İçeriğe geç

Kurfalı Kurye

Günümüz şehirlerinin yoğunlaşan trafikli durumu sebebiyle, arabalı ulaşım oldukça sekteye uğramaktadır. Bölgesel altyapının, trafik popülasyonunu kaldırmakta zorlandığı okul saati, iş giriş ve çıkışı gibi anlarda sıkışan trafik, acil işlerimizi oldukça aksatmaktadır. Bu sebepten sekteye uğrayan Kurfalı kurye hizmeti, bölge sakinleri açısından çeşitli olumsuzlukları beraberinde getirmektedir. Bu sıkıntıları gidermek açısından kullanılan Kurfalı kurye hizmeti en çok tercih edilen teslimat seçeneklerinin başında bulunmaktadır. Bu hizmetler sayesinde gün içerisinde bölge özelinde, içinden çıkılmaz bir duruma dönüşen kurye işleri çok daha avantajlı bir hal almaktadır. Bizde Sys Kurye olarak profesyonel kadromuz ve 7 gün 24 saat hizmetler veren acil çağrı merkezi departmanımız sayesinde, sizlere güvenli bir kurye deneyimi sunuyoruz. Bu hizmetleri sizlerle buluştururken şirketimiz prensipleri doğrultusunda çalışmalar yürütüyoruz.

 • Bölgeye özel hizmet seçenekleri
 • %100 güvenli kurye hizmeti
 • Müşteri memnuniyeti önceliği
 • Uygun fiyat seçenekleri

Bütçenizi aşmayacak en uygun kurye hizmetini sizlerle buluşturan Sys Kurye firmamız, iş güvenliği, mesleki yeterlilik, teslimat güvenliği ve kaliteli hizmet gerekliliklerine uygun bir şekilde çalışmalarını yürütüyor. En özel taşımacılık deneyimini sizlerle buluşturan firmamız, acil teslimat seçenekleri ile her türlü evrak, yemek siparişi, dosya, kargo ve tüm diğer paketlerinizi özenle adreslerine ulaştırmaktadır. Kurfalı kurye alanında en özel hizmetleri sizlere buluşturan deneyimli kuryelerimiz, adreslerinizden kargolarınızın alımını gerçekleştirdikten sonra, belirtilen sürelerde teslimat noktalarına ulaştırıyor. Bölgeye özel vermiş olduğumuz hizmetler kapsamında, düğün, nikâh, kına, sünnet, açılış davetiyeleri, el ilanları ve broşür işlerinizi toplu dağıtım seçenekleri ile hızlıca yerine getiriyoruz. %100 müşteri memnuniyeti önceliği ile hizmetler veren firmamız, teslimatınızla ilgili her türlü soru ve şikâyetlerinizi, ilgili birimlere ileterek kısa sürede çözümlenmesini sağlıyor.

 • Kaliteli motor kurye anlayışı
 • 7 gün 24 saat deneyimli çağrı hizmetleri
 • Express kurye hizmetleri
 • Gece kurye taşımacılığı

Kurfalı kurye hizmetleri kimi zaman evcil hayvan, teknolojik alet ve dökülebilir ürünler gibi özenli davranılması gereken taşımacılık anlayışını gerektirebilmektedir. Tüm bu taşımacılık alanlarında oldukça deneyimli olan Sys Kurye firması olarak, gözünüzün yolda kalmayacağı ve içinizin rahat olacağı bir taşıma imkânını sizlere sunuyoruz. Kartal kurye hizmetlerimiz kapsamında, sürekli sektör araştırmaları yaparak, sizlere şeffaf fiyat politikaları sunuyoruz. Sys Kurye deneyimi sayesinde asla sürprizlerle karşılaşmayacağınız kurye işlerinizde, en kaliteli teslimat hizmetini sizlerle en uygun fiyatlara buluşturuyoruz. İstanbul Kurye hizmetlerimiz kapsamında, sektör üzerinden elde ettiğimiz kazanımlarını tekrar sektör yatırımlarında kullanarak, sürdürülebilir bir hizmet ağı oluşturuyoruz. Özel lokasyon becerilerine sahip personellerimiz ve son teknoloji navigasyon ağımız sayesinde, tüm Türkiye’de eşsiz bir kurye hizmetini sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

 • Aylık, haftalık ve acil kiralama
 • Toplu ve özel dağıtım organizasyonu
 • VIP kurye hizmeti seçeneği
 • Araçlı taşımacılık seçenekleri

Hızlı ve kalıcı teslimatlar için profesyonel bir deneyim imkânı sunan firmamız, güler yüzlü kurye personelleri ile tüm sorularınıza yanıt vermektedir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi sınırları içerisinden bölgeye özel teslimat seçeneklerini sizlerle buluşturuyor ve Kurfalı kurye işlerinize kaliteli bir gönderi imkânı sunuyoruz. Profesyonel teknik, altyapı ve periyodik bakımları yetkili servislerde harfiyen yapılan araç filomuz sayesinde, iş sağlığı, iş güvenli gibi sıkı kurallara oldukça dikkat ediyoruz. Teslimatınıza değer katmaya devam eden Sys Kurye ile sizde motorlu kurye hizmetlerinde bizi seçerek, vazgeçemeyeceğiniz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

 • Trafik konusunda kalıcı ve pratik çözümler
 • Konforlu taşımacılık deneyimi
 • Alanında bölgesel tecrübe
 • En hızlı teslimat garantisi
motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×