İçeriğe geç

Bahariye Kurye

Bahariye Kurye
Bahariye Kurye

Bahariye kurye alanında hizmet veren firmamız müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştiriyor. Firmamız uzun zamandır kurye alanında varlığını koruyor. Tam donanımlı firmamızda paket taşıma hizmeti vermek üzere yeterli motosikletler bulunuyor. Aynı zamanda firmamızda bilgi ve birikim sahibi ekip görev alıyor. Bilindiği üzere kurye olarak adlandırılan kişiler motosiklet kullanarak çeşitli paketleri taşıyor. Adresten alınan paketler istenilen adrese teslim ediliyor. Bu aşamada eğer paket sahibi isterse paketler kişiye özel teslim edilebildiği gibi istenilen saatte de teslim edilebiliyor.

Kurye alanında pek çok yenilik yapıldı. Yapılan bu yenilikler sayesinde artık daha kapsamlı kurye hizmeti veriliyor. Firmamız da sektörün önde gelen isimlerinden biri olarak kurye alanında doğru, güvenilir ve kapsamlı hizmet veriyor. Verilen hizmet doğrultusunda %100’e yakın müşteri memnuniyeti sağlanıyor. Bizler her zaman planlı hareket ediyoruz. Bu sayede çalışmaları aksatmıyor, zamanında tamamlıyoruz. Bahariye kurye alanında gerçekleşen yenilikler doğrultusunda kendimizi geliştiriyor ve daha iyi çalışmalarla hizmet vermeye özen gösteriyoruz.

Bahariye kurye alanında hizmet veren firmamız belirli bir çalışma düzenine sahiptir. Bizler bu çalışma düzeni sayesinde daha güvenilir ve kapsamlı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Firma olarak verdiğimiz hizmeti en iyi noktaya ulaştırmaya gayret ediyoruz. Moto kurye çalışmalarımız için bizimle iletişime geçip bilgi alabilirsiniz. Firmamız evden eve, evden ofise, ofisten ofise paket taşıma hizmeti veriyor. Aynı zamanda havaalanı, alışveriş merkezi, restoran, otel gibi noktalara da paket taşıma yapılıyor. Göndermek istediğiniz paketiniz için firmamıza uğrayabilirsiniz.

Dilerseniz bulunduğunuz adrese de kurye talep edebilirsiniz. Kurye alanında hizmet veren firmamız bulunduğunuz adrese kısa sürede kurye gönderecektir. Firmamıza gelerek paket göndermek istediğinizde öncelikle paketin taşıma için uygun olup olmadığı kontrol edilir. Eğer paket uygunsa taşıma için kabul edilir. Adrese gelen kurye de paketin taşıma için uygun olup olmadığını kontrol eder. Uygun özelliklerdeki paket, taşıma için kabul edilir.

Paket kabulünün ardından gönderici ve alıcı bilgileri alınır. Adres ve iletişim bilgileri de alındıktan sonra paketin teslim edilme süresi belirlenir. Eğer paket teslimi için istenilen bir süre yoksa paketler gün içinde teslim edilir. Eğer paket teslimi için istenilen bir süre varsa paketler o süre içinde teslim edilir. Firmamız paket tesliminin özenle ve dikkatle yapılmasını sağlar. Taşınan paketlerin güvenliği sağlanır. Paketler gizlilik ve güvenlik kuralları kapsamında taşınır.

Kurye özellikleri merak ediliyor. Kurye firmamız sahip olduğu özellikler sayesinde müşteriler tarafından ilgiyle tercih ediliyor. Firmamızın taşıdığı bazı özellikler:

  • Müşteri odaklı hareket eder. 
  • Paket gizliliği ve güvenliği korunur. 
  • Paketler zamanında teslim edilir. 
  • Yol bilgisine hakim kuryeler görev alır. 
  • Zaman kaybının yaşanmaması önemlidir. 
  • 7/24 paket taşıma hizmeti verilir.
  • Müşteriyle doğru iletişim kurmak önemlidir.
  • Paket taşıma süreci boyunca müşteri bilgilendirilir.

Bahariye kurye fiyatları değişiklik gösterebiliyor. Kurye fiyatları belirli özelliklere bağlı değişiyor. Fiyatlar genellikle taşınan paketin ölçüleri ve ağırlığına, iki adres arasındaki mesafeye bağlı değişiyor. Firmamız paket için en doğru fiyat aralığını belirliyor. Müşteri için uygun fiyat teklifi yapılıyor. Bu sayede paketler gerçekçi fiyatlarla taşınıyor.

Motor kurye alanında güvenilir hizmet almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bizler sektörün önde gelen ismi olarak sizin için en doğru taşıma çalışmalarını gerçekleştireceğiz. Özel eşya ve evraklarınızı, hediyelik eşyalarınızı, yemek siparişlerinizi kuryeyle kısa sürede alabilir, gönderebilirsiniz. Moto kurye eşliğinde ihtiyacınız olan taşıma hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Bahariye Kurye Hizmeti

Bahariye kurye uygulamalarımızla semtimizde profesyonel taşımacılık yapıyor, gerek Bahariye içindeki bir adresten diğerine gerekse Bahariye ile İstanbul’un diğer herhangi bir yerine gönderilerinizi güvenle ulaştırıyoruz.

Bahariye Kadıköy ilçesi sınırlarında yer almakta olup birçok sanat aktivitesini burada bulmak mümkündür. Nazım Hikmet Kültür Merkezi semtimizin en önemli simgelerinden birisi olmakla birlikte Bahariye Caddesi de 1992 yılından bu yana yaya yolu olarak ilgi görmektedir. Yılın her dönemi yoğun bir hareketlilik burada yer almakta, yeni tüketim alışkanlıklarıyla birlikte Bahariye’de yeni sektörlere de ihtiyaç olmaktadır. Kurye hizmetimiz de modern bir taşımacılık yöntemi olarak semtimizde yoğun ilgiyle karşılanmaktadır.

Bahariye kurye uygulamalarımız hem bireysel hem kurumsal müşterilerimizin tercihine açıktır. Dilerseniz tek seferlik taşımalarınız için bizi tercih edebilir, dilerseniz kurye anlaşması yaparak bütün paketlerinizi ihtiyaç durumunda kuryelerimizin taşımasını sağlayabilirsiniz. Bizler tamamen müşteri memnuniyeti odaklı ve müşteri beklentilerini karşılamaya endeksli olarak yolumuza devam ediyoruz.

Bahariye moto kurye hizmetimiz birçok avantajı aynı anda sağlamaktadır. Bunlardan birisi taşımacılığını yaptığımız ürün çeşitliliğidir. Uzman personellerimizle birlikte her türlü paket, hediye, anahtar, kimlik, ruhsat, plaka, bilet, yedek parça, laboratuvar numunesi, telefon, bilgisayar, hukuki dosya, davetiye, dergi, kitap, broşür ve dahasını taşıyabiliyoruz.

Bahariye kurye olarak her zaman en hızlı taşımacılık yapıyoruz. Geleneksel kargolar en yakın mahalleler arasında dahi birkaç günde teslimat yapabilirken bizler İstanbul’un en uzak noktaları arasında dahi en geç 180 dakika arasında teslimat yapmayı vadediyoruz. Böylece zaman kazandırıyor, acil ihtiyaçlarınızı Bahariye kurye ile karşılama fırsatı tanıyoruz.

Bahariye kurye hizmetlerimiz aynı zamanda güvenlidir. Paketlerinize en az sizler kadar hassasiyet gösteriyor, hiçbir şekilde kaybolmasına, hasar almasına, ezilmesine, yırtılmasına, yıpranmasına vs. mahal vermiyoruz. En hassas paketlerinizi dahi güvenle taşıyoruz.

Bahariye motor kurye ile aynı zamanda maddi olarak da avantaj sağlıyor, bölgemizin en uygun fiyatlı kurye hizmetini sunuyoruz. Dilerseniz sözleşme yaparak daha uyguna hizmet alabilmenizi mümkün kılıyoruz.

Bahariye kurye sektöründe tercih edilirliğimizi artıran etkenlerden birisi fiyatlarımızdır. Moto kurye fiyatlarımız bir takım etkene göre değişmekte, her operasyon detaylarına göre farklı fiyatlandırılmaktadır. Buna göre paketinizin hangi adresten alınıp hangi adrese teslim edileceğine göre fiyat değişmekte, mesafe en temel etkenlerden birisi olmaktadır.

Paketinizin özellikleri moto kurye fiyatını etkileyen bir diğer unsur olup ebatlarına, hacmine ve ağırlığına göre fiyat değişimi olabilmektedir. Ayrıca firmamız birçok farklı Bahariye kurye modeliyle hizmet vermekte, her kurye modelimizin hizmet detayları farklı olduğu için tercih edilecek kurye modeline göre de fiyatlar farklılaşabilmektedir. Her şeye rağmen SYS Kurye olarak semtimizin en uygun fiyatlı kuryesi olmaya devam ediyor, taşıma giderlerinizi minimum seviyede tutabilmek adına çaba sarf ediyoruz.

Bahariye kurye olarak her ihtiyaca en uygun karşılığı verebilmek adına çeşitli kurye modelleri geliştirmiş bulunuyoruz. Buna göre normal kuryemiz aynı gün içinde teslim edilmesini istediğiniz paketler için en ekonomik seçenektir.

Bahariye kurye ile daha hızlı teslim edilmesi gereken paketleriniz için Bahariye hızlı kurye modelimiz sizleri beklemektedir. Hızlı kuryede Bahariye ile İstanbul’un en uzak noktaları arasında 60-90 dakika arasında teslimat yapabiliyoruz. Daha acil ihtiyaçlarınız için acil kurye modelimizle öne çıkıyor, bu durumda teslimat sürelerimizi 45 dakikaya kadar düşürüyoruz. Mesai saatleri dışındaysa Bahariye gece kurye ile taşımacılık yapıyoruz. Gece kuryemizle hizmetlerimizi 7 gün, 24 saat aralıksız hale getiriyoruz. Motosikletle taşınması mümkün olmayan paketleriniz içinse araçlı kurye desteği sağlıyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp