İçeriğe geç

Yakuplu Kurye

Yakuplu Kurye
Yakuplu Kurye

Moto kuryeler, kendisine teslim edilen evrak, paket, yemek siparişi, özel hazırlanan kargo, çiçek, kırılabilir eşya, dosya gibi her türlü gönderi içeriğini, istenilen zamanda alıcı adrese güvenli bir şekilde ulaştıran kişilere verilen mesleki addır. Moto kuryeler, gerek nüfus oranının artışı, gerek çalışma oranının artışı, gerekse trafik nedeniyle bir ihtiyaç haline gelmiştir. Biz, Sys Kurye olarak, bu ihtiyacı gidermek ve sizlere zaman kazandırmak için Yakuplu kurye hizmeti veriyoruz. Bu hizmeti alarak kendi zamanınızı kendiniz yönetebilir, zamandan ve enerjiden tasarruf sağlayabilirsiniz.

Günümüzde bir ihtiyaç haline gelen kurye hizmeti alarak sağlayacağınız avantajları maddeler halinde sıraladık:

 • Bu hizmet ile ister hassas kargolarınızı, ister acil olarak teslim edilmesi gereken gönderilerinizi ve önemli evraklarınızı güvenli bir şekilde alıcı adrese ulaştırabilirsiniz.
 • Kurye hizmeti alarak, hızla alıcı adrese gönderilerinizin teslimatını sağlayabilirsiniz.
 • Alıcı adrese, kişiye bizzat teslimat bu hizmetin avantajları arasında yer almaktadır.
 • Gönderilerinizi sizin belirttiğiniz tarih ve saat aralığında alıcı adrese ulaştırıyoruz.
 • İstanbul trafiği, zorlu hava şartları gönderinizin ulaşımı açısından bir sıkıntı oluşturmamaktadır.
 • Hizmetimizin kalitesine ve hızına kıyasla ücretlerimiz oldukça ekonomik olup, her bütçeye hitap etmektedir.
 • Gönderiniz alıcı adrese ulaştığında bilgilendirme mesajı alırsınız. Böylece gönderinizin alıcıya ulaşıp ulaşmaması ile ilgili aklınızda soru işareti kalmaz.
 • 7 gün 24 saat çağrı merkezimiz mevcuttur. Aklınızdaki tüm soru işaretlerini çağrı merkezimize bağlanarak giderebilirsiniz.
 • Kuryelerimiz seçkin, çözüm odaklı, profesyonel ve tecrübe sahibi kişilerden oluşmaktadır. Bu nedenle paketlerinizi güvenle alıcı adrese ulaştırmaktayız.
 • Kuryelerimiz yalnızca sizin gönderinizi teslim alarak alıcı adrese ulaştırmak üzere yola çıkmaktadır. Bu sebeple gönderinizin karışması, gecikmesi gibi aksaklıklar söz konusu olmamaktadır.

Yakuplu Kurye olarak, yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ile siz değerli müşterilerimiz için Yakuplu kurye hizmetini sunuyoruz. Zamanın en değerli kazanım olduğunun farkında olarak aksiyon alıyor, belirttiğiniz adrese hızla teslimat sağlıyoruz. Üstelik motorun küçük boyutu ve kıvrak yapısı sayesinde İstanbul trafiğini güvenle aşıyor, alıcı adrese belirttiğiniz zaman dilimi içerisinde iletiyoruz.

İstanbul’un yoğun, bitmek bilmeyen trafiğini kafanıza takmayın. Biz, sizin yerinize dilediğiniz noktadan gönderinizi teslim alıp, dilediğiniz noktaya hassasiyetle iletiriz. Gönderilerinizin hızlı ve güvenilir teslimatı için başka adres aramayın. Biz, Sys Kurye olarak sizler için bu değerli hizmeti sunuyoruz.

Yakuplu, 2000 yılı verilerine göre, 24.960 kişiden oluşan nüfusu ile, İstanbul ilinin Avrupa Yakası’nda bulunan Beylikdüzü ilçesine bağlı bir mahalledir. Giderek artan nüfusu, çalışan kişi sayısının artması, trafik yoğunluğu nedeniyle moto kurye bu bölgede bir ihtiyaç haline gelmiştir. Biz de, Sys Kurye olarak bu ihtiyacı gidermek, siz değerli müşterilerimize kaliteli ve hızlı bir hizmet verebilmek amacı ile Yakuplu kurye hizmetini sizlere sunuyoruz.

Dilediğiniz noktadan, dilediğiniz tarih ve zaman dilimi içerisinde gönderinizi teslim alıyor, yine dilediğiniz noktaya, istediğiniz tarih ve zaman dilimi içerisinde gönderinizin teslimatını sağlıyoruz. Bu hizmeti; dinamik, çalışkan, güvenilir, seçkin, profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile sizlere sunuyoruz. Bu nedenle güvenle firmamızı tercih edebilir, bu kaliteli ve üstün hizmetin tadını çıkarabilirsiniz.

Kargolarınızın lojistik ihtiyaçları için başka adres aramayın. Kurye olarak en güvenilir hizmeti sizlere sağlıyoruz. Hizmetlerimizi detaylı bir şekilde öğrenmek, fiyat bilgisi almak ya da Yakuplu kurye hizmeti almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Yakuplu Kurye Hizmeti

Nüfus yoğunluğu, iş temposu, İstanbul trafiği gibi unsurlar bir yerden başka bir yere hızlı bir şekilde gitmemize engel olan unsurlardır. Bu nedenle zaman içinde moto kurye ihtiyacı doğmuştur. Moto kuryeler, kendilerine teslim edilen her türlü evrak, ilaç, gıda gibi paket içeriklerini güvenli bir şekilde ve zamanında belirtilen adrese ulaştıran kişilerdir.

İstanbul gibi trafiğin yoğun olduğu bir şehrin her noktasında moto kuryeye ihtiyaç vardır. Biz, Sys Kurye olarak, siz değerli müşterilerimizin moto kurye ihtiyacını karşılamak için Yakuplu kurye hizmeti sağlıyoruz. Bize teslim ettiğiniz her türlü kargo içeriğini, belirtilen zaman dilimi içerisinde, İstanbul’un hangi noktası olursa olsun gözetmeksizin belirttiğiniz adrese güven ile iletiyoruz.

Zamanın en değerli kazanım olduğunu biliyor, bu doğrultuda hız ile aksiyon alıyoruz. Hızlı ve kaliteli hizmet süreci için güvenle firmamızı tercih edebilir, zamanınızı dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

Yakuplu kurye hizmeti ile kazanacaklarınızı sizler için sıraladık:

 • Yasal anlamda engel teşkil etmeyen her türlü gönderi içeriğinin belirtilen adrese ulaşımını sağlıyoruz.
 • Kurye hizmetimizi, müşteri memnuniyeti odaklı olarak sağlıyoruz.
 • Belirtilen zaman dilimi içerisinde güvenli bir teslimat sağlıyoruz.
 • Verdiğimiz kaliteli ve hızlı hizmet sürecine kıyasla, hizmet ücretlerimiz oldukça ekonomiktir.
 • Kuryelerimiz, yalnızca bir göndericiden teslim aldığı ürünün ulaşımından sorumludur. Bu nedenle gönderinin karışması, gecikmesi gibi aksaklıklar söz konusu değildir.
 • Motorların boyutları itibarı ile, İstanbul trafiği, gönderinin ulaşımı için bir engel teşkil etmemektedir. Kuryelerimiz, motorun kıvrak yapısı ve küçük ebatları sayesinde trafiği hızla aşabilmektedir.
 • Hafta sonu, özel gün, olumsuz hava koşulları gönderinin belirtilen tarihte ulaşımı için bir sorun yaratmamaktadır.
 • 7 gün 24 saat kurye hizmeti sağlıyoruz. Dilediğiniz zaman randevu oluşturarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
 • Çağrı merkezi hizmetimiz de mevcuttur. İstediğiniz zaman çağrı merkezimize ulaşarak aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz.
 • Kuryelerimiz işini seven, tecrübe sahibi, alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Gönderilerinizi güvenle dilediğiniz noktaya ulaştırmaktadırlar.

İster kırılgan ve hassas, ister elektronik, ister gıda, ister çiçek gibi her türlü gönderi içeriğini, yasal olarak bir engel teşkil etmediği sürece belirttiğiniz adreslere ulaştırıyoruz. Yakuplu kurye hizmeti alarak gönderebileceğiniz kargo içeriklerini sizler için listeledik:

 • Acil olarak ulaştırılması gereken evrak
 • Ehliyet
 • Kimlik
 • İlaç
 • Biyolojik numune
 • Laboratuvar bulgusu
 • Gıda
 • Tekstil ürünleri
 • Elektronik ürünler
 • Çiçek
 • Hediyelik ürün
 • Kişisel kargolar

Yukarıda sıraladığımız üzere, her türlü gönderi içeriğini, belirtilen noktadan hızla teslim alarak, dilediğiniz adrese, dilediğiniz zaman dilimi içerisinde teslim ediyoruz. Hız faktörüne ayrıca hassasiyet gösteriyoruz. Bu nedenle gönül rahatlığı içinde firmamızı tercih edebilir, kaliteli ve güvenilir hizmet sürecinin tadını çıkarabilirsiniz.

Sys Kurye olarak, verdiğimiz tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. Siz değerli müşterilerimizin hizmetimizden memnun kalması, bu memnuniyetin sürmesi temel amaçlarımız arasında yer almaktadır. Sektörde lider konumda olmamızın nedeni, müşteri memnuniyeti hedefli olarak aksiyon almamızdan kaynaklanmaktadır.

Yakuplu, İstanbul ilinin Avrupa Yakası’nda bulunan Beylikdüzü ilçesine bağlı bir mahalledir. Giderek artan nüfusu, yoğun İstanbul trafiği gibi faktörler, bu mahallede moto kurye ihtiyacını doğurmuştur. Biz, Sys Kurye olarak bu ihtiyacı gidermek için Yakuplu kurye hizmeti sağlıyoruz. Kargolarınızın lojistiği için güven ile firmamızı tercih edebilir, hızlı bir hizmet süreci deneyimleyebilirsiniz.

Hizmetlerimizi daha detaylı bir şekilde öğrenmek, fiyat bilgisi almak ya da kolayca randevu oluşturmak için, dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp