İçeriğe geç

Kurfalı Kurye

Kurfalı Kurye
Kurfalı Kurye

Günümüz şehirlerinin yoğunlaşan trafikli durumu sebebiyle, arabalı ulaşım oldukça sekteye uğramaktadır. Bölgesel altyapının, trafik popülasyonunu kaldırmakta zorlandığı okul saati, iş giriş ve çıkışı gibi anlarda sıkışan trafik, acil işlerimizi oldukça aksatmaktadır. Bu sebepten sekteye uğrayan Kurfalı kurye hizmeti, bölge sakinleri açısından çeşitli olumsuzlukları beraberinde getirmektedir. Bu sıkıntıları gidermek açısından kullanılan Kurfalı kurye hizmeti en çok tercih edilen teslimat seçeneklerinin başında bulunmaktadır. Bu hizmetler sayesinde gün içerisinde bölge özelinde, içinden çıkılmaz bir duruma dönüşen kurye işleri çok daha avantajlı bir hal almaktadır. Bizde Sys Kurye olarak profesyonel kadromuz ve 7 gün 24 saat hizmetler veren acil çağrı merkezi departmanımız sayesinde, sizlere güvenli bir kurye deneyimi sunuyoruz. Bu hizmetleri sizlerle buluştururken şirketimiz prensipleri doğrultusunda çalışmalar yürütüyoruz.

 • Bölgeye özel hizmet seçenekleri
 • %100 güvenli kurye hizmeti
 • Müşteri memnuniyeti önceliği
 • Uygun fiyat seçenekleri

Bütçenizi aşmayacak en uygun kurye hizmetini sizlerle buluşturan Sys Kurye firmamız, iş güvenliği, mesleki yeterlilik, teslimat güvenliği ve kaliteli hizmet gerekliliklerine uygun bir şekilde çalışmalarını yürütüyor. En özel taşımacılık deneyimini sizlerle buluşturan firmamız, acil teslimat seçenekleri ile her türlü evrak, yemek siparişi, dosya, kargo ve tüm diğer paketlerinizi özenle adreslerine ulaştırmaktadır. Kurfalı kurye alanında en özel hizmetleri sizlere buluşturan deneyimli kuryelerimiz, adreslerinizden kargolarınızın alımını gerçekleştirdikten sonra, belirtilen sürelerde teslimat noktalarına ulaştırıyor. Bölgeye özel vermiş olduğumuz hizmetler kapsamında, düğün, nikâh, kına, sünnet, açılış davetiyeleri, el ilanları ve broşür işlerinizi toplu dağıtım seçenekleri ile hızlıca yerine getiriyoruz. %100 müşteri memnuniyeti önceliği ile hizmetler veren firmamız, teslimatınızla ilgili her türlü soru ve şikâyetlerinizi, ilgili birimlere ileterek kısa sürede çözümlenmesini sağlıyor.

 • Kaliteli motor kurye anlayışı
 • 7 gün 24 saat deneyimli çağrı hizmetleri
 • Express kurye hizmetleri
 • Gece kurye taşımacılığı

Kurfalı kurye hizmetleri kimi zaman evcil hayvan, teknolojik alet ve dökülebilir ürünler gibi özenli davranılması gereken taşımacılık anlayışını gerektirebilmektedir. Tüm bu taşımacılık alanlarında oldukça deneyimli olan Sys Kurye firması olarak, gözünüzün yolda kalmayacağı ve içinizin rahat olacağı bir taşıma imkânını sizlere sunuyoruz. Kartal kurye hizmetlerimiz kapsamında, sürekli sektör araştırmaları yaparak, sizlere şeffaf fiyat politikaları sunuyoruz. Sys Kurye deneyimi sayesinde asla sürprizlerle karşılaşmayacağınız kurye işlerinizde, en kaliteli teslimat hizmetini sizlerle en uygun fiyatlara buluşturuyoruz. İstanbul Kurye hizmetlerimiz kapsamında, sektör üzerinden elde ettiğimiz kazanımlarını tekrar sektör yatırımlarında kullanarak, sürdürülebilir bir hizmet ağı oluşturuyoruz. Özel lokasyon becerilerine sahip personellerimiz ve son teknoloji navigasyon ağımız sayesinde, tüm Türkiye’de eşsiz bir kurye hizmetini sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

 • Aylık, haftalık ve acil kiralama
 • Toplu ve özel dağıtım organizasyonu
 • VIP kurye hizmeti seçeneği
 • Araçlı taşımacılık seçenekleri

Hızlı ve kalıcı teslimatlar için profesyonel bir deneyim imkânı sunan firmamız, güler yüzlü kurye personelleri ile tüm sorularınıza yanıt vermektedir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi sınırları içerisinden bölgeye özel teslimat seçeneklerini sizlerle buluşturuyor ve Kurfalı kurye işlerinize kaliteli bir gönderi imkânı sunuyoruz. Profesyonel teknik, altyapı ve periyodik bakımları yetkili servislerde harfiyen yapılan araç filomuz sayesinde, iş sağlığı, iş güvenli gibi sıkı kurallara oldukça dikkat ediyoruz. Teslimatınıza değer katmaya devam eden Sys Kurye ile sizde motorlu kurye hizmetlerinde bizi seçerek, vazgeçemeyeceğiniz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

 • Trafik konusunda kalıcı ve pratik çözümler
 • Konforlu taşımacılık deneyimi
 • Alanında bölgesel tecrübe
 • En hızlı teslimat garantisi

Kurfalı Kurye Hizmeti

Zaman içerisinde büyükşehirler başta olmak üzere hemen hemen her bölgede insan ve araç yoğunluğu oldukça yüksek seviyelere gelmiştir. Bu durumdan birçok etkilenen yönün en çok zorlanılan kısımlarının başında trafik gelmektedir. Karmaşıklık ve sıkışıklık içerisinde bir yerden başka bir noktaya ulaşmak için fazlasıyla zaman harcanmaktadır. Kurfalı kurye olarak zamanı en verimli şekilde kullanarak işlerinize en hızlı biçimde çözüm yolları sunuyoruz.

Gönderilerinizin teslim edilmesini istediğiniz adreslere kalite standartlarını ve sürati birleştirerek en iyi hizmet eşliğinde ulaşım sağlıyoruz. Teslimatların zamandan tasarruf sağlanarak taşınmasının yanında almış olduğumuz tüm işlerde kaliteden ve iyi hizmetten asla ödün vermiyoruz. Kurfalı kurye uzman kadromuz ve tecrübeli personellerimizle bizlere ulaştığınız ilk andan itibaren gönderinizin teslimine geçen sürede baştan sona kadar tüm birimlerimizle sizlerin yanında olmaktan ötürü keyif alıyoruz.

Şehir içi tüm lokasyonlara hâkim olan kuryelerimizle gönderilerinizi çok kısa sürelerde alıcıları ile buluşturuyoruz. Şehir içi gibi yine aynı şekilde ihtiyaçlarınız doğrultusunda şehirler arası gönderilerinizin de teslimatını gerçekleştiriyoruz. Anlaşmaya varmış olduğumuz uçak kargo firmalarından destek alarak uzak mesafe paketlerinizi de kısa sürelerde adreslerine ulaştırıyoruz. Bizlere teslim etmiş olduğunuz tüm evrak, değerli eşya ve paketlerinizi kıymetleri ne olursa olsun sigorta ile güvence altında taşıyoruz.

Kurfalı kurye ekibi olarak tüm gönderilerinizde saat gözetmeksizin gece ve gündüz 7/24 hizmet sağlıyoruz. Paketlerinizin motorlarımıza sığmayacak ebatlarda olması durumunda özel araçlarımızla her daim yanınızda oluyoruz. Teslimat sonrasında tarafınıza teslim edilmesini istediğiniz evraklar olması durumunda kurye personelimiz aracılığıyla sizlere teslim ediyoruz. Tüm süreçlerimizin işlemesi aşamasında gerçekleştirilen teslimatların başından son anına kadar müşteri hizmetlerimizle bütün sorularınızı cevaplıyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alabilmeniz için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Teslim aldığımız tüm paketlerinize ölçü ve boyutlarına göre ücretlendirme tarifesi uyguluyoruz. Bu tarifeleri her aşamada bütçenizi aşmayacak şekilde revize ederek sizlere kaliteli hizmeti uygun fiyatlardan sunuyoruz. Hızlı bir şekilde taşınan paketlerinizin zarar görmemesi de bir o kadar önemli durumdadır. Yapmış olduğumuz iş planlamasında zamansal verimi en üst seviyeye çıkararak hem kuryelerimizin hem diğer insanların ve paketlerinizin zarar görmemesi adına kaliteli ve işini iyi bilerek yapma durumumuzdan asla ödün vermiyoruz.

Büyük ve küçük boyutu ne olursa olsun tüm gönderilerinizi en üst seviye özenle taşıyoruz. Oldukça hızlı sürelerde ve hasarsız bir şekilde gerçekleştirdiğimiz teslimatlarda müşteri memnuniyetini her seferinde daha yukarılara taşıyoruz. Kurfalı kurye olarak kaliteli hizmeti ulaştırdığımız müşterilerimizden almış olduğumuz geri bildirimler ve günden güne gelişerek artan müşteri sayımızdan yola çıkarak hep motive bir şekilde hizmet veriyoruz.

 • Şehir içi ve şehirler arası gönderi seçenekleri
 • Vip hizmet
 • 7/24 kesintisiz teslimat
 • Gece ve acil kurye hizmeti
 • Çözüm odaklı yaklaşımlar
 • Hızlı teslimat
 • Günün her saati müşteri hizmetleri desteği
 • Kaliteli hizmet
 • Uygun fiyat tarifeleri

Kurfalı kurye ekibi olarak sizleri hizmetlerimizin avantajlarından faydalanmaya davet ediyoruz. Sunulan kaliteli hizmet anlayışının mevcut müşterilerimizin bizleri tercih etmeye devam etmelerinde ve aramıza yeni müşteriler katmakta çok önemli olduğunun bilincindeyiz. Gerçekleştirilen işlemler sonucunda müşterilerimizin mutluluğu ile bizlerde sevinç yaşıyoruz. Kurfalı kurye uzman kadromuz ve sunduğumuz üst düzey hızlı ve kaliteli hizmetlerimizle sizleri de aramıza katılmaya davet ediyoruz. Bütçe dostu fiyatlarımız ve son derece ilgili çalışanlarımızla en iyi hizmete ulaşmak ve avantajları yaşayarak görmek için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp