İçeriğe geç

Yedikule Kurye

Yedikule Kurye
Yedikule Kurye

İstanbul’un fethinden bu yana varlığını sürdüren ve en eski semtlerinden biri olan Yedikule, Fatih ilçesinin mahallelerinden biri konumundadır. Yoğun bir gayrimüslim nüfusuna sahip olan bölge kültürel anlamda diziler, romanlar, öyküler, kıssalar ve filmlere konu olmuştur. Eşsiz tarihi dokusu ve sıkışık trafik yapısı sebebiyle Yedikule kurye taşımacılığının bir hayli olumsuz etkilendiği bölge, Marmara Denizi kıyısında bulunmaktadır. Kocamustafapaşa ve Kazlıçeşme gibi iki tarihi semtin arasında bulanan bu kadim alan, adını İstanbul’un surlarındaki yedi kuleden almaktadır. Tarihi filmlere konu olan meşhur Yedikule Zindanları, yine bu semtte bulunmaktadır. Adeta açık hava müzesini andıran bu kuleler bölgesi, sağlık alanında çok önemli bir kurum olan Yedikule Göğüs Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi sebebiyle, dışardan gelen yoğun bir insan popülasyonuna maruz kalmaktadır.

 • Kaliteli ve profesyonel taşımacılık hizmetleri
 • Güler yüzlü ve çözüm odaklı hizmet anlayışı
 • Güvenli taşımacılığın en doğru adresi
 • 7 gün 24 saat deneyimli çağrı hizmetleri

Bizans döneminden kalıntıların göze çarptığı semtte, Rum, Ermeni kiliseleri ve azınlık okullarının yanı sıra, çok sayıda eski Osmanlı yapısı bulunmaktadır. Bu sebepten oldukça fazla ilgi odağı olan merkezi konumdaki Yedikule, gerek yaya gerekse araç trafiği kronikleşmiş bir bölgedir. Günün belli saatlerinde taşımacılığın neredeyse imkânsız olduğu bölgede, Yedikule kurye hizmetleri veren firmamız bölgedeki deneyimli personel kadrosuyla, hızlı teslimatları ve zamanında ulaşım güvencesi sağlayarak, siz değerli müşterilerimize üstün hizmetler sunmaktadır.

Manevra kabiliyetinin en aza indiği dar sokaklar ve tarihi binalar sebebiyle, semtte araçlı kurye hizmetlerinin yerini kurye seçenekleri almaya başlamıştır. Motorlu kurye hizmetlerinin önde gelen firması Sys Kurye olarak, %100 güvenli hizmetlerimizle teslimatları sizin adınıza adreslerine ulaştırıyor ve konforlu bir iş garantisi sunuyoruz.

 • Güvenli ve zamanında ulaşım
 • Memnun referans ağı
 • En uygun fiyatlı çözümler
 • Kaliteli bölgesel altyapı

Acil yetişmesi gereken fatura, katalog, numune, evrak ve belgelerinizi, semti avucunun içi gibi bilen deneyimli kurye personellerimizle hızlı bir şekilde ulaştırıyor ve size benzersiz deneyimler sunuyoruz. Karşılıklı güven esasıyla en kaliteli hizmetleri sizlere en uygun fiyat garantisi ile sunduğumuz servislerimizle, asla sürprizlere yer vermeden özel bir taşıma hizmeti gerçekleştiriyoruz. Yedikule kurye hizmetlerinde güvenli ve kaliteli taşımacılığın adresi olarak, düğün, nişan, kına, nikâh, doğum günü, parti, balo, mezuniyet, sünnet, davet, açılış gibi organizasyon davetiyelerinize toplu kurye dağıtımı seçeneği ile çözümler üreterek, özel deneyimler sunuyoruz. Alanında sertifikalara sahip sürücülerimizle çıktığımız yollarda, trafik kuralları ve yaya güvenliği gibi konulara dikkat ediyor, periyodik kontrol bakımları zamanında yapılan araçlarımız sayesinde, oluşabilecek olumsuzluklara karşı öngörülebilir önlemler alıyoruz.

 • Express kurye hizmetleri
 • Gece kurye servisleri
 • Toplu özel dağıtım organizasyonu
 • VIP kurye hizmeti seçeneği

Son teknoloji navigazyon sistemlerimiz sayesinde İstanbul’un her noktasından belirlediğiniz adrese teslimat imkânı sunan firmamız Sys Kurye, gece nöbetçi kurye ve Express kurye seçenekleri ile sizlere 7 gün 24 saat teslimat garantisi sunuyor. Yedikule kurye hizmetleri hakkında aklınıza takılan tüm bilgiyi, uzman çağrı merkezi personelimizi arayarak cevaplandırabilir, güncel fiyat durumu, evcil hayvan taşımacılığı, sigorta ve garanti koşulları dâhil her soruyu, çekinmeden sorabilirsiniz. Yılların deneyimi ile her an güncellediğimiz taşımacılık içeriğimizle, siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin gurunu yaşıyoruz. Güvenli ve konforlu bir teslimat için Sys Kurye olarak, her zaman yanınızda olamaya devam ediyoruz.

 • Trafik konusunda kalıcı çözümler
 • Güvenli taşımacılık hizmeti
 • %100 müşteri memnuniyeti anlayışı
 • Özel taşıma seçenekleri

Yedikule Kurye Hizmeti

Günümüz koşullarında hız ve zaman kavramı insanlar için çok önemli bir hale gelmiştir. İnsanlar hayatın koşullarından ve çalışmaktan kişisel ihtiyaçlarını karşılamaya vakit bulamamaktadır. İşte Yedikule kurye insanların sıkışık zamanlarında, insanların almak ya da göndermek istedikleri tüm kargolarını, en hızlı ve kolay bir şekilde karşılamak için ortaya çıkmıştır. Firmamız her koşulda ve şartta, yağmur, çamur, trafik dinlemeden; dağıtım ve teslimat işini son derece hızlı ve kaliteli bir şekilde, sizin yerinize yapmaktadır. Dilediğiniz gün ve saat içinde aradığınızda sizin için hizmete hazır olur. Saat geçti mi, göndermek için geç mi oldu dertleri yaşamazsınız, çünkü kuryelerimiz 7 gün 24 saat boyunca hizmetinizde olurlar.

İş hayatı insanların hayatı en hızlı ve koşuşturmaca şeklinde yaşadığı zaman dilimidir. Bu yoğun iş koşuşturmacası içinde zamana ve hızlı olmaya çok ihtiyaç vardır. Farklı farklı firmaların alacakları ya da gönderecekleri kargolarını, gün içinde en hızlı şekilde karşı tarafa ulaştırması ya da alması gerekmektedir. İşte Yedikule kurye iş hayatındaki bu hız akışını karşılamak ve iş sahiplerinin zamanlarını tasarruflu şekilde kullanmalarını sağlamak için vardır.

Firmamız son model ve yeni motosikletlere sahiptir. Bu sayede en uzak kargo mesafelerinde dahi teslimatlarını en hızlı, özenli ve güvenli bir şekilde yapabilmektedir. Şehir içinden dilenilen adrese kuryeler dakikalar içinde gelip gönderilecek paketleri almakta ve en hızlı şekilde karşı tarafa teslim etmektedir. Böylece iş sahipleri hem kargolarını güvenilir ellere teslim etmiş olurlar, hem de hızla akıp giden iş yaşamı içinde kargom bugün yetişecek mi, işlerim aksamadan devam edebilecek mi telaşlarına düşmemiş olurlar.

Kurye hizmetlerinde emniyet ve güvenilirlik 2 açıdan önemlidir:

 • Kullanılan motorların kalitesi ve sağlamlığı
 • Motoru kullanan sürücünün alanında uzman ve eğitimli kişiler olması.

Kullanılan motorların kalitesi ve sağlamlığı önemlidir çünkü kuryelerin teslimlerini hızlı ve güvenli bir şekilde yapmaları gerekmektedir. Bundan dolayı sürücülerin kullandıkları motorlar her zaman sağlam ve güvenilir motorlar olmak zorundadır. Kullanılan motorun sağlam ve kaliteli olmasından sonra da sürücünün uzman ve eğitimli olması çok önemlidir.  Çünkü uzman ve eğitimli bir şekilde yetiştirilmiş sürücüler, kullandıkları motora en doğru şekilde hakim olmayı bilirler. Bu sayede şahsi ya da iş için teslim edecekleri paketleri en güvenli şekilde karşı tarafa teslim ederler.

İşte Yedikule kurye her iki alanda da müşterilerine bu güvenilirliği sağlamaktadır. Son model, sağlam ve kaliteli motorlarımızı; alanında uzman ve iyi eğitim almış sürücülerimiz kullanmaktadır. Bu sayede hem motor güvenilirliği hem de sürücü güvenilirliği açısından siz müşterilerimiz rahat bir nefes almaktadırlar. Firmamız kişisel ve iş hayatınızdaki ihtiyaçlarınızı hızlı, dürüst ve güvenilir bir şekilde karşılar. Zamanınızı sizden çalmaz, aksine size fazlasıyla zaman kazandırır.

Firmamız sağlamlık, güvenilirlik ve hız kadar ulaşılabilir olmaya da özen göstermektedir. Müşteriler her zaman zamanları çalınacakmış ya da kargoları yetişmeyecekmiş korkusu yaşayabilirler. Müşterilerin güvenlerini sağlamanın en önemli özelliklerinden biri de ulaşılabilir olmaktır. Firmamıza ve motorlu sürücülerimize 7 gün 24 saat boyunca telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. Kargolarımız güvenli mi, emniyetli bir şekilde teslim edilecek mi diye endişeler duymazsınız. Kargolarınızın durumunu, nerede olduğunu, ne kadar zaman içinde teslim edileceğini sorup öğrenebilirsiniz. Müşterilerimiz müşteri hizmetlerimize ya da sürücülerimize de en hızlı şekilde bağlanabilirler. Bütün bu özellikleri sayesinde Yedikule kurye hizmetlerimiz artık bir telefon kadar yakınınızdadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp