İçeriğe geç

Ispartakule Kurye

Ispartakule Kurye
Ispartakule Kurye

Ispartakule kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetlerinin hasarsız şekilde sunulmasının ne kadar önemli bir konumda yer aldığını çok iyi bilmekteyiz. Sunulan kurye hizmetinin hasarsız olarak sunulabilmesi için pek çok özelliği bünyemizde bulundurmakta ve devamlı olarak geliştirilmelerini sağlamaktayız. İşletmemizin en büyük özellikleri ve ayrıcalıkları arasında hasarsız hizmet vermek yer almakta ve bu durum müşterilerimizin memnuniyetlerinin ve beğenilerinin kazanılması konusunda çok önemli bir konumda yer almaktadır.

Ispartakule kurye işletmesi olarak kurye elemanlarımıza devamlı olarak ürün bilgileri hakkında eğitimler vermekte, kullandığımız motosikletlerimizin ürün taşıma kısımlarını güvenli hale getirmekte, teknoloji kullanımına büyük özen göstermekteyiz. Bu özellikler sayesinde her zaman hasarsız şekilde kurye hizmetlerinin sunulmasını sağlamaktayız.

Motosikletlerimizin ürün taşıma kısımlarının içlerini yumuşak zeminler, köpükler ve havalı ambalajlar ile kaplamakta ve bu sayede ürünlerinizin hasarsız şekilde sizlere teslim edilmesini sağlamaktayız. Ayrıca kurye elemanlarımıza tüm ürünlerin hassasiyet yapıları ile ilgili detaylı bilgiler vermekte ve bu bilgiler ışığında ürünlerinizin motorlara planlı olarak yerleştirilmeleri sağlanmaktadır. Ayrıca kullandığımız teknolojik sistemler sayesinde verdiğiniz siparişler içinde kırılacak ürün olduğu zaman bizlere uyarılarda bulunmakta ve sunulan hizmetin hasarsız şekilde sunulması konusunda çok önemli bir rol oynamaktadır.

Ispartakule kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetini her zaman hızlı olarak sunmakta ve müşterilerimizin zamandan tasarruf sağlamalarını amaçlamaktayız. Sunulan kurye hizmetinin hızlı olarak sunulabilmesi için pek çok özelliğin aynı anda devrede olması gerekmektedir. Bizlerde bu durumun farkında olmamızdan dolayı kurye elemanlarımıza ileri motor kullanım teknikleri hakkında detaylı eğitimler vermekteyiz.

Ispartakule Kurye Hizmeti

Ispartakule kurye işletmesi olarak en büyük amaçlarımızdan birisi olan hızlı hizmet verme konusunda büyük hassasiyetler içerisindeyiz. Kullandığımız motorlarımızın motor güçlerinin iyi olması ve manevra kabiliyetlerinin fazla olmasına dikkat etmekte ve bu özellikler sayesinde her zaman hızlı şekilde kurye hizmetleri sunmaktayız. Ayrıca kullandığımız teknolojik sistemlerimiz de hızlı hizmetin parçaları arasında yer almaktadır.

Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak siz değerli müşterilerimize pek çok teslimat yöntemi sunmaktayız. Temassız teslimat, süreli teslimat, zili çalmadan teslimat ve normal teslimat olmak üzere bünyemizde 4 teslimat seçeneğimiz bulunmakta ve sizlerin kendinize en uygun olan seçeneği seçebilmeniz özellik olarak sunulmaktadır.

Ispartakule kurye işletmesi olarak sunduğumuz teslimat seçenekleri arasında yer alan süreli teslimat özelliği her zaman profesyonel kurye elemanlarımız tarafından sunulmaktadır. Belirlediğiniz teslimat saatlerine sadık kalmak kaydıyla sorunsuz şekilde teslimatlar tamamlanmakta ve sizlerin her zaman memnuniyetleri, beğenileri, övgüleri ve takdirleri kazanmaktadır. İşletme olarak düzenli çalışmalar yapmakta ve bu çalışmalar sayesinde teslimat seçeneklerimizin artırılmasını sağlamaktayız.

Ispartakule kurye işletmesi olarak müşterilerimizin bizler ile kaliteli ve kesintisiz iletişim kurabilmelerini sağlamaktayız. Müşterilerimiz bizler ile iletişim kurarak her türlü sorunlarını ve taleplerini iletmekte ve en kısa süreler içerisinde çözüm bulabilmektedirler. İşletme olarak iletişim aşamasında her zaman bilgili ve tecrübeli elemanlar çalıştırmakta ve sizlerin her türlü bilgilere doğru olarak ulaşabilmeniz sağlanmaktadır.

İletişim konusunda hizmet veren elemanlarımıza düzenli olarak detaylı eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde kurye sektörü hakkında ki tüm bilgileri öğrenebilmeleri sağlanmaktadır. Bu bilgileri sizler ile paylaşarak her türlü sorunlarınıza çözüm bulabilmekte ve bu sayede sizlerin memnuniyetlerini, övgülerini ve beğenilerini kazanma konusunda çok büyük fayda sağlamaktadırlar.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp