İçeriğe geç

Soğuksu Kurye

Soğuksu Kurye
Soğuksu Kurye

Soğuksu kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimizin anlık olarak bizlerden bilgi alabilmeleri adına iletişim konusuna çok özen göstermekteyiz. Bizim ile kaliteli ve kesintisiz bir iletişim kurabilmeniz adına bünyemizde çok sayıda sekreter ve santral elemanları bulundurulmaktadır. Bizleri telefon ile aradığınız zaman bu santral ve sekreter elemanlarımızın sayılarının fazla olmasından dolayı hiç vakit kaybetmeden bağlanabilmeniz sağlanmaktadır.

Ayrıca internet sitemizde belirtmiş olduğumuz WhatsApp numaralarımız sayesinde canlı destek hattımız ile anlık olarak iletişim kurabilir ve gerekli olan tüm ihtiyaçlarınızı aktarabilirsiniz. WhatsApp destek hattı özelinde sizlere hizmet veren elemanlarımızın sayılarının fazla olması sayesinde de sizlere anlık olarak dönüş yapılabilmesi sağlanmaktadır.

İşletme olarak internet sitemiz içerisinde de canlı yardım hattı bulundurmaktayız. Bilgisayar başında sizlere hizmet veren elemanlarımız bu canlı yardım hattından bizlere ulaştığınız zaman sizlere anlık olarak doğru ve eksiksiz bilgiler aktarabilmekte ve anlık olarak hizmet alabilmenizi sağlamaktadır.

İletişim konusunda sizlere hizmet veren elemanlarımızın tamamına sunduğumuz hizmetin her aşaması hakkında düzenli ve detaylı olarak eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde de sizlerin her türlü sorunlarınızın veya taleplerinizin karşılık bulması sağlanmaktadır.

Soğuksu kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz ödeme yöntemleri arasında kapıda ödeme yöntemi de bulunmaktadır. Kapıda ödeme yöntemi müşterilerimiz tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Bu yöntem sayesinde kartlarınız da para olmadığı zaman ödemelerinizi nakit olarak yapabilmeniz sağlanmaktadır.

Kapıda ödeme yönteminin bir başka özelliği ise siparişlerinizi kontrol etmek suretiyle ödeme yapabilmenizdir. Ayrıca kurye elemanlarımızın yanlarında getirmiş oldukları post cihazları sayesinde kredi kartlarınız ve bankomat kartlarınız ile de ödeme yapabilme şansına sahip olmaktasınız. İnsanların maddi durumları günlük olarak değişkenlik göstermektedir. Gün olur nakit paramız olmaz gün olur kartlarımızda para bulunmaz. Bu durumları göz önüne aldığınız zaman günlük maddi durumlarınıza göre ödeme yöntemi seçebilir ve bu sayede gönlünüzce hizmet alabilirsiniz.

Soğuksu Kurye Hizmeti

İşletme olarak siz müşterilerimize sunduğumuz teslimat seçenekleri arasında temassız teslimat seçeneği de bulunmaktadır. Temassız teslimat seçeneği müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen yöntemler arasında kendisine yer bulmaktadır. Kıyafet açısından uygunluk durumlarını değiştirmenizi gerek kalmamakta ve ayrıca sağlıklı bir teslimat aşamasının gerçekleşmesini sağlamaktadır.

İnternet üzerinden sipariş verme aşamasında temassız teslimat yöntemini seçtiğiniz de bu yöntem özelinde eğitim almış kurye elemanlarımız tarafından siparişleriniz adreslerinize getirilmektedir. Kapınıza siparişleriniz asılmakta ve zil çalınarak olay yerinden ayrılmaktadırlar. Bu sayede kurye elemanlarımız ile yüz yüze gelmeden siparişlerinizi teslim alabilme şansına sahip olmaktasınız.

Sizler de kaliteli ve profesyonel bir şekilde temassız teslimat alabileceğiniz bir kurye hizmeti almak istiyorsanız eğer işletmemiz ile iletişime geçebilir ve memnun kalacağınız şekilde hizmet alabilirsiniz.

Soğuksu kurye işletmesi olarak sizlere uzun yıllardan bu yana uygun fiyatlı kurye hizmeti sunmakta ve sunduğumuz bu fiyatlar sayesinde her zaman sizlerin memnuniyetlerini, övgülerini ve takdirlerini kazanmaktayız. İşletme olarak günümüz ekonomik şartlarını detaylı olarak incelemekte ve yaptığımız çeşitli hesaplamalar sonucunda en uygun fiyatları ortaya çıkarmaktayız.

İşletme olarak uygun fiyatları ortaya çıkarma konusunda bünyemizde hizmet veren muhasebe elemanlarımızdan çok büyük oranda fayda sağlamakta ve siz değerli müşterilerimizin maddi olarak zorlanmadan gönlünüzce hizmet alabilmenizi sağlamaktayız. Uygun fiyatlı hizmet sunuyor olmamız işletmemizin her şeyden önce müşteri memnuniyetini düşündüğünün en büyük kanıtlarından bir tanesidir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara