İçeriğe geç

Osmanbey Kurye

Osmanbey Kurye
Osmanbey Kurye

Osmanbey Şişli ilçesine bağlı semtlerden birisidir. Yaklaşık 200 yıllık geçmişi olan semt, yıllar içinde hem tarihi dokusunu korumuş hem de modern bir yapıya bürünerek nüfusunu sürekli arttırmıştır. Günümüzde turistik giyim mağazaları gibi pek çok işyerine, ofise, mağazaya ev sahipliği yaptığı gibi binlerce nüfusu da ağırlamaya devam etmektedir. Osmanbey genelinde her gün ortaya çıkan gereksinimlerden birisi acil gönderidir. Gerek bireysel gerekse kurumsal olarak bir yerden başka bir yere taşınması gereken gönderiler ortaya çıkmakta, Osmanbey kurye çözümlerimiz de uzun yıllardır bu alanda ihtiyaçlara çözüm olmaktadır.

Osmanbey kurye hizmetlerimiz sayesinde hem Osmanbey içinde bir noktadan başka bir noktaya taşınması gereken paketlerinizi rahatlıkla taşıyabiliyor hem de İstanbul’un başka bir yeri ile Şişli Belediyesi ilçesinin her noktasına taşınması gereken gönderilerinizi rahatlıkla taşıyoruz. Her zaman kaliteli, güvenli, hızlı ve uygun fiyatlı çözümlerin adresi oluyoruz. Standartlarımızı her geçen gün arttırarak yolumuza devam ediyoruz.

Kurye uygulamalarımız gerek bireysel gerekse kurumsal kullanımlarda pek çok avantaj sağlamaktadır. Bunlardan bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

  • Kurye hizmetimiz hızlıdır ve hız, İstanbullular için en çok ihtiyaç duyulandır. Çünkü yoğun trafik, kalabalık nüfus günün her saatinde bir noktadan başka bir noktaya ulaşımın saatlerce sürmesine neden olabilmektedir. Oysa motosikletli kuryelerimiz trafik yoğunluğundan etkilenmeden en hızlı şekilde yol almakta, dakikalar içinde teslimat yapabilmektedir.
  • Kurye hizmetimiz ekonomiktir. Motor kurye uygulamalarımızda fiyatlandırmalar çeşitli etkenlere göre yapılır ve her zaman bütçe dostu bir yaklaşım sergilenir. Bu sayede en acil gönderilerinizi dahi en uygun fiyatlarla taşıtma fırsatı elde edebilirsiniz.
  • Kurye hizmetlerimiz güvenlidir. Firmamız tamamıyla işinde eğitimli, tecrübeli, kendini sürekli geliştirmeye devam eden, özveriyle çalışan bir ekibe sahiptir. Böylece gönderileriniz tarafımıza nasıl teslim edildi ise karşı tarafa da aynı şekilde teslim edilir. Yıpranma, kaybolma, zarar görme durumu olmadan güvenli taşımacılık gerçekleştirilir.
  • Kurye hizmetimiz 7/24 hizmetinizdedir. Böylece gönderileriniz için belli bir saat gözetmenize gerek kalmaz. İşlerinizi ertesi güne bırakmak zorunda kalmazsınız. Bizler günün her saatinde sizin adınıza taşıma yapıyoruz.

SYS Kurye hizmet detaylarımız tamamıyla sizlerin ihtiyaçlarınıza göre şekillendirilmektedir. Sevdiklerinize göndermek istediğiniz bir hediyeyi, teklif dosyanızı, kimlik, pasaport tarzı evraklarınızı ve diğer motosikletle taşınması mümkün bütün gönderilerinizi taşıyabiliriz. Bunun tek yapmanız gereken çağrı merkezimizle iletişime geçerek ihtiyacınızı belirtmek. Akabinde iş detaylarımızı planlar, başarıyla yerine getiririz.

Herkese uygun bir kurye seçeneği sunmak adına pek çok kurye seçeneği oluşturmuş bulunuyoruz. Bunlardan normal kuryemizle 2 ila 3 saat arasında teslimat yapabiliyor, aynı gün teslim edilmesi gereken paketlerinizi taşıyabiliyoruz. Hızlı kurye uygulamamızla teslimat sürelerimizi 60 ile 90 dakika arasına indiriyor, en kısa sürede istenen adresten alıp istenen adrese teslimat yapabiliyoruz. Acil kuryede en süratli hizmeti yerine getiriyor, 45 ila 60 dakikada teslimat gerçekleştirebiliyoruz. Mesai saatleri dışındaki Osmanbey kurye taleplerinize ise gece kurye uygulamamızla çözüm üretiyoruz.

Osmanbey kurye hizmetlerimizde gerek personellerimizin gerekse paketlerinizin güvenliğine büyük önem verilir. Yine de her şeye rağmen sigortalı olarak taşımacılık yapılır. Kaliteyi uygun fiyatla buluşturma hedefimiz doğrultusunda daima bütçe dostu fiyatlarla hizmet veriyoruz. Motorlu kurye fiyatlarımız adresler arası mesafeye, kurye türüne ve gönderiye göre değişmekle birlikte her zaman piyasada bulabileceğiniz en uygun fiyatlarda taşıma yapıyoruz.

Osmanbey Kurye Hizmeti

Günümüzdeki yaşam koşullarından, teknolojinin son derece gelişip büyümesinden ve çok yoğun çalışmamızdan kaynaklı birçok işimizi ertelemek zorunda kalırız. Bunlardan biri de bir şeyleri bir yerlere ulaştırmaktır. Ancak bazen bu durumu ertelemez imkânsız olabilmektedir. Bazen aniden bir şeyleri bir yere ulaştırmamız gerekmektedir ve bu durumda işimizi bırakıp mesai saatleri içinde bu işle ilgilenmek imkânsız olmaktadır. Bu nedenle bu yönlü bir hizmet sunmak adına kurye hizmeti ortaya çıkmıştır.

Kurye hizmetinin doğuşu kargo hizmetinden sonra olmuştur. Önce şehirlerarası ve ülkelerarası ulaştırma hizmeti vermek adına kargo şirketleri kurulmuştur. Bu şirketler son derece ağır yükler taşımış ve uzun mesafeler kat etmiştir. Anca kuryeler bunun tam aksi, yakın mesafeler ve küçük eşyaların taşınması üzerine hizmet vermektedir. Bu nedenle kurye hizmeti vermekte olan firmalar motosiklet kullanmaktadırlar.

Osmanbey kurye, kurulduğu günden bu yana düzenli olarak kurye hizmeti vermiştir. Şehir sınırları içinde ulaştırma hizmeti vermekte olan firmamız, adeta ışık hızı ile hareket etmektedir. Sunduğu hızlı ve güvenilir hizmetten kaynaklı son derece yoğun bir müşteri kitlesine sahip olan firmamız, kendini sürekli olarak yenileyip güncellemeyi de ihmal etmiyor. Osmanbey kurye, işinin ehli, tecrübeli, atılgan ve azimli çalışıyorsun kadrosu ile harikalar yaratmaya devam ediyor. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren firmamız, müşterisinin takdirini ve güvenini kazanmayı başarmıştır.

Kurye hizmeti konusunda kendine son derece geliştirmiş ve profesyonel olarak hizmet vermekte olan firmamız, bu sektörün en çok tercih edilen ismi olmaya devam ediyor. Kaliteli ve güvenilir hizmet sunmanın sonuçları olarak yoğun müşteri kitlesine sahip olmak sadece profesyonelliği ile ön plana çıkan firmaların hakkıdır. Osmanbey kurye de bu profesyonellikte hizmet veren firmalardan biridir.

Müjde kurye hizmeti vermek üzere en hızlı olan yöntemler tercih edilmektedir. Bu yöntemlerden biri de araç tercihidir. İçinde ve oldukça hızı hizmet vermek için mutlaka en hızlı ve en küçük araç tercih edilmek zorundadır. Günümüzde en küçük araç bisiklettir ve bisiklet ile şehir içindeki uzun mesafelere gitmemiz imkânsızdır. Bir kuryenin sürekli pedal çevirmesi uzun mesafeleri kat etmesi imkânsızdır. Bu nedenle olarak bisikletten sonra küçük sayabileceğimiz ve motor ile çalışan motosikletler tercih edilmektedir.

Osmanbey kurye motosiklet ile hizmet vermekte ve bu şekilde hızlıca hareket etmektedir. Motosiklet ebatları gereği oldukça küçük ve hızlı hareket eden bir araştır. Çok az yakıt yakan motosiklet, arıza verdiğinde de uygun fiyata tamir edilebilen bir araçtır. Bu nedenle kurye hizmeti vermekte olan tüm firmalar motosiklet kullanmaya Özen göstermektedir.

Firmamız, sıfır motosikletler alarak hizmet vermeye başlamıştır. Kalitesini kullandığı araçlara bile yansıtan firmamız, müşteri memnuniyetine oldukça önem vermekte ve bunun gereklerini yerine getirmektedir. Sizler de hızlı bir şekilde ulaştırma hizmeti almak istiyorsanız firmamıza iletişim numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Günümüzde çok yoğun bir şekilde hizmet vermekte olan kurye şirketleri birçok küçük eşyanın taşınmasında hizmet vermektedirler. Kargo şirketlerinden farklı olarak küçük ve özellikle değerli eşya taşınmasında hizmet vermekte olan firmamız, şunları taşımaktadır: evraklar, belgeler, değerli eşyalar, küçük elektronik eşyalar, banka kartları, özel tebligatlar ve benzeri.

Osmanbey kurye, vermiş olduğumuz tüm eşyaların taşınmasında Garanti vermekte ve belgelere dayalı olarak hizmet vermektedir. Taşınacak eşyaya dair hemen belli başlı bazı evraklar doldurup imzalayan firmamız, hizmetini resmiyete dayandırmaktadır. Bu şekilde hem güven oluşturan hem de garanti veren firmamız, kalitesini ve farkını ortaya koymuştur. Kendini sürekli olarak geliştirip güncelleyen firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye devam ediyor.

Günümüzde hemen hemen her yerde hizmetine ihtiyaç duyduğumuz kurye firmalarına birçok yol ile ulaşmamız mümkündür. Bu yollardan en çok tercih edileni telefon numarası üzerinden arayarak ulaşmaktır. Bir diğer yöntem de sosyal medya üzerinden kolayca ulaşmaktır.

Osmanbey kurye, sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmete ulaşılabilirliği oldukça kolaylaştırmıştır. Aramakta olduğunuz iletişim numaramıza anında cevap verilmekte ve hizmet sunulmaktadır. Bunun yanı sıra her hizmetini sosyal medya üzerinden paylaşarak şeffaf bir şekilde kendini gösteren firmamıza, sosyal medya üzerinden yazarak da ulaşmanız mümkündür. Kaliteli ve güvenilir hizmet veren firmamıza isteyen herkes anında ulaşabilmektedir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara