İçeriğe geç

Güvercintepe Kurye

Güvercintepe Kurye
Güvercintepe Kurye

Güvercintepe kurye uygulamamıza istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Kesintisiz hizmet veriyoruz. Çağrı merkezimizi arayıp gönderinizle ilgili nasıl bir işlem istediğinizi belirtebilirsiniz. Personelimiz sizin için gönderi çizelgesi oluşturur. O çizelgedeki taleplere göre kuryemiz adresinize gelir. Paketinizin boyutuna ve teslim edilecek adres bilgisine göre kuryemiz yola çıkar.

Geniş araç filomuz her türlü gönderiyi taşıyabilecek kapasitededir. Büyük gönderiler için arabalarımızı, küçük gönderiler için motosikletlerimizi kullanırız. Kuryelerimiz gönderilerinizi kapınızdan alarak belirttiğiniz alıcı adresine teslim eder. Kuryelerimiz çalıştıkları semtin ve bütün İstanbul’un lokasyonuna hâkimdir.

Yıllardır bu sektörde çalışıp hizmet verdiğimiz için müşterilerimize taşımacılığın avantajlı yanlarını yaşatıyoruz. Özellikle yeni nesil teknolojileri kullanarak kendimizi her zaman yeniliyoruz. Bu yüzden de daima müşterilerimizin istediği hızlı ve güvenli teslimatı yapabiliyoruz. Kalitenin ardında yatan işimize verdiğimiz ehemmiyet ve titizliktir. Bu hem personel seçimimizde geçerlidir hem de diğer ekipman alımımızda uyguladığımız politikada gizlidir.

Güvercintepe kurye olarak esnek çalışma saatleriyle hizmet veriyoruz. Bizi istediğinizde arayıp ulaşabilirsiniz. Kurye hizmetimizin en önemli amacı özellikle acil durumlarda en süratli hizmeti alabilmenizi sağlamaktır. Unutulan bir kimliğin havalimanına yetiştirilmesi, imzalatılması gereken bir evrakın yetiştirilmesi, medikal bir ürünün bir hastaya ulaştırılması gibi benzer durumlar için en hızlı teslimatı gerçekleştiriyoruz.

Güvercintepe kurye olarak sahip olduğumuz araçlar donanım olarak en iyilerden oluşur. Kuryelerimiz tecrübeli oldukları için trafik ne kadar yoğun olsa da motosikleti çok iyi kullanır. Vadettiğimiz zaman dilimine göre teslimatı gerçekleştirirler. Her koşula göre ekipmanımızı en iyi olanlardan sağlarız. Mevsim koşullarına göre kuryelerimiz de kendini koruyacak şekilde giyinir. Araçlarımıza rutin bakımlar yapıldığı gibi teslimat öncesi kontrol de tamamlanır.

İşimize gösterdiğimiz değer, özen ve saygı müşterimize gösterdiğimiz değer, özen ve saygıdan ötürüdür. Kurduğumuz uygulamalar sistemli çalışır. Farklı ihtiyaçlara göre farklı seçenekler sunarız. Teslimat sürelerimizdeki farklar müşterilerimizin kendileri için tercih ettiği seçeneklerle ilgilidir. Bu sadece hız ve fiyat için bir farklılık oluşturur. Bütün seçeneklerimizdeki özen ve kalite aynıdır.

Güvercintepe Kurye Hizmeti

Güvercintepe kurye uygulamamız paketlerin en güvenli şartlarda taşınmasını sağlayacak şekilde oluşturulmuştur. Kuryemiz kapınızdan paketi aldığında, onun sorumluluğu gizlilik içinde paketi taşımaktır. Paket sadece alıcısına teslim edilecek şekilde hareket edilir. Kuryemiz yola çıktığında yola konsantre olur ve belirttiğiniz hız ve zaman diliminde teslimatı yapar. Amacımız her zaman güvenlik unsurlarını en üst seviyede tutabilmektir.

Güvercintepe kurye olarak donanıma çok önem veririz. Temin ettiğimiz ekipmanlar da emanet olarak taşıdığımız gönderilerin en iyi şekilde muhafazasını sağlamak üzere yapılmıştır. Biz de bu ekipmanları en iyi şekilde kullanarak paketlerin en iyi tarzda taşınmasını sağlarız. Kimse emanet olarak verdiği bir paketin başına bir şey gelmesini istemez. Biz de yıllardır bu alanda hizmet veren bir firma olarak en fazla önem verdiğimiz unsur güvenliktir.

Müşteri odaklı çalışan bir firma olarak her zaman müşterilerimizin memnuniyetini önemseriz. Bunun sonucunda da ortaya istediğimiz kalitede hem güvenilir hem hızlı hem de özenli bir taşımacılık sistemi çıkar. Uygulamalarımız bütün İstanbul’a en iyi hizmeti götürmek için vardır. O yüzden müşterilerimizin ihtiyaçları öncelikli karşılanır. Kurduğumuz sistem ve seçenekler farklı hızlara ve bu farkı hızın getirdiği dereceli ücretlendirmeye sahiptir. Müşterimiz ihtiyacına göre hazırladığımız paketlerden birini seçerek bütçe dostu fiyatlarımızdan yararlanır. Güvercintepe kurye olarak zaman zaman yaptığımız kampanyalar ve daimi müşterilerimiz için oluşturduğumuz ödeme kolaylıkları da müşterilerimize yardımcı olur.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara