İçeriğe geç

Rami Kurye

Rami Kurye
Rami Kurye

Rami, İstanbul’un Eyüp Sultan ilçesine bağlı, büyük ve tarihi bir semttir. Stratejik konumu itibariyle de oldukça önemli bir merkez olan Rami’de kargo işlemleri de yoğun bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ürün ve malzeme bazlı bir taşımacılık hizmeti gerçekleştiren kargo hizmetlerinin yanı sıra önemli evrak, adrese direkt teslim edilmesi gereken bir çiçek veya zamanında teslim edilmesi gereken belgeler içinse Rami’de sıklıkla moto kurye hizmetlerinden yararlanılmaktadır. Rami Kurye hizmetimiz ile var olan moto kurye ihtiyacını üst düzey profesyonellikle karşılarken Eyüp Belediyesi içinde hem güvenilir hem de uygun fiyatlı moto kurye hizmetimiz ile sektörümüzde önemli bir konumda yer almaktayız.

Müşterilerimizin bizlere teslim ettikleri;

 • Belge,
 • Çiçek,
 • Evrak,
 • Pasta,
 • Doküman ve
 • Kişiye direkt ulaştırılması gereken ekipmanların her birini ayrı bir özen ve ayrı bir titizlikle ulaştırılması gereken yerlere tam zamanında ulaştırılmasına olanak sağlamaktayız.

Avrupa Yakası Kurye hizmetimiz ile müşterilerimizin ayrıca kargo bekleme ve kargo evrak işlemleri ile harcadıkları zamanları minimuma indirme fırsatı sunarken, bu sayede güvenilir hizmetler sunmaya da devam etmekteyiz.

Günümüzde oldukça büyük bir sektör haline gelen motor kuryelik alanında pek çok firma da hizmet vermeye başlamıştır. Ancak motor kuryelik işlemlerinin sorunsuz ve üst düzey kalitede gerçekleştirilebilmesi için;

 • Güçlü bir altyapı,
 • Alanında uzman bir kadro,
 • Çözüm odaklı hizmet anlayışı,
 • Donanımlı bir ekip,
 • Yüksek müşteri memnuniyeti hedefi olan bir çalışma prensibi ve
 • Dinamik çalışma arkadaşlarının var olması gerekmektedir.

Firmamız olarak bünyemizde yer alan kurye hizmetimiz ile gerek sahip olduğumuz tecrübelerimiz gerek dikkatli çalışma prensiplerimiz gerekse de son teknoloji ile donanımlı altyapımız sayesinde hizmetlerimizi üst düzey profesyonellikte gerçekleştirmekteyiz.

Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz sektörümüzde kurye hizmetimiz ile sektörümüzde hizmet veren diğer firmalara karşın ön plana çıkarken, müşterilerimize sunduğumuz üst düzey kalitedeki profesyonel yaklaşımımız sayesinde de her geçen gün hizmet ağımızı genişletmeye devam etmekteyiz.

Rami Kurye hizmetimizden yararlanabilmek için ilk olarak firmamızla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Daha sonra teslim aldığımız kargoları büyük bir özen ve üst düzey güvenlik önlemleri ile birlikte zamanında ulaştırılması gereken adreslere teslimatını gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede hem kargoyu teslim alacak kişilerin kargo bekleme sürelerini en aza indirirken hem de ürünler üzerinde en ufak bir hasar dahi oluşmasının önüne geçmekteyiz.

SYS Kurye olarak bünyemizde Rami Kurye hizmetimizi sunmaya başladığımız ilk günden beri yüksek müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimizi ve güvenilir hizmetin adresi olabilmek için sunduğumuz üst düzey profesyonel hizmet anlayışımızı kesintisiz olarak sürdürmekteyiz.

Rami Kurye Hizmeti

Metropol şehirlerde hız her şeyden önemlidir. İstanbul gibi metropol bir şehir de hız noktasında en çok sıkıntı yaşayan şehirlerdendir. Kalabalık insan nüfusuna, 7/24 yoğun trafiğe sahip olmasından dolayı ulaşım çoğu zaman problem olmaktadır. İşlerin düzenli bir şekilde aksamadan çalışması için zamanında ulaşım şarttır. Bu noktada devreye en hızlı ulaşım aracı olan motorlar girmektedir. SYS Kurye olarak, İstanbul’un ulaşım noktasında yaşadığı sıkıntının farkındalığıyla kaliteli motor kurye hizmeti sunmaktayız.

İstanbul’un en bakalım semtlerinden olan Rami kurye hizmeti verdiğimiz bölgelerdendir. Çarpık kentleşme, yoğun trafik ve insan kalabalığından dolayı vaktinde ulaşamayan kuryelerinizi firma olarak, sizler için vaktinde ve güvenle teslim ediyoruz. İstanbul’un her bölgesine kuryelerinizi teslim etmek için 7/24 hizmet etmekteyiz. İstanbul’un bir ucundan diğer ucuna kadar kuryelerinizi aynı gün içerisinde kısa sürede teslim etmekteyiz. Rami kurye olarak Anadolu ve Avrupa yakası başta olmak üzere İstanbul civarına da birçok yere kurye hizmeti vermekteyiz.

İstanbul sahip olduğu yoğun trafik ve insan kalabalığıyla beraber çarpık kentleşmede çok fazladır. Bu durum şoförlerin adres bulma ve zamanında ulaşım noktasında büyük sıkıntı yaşamasına neden olmaktadır. Moto kuryeler ulaşım noktasında araçlardan daha hızlı çalışmaktadır. Motorlar bölgelere daha rahat ve hızlı ulaşmaktadır. Hızlı ve acil kuryeleriniz için Rami kurye olarak, bu noktada en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

İstanbul gibi yoğun trafiğe sahip olan bölgelerde acil kuryeler için moto kurye hizmeti önemli bir hizmettir. Bu alanda Rami kurye firmamız, kalite standartlarının üstünde hizmet vermektedir. Sahip olduğumuz deneyimli ve profesyonel personellerimiz, aynı zamanda en iyi kalitede motorlarımız ile hızlı ve güvenli bir şekilde kargo taşımaktayız.

Kuryelerin motorla taşınması müşterilerimizde endişe yaratabilir. Ürünleri hızlı teslim etmenin yanı sıra güvenle taşınması firmamız için son derece önemlidir. Profesyonel ve deneyimli personellerimiz taşınacak ürünü teslim adresine kadar herhangi bir deformasyon yaşatmadan büyük bir hassasiyetle taşımaktadır.

Rami kurye ile birçok ürünü sizler için taşımaktayız. Motorların taşıyabileceği ebat ve hacimde olan birçok ürünü güvenle taşıyıp teslim etmekteyiz. Bu ürünler içerisinde; evrak, dosya, belge, fatura cinsinden kuryeler olduğu gibi; pasta, çiçek, hediye tarzı kuryelerde bulunmaktadır. Bireysel kurye hizmeti verdiğimiz gibi şirketler arsı kurye hizmeti de vermekteyiz. Bu hizmetlerimizde teslimatlar dakikalar içerisinde yapılmaktadır.

Acil kuryeleriniz için bünyesinde bulunduğumuz SYS kurye müşteri hizmetleri iletişim numaralarından bizimle irtibata geçebilirsiniz. 7/24 hizmet veren firmamızdan paketi teslim almak üzere size en kısa sürede personel göndermekteyiz. Bu hizmetimiz ile kısa sürede günün hangi saati olursa olsun kuryeleriniz hızlı ve güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Müşterilerimiz için kuryelerin hızlı teslimatı kadar güvenli ulaştırılması da son derece önemlidir. Bu noktada müşterilerimiz ile aynı kaygıyı taşımakta ve bunun için gereken bütün tedbirleri almaktayız. Özellikle ürünleri yağmur, rüzgâr, kar, sıcaklık, çamur vb. her türlü dış etkenlere karşı korumaktayız. Bunun yanında sürücülerimiz özellikle ürünlerin cinsine göre taşınmasında büyük bir hassasiyet göstermektedir. Göstermiş olduğumuz bu büyük özveri ile taşınan ürünler adrese dakikalar içerisinde güvenle teslim edilmektedir.

Sizler de güvenli kurye imkânından faydalanmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey firmamız ile irtibata geçip sizin için en yakın kuryeyi talep etmeniz yeterlidir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemimiz ile bizler, Rami kurye olarak kalite standartlarının üzerinde kurye hizmeti vermekteyiz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp