İçeriğe geç

Güneşli Kurye

Güneşli Kurye
Güneşli Kurye

Moto kurye, kelime anlamı ile kendisine teslim edilen her türlü evrak, yemek siparişi, özel olarak hazırlanan paket ve kargoları istenilen zaman diliminde, belirtilen alıcı adrese ulaştıran kişilerdir. Günümüz yoğunluğunda oldukça değer kazanan moto kuryeler, bizlere hem zamandan tasarruf ettirmekte hem de trafik unsurunu bizim için ortadan kaldırarak büyük ölçüde avantaj sağlamaktadır. Özellikle yoğun İstanbul trafiği göz önüne alınınca, bizler için çok değerli bir hizmettir. Biz de, Sys Kurye olarak, siz değerli müşterilerimizin Güneşli’de bu ihtiyacını karşılayabilmek için, Güneşli kurye hizmeti sağlamaktayız.

Güneşli semti, İstanbul’da, Avrupa yakasında Bağcılar’a bağlı olan bir semttir. Güneşli nüfusu 2019 itibarı ile, 47.326 kişidir. Güneşli semti, günbegün artan nüfusu ile, İstanbul’da ilçe olması beklenen bir yerleşim yeri haline gelmiştir. Kalabalıklaşan nüfusla birlikte bu bölgede moto kurye ihtiyacı doğmuştur. Biz, Sys Kurye olarak, siz değerli müşterilerimiz için bu ihtiyacı karşılamak, sizin talep ve beklentilerinize cevap verebilmek adına Güneşli kurye hizmeti sunmaktayız.

Güneşli Kurye hizmeti ile, alıcı adrese ulaştırmak istediğiniz paket içeriğini belirttiğiniz adresten teslim alıyor, tecrübe sahibi kuryelerimiz aracılığı ile, güvenle dilediğiniz zaman diliminde alıcı adrese iletiyoruz. İstanbul’un hangi noktası olursa olsun, gönderilerinizin hızla alıcı adrese ulaşmasını sağlıyoruz. İstanul’un yoğun ve stresli trafiği düşünüldüğünde, kurye hizmeti çok avantajlı bir hizmet haline gelmektedir. Çünkü biz, siz değerli müşterilerimiz için aşılmayan tüm yolları aşıyor, motorlarımızın kıvraklığı sayesinde trafiğe meydan okuyoruz. Böylece siz rutininizi aksatmamış oluyor, İstanbul trafiğinde stres olmuyor ve zamandan tasarruf sağlıyorsunuz. Biz de motor kullanmanın keyfine vararak sizler için kargolarınızı hızla alıcı adrese ulaştırıyoruz.

Güneşli Kurye Hizmetinin Sağladığı Avantajlar

 • Zamandan büyük ölçüde tasarruf sağlamaktadır.
 • Motorların küçük ebatları ve kıvraklığı sayesinde trafiği hızla aşmakta ve gönderilerinizi hızla alıcı adrese ulaştırmaktadır.
 • Üstün kaliteli hizmet deneyimine kıyasla, hizmetin ücreti oldukça ekonomiktir. Hiçbir cebi yormaz. Her bütçe için uygundur.
 • Kurye hizmeti ile kargolarınızın karışma ya da aksama gibi durumları moto kurye hizmetinde söz konusu olamaz. Moto kuryelerimiz bir tek sizin teslimatınızı sağlamaktadır. Bu nedenle böyle bir problem yaşanmamaktadır.
 • Yasal olarak engel oluşturmayan her türlü kargo içeriği güvenle taşınmaktadır.
 • Çağrı merkezimiz 7 gün 24 saat hizmet vermekte, sizleri her konuda bilgilendirmektedir. Dilediğiniz saatte arayabilir, aklınızdaki tüm soruları ekibimize yönelterek cevap bulabilirsiniz.
 • Kargolarınız alıcı adrese ulaştığında bilgi mesajı alırsınız. Bu sebeple gönderinizin ulaşımı ile ilgili aklınızda soru işareti kalmamaktadır.
 • Gönderileriniz sizin belirttiğiniz zaman dilimi içerisinde alıcı adrese iletilmektedir.

Sys Kurye olarak, %100 müşteri memnuniyetini sağlamak ve korumak amacı ile gece gündüz çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Talep ve beklentilerinize cevap verebilmek temel hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet veriyor, bu sektörde lider konumda konumda olmayı korumak amacı ile titizlikle çalışıyoruz.

Sys Kurye ailemize, tecrübe sahibi ve profesyonel ekip arkadaşlarımızı dahil ediyoruz. Ekip arkadaşlarımızın tümü güler yüzlü, çözüm odaklı, dinamik, seçkin kişilerden oluşmaktadır. Bu nedenle Güneşli kurye ihtiyaçlarınız için tercihinizi gönül rahatlığıyla Sys Kurye’den yana kullanabilirsiniz.

Yıllardır bu sektörün içinde olan bir marka olarak gerekli bilgi birikimi, tecrübe ve donanıma sahip, lider bir firmayız. Sizler de kargolarınızın İstanbul içinde hızla teslimatını istiyorsanız, bizleri tercih edebilirsiniz. Hizmetlerimizi öğrenmek, detaylı bilgi almak ya da randevu oluşturmak için iletişim numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

Güneşli Kurye Hizmeti

Güneşli kurye sektörüne hizmet veren şirketimiz siz değerli müşterilerimiz için oldukça kıymetli motor kurye hizmetini sunmaktadır. Her an her yerde güvenle ulaşabileceğiniz motor kurye hizmeti siz değerli müşterilerimize hem zamandan hem bütçeden tasarruf etme imkanı sağlamaktadır. Güvenle erişebileceğiniz motor kurye hizmetimiz birçok avantajlı özelliğe sahip olmasının yanı sıra yüzde yüz müşteri memnuniyeti garantilidir. Siz değerli müşterilerimizin güvenle tercih ettiği motor kurye hizmeti 7/24 sunulmaktadır. Her an her yerde ulaşabileceğiniz motor kurye hizmetimiz siz değerli müşterilerimiz için alanında uzman, deneyimli, yüksek tecrübe sahibi, profesyonel ekip arkadaşlarımız tarafından sunulmaktadır. Diğer kurye firmalarının yanı sıra hızlı ve güvenilir bir teslimat süreci yaşamak isteyenlerin günümüzde sık tercih ettiği Güneşli kurye hizmeti oldukça avantajlı fırsatlara sahiptir.

 • Kalite, güven ve başarı ilkelerinin baz alındığı motor kurye hizmeti sayesinde sizler de teslimatlarınızın güvenle belirttiğiniz adrese ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.
 • Şehir içi ve şehir dışı fark etmeksizin teslimatlarınız güvenle alıcısına ulaştırılır.
 • Ekonomik fiyatlara sahip motor kurye hizmeti siz değerli müşterilerimiz için özenle sunulmaktadır.
 • Her an her yerde güvenle tercih edebileceğiniz motor kurye hizmeti 7/24 faaliyet göstermektedir.

Güneşli kurye hizmetinden yararlanarak 7/24 belirttiğiniz adrese teslimat gerçekleştirme imkanı yakalayabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz için özenle sunduğumuz motor kurye hizmeti oldukça başarılı, uygun fiyatlı ve zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak bir faaliyettir. Diğer kurye firmalarının aksine kısa süreli, güvenilir ve hızlı bir teslimat deneyimi yaşamak için tercih edebileceğiniz motor kurye hizmeti siz değerli müşterilerimiz için özenle sunulmaktadır. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız aracılığı ile sunduğumuz kaliteli motor kurye hizmetimiz siz değerli müşterilerimiz için hem zamandan tasarruf etmeye yönelik hem de ekonomik bir şekilde sunulmaktadır. Bir noktadan başka bir noktaya ulaştırmak istediğiniz teslimatlarınız için güvenle tercih edebileceğiniz motor kurye hizmetimiz siz değerli müşterilerimiz için güven ev yüksek kalite çerçevesi içerisinde sunulmaktadır.

Güneşli kurye sektörüne hizmet veren şirketimiz siz değerli müşterilerimiz için özenle faaliyetlerini sürdürmektedir. 7/24 ulaşabileceğiniz motor kurye hizmetimiz siz değerli müşterilerimiz için gece gündüz demeden güvenle sunulmaktadır. Her an her yerde güvenle ulaşabileceğiniz bu hizmetimiz oldukça profesyonel ekip arkadaşlarımız tarafından sizlere sunulmaktadır. Güneşli kurye hizmeti sayesinde siz değerli müşterilerimiz için gece gündüz demeden kaliteli hizmet sunuyor hem zamandan tasarruf etmenizi sağlayarak hem de bütçenizi korumanızı sağlıyoruz. Diğer kurye firmalarının aksine oldukça profesyonel ve kaliteli bir şekilde hizmetlerini sürdüren şirketimiz siz değerli müşterilerimiz için özenle çalışmalarını müşteri memnuniyetine yönelik devam ettirmektedir. Her an ulaşabileceğiniz motor kurye hizmetimiz sayesinde sizler de şehir içi ve şehir dışı fark etmeksizin teslimatlarınızın kısa sürede alıcısına ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

Güneşli kurye hizmeti sayesinde siz değerli müşterilerimize kaliteli, güvenilir ve başarılı teslimat hizmeti sunuyoruz. Motor kurye hizmetinden yararlanarak 7/24 teslimatlarınızı güvenle kalite standartları içerisinde en kısa sürede alıcısına ulaştırma fırsatı yakalayabilirsiniz. Güvenilir, kaliteli, başarılı ve ekonomik fiyatlı motor kurye hizmetinden yararlanarak sizler de paketlerinizin kısa sürede alıcısına ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Günümüzde birçok kişi tarafından sık tercih edilen motor kurye hizmeti siz değerli müşterilerimiz için özenle sunulmaktadır. Modern, yenilikçi, son teknolojiye sahip motor kurye hizmeti sayesinde sizler de uzak veya yakın fark etmeksizin teslimatlarınızın kısa sürede alıcısına güvenle ulaştırılmasını sağlayabilir gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp