İçeriğe geç

Suadiye Kurye

Suadiye pek çok kamu kurumuna, özel şirkete, işletmeye ev sahipliği yapmakta, hemen her sektörden yüzlerce işletme burada çalışmalarına devam etmektedir. Bütün bu yoğunluk içinde her gün yüzlerce acil olarak taşınması gereken paketler ortaya çıkmakta, kurumsal ve bireysel ihtiyaçlar için kurye gereksinimi doğmaktadır. Suadiye kurye uygulamalarımızla da bizler tüm bu talepleri karşılıyor, acil taşınması gereken paketlerinizi, evraklarınızı, dosyalarınızı, hediyelerinizi ve diğer gönderilerinizi istediğiniz adresten alıp yine istediğiniz adrese teslim ediyoruz.

Suadiye Kadıköy Belediyesi‘nin en eski ve en hareketli mahallelerinden birisidir. Köklü geçmişi içinde Suadiye hiçbir zaman popülaritesini kaybetmemiş, her zaman İstanbul’un gözde semtlerinden birisi olmayı başarmıştır. Bu yönüyle yılın her döneminde, günün her saatinde Suadiye’de hareketlilik devam etmekte, yaşam 24 saat aralıksız sürmektedir.

Anadolu Yakası Kurye çözümlerimiz çok yönlüdür ve pek çok avantajı beraberinde getirmektedir. Uygulamalarımızın sağladığı avantajların başında hızlı olmamız gelir. Malum olduğu üzere Suadiye ve diğer bütün İstanbul genelinde çok yoğun bir trafik vardır. Özellikle belli saatlerde çok uzun trafik kuyrukları oluşmakta, saatlerce süren araç kuyrukları meydana gelmektedir. Oysa motor kuryelerimiz trafik yoğunluğundan hiçbir şekilde etkilenmemekte, sadece kırmızı ışıklarda beklemek kaydıyla çok hızlı hareket etmektedirler. Bu sayede en yakın ve en uzak teslimat noktaları arasında kısa sürede taşıma yapılabilmektedir.

Kadıköy kurye uygulamalarımızın bir diğer avantajı güvenilir olmamızdır. Kurumsal bir kurye firmasıyla çalışma fırsatı elde ettiğiniz bu alanda bugüne kadar yüzlerce mutlu müşterimiz oldu ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile bugünlere geldik. Çünkü bizler paketlerinize en az sizler kadar değer veriyor, tarafımızda iken hiçbir şekilde zarar görmemesini sağlıyoruz. İyi ambalajladığınız taktirde nasıl aldık ise öyle teslim ediyoruz ve herhangi bir kaybolma, karışma durumları yaşanmıyor.

SYS Kurye uygulamalarımızla zamanı en verimli şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. 7/24 profesyonel kuryelik yaparak günün hangi saatinde olursa olsun acil taşınacak paketlerinizde yardımcı oluyor, en yakın noktalar arasında ya da en uzağa teslimatlarımızı gerçekleştiriyoruz. Suadiye kurye alanında herkese hitap edebilme ve herkesin çözüm ortağı olabilme adına farklı kurye türleriyle hizmet veriyoruz. Bunları şöyle belirtebiliriz:

Normal Suadiye kurye: Suadiye ile Avrupa ve Anadolu yakasının herhangi bir yeri arasında aynı gün teslim edilmesi gereken, çok acil olmayan gönderilerinizi normal kuryemizle taşıyoruz. Mesafeye göre değişmekle birlikte 120 dakika ile 180 dakika arasında teslimat yapabiliyoruz.

Ekspres Suadiye kurye: Hızlı kurye olarak da adlandırılan ekspres kurye hizmetimiz daha acil gönderileriniz içindir. En hızlı şekilde ulaştırılmasını istediğiniz evraklarınızı, paketlerinizi daha kısa sürede belirttiğiniz adresler arası taşıyoruz. Bölgelere göre teslimat süreleri değişebilmekle birlikte 60 dakika ila 90 dakika arasında istenen adresten paketi alıyor belirtilen adrese teslime diyoruz.

Gece Suadiye kurye: Mesai saatleri dışında teslim edilmesi, taşınması gereken paketleriniz için gece moto kurye hizmeti veriyoruz. Böylece akşamları ve geceleri de aynı kalitede taşımacılığa devam ediyoruz.

İstanbul Kurye ihtiyacı olanların en fazla merak ettiği konulardan birisi fiyatların ne olduğudur. Bu konuda çeşitli detaylara göre fiyatlandırmalar değişmektedir. Kurye fiyatları üzerinden öncelikli belirteç mesafe olmakta, paketin alındığı adres ve teslim edildiği adres arasındaki mesafeye göre fiyatlandırma değişmektedir. Ayrıca kurye türüne ve pakete göre de değişiklik olmakta, firmamız her zaman en uygun fiyatlı Suadiye kurye desteği sağlamayı gaye edinmektedir.

Suadiye Moto  Kurye

Kaliteli hizmetleriyle adından sıkça söz ettiren Sys kurye Suadiye moto kurye hizmetiyle de sizlerin yanında oluyor. Bitmek bilmeyen İstanbul trafiğinde gönderilerinizi adresinizden teslim alarak istediğiniz konuma güvenilir ve hızlı şekilde teslim ediyor. Önemli gönderileriniz, evraklarınız, dosyalarınız güvenilir ellerde.

Aradığınız anda istediğiniz konuma gelen Suadiye moto  kurye çalışanlarımızla Suadiye’den İstanbul’un her noktasına dakikalar içerisinde teslimat yapıyoruz. Motorlarımız sayesinde trafiğe takılmıyor dar sokaklardan bile rahatlıkla geçiyoruz. En çok ihtiyacınız olduğu anlarda bile bir telefon kadar uzağız.

İşyerleri için de düzenli olarak hizmet vermekteyiz. Acil ulaştırmanız gereken bir evrak mı var? Müşteriniz aynı gün teslimat mı istiyor? Ortaklarınıza dosya göndermeniz mi gerek? Bunun gibi daha birçok sorununuzu çözüyoruz. Sizleri hiç yerinizden kaldırmadan, trafikle uğraştırmadan dakikalar içerisinde işlemlerinizi yapıyoruz. Bu da sizlere hem zaman hem de nakit kazandırıyor. Böyle oyalayıcı işlerle uğraşmak yerine diğer işlerinizle uğraşmış oluyorsunuz.

Kurye şirketi seçmek zordur ve risklidir. Hangisine güveneceğinizi bilemezsiniz. Özellikle önemli gönderilerinize zarar gelmesini istemezsiniz. Tecrübeli ve donanımlı çalışan kadromuzla sizlere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Gönderinizin güvenilir şekilde teslim edilmesi için tüm önlemleri alıyoruz. Bir problem yaşanırsa problemi en kısa sürede çözerek sizleri mağdur etmiyoruz.

Suadiye Motor Kurye

Suadiye motor kurye ile kalitemiz ve profesyonelliğimizin yanında uygun fiyatlarımızla da sizleri memnun ediyoruz. Gönderinizin özelliklerine göre en uygun motorumuzla teslimatını yapıyoruz. Daha çok acil olan gönderileriniz için de Express kurye ve Vip Kurye seçenekleri sunarak ihtiyaçlarınıza yönelik hizmet sunuyoruz. Normal kurye teslimat süremiz 120 dakika ile 150 dakika arası sürmekteyken Express kurye ile bu süreyi yakın mesafede iste 15-30 dakikaya uzak mesafede iste 45 dakika ile 60 dakika arasında bir sürede teslim ediyoruz.

  • Suadiye motor kurye hizmetimizden yararlanmak için mesai saatlerini beklemenize gerek yok. İstediğiniz an numaralarımızdan çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.
  • Çağrı merkezi çalışanımız konum bilgilerinize göre en yakın olan kuryemizi adresinize yönlendirir.
  • Adresinize gelen kuryemiz gönderim yapmak istediğiniz adresin bilgilerini alarak gönderinizi kısa sürede istediğiniz konuma ulaştırır.

Motor kuryelerimiz ve destek ekiplerimiz takım çalışması halinde çalışır. Destek ekiplerimiz, kuryelerimizi trafik yoğunluğu en az olan güzergâha yönlendirir. Böylelikle kuryeler yoğun trafiğe veya kötü yollara saparak vakit kaybetmezler. Ayrıca kuryeler anlık şekilde takip edilerek bir sorun olması durumunda hızlı şekilde müdahale edilir.

Suadiye Motorlu Kurye

Suadiye motorlu kurye ile cüzdan, evrak, belge, kimlik, pasaport, ehliyet, kıyafet, yiyecek, dosya, hediyelik eşya, çikolata, faturalar, irsaliyeler gibi pek çok gönderinizi taşıyoruz. İstanbul’un her noktasına teslimat sağlayarak güvenilir şekilde teslimat yapıyoruz. Size verdiğimiz saati asla geciktirmeyerek en iyi şekilde hizmet veriyoruz.

Yenilikleri yakından takip ederek kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. İşini iyi bilen çalışma arkadaşlarımız, A2 ehliyete sahip donanımlı sürücülerimiz ve son teknoloji motorlarımızla sizlerin yanındayız.

Suadiye kurye geleneksel kargolardaki gibi vakit kaybettiren süreçler uygulanmaz. Gönderileriniz aktarmasız şekilde teslim edilir. Ayrıca kargolarda ki gibi iş gününü beklemenize gerek yoktur. Bizim için her an iş saati olduğu için istediğiniz an da bizleri arayarak gönderinizin teslimatını yaptırabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kalitemizi arttırmaya devam ediyoruz. Türkiye’nin pek çok şehrine de hizmetlerimizi ulaştırıyoruz. Sizler de bu büyüyüp, gelişen hizmetlerimiz hakkında bilgi almak veya tekliflerimizden yararlanmak isterseniz bizleri her zaman arayabilirsiniz. Sizleri memnun etmek için elimizden geleni yapacağımıza emin olabilirsiniz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×