını esas alarak sadece o adresin teslimatını gerçekleştirmektedir. Bu sebeple yol üzerinde paketinizin yanlış adrese teslim edilmesi ya da paketlerin karışması gibi durumlar söz konusu bile değildir.

İstanbul Bilecik Kurye

İstanbul Bilecik kurye çalışanlarımızın her birisi de sürücü belgesine sahip ve daha önce motosiklet kullanmış olan tecrübeli, profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Olumsuz hava şartları dışında, kuryelerimizden kaynaklı gereksiz gecikmelerin yaşanmasını önlemek adına daima yeterli konum bilgisine sahip kişiler ile çalışmaktayız.

Kısa süre içerisinde teslim edilmesi gereken önemli evrak ve belgelerinizin teslimatında firmamıza gelmeden bulunduğunuz adresler üzerinden de paketlerinizi ya da önemli belgelerinizi kuryelerimize teslim edebilirsiniz. Bu hizmetimizden faydalanmak için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Bulunduğunuz adrese yönlendirmiş olduğumuz motor kuryemiz istediğiniz saatler arasında paketinizi güvenli bir şekilde dilediğiniz adrese teslim edecektir.

Bilecik Kurye Hangi Ürünlerin Taşımacılığını Yapmaktadır?

Çalışmalarını daima müşteri odaklı yürütmekte olan ve müşteri memnuniyetine gereken önemi gösteren firmamız, birçok ürünün teslimatını memnun kalacağınız kalitede gerçekleştirmektedir.

Bilecik kurye tarafından teslimatı gerçekleştirilen ürünler genellikle şu şekildedir:

● Hediyelik eşyalar ve çiçek buketleri

● Medikal malzemeler

● Küçük ve orta boy elektronik cihazlar

● Kimlik ve pasaportlar

● Çeşitli evrak ve belgeler

Daha birçok ürünün taşımacılığını memnun kalacağınız bir kalitede gerçekleştiren Bilecik kurye taşınması ve teslim edilmesi yasak olan ürünlerin taşımacılığını yapmamaktadır. Bunun dışında taşınması hem kuryemizin hem de trafikteki diğer insanların can güvenliğini tehlikeye atacak olan çok büyük ve çok ağır olan eşyaların taşımacılığı da firmamız tarafından yapılmamaktadır.

Firmamız kurye sürecinin bütün aşamalarında da memnun kalacağınız kalitede bir iş hizmeti sağlamaktadır. Paketlemeden, dilediğiniz adreslere teslim edilmesine kadar geçen bütün bir süreç boyunca çalışmalarımız daima müşteri odaklı ilerlemektedir.

Bu sebeple fiyat seçeneklerimiz de teslim edilmesini istediğiniz paketinizin ağırlık ve hacmine göre değişiklik göstermektedir. Ekonomik fiyat seçeneklerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaramızdan kolaylıkla firmamıza ulaşabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara