İçeriğe geç
Anasayfa » Güneşli Kurye

Güneşli Kurye

Moto kurye, kelime anlamı ile kendisine teslim edilen her türlü evrak, yemek siparişi, özel olarak hazırlanan paket ve kargoları istenilen zaman diliminde, belirtilen alıcı adrese ulaştıran kişilerdir. Günümüz yoğunluğunda oldukça değer kazanan moto kuryeler, bizlere hem zamandan tasarruf ettirmekte hem de trafik unsurunu bizim için ortadan kaldırarak büyük ölçüde avantaj sağlamaktadır. Özellikle yoğun İstanbul trafiği göz önüne alınınca, bizler için çok değerli bir hizmettir. Biz de, Sys Kurye olarak, siz değerli müşterilerimizin Güneşli’de bu ihtiyacını karşılayabilmek için, Güneşli kurye hizmeti sağlamaktayız.

Güneşli semti, İstanbul’da, Avrupa yakasında Bağcılar’a bağlı olan bir semttir. Güneşli nüfusu 2019 itibarı ile, 47.326 kişidir. Güneşli semti, günbegün artan nüfusu ile, İstanbul’da ilçe olması beklenen bir yerleşim yeri haline gelmiştir. Kalabalıklaşan nüfusla birlikte bu bölgede moto kurye ihtiyacı doğmuştur. Biz, Sys Kurye olarak, siz değerli müşterilerimiz için bu ihtiyacı karşılamak, sizin talep ve beklentilerinize cevap verebilmek adına Güneşli kurye hizmeti sunmaktayız.

İstanbul Kurye hizmeti ile, alıcı adrese ulaştırmak istediğiniz paket içeriğini belirttiğiniz adresten teslim alıyor, tecrübe sahibi kuryelerimiz aracılığı ile, güvenle dilediğiniz zaman diliminde alıcı adrese iletiyoruz. İstanbul’un hangi noktası olursa olsun, gönderilerinizin hızla alıcı adrese ulaşmasını sağlıyoruz. İstanul’un yoğun ve stresli trafiği düşünüldüğünde, Bağcılar kurye hizmeti çok avantajlı bir hizmet haline gelmektedir. Çünkü biz, siz değerli müşterilerimiz için aşılmayan tüm yolları aşıyor, motorlarımızın kıvraklığı sayesinde trafiğe meydan okuyoruz. Böylece siz rutininizi aksatmamış oluyor, İstanbul trafiğinde stres olmuyor ve zamandan tasarruf sağlıyorsunuz. Biz de motor kullanmanın keyfine vararak sizler için kargolarınızı hızla alıcı adrese ulaştırıyoruz.

Güneşli Kurye Hizmetinin Sağladığı Avantajlar

  • Zamandan büyük ölçüde tasarruf sağlamaktadır.
  • Motorların küçük ebatları ve kıvraklığı sayesinde trafiği hızla aşmakta ve gönderilerinizi hızla alıcı adrese ulaştırmaktadır.
  • Üstün kaliteli hizmet deneyimine kıyasla, hizmetin ücreti oldukça ekonomiktir. Hiçbir cebi yormaz. Her bütçe için uygundur.
  • Güneşli kurye hizmeti ile kargolarınızın karışma ya da aksama gibi durumları moto kurye hizmetinde söz konusu olamaz. Moto kuryelerimiz bir tek sizin teslimatınızı sağlamaktadır. Bu nedenle böyle bir problem yaşanmamaktadır.
  • Yasal olarak engel oluşturmayan her türlü kargo içeriği güvenle taşınmaktadır.
  • Çağrı merkezimiz 7 gün 24 saat hizmet vermekte, sizleri her konuda bilgilendirmektedir. Dilediğiniz saatte arayabilir, aklınızdaki tüm soruları ekibimize yönelterek cevap bulabilirsiniz.
  • Kargolarınız alıcı adrese ulaştığında bilgi mesajı alırsınız. Bu sebeple gönderinizin ulaşımı ile ilgili aklınızda soru işareti kalmamaktadır.
  • Gönderileriniz sizin belirttiğiniz zaman dilimi içerisinde alıcı adrese iletilmektedir.

Sys Kurye olarak, %100 müşteri memnuniyetini sağlamak ve korumak amacı ile gece gündüz çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Talep ve beklentilerinize cevap verebilmek temel hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet veriyor, bu sektörde lider konumda konumda olmayı korumak amacı ile titizlikle çalışıyoruz.

Sys Kurye ailemize, tecrübe sahibi ve profesyonel ekip arkadaşlarımızı dahil ediyoruz. Ekip arkadaşlarımızın tümü güler yüzlü, çözüm odaklı, dinamik, seçkin kişilerden oluşmaktadır. Bu nedenle Güneşli kurye ihtiyaçlarınız için tercihinizi gönül rahatlığıyla Sys Kurye’den yana kullanabilirsiniz.

Yıllardır bu sektörün içinde olan bir marka olarak gerekli bilgi birikimi, tecrübe ve donanıma sahip, lider bir firmayız. Sizler de kargolarınızın İstanbul içinde hızla teslimatını istiyorsanız, bizleri tercih edebilirsiniz. Hizmetlerimizi öğrenmek, detaylı bilgi almak ya da randevu oluşturmak için iletişim numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×