İçeriğe geç

Sakızağacı Kurye

Günümüzde hemen hemen her sektörde hizmet vermekte olan binlerce firma bulunmaktadır. Tembelliğine mi ama bu firmaların hepsinin aynı düzeyde hizmet verdiğini söylemek imkânsızdır. Kaliteli bir hizmet sunmakta olan firmalar kalitesi ile oldukça rehavet görmektedirler. Bir firma, kaliteli hizmeti azimli ve tecrübeli çalışan kadrosu ile sunmaktadır. Ayrıca çalışma sistemi de kaliteli hizmet sunmakta olan bir firma için oldukça önemlidir.

Kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış olan kaliteli ve güvenilir hizmet sahibi Sakızağacı kurye, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmaya devam ediyor. Müşteri memnuniyetine büyük bir önem vermekte olan değerli firmamız her hizmetinde kalitesini konuşturarak müşterisinin hem takdirini hem de güvenini kazanmayı başarmış bulunmaktadır. Her hizmetinde kaliteyi ön plana çıkarmayı hedefleyen değerli firmamız, bulunduğu şehrin kurye hizmetini en iyi şekilde karşılamaktadır.

Sakızağacı kurye, tecrübeli ve azimli çalışan kadrosu ile birlikte bu sektörün en iyi kurye hizmetini sunarak oldukça yoğun bir müşteri kitlesine ulaşmayı başarmış bulunmaktadır. Kurye hizmeti vermek için eğitimden geçmiş olan çalışanlarımız, oldukça disiplinli ve seviyeli bir iletişime de sahiptirler. Eşi benzeri olmayan bir kurye hizmete sunarak müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap olmayı başaran değerli firmamız, yedi yirmi dört saat aralıksız bir şekilde hizmetinizdedir.

Müşteri memnuniyete odaklı çalışmakta ve hizmet vermekte olan değerli firmamız, kurye hizmeti için motosiklet kullanmaktadır. Hem ebadının küçük olmasından hem de oldukça hızlı olmasından kaynaklı motosikletler oldukça kullanışlıdırlar. Bakırköy kurye son model ve çok özellikli motosikletler satın alarak hızlı bir şekilde hizmet vermenin sistemini oturtmuş bulunmaktadır. Firmamız, kullanmakta olduğu motosikletlerin düzenli olarak bakımlarını yapmakta ve aksaklık yaşanmadan hizmet sunumuna devam etmektedir.

İstanbul Kurye tecrübeli çalışanları ile birlikte motosikleti, kurye hizmetinde en aktif şekilde kullanmanın prosedürünü öğrenmiş ve uygulamış bulunmaktadır. Çalışanlarımız her gün hizmete başlamadan önce mutlaka motosikletlerin bakımlarını yapmakta ve hijyene de önem vermektedirler. Bu konuda sunduğumuz hizmetin benzeri bir hizmet ile karşılaşmadığınızı iddia ediyor ve sizleri de bu hizmeti deneyimlemeye davet ediyoruz.

Sakızağacı kurye, bu sektörün en uygun fiyata hizmet sunan tek firması olarak oldukça yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Firmamız her hizmete göre ücretlendirmeyi farklı şekilde yapmaktadır. Kurye hizmetinde ücretlendirme, gidilecek olan adrese ve ulaştırılmak üzere teslim alınan ürünün büyüklüğüne göre yapılmaktadır. Örneğin gidilen mesafe uzak ise ödenecek ücret bir miktar artabilir ya da teslim alınan eşya büyük ise ücretlendirme oynayabilir. Her halükarda bu sektörün en uygun fiyata hizmet sunan tek firması olduğumuzu belirtmek ister ve bu kaliteli uygun fiyatlı hizmetten faydalanmanızı öneririz.

Geçmişten günümüze aralıksız bir şekilde çalışıp çabalayan ve her geçen gün biraz daha büyüyüp gelişen değerli firmamız, her dönem yeni işe alımlar yapmaktadır. Sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmetten ötürü oldukça yayılan ve yoğun bir müşteri kitlesine ulaşan değerli firmamız, daha geniş çaplı hizmet sunabilmek için çalışan sayısını artırmaktadır.

Sakızağacı kurye, her dönem yapmış olduğu işe alımlarda mutlaka bazı şartlar öne sürmektedir. Bu belli başlı şartlara uygun olan bireyler kurye olabilmek için iş başvurusunda bulunabilirler. Her firma gibi bizler de kaliteli bir hizmet sunabilmek için bazı şartlardan geçmiş bireyleri işe almak zorundayız. Aşağıda belirtmiş olduğumuz kriterlere uygun bireyler iş başvurusunda bulunabilirler.

* 18 yaşını doldurmuş olmak

* Herhangi bir rahatsızlığı olmamak

* Motosiklet sürebilmek için ehliyete sahip olmak

* Panikatak veya benzeri anı durumlara sahip olmamak

* Güler yüzlü ve saygılı hizmet sunmak

* Erkekler için askerliğini yapmış olmak

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×