İçeriğe geç

Vadi İstanbul Kurye

Vadi İstanbul Kurye
Vadi İstanbul Kurye

Vadi İstanbul kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli bir kurye hizmeti sunabilmek adına uzun süren çalışmalar ve araştırmalar yapmaktayız. Müşterilerimizin aldıkları hizmetten nasıl daha çok memnun kalacağı konusunda sürekli olarak geliştirmeler ve güncellemeler yapmaktayız.

Sunduğumuz hizmetin memnun etme seviyesini en yüksek basamaklara çıkarabilmek adına fiyatlarımız ile ilgili devamlı olarak çalışmalar ve hesaplamalar düzenlemekteyiz. Bu çalışma ve hesaplamalar sayesinde fiyatlarımızı alt seviyelere indirmekte ve müşterilerimizin aldığı hizmetten memnun kalmalarını amaçlamaktayız.

Vadi İstanbul kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmetin hızını artırmakta ve bu hız sayesinde sunulan hizmetin kalitesini artırmaktayız. Hızımı artırmak adına bünyemizde çalışan kurye elemanlarımıza düzenli olarak motor kullanımı ve manevra yapımı hakkında detaylı eğitimler vermekte ve trafik sorununu kolay bir şekilde halletmek suretiyle siparişlerinizin teslim edilmesini sağlamaktayız.

Ayrıca işletme olarak ürünlerinizin kontrol edilerek teslim alınmasını ve nakliyesi aşamasında korunaklı bir şekilde adreslerinize getirilmek suretiyle hasarsız bir şekilde sizlere teslim edilmesini sağlayarak sunulan hizmetin kalitesini artırmayı hedeflemekteyiz.

Vadi İstanbul kurye işletmesi olarak kurye sektöründe hizmet sunmakta ve bu sektörde hizmet veren elemanlarımıza çok büyük özen ve önem göstermekteyiz. Bu özen ve önem ışığında kurye elemanlarımıza motor kullanımı ve ürün bilgileri hakkında detaylı eğitimler sunmaktayız.

İşletme olarak elemanlarımıza sunduğumuz bu eğitimler sayesinde aldığınız kurye hizmetinin sorunsuz ve hızlı bir şekilde alınmasını sağlamaktayız.

Ayrıca bünyemizde hizmet veren kurye elemanlarımızı sözlü mülakatlardan geçirmek suretiyle işe almakta ve bu sayede saygılı, güler yüzlü ve sıcakkanlı olduklarından emin olmaktayız.

Vadi İstanbul kurye işletmesi olarak işe alımlarını gerçekleştirdiğimiz elemanlarımızın tamamına ilk bir ay sunulan hizmetin her aşaması hakkında detaylı eğitimler vermekte ve elemanlarımızın sunacakları hizmet özelinde her türlü bilgiye sahip olmalarını sağlamaktayız. Bu eğitimler sayesinde işletmemiz bünyesinde ki elemanlar kaliteli hizmet vermeye hazır hale gelmektedirler.

Vadi İstanbul Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe çeşitli özellikler ile donatılmış şekilde hizmet veren bir işletme olarak sizlere ödeme seçenekleri konusunda da pek çok seçenek sunmaktayız. Bu seçenekler arasından günlük maddi durumlarınıza göre en uygun olanını seçebilir ve gönlünüzce hizmet alabilirsiniz.

İşletme olarak sizlere kapıda nakit ödeme, kapıda kredi ve bankomat kartları ile ödeme ve internet üzerinden kredi ve bankomat kartları ile ödeme imkânları sunmaktayız. Bu seçenekler arasında kendinize en uygun olanını seçebilme şansına sahipsiniz.

Kapıda ödeme yöntemi seçtiğiniz zaman ödemenizi ister nakit olarak yapabilir isterseniz de ürünlerinizi kontrol etmek suretiyle kartlarınız ile yapabilir. Kurye elemanlarımız yanlarında getirdiği post cihazları sayesinde kartlarınız ile ödeme yapabilmenizi sağlamaktadırlar. Ayrıca internet üzerinden sipariş verme aşamasında da güvenli bir şekilde ödemelerinizi yapabilme şansına sahip olmaktasınız.

Vadi İstanbul kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmeti esnasında kullandığımız en önemli materyalin motorlar olduğunu çok iyi bilmekteyiz. Bu sebepten dolayı motorlarımıza ayrı bir özen göstermekteyiz.

Kullanmakta olduğumuz tüm motorlarımızın periyodik bakımları kurye elemanları tarafından zamanında ve eksiksiz bir şekilde yaptırılmaktadır. Bu bakımlar sayesinde ürünlerinizin nakliyesi aşamasında oluşacak arıza riskleri en alt seviyeye indirilmektedir.

Vadi İstanbul kurye işletmesi olarak tüm periyodik bakımlarını zamanında ve eksiksiz yaptırdığımız motorlarımızı düzenli aralıklar ile yüksek modelleriyle değiştirmekteyiz. Model yılı yükseldikçe motorların manevra kabiliyetleri de yükselmekte ve trafik sorununu halletme becerileri artmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp