İçeriğe geç
Anasayfa » Yakuplu Kurye

Yakuplu Kurye

Moto kuryeler, kendisine teslim edilen evrak, paket, yemek siparişi, özel hazırlanan kargo, çiçek, kırılabilir eşya, dosya gibi her türlü gönderi içeriğini, istenilen zamanda alıcı adrese güvenli bir şekilde ulaştıran kişilere verilen mesleki addır. Moto kuryeler, gerek nüfus oranının artışı, gerek çalışma oranının artışı, gerekse trafik nedeniyle bir ihtiyaç haline gelmiştir. Biz, Sys Kurye olarak, bu ihtiyacı gidermek ve sizlere zaman kazandırmak için Yakuplu kurye hizmeti veriyoruz. Bu hizmeti alarak kendi zamanınızı kendiniz yönetebilir, zamandan ve enerjiden tasarruf sağlayabilirsiniz.

Günümüzde bir ihtiyaç haline gelen Yakuplu kurye hizmeti alarak sağlayacağınız avantajları maddeler halinde sıraladık:

  • Bu hizmet ile ister hassas kargolarınızı, ister acil olarak teslim edilmesi gereken gönderilerinizi ve önemli evraklarınızı güvenli bir şekilde alıcı adrese ulaştırabilirsiniz.
  • Yakuplu kurye hizmeti alarak, hızla alıcı adrese gönderilerinizin teslimatını sağlayabilirsiniz.
  • Alıcı adrese, kişiye bizzat teslimat bu hizmetin avantajları arasında yer almaktadır.
  • Gönderilerinizi sizin belirttiğiniz tarih ve saat aralığında alıcı adrese ulaştırıyoruz.
  • İstanbul trafiği, zorlu hava şartları gönderinizin ulaşımı açısından bir sıkıntı oluşturmamaktadır.
  • Hizmetimizin kalitesine ve hızına kıyasla ücretlerimiz oldukça ekonomik olup, her bütçeye hitap etmektedir.
  • Gönderiniz alıcı adrese ulaştığında bilgilendirme mesajı alırsınız. Böylece gönderinizin alıcıya ulaşıp ulaşmaması ile ilgili aklınızda soru işareti kalmaz.
  • 7 gün 24 saat çağrı merkezimiz mevcuttur. Aklınızdaki tüm soru işaretlerini çağrı merkezimize bağlanarak giderebilirsiniz.
  • Kuryelerimiz seçkin, çözüm odaklı, profesyonel ve tecrübe sahibi kişilerden oluşmaktadır. Bu nedenle paketlerinizi güvenle alıcı adrese ulaştırmaktayız.
  • Kuryelerimiz yalnızca sizin gönderinizi teslim alarak alıcı adrese ulaştırmak üzere yola çıkmaktadır. Bu sebeple gönderinizin karışması, gecikmesi gibi aksaklıklar söz konusu olmamaktadır.

Beylikdüzü kurye olarak, yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ile siz değerli müşterilerimiz için Yakuplu kurye hizmetini sunuyoruz. Zamanın en değerli kazanım olduğunun farkında olarak aksiyon alıyor, belirttiğiniz adrese hızla teslimat sağlıyoruz. Üstelik motorun küçük boyutu ve kıvrak yapısı sayesinde İstanbul trafiğini güvenle aşıyor, alıcı adrese belirttiğiniz zaman dilimi içerisinde iletiyoruz.

İstanbul’un yoğun, bitmek bilmeyen trafiğini kafanıza takmayın. Biz, sizin yerinize dilediğiniz noktadan gönderinizi teslim alıp, dilediğiniz noktaya hassasiyetle iletiriz. Gönderilerinizin hızlı ve güvenilir teslimatı için başka adres aramayın. Biz, Sys Kurye olarak sizler için bu değerli hizmeti sunuyoruz.

Yakuplu, 2000 yılı verilerine göre, 24.960 kişiden oluşan nüfusu ile, İstanbul ilinin Avrupa Yakası’nda bulunan Beylikdüzü ilçesine bağlı bir mahalledir. Giderek artan nüfusu, çalışan kişi sayısının artması, trafik yoğunluğu nedeniyle moto kurye bu bölgede bir ihtiyaç haline gelmiştir. Biz de, Sys Kurye olarak bu ihtiyacı gidermek, siz değerli müşterilerimize kaliteli ve hızlı bir hizmet verebilmek amacı ile Yakuplu kurye hizmetini sizlere sunuyoruz.

Dilediğiniz noktadan, dilediğiniz tarih ve zaman dilimi içerisinde gönderinizi teslim alıyor, yine dilediğiniz noktaya, istediğiniz tarih ve zaman dilimi içerisinde gönderinizin teslimatını sağlıyoruz. Bu hizmeti; dinamik, çalışkan, güvenilir, seçkin, profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile sizlere sunuyoruz. Bu nedenle güvenle firmamızı tercih edebilir, bu kaliteli ve üstün hizmetin tadını çıkarabilirsiniz.

Kargolarınızın lojistik ihtiyaçları için başka adres aramayın. İstanbul Kurye olarak en güvenilir hizmeti sizlere sağlıyoruz. Hizmetlerimizi detaylı bir şekilde öğrenmek, fiyat bilgisi almak ya da Yakuplu kurye hizmeti almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×