Anasayfa » Suadiye Kurye

Suadiye Kurye

 Suadiye pek çok kamu kurumuna, özel şirkete, işletmeye ev sahipliği yapmakta, hemen her sektörden yüzlerce işletme burada çalışmalarına devam etmektedir. Bütün bu yoğunluk içinde her gün yüzlerce acil olarak taşınması gereken paketler ortaya çıkmakta, kurumsal ve bireysel ihtiyaçlar için kurye gereksinimi doğmaktadır. Suadiye kurye uygulamalarımızla da bizler tüm bu talepleri karşılıyor, acil taşınması gereken paketlerinizi, evraklarınızı, dosyalarınızı, hediyelerinizi ve diğer gönderilerinizi istediğiniz adresten alıp yine istediğiniz adrese teslim ediyoruz.

Suadiye Kadıköy Belediyesi‘nin en eski ve en hareketli mahallelerinden birisidir. Köklü geçmişi içinde Suadiye hiçbir zaman popülaritesini kaybetmemiş, her zaman İstanbul’un gözde semtlerinden birisi olmayı başarmıştır. Bu yönüyle yılın her döneminde, günün her saatinde Suadiye’de hareketlilik devam etmekte, yaşam 24 saat aralıksız sürmektedir.

Suadiye kurye çözümlerimiz çok yönlüdür ve pek çok avantajı beraberinde getirmektedir. Uygulamalarımızın sağladığı avantajların başında hızlı olmamız gelir. Malum olduğu üzere Suadiye ve diğer bütün İstanbul genelinde çok yoğun bir trafik vardır. Özellikle belli saatlerde çok uzun trafik kuyrukları oluşmakta, saatlerce süren araç kuyrukları meydana gelmektedir. Oysa motor kuryelerimiz trafik yoğunluğundan hiçbir şekilde etkilenmemekte, sadece kırmızı ışıklarda beklemek kaydıyla çok hızlı hareket etmektedirler. Bu sayede en yakın ve en uzak teslimat noktaları arasında kısa sürede taşıma yapılabilmektedir.

Suadiye kurye uygulamalarımızın bir diğer avantajı güvenilir olmamızdır. Kurumsal bir kurye firmasıyla çalışma fırsatı elde ettiğiniz bu alanda bugüne kadar yüzlerce mutlu müşterimiz oldu ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile bugünlere geldik. Çünkü bizler paketlerinize en az sizler kadar değer veriyor, tarafımızda iken hiçbir şekilde zarar görmemesini sağlıyoruz. İyi ambalajladığınız taktirde nasıl aldık ise öyle teslim ediyoruz ve herhangi bir kaybolma, karışma durumları yaşanmıyor.

Suadiye kurye uygulamalarımızla zamanı en verimli şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. 7/24 profesyonel kuryelik yaparak günün hangi saatinde olursa olsun acil taşınacak paketlerinizde yardımcı oluyor, en yakın noktalar arasında ya da en uzağa teslimatlarımızı gerçekleştiriyoruz. Suadiye kurye alanında herkese hitap edebilme ve herkesin çözüm ortağı olabilme adına farklı kurye türleriyle hizmet veriyoruz. Bunları şöyle belirtebiliriz:

Normal Suadiye kurye: Suadiye ile Avrupa ve Anadolu yakasının herhangi bir yeri arasında aynı gün teslim edilmesi gereken, çok acil olmayan gönderilerinizi normal kuryemizle taşıyoruz. Mesafeye göre değişmekle birlikte 120 dakika ile 180 dakika arasında teslimat yapabiliyoruz.

Ekspres Suadiye kurye: Hızlı kurye olarak da adlandırılan ekspres kurye hizmetimiz daha acil gönderileriniz içindir. En hızlı şekilde ulaştırılmasını istediğiniz evraklarınızı, paketlerinizi daha kısa sürede belirttiğiniz adresler arası taşıyoruz. Bölgelere göre teslimat süreleri değişebilmekle birlikte 60 dakika ila 90 dakika arasında istenen adresten paketi alıyor belirtilen adrese teslime diyoruz.

Gece Suadiye kurye: Mesai saatleri dışında teslim edilmesi, taşınması gereken paketleriniz için gece moto kurye hizmeti veriyoruz. Böylece akşamları ve geceleri de aynı kalitede taşımacılığa devam ediyoruz.

İstanbul Kurye ihtiyacı olanların en fazla merak ettiği konulardan birisi fiyatların ne olduğudur. Bu konuda çeşitli detaylara göre fiyatlandırmalar değişmektedir. Kurye fiyatları üzerinden öncelikli belirteç mesafe olmakta, paketin alındığı adres ve teslim edildiği adres arasındaki mesafeye göre fiyatlandırma değişmektedir. Ayrıca kurye türüne ve pakete göre de değişiklik olmakta, firmamız her zaman en uygun fiyatlı Suadiye kurye desteği sağlamayı gaye edinmektedir.