İçeriğe geç

Sakızağacı Kurye

Sakızağacı Kurye
Sakızağacı Kurye

Günümüzde hemen hemen her sektörde hizmet vermekte olan binlerce firma bulunmaktadır. Tembelliğine mi ama bu firmaların hepsinin aynı düzeyde hizmet verdiğini söylemek imkânsızdır. Kaliteli bir hizmet sunmakta olan firmalar kalitesi ile oldukça rehavet görmektedirler. Bir firma, kaliteli hizmeti azimli ve tecrübeli çalışan kadrosu ile sunmaktadır. Ayrıca çalışma sistemi de kaliteli hizmet sunmakta olan bir firma için oldukça önemlidir.

Kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış olan kaliteli ve güvenilir hizmet sahibi Sakızağacı kurye, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmaya devam ediyor. Müşteri memnuniyetine büyük bir önem vermekte olan değerli firmamız her hizmetinde kalitesini konuşturarak müşterisinin hem takdirini hem de güvenini kazanmayı başarmış bulunmaktadır. Her hizmetinde kaliteyi ön plana çıkarmayı hedefleyen değerli firmamız, bulunduğu şehrin kurye hizmetini en iyi şekilde karşılamaktadır.

Sakızağacı kurye, tecrübeli ve azimli çalışan kadrosu ile birlikte bu sektörün en iyi kurye hizmetini sunarak oldukça yoğun bir müşteri kitlesine ulaşmayı başarmış bulunmaktadır. Kurye hizmeti vermek için eğitimden geçmiş olan çalışanlarımız, oldukça disiplinli ve seviyeli bir iletişime de sahiptirler. Eşi benzeri olmayan bir kurye hizmete sunarak müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap olmayı başaran değerli firmamız, yedi yirmi dört saat aralıksız bir şekilde hizmetinizdedir.

Müşteri memnuniyete odaklı çalışmakta ve hizmet vermekte olan değerli firmamız, kurye hizmeti için motosiklet kullanmaktadır. Hem ebadının küçük olmasından hem de oldukça hızlı olmasından kaynaklı motosikletler oldukça kullanışlıdırlar. Bakırköy kurye son model ve çok özellikli motosikletler satın alarak hızlı bir şekilde hizmet vermenin sistemini oturtmuş bulunmaktadır. Firmamız, kullanmakta olduğu motosikletlerin düzenli olarak bakımlarını yapmakta ve aksaklık yaşanmadan hizmet sunumuna devam etmektedir.

İstanbul kurye tecrübeli çalışanları ile birlikte motosikleti, kurye hizmetinde en aktif şekilde kullanmanın prosedürünü öğrenmiş ve uygulamış bulunmaktadır. Çalışanlarımız her gün hizmete başlamadan önce mutlaka motosikletlerin bakımlarını yapmakta ve hijyene de önem vermektedirler. Bu konuda sunduğumuz hizmetin benzeri bir hizmet ile karşılaşmadığınızı iddia ediyor ve sizleri de bu hizmeti deneyimlemeye davet ediyoruz.

Sakızağacı kurye, bu sektörün en uygun fiyata hizmet sunan tek firması olarak oldukça yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Firmamız her hizmete göre ücretlendirmeyi farklı şekilde yapmaktadır. Kurye hizmetinde ücretlendirme, gidilecek olan adrese ve ulaştırılmak üzere teslim alınan ürünün büyüklüğüne göre yapılmaktadır. Örneğin gidilen mesafe uzak ise ödenecek ücret bir miktar artabilir ya da teslim alınan eşya büyük ise ücretlendirme oynayabilir. Her halükarda bu sektörün en uygun fiyata hizmet sunan tek firması olduğumuzu belirtmek ister ve bu kaliteli uygun fiyatlı hizmetten faydalanmanızı öneririz.

Geçmişten günümüze aralıksız bir şekilde çalışıp çabalayan ve her geçen gün biraz daha büyüyüp gelişen değerli firmamız, her dönem yeni işe alımlar yapmaktadır. Sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmetten ötürü oldukça yayılan ve yoğun bir müşteri kitlesine ulaşan değerli firmamız, daha geniş çaplı hizmet sunabilmek için çalışan sayısını artırmaktadır.

Sakızağacı kurye, her dönem yapmış olduğu işe alımlarda mutlaka bazı şartlar öne sürmektedir. Bu belli başlı şartlara uygun olan bireyler kurye olabilmek için iş başvurusunda bulunabilirler. Her firma gibi bizler de kaliteli bir hizmet sunabilmek için bazı şartlardan geçmiş bireyleri işe almak zorundayız. Aşağıda belirtmiş olduğumuz kriterlere uygun bireyler iş başvurusunda bulunabilirler.

* 18 yaşını doldurmuş olmak

* Herhangi bir rahatsızlığı olmamak

* Motosiklet sürebilmek için ehliyete sahip olmak

* Panikatak veya benzeri anı durumlara sahip olmamak

* Güler yüzlü ve saygılı hizmet sunmak

* Erkekler için askerliğini yapmış olmak

Sakızağacı Kurye Hizmeti

Sakızağacı kurye hizmetlerimizle Bakırköy’ün en gözde mahallelerinden birisi olan Sakızağacı ile İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında hızlı, güvenilir, kaliteli ve uygun fiyatlı taşımacılık yapıyoruz. Bulunduğu lokasyon itibariyle Sakızağacı son derece gözde bir yerdir. Deniz kenarında olması, boydan boya geniş bir sahil parkına sahip olması ve merkezi konumu Sakızağacı’nı son derece cazip hale getirmektedir. Bu nedenle de mahalle, yüzlerce işletmeye, konuta ve binlerce nüfusa ev sahipliği yapmaktadır.

Sakızağacı İstanbul’un bütün değişim ve gelişiminin en hızlı şekilde kendini gösterdiği yerlerden birisidir. Mahallede yaşam standartları, tüketim alışkanlıkları, teknolojinin olanakları çok hızlı değişmekte ve bu da yeni ihtiyaçlar doğurmaktadır. Sakızağacı kurye hizmetimiz de mahallemizin bu yeni tür taşımacılık ihtiyacının karşılanmasına yardımcı olmaktadır.

Sakızağacı kurye hizmetlerimiz ile tamamen müşteri odaklı çalışıyoruz. Bunu başarmış olduğumuz için de bugüne kadar yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamış olmanın haklı gururunu yaşıyor, Sakızağacı sakinlerinin daima daha iyisini ve daha fazlasını hak ettiklerine olan inancımızla başarılarımızı daha ileriye taşımayı sürdürüyoruz.

Sakızağacı kurye alanında her zaman en hızlı, en güvenilir, en yenilikçi ve uygun fiyatlı hizmetlerin adresi oluyoruz. Alanında eğitimli, deneyim sahibi, özverili, kendini sürekli geliştiren ve çözüm odaklı bir ekiple çalışıyoruz. Uzman ekibimiz en yeni, bakımları aksatılmadan yapılan ve yeni nesil donanımlara sahip araçlarla hizmet verilmektedir.

Günümüz toplumunda zaman çok daha önemlidir ve insanlar her alanda zamandan tasarruf yapmanın hevesindedir. Bu nedenle geleneksel kargoların hızı yetersiz gelmekte, daha hızlı taşımacılıklara gereksinim duyulmaktadır. Firmamız da Sakızağacı’nın en hızlı kuryesi olarak Sakızağacı ile İstanbul’un en uzak noktaları arasında dakikalar içinde teslimat yapmayı başarıyoruz.

Sakızağacı kurye hizmetlerimizde paketlerinize en az sizler kadar özen gösteriyor, tarafımızda hiçbir hasar, yıpranma, kaybolma gibi sorunlarla karşılaşmamalarını sağlıyoruz. Böylece en hassas gönderilerinizi ve en acil paketlerinizi dahi dilediğiniz noktalar arasında taşıtabilmenizi sağlıyoruz.

Sakızağacı son derce hareketli bir yaşama sahiptir. Gerek bireysel gerekse kurumsal olarak mahallemizde aktif işletmeler çok fazladır. Bu da günün her saatinde kurye ihtiyacı olmasına neden olmaktadır. Sakızağacı kurye hizmetlerimizle mahallemizin her neresinde olursanız olun bir telefon kadar yakınınızda yer alıyoruz.

Çağrı merkezimiz 7/24 aktiftir ve bizlere ulaşarak merak ettiğiniz her türlü soruyu sorabilir, Sakızağacı moto kurye fiyatlarını öğrenebilir, randevu oluşturabilirsiniz. Kuryelerimiz başta şunlar olmak üzere her türlü paketinizi İstanbul’un bütün noktaları ile Sakızağacı arasında taşıyacaklardır:

 • Cüzdan, para, kredi kartı vb.
 • Kişisel bakım ve kozmetik ürünleri,
 • Kırtasiye ürünleri,
 • Yedek parça çeşitleri,
 • Teknolojik ürünler,
 • Ev ve yaşam ürünleri,
 • Sağlık ürünleri,
 • Hediyelik eşya çeşitleri,
 • Petshop ürünleri,
 • Hobi, müzik ve resim ürünleri,
 • Bebek ve anne ürünleri,
 • Giyim, takı çeşitleri, ayakkabı ve aksesuar,
 • Yiyecek ve içecek çeşitleri,
 • Belge, fatura, dosya, evrak vb.
 • Kimlik, ehliyet, pasaport, ruhsat vb.

Sakızağacı kurye ihtiyacı olanların en fazla merak ettiği konulardan birisi fiyatlardır. Hem bireysel hem de kurumsal gönderilerde müşterilerimizi kuryeye ne kadar ödeyeceklerini merak etmektedirler.

Kurye fiyatlarımız her işlemde ayrı hesaplanmaktadır. Fiyatlandırma yapılırken paketinizin alınıp teslim edileceği adresler arasındaki uzaklık, kurye türü ve paket özellikleri etkili olmaktadır. Sakızağacı Kurye her zaman mahallemizin en uygun fiyatlı kuryesi olmayı başarmakta, kaliteyi, hızı, güvenilirliği ve profesyonel kurye deneyimini en uygun fiyata almanızı sağlamaktadır. Bunu da pek çok kurye modeliyle sunmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara