İçeriğe geç

Yenice Kurye

Yenice Kurye
Yenice Kurye

Kuryeler artık en önemli hizmet sektörlerinden birisi haline geldi. Kişilerin veya kurumların ihtiyaçlarının taşıma hizmetinden doğan kuryelerinde sayıları hızla artış göstermeye başladı. Şehirler arası veya şehir içindeki teslimatların gönderimleri konusunda büyük önem arz eden kurye firmalarının da kullandıkları araçlarda farklılık göstermeye başladı. Kişilerin ihtiyacı ve mesafelere göre değişik araç türleriyle hizmetler verilmeye başlandı. Sayıları hızla artan kurye firmaları da ticari kaygıya düştüğü için kaliteli ve müşteri memnuniyetini önemseyen hizmetlerinde de düşüş gözükmeye başlandı.

Kişilerde mağduriyet yaşamamaları adına kaliteli hizmet veren firmaları aramaya başladı. Bizlerde SYS Kurye olarak hem kaliteli hizmetimizle hem de sorunsuz müşteri memnuniyetiyle bu alanda herkese örnek olmaya devam edeceğiz. Kaliteli hizmet arayışı derdine son veriyoruz. İstanbul ve diğer şehirlerimizde de bulunarak hizmet ağımızı genişletmek için çalışmaktayız. Yenice kurye faaliyetimizi de siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunmuş bulunmaktayız.

Yenice Çanakkale ilimizin ilçesinden birisidir. Tarihi öneme sahip ilimizde yoğun bir gündelik akış mevcuttur. Kişi ve kurumların gönderileri için ilk tercihi olan Yenice kurye olarak sizlere profesyonel hizmet garantisi veriyoruz. Gönderilerinizi bizlere sorunsuz emanet edebilirsiniz. Hizmetimizden memnun kalarak daimî hizmet anlayışı içine girerek zamandan ve bütçeden tasarruf etmiş olacaksınız.

Motorlar günümüzün en hızlı ulaşım araçlarından bir tanesidir. Pratik yapılarından dolayı trafiğe yakalanmadan hızlı bir şekilde hareket ederler. Fazla gönderi taşıma durumu olmadığından teslimatlarınızın zarar görme gibi bir durumları da olmayacaktır. Yenice kurye gönderileriniz için gerekli önlemleri alarak taşıma işlemini yapmaktadır. Acil durum gönderileriniz tam saatinde gizlilik dahilinde alıcı adrese ulaştırılacaktır.

Yenice kurye hizmetinden yararlanmak istiyorsanız 7/24 bizleri arayabilirsiniz. Sizlerden gerekli bilgiler alındıktan sonra en yakın Yenice kurye arkadaşımız sizlere yönlendirilecektir. Dakikalar içerisinde adresinize gelen kurye arkadaşımız sizlerden gönderileri alarak harekete geçecektir. Sizlerin teslim edilmesini istediğiniz saatte gönderileriniz teslim edilecektir. Teslimat sürecini takip edebilirsiniz. Şeffaf ve kesintisiz iletişimle sizlerin hizmetimizden memnun ayrılması için çalışmaktayız.

Çalışanlarımız tecrübeli ve donanımlı kişilerden oluşmaktadır. Hem saha içi çalışan kurye hem de saha dışı çalışan ekip arkadaşlarımızı seçerken çok dikkatli davranıyoruz. Sizlerin hem hizmet anında hem de hizmet öncesinde sorun yaşamamanız ve bizlerden memnun bir şekilde ayrılmanız için çalışmaktayız.

Yenice Kurye Hizmeti

Fiyatlarımızı en uygun seviyede belirlemeye çalışıyoruz. Sizleri maddi yönden zarara uğratmamak adına bütçe dostu firmanız olarak en iyisi olsun diye çalışıyoruz. Gönderilerinizin ağırlığı, mesafe ve hız gibi unsurları ele alınarak en uygun seviyelerde fiyatları sizlere sunuyoruz. Uygun fiyatlarımızla profesyonel hizmet alacaksınız. Gerek bireysel gerekse kurumsal gönderileriniz için hız kesmeden çalışmaktayız. Sizler için en iyisi olsun diye sürekli kendimizi yenileyerek devam ediyoruz.

Yenice kurye olarak hizmet vereceğimiz ürünlerden bazıları şunlardır:

  • Gıda ürünleri,
  • Teknolojik ürünler,
  • Giyim ürünleri,
  • Evrak, belge gibi kurum ve kuruluş ürünleri,
  • Çiçek, pasta, hediye vb. günlük siparişleriniz gibi çeşitli ürünlere taşıma hizmeti vermekteyiz.

Gönderileriniz büyük bir hassasiyetle taşınarak zarar görmeden alıcı kişilere teslim edilecektir. Sizler için güvenilir hizmet garantisi vererek bu alanda büyümeye devam ediyoruz. Uygun fiyatlı seçeneklerimizle sizlere profesyonel ekibimizle hizmet vermeye devam edeceğiz. Sizlerin geri dönüşleriyle kendimizi geliştirerek sizleri yeniliklerle buluşturmak için çalışacağız. Kurye hizmetimizden yararlanmak için bizleri aramayı unutmayınız. Sizler fazla bekletilmeden dakikalar içerisinde kurye hizmetinden faydalanmış olacaksınız. %100 memnuniyet garantisiyle herkese hizmet vermeye devam edeceğiz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara