İçeriğe geç

Yenişehir Kurye

SYS Ekpsres Kurye LOGO
Yenişehir Kurye

Yıllar içinde gelişen teslimat seçenekleriyle beraber adından sıklıkla söz ettirmeyi başaran motor kuryeler, son yıllarda özellikle zamanla yarış halinde olan iş insanları tarafından tercih edilmektedir. Bizler de Yenişehir kurye olarak daima alanında profesyonel çalışanlarımız ile güvenilirliğimizden ödün vermeden kaliteli teslimatlar gerçekleştirmekteyiz.

Yıllar içinde İstanbul’un iki yakasında da adından sıklıkla söz ettirmeyi başaran Pendik kurye bünyesinde teslimat hizmetlerimizi daima memnun kalacağınız kalitede gerçekleştirmekteyiz.

Kalitesinden ve güvenilirliğinden ödün vermeden yıllardır hizmetinizde olan firmamız, çalışmalarını daima müşteri odaklı bir şekilde yürütmektedir. Yenişehir kurye olarak öncelikle teslim edilmesini istediğiniz ürünlerinizi kaliteli ve sağlam bir şekilde paketlenmektedir. Paketleme işleminin ardından adres kontrolleri yapılır ve paketiniz dilediğiniz adreslere teslim edilmek üzere motor kuryelerimize teslim edilir.

Müşterilerimizin firmamız tarafından herhangi bir mağduriyet yaşamamaları adına motor kuryelerimiz daima motosiklet kullanabilen tecrübeli ve sürücü belgesine sahip, profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Ayrıca olumsuz hava şartları gibi mecburi durumların dışında gereksiz gecikmeleri önlemek adına, kuryelerimizin yeterli konum bilgisine sahip olduğundan da emin olmaktayız.

Yıllardır hizmetinizde olan ve daima müşteri memnuniyetine önem vererek, çalışmalarını bu yönde geliştirmekte olan firmamız birçok ürünün taşımacılığını yapmaktadır. Kapsamlı teslimat hizmetimizin dışında motor kuryelerimizin ve trafikteki diğer insanların can güvenliğini korumak adına belirli bazı ürünlerin taşımacılığı Yenişehir kurye tarafından yapılmamaktadır.

Devlet tarafından taşınması ve teslime dilmesi yasaklanmış olan ürünlerin taşımacılığı ve trafikteki insanların hayatını riske atacak kadar çok büyük ve çok ağır olan ürünlerin taşımacılığı motor kuryelerimiz tarafından yapılmamaktadır.

Yenişehir kurye tarafından taşımacılığı yapılan ürünler genellikle şu şekildedir:

● Kimlikler

● Pasaport

● Hediyelik eşyalar

● Küçük ve orta boy elektronik cihazlar

● Önemli evrak ve belgeler

● Medikal malzemeler

● Çiçek buketleri ve pastalar

Daha birçok ürünün taşımacılığını güvenli ve memnun kalacağınız kalitede gerçekleştiren firmamız, ekonomik fiyat seçenekleriyle de daima bütçe dostudur. Haftanın her günü istediğiniz saatler arasında firmamıza kolaylıkla ulaşabilir ve sizler için sağlamış olduğumuz kaliteli teslimat hizmetimizden gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz. Firmamız daima bir telefon kadar uzağınızdadır.

Müşteri memnuniyetine gereken önemi ve özeni gösteren firmamız daima memnun kalacağınız kalitede teslimat hizmetleri gerçekleştirmektedir. İstanbul Kurye bünyesinde hizmet vermekte olan firmamız güvenilirliğinden ödün vermeden yıllardır birçok teslimatı kalite standartlarına uygun bir şekilde gerçekleştirmiştir.

Zamanınızın kısıtlı olduğu durumlarda dilerseniz bulunduğunuz adreslerden de paketlerinizi firmamıza teslim edebilirsiniz. Bu gibi durumlarda bulunduğunuz adrese yönlendirmiş olduğumuz Yenişehir kurye çalışanlarımız paketinizi elden teslim alarak dilediğiniz adreslere sorunsuz bir şekilde ulaştırmaktadır.

Ayrıca ileriye dönük tarihlerde teslim edilmesini istediğiniz paketleri de kabul etmekte olan firmamız, bu gibi durumlarda paketinizi sağlam ve kaliteli bir şekilde paketlemekte ve zamanı gelince istenilen adrese teslim etmektedir. Teslim tarihi gelene kadar firmamıza ait depolarda beklemeye alınan paketleriniz istenilen tarih ve saatler arasında güvenli bir şekilde dilediğiniz adreslere ulaştırılmaktadır.

Yenişehir kurye olarak müşterilerimizin görüş ve önerilerine gereken önemi ve özeni göstermekteyiz. Bu sebeple herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmanız durumunda daima ulaşabileceğiniz bir müşteri hizmetlerimiz bulunmaktadır. Kolaylıkla ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerimizden aynı zamanda paketinizin durumunu da kontrol edebilirsiniz.

Profesyonel ve daima çözüm odaklı çalışanlarımız ile istediğiniz her an firmamıza ulaşabilmeniz adına çalışmalarımızı 7/24 sürdürmekteyiz. Paketinizi güvenilir bir firmaya teslim etmek ve kaliteli bir teslimat hizmeti almak istiyorsanız firmamız olarak daima hizmetinize hazırız.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×