Anasayfa » Erzincan Uçak Kargo

Erzincan Uçak Kargo

Şehir dışına göndermek istediğiniz kargolarınızı havayolu üzerinden özenle taşıyoruz. Farklı kategorilere ait kargolarını kısa sürede adrese ulaştırmak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Günümüzde kargo taşıma alanında pek çok yenilik yapılmıştır. Bu yenilikler sayesinde kargolar daha güvenli halde adrese ulaştırılır. Farklı taşıma yöntemleri arasında en güvenilir olan havayolu taşıma, paketlerin hem daha kısa sürede hem de daha güvenilir bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Uçakla yapılan taşıma işlemleri birçok avantajı beraberinde getirir. Firmamız da Erzincan uçak kargo alanında bu avantajları müşteriye sunmaktadır. Sizler de uçakla kargo gönderebilir, zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Kargo paketlerinin uçakla taşınmasına Uçak Kargo adı verilmektedir. Uçak, iki şehir arasında paketleri Şehirler Arası Kurye ile taşımaktadır. Günümüzde sıklıkla tercih edilen bu yönteme bazı müşteriler şüpheyle yaklaşmaktadır. Uçakla yapılan taşıma işleminin güvenilir olup olmadığı konusunda endişeleri olan müşteriler firmamızla iletişime geçip bilgi alabilir. Bizler uzun zamandır bu sektörde hizmet vermekteyiz. Bilgi ve birikimlerimiz doğrultusunda kaliteli, güvenilir taşıma hizmeti veriyoruz. Ulaşım sektöründe en güvenilir yol uçak olduğu gibi taşıma sektöründe de en güvenilir yöntem uçakla yapılan kargo taşımadır. Havayolu güvenilirliğinden dolayı taşıma işlemleri başarıyla tamamlanır. Erzincan uçak kargo hizmetinde birçok avantaj müşteriye kazandırılır. Uçak kargonun tercih edilmesindeki temel nedenler:

  • Zamandan tasarruf sağlamak
  • Farklı kategorilere ait paket taşımak
  • Paketleri güvenli bir şekilde teslim etmek

Erzincan uçak kargo hizmetinin tercih edilmesindeki temel nedenlerin başında zaman yer alıyor. Müşteriler zamandan tasarruf etmek ve gün içinde kargoyu almak için Turkish Cargo‘yu kullanıyor. Farklı kategorilere ait birçok ürün kolaylıkla taşınabiliyor. Paketler için gerekli güvenlik önlemleri eksiksiz alınıyor. Bu sayede paket güvenliği sağlanıyor.

Hava kargo hizmetiyle farklı kategorilere ait yükler taşınabiliyor. Taşınan yükler üç gruba ayrılıyor. Bunlar;

  • Genel kargolar
  • Özel kargolar
  • Tehlikeli madde kargolar

Erzincan uçak kargo ile taşınan yükler genel, özel ve tehlikeli madde olmak üzere üç gruba ayrılıyor. Genel kargolar arasında yer alan paketler herhangi bir özel hizmet veya depolamaya ihtiyaç duymayan kargolardır. Kuru ve temiz ürünler bu grupta yer alır. Özel kargolar ise genel kargoların aksine özel hizmet ve depolamaya ihtiyaç duyar. Özel kargolar için takip edilmesi gereken aşamalar bulunmaktadır. Bu aşamalar doğrultusunda paketin zarar görmesi önlenir. Tehlikeli madde kargolar ise uçakla taşınması uygun olmayan kargolardır. Bu kargolar yanıcı, patlayıcı, zararlı maddeler içerir. SYS Kurye tehlikeli madde kargolarını taşımamaktadır. Bu sayede diğer kargoların da güvenliği sağlanır.

Erzincan uçak kargo ile farklı kategorilere ait paketler gönderilebilir. Fakat bazı paketlerin uçakla taşınması uygun değildir. Bu nedenle hangi paketlerin gönderilip hangi paketlerin gönderilemeyeceği önceden öğrenilmeli, kargolar bu doğrultuda hazırlanmalıdır.

Uçak kargo‘da taşınabilir ürünler arasında özel eşyalar, dosyalar, evraklar, tekstil ürünler, elektronik cihazlar, ahşap ve metal ürünler bulunmaktadır. Aynı zamanda hediyelik eşya, gıda ürünleri ve hobi ürünleri de uçakla taşınabilir. Uçakla taşınması uygun olmayan ürünler arasında yanıcı, patlayıcı ve zararlı maddeler bulunmaktadır. Zararlı kimyasallardan oluşan paketler uçağa alınmamaktadır. Olası bir durumda zararlı maddeler diğer paketlere de zarar verebilir. Herhangi bir aksiliğin yaşanmaması adına kargolar incelenir. Eğer göndermek istediğiniz bir kargonuz varsa kargo kabul edilmeden önce incelenir. Bu sayede paketin taşıma için uygun olup olmadığı belirlenir. Aynı zamanda kargo paketi için ücret hesabı yapılır kargo kabul edilirken alıcı ve gönderici bilgileri de kargoyla birlikte alınmaktadır.