İçeriğe geç

Yenişehir Kurye

Yenişehir Kurye
Yenişehir Kurye

Yıllar içinde gelişen teslimat seçenekleriyle beraber adından sıklıkla söz ettirmeyi başaran motor kuryeler, son yıllarda özellikle zamanla yarış halinde olan iş insanları tarafından tercih edilmektedir. Bizler de Yenişehir kurye olarak daima alanında profesyonel çalışanlarımız ile güvenilirliğimizden ödün vermeden kaliteli teslimatlar gerçekleştirmekteyiz.

Yıllar içinde İstanbul’un iki yakasında da adından sıklıkla söz ettirmeyi başaran kurye bünyesinde teslimat hizmetlerimizi daima memnun kalacağınız kalitede gerçekleştirmekteyiz.

Kalitesinden ve güvenilirliğinden ödün vermeden yıllardır hizmetinizde olan firmamız, çalışmalarını daima müşteri odaklı bir şekilde yürütmektedir. Yenişehir kurye olarak öncelikle teslim edilmesini istediğiniz ürünlerinizi kaliteli ve sağlam bir şekilde paketlenmektedir. Paketleme işleminin ardından adres kontrolleri yapılır ve paketiniz dilediğiniz adreslere teslim edilmek üzere motor kuryelerimize teslim edilir.

Müşterilerimizin firmamız tarafından herhangi bir mağduriyet yaşamamaları adına motor kuryelerimiz daima motosiklet kullanabilen tecrübeli ve sürücü belgesine sahip, profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Ayrıca olumsuz hava şartları gibi mecburi durumların dışında gereksiz gecikmeleri önlemek adına, kuryelerimizin yeterli konum bilgisine sahip olduğundan da emin olmaktayız.

Yıllardır hizmetinizde olan ve daima müşteri memnuniyetine önem vererek, çalışmalarını bu yönde geliştirmekte olan firmamız birçok ürünün taşımacılığını yapmaktadır. Kapsamlı teslimat hizmetimizin dışında motor kuryelerimizin ve trafikteki diğer insanların can güvenliğini korumak adına belirli bazı ürünlerin taşımacılığı Yenişehir kurye tarafından yapılmamaktadır.

Devlet tarafından taşınması ve teslime dilmesi yasaklanmış olan ürünlerin taşımacılığı ve trafikteki insanların hayatını riske atacak kadar çok büyük ve çok ağır olan ürünlerin taşımacılığı motor kuryelerimiz tarafından yapılmamaktadır.

Yenişehir kurye tarafından taşımacılığı yapılan ürünler genellikle şu şekildedir:

● Kimlikler

● Pasaport

● Hediyelik eşyalar

● Küçük ve orta boy elektronik cihazlar

● Önemli evrak ve belgeler

● Medikal malzemeler

● Çiçek buketleri ve pastalar

Daha birçok ürünün taşımacılığını güvenli ve memnun kalacağınız kalitede gerçekleştiren firmamız, ekonomik fiyat seçenekleriyle de daima bütçe dostudur. Haftanın her günü istediğiniz saatler arasında firmamıza kolaylıkla ulaşabilir ve sizler için sağlamış olduğumuz kaliteli teslimat hizmetimizden gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz. Firmamız daima bir telefon kadar uzağınızdadır.

Müşteri memnuniyetine gereken önemi ve özeni gösteren firmamız daima memnun kalacağınız kalitede teslimat hizmetleri gerçekleştirmektedir. Kurye bünyesinde hizmet vermekte olan firmamız güvenilirliğinden ödün vermeden yıllardır birçok teslimatı kalite standartlarına uygun bir şekilde gerçekleştirmiştir.

Zamanınızın kısıtlı olduğu durumlarda dilerseniz bulunduğunuz adreslerden de paketlerinizi firmamıza teslim edebilirsiniz. Bu gibi durumlarda bulunduğunuz adrese yönlendirmiş olduğumuz Yenişehir kurye çalışanlarımız paketinizi elden teslim alarak dilediğiniz adreslere sorunsuz bir şekilde ulaştırmaktadır.

Ayrıca ileriye dönük tarihlerde teslim edilmesini istediğiniz paketleri de kabul etmekte olan firmamız, bu gibi durumlarda paketinizi sağlam ve kaliteli bir şekilde paketlemekte ve zamanı gelince istenilen adrese teslim etmektedir. Teslim tarihi gelene kadar firmamıza ait depolarda beklemeye alınan paketleriniz istenilen tarih ve saatler arasında güvenli bir şekilde dilediğiniz adreslere ulaştırılmaktadır.

Yenişehir kurye olarak müşterilerimizin görüş ve önerilerine gereken önemi ve özeni göstermekteyiz. Bu sebeple herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmanız durumunda daima ulaşabileceğiniz bir müşteri hizmetlerimiz bulunmaktadır. Kolaylıkla ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerimizden aynı zamanda paketinizin durumunu da kontrol edebilirsiniz.

Profesyonel ve daima çözüm odaklı çalışanlarımız ile istediğiniz her an firmamıza ulaşabilmeniz adına çalışmalarımızı 7/24 sürdürmekteyiz. Paketinizi güvenilir bir firmaya teslim etmek ve kaliteli bir teslimat hizmeti almak istiyorsanız firmamız olarak daima hizmetinize hazırız.

Yenişehir Kurye Hizmeti

Pendik’e bağlı mahallelerden biri olan Yenişehir, düzenli bir yerleşim yeridir. Çok merkezidir. İş merkezlerine olan yakınlığı ile toplu konutlarıyla çokça tercih edilir. AVM’lere, hotellere ve özellikle Sabiha Gökçen Havalimanına yakın olması, oturum olarak tercih edilebilirliğini artmıştır. Düzenli ve çokça tercih edilen bir semtte en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerden biri de kuryedir. Biz de Yenişehir kurye olarak bölge içinde yoğun bir tempoya sahibiz. Yoğun olarak tercih edilen firmamız kaliteli hizmetiyle ön plana çıkmaktadır.

Profesyonel çalışanlarımız ile en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Taşımacılıkta hız ve güvenilirlik çok önemli iki unsurdur. Bu iki unsurda aksaklık olmaması için her detayı ince ayrıntısına kadar düşünen ekibimiz birbiriyle koordineli çalışır. Paketlemeden adres kontrolüne, teslimatın gerçekleştirilmesine dek her aşamayı tek tek takip eder. Aksilik yaşanmaması için her ayrıntı gözden geçirilir.

Yenişehir kurye ile taşımacılığın en avantajlı yanı, şehir hayatının yoğunluğu içinde teslimatınızın kısa sürede gerçekleştirilmesidir. Bu da zamandan tasarruf etmenizi sağladığı gibi, acilen teslim edilmesi gereken paketinizin zamanında yerine ulaşmasını temin eder. Hem bireysel hem de kurumsal teslimatta pek çok çeşit taşınmaktadır. Evraklar, önemli belgeler, kimlik ve pasaport gibi şahsî belgeler, ruhsat, dosyalar, zarflar, kutular, kırılabilecek hassas eşyalar, telefon, ipad gibi elektronik eşyalar, hatta anahtar gibi moto kuryenin taşıyabileceği aklınıza gelebilecek her türlü ihtiyaç taşınabilir. Tek şart taşınacak ürünün yasal engeli olmamasıdır. Ayrıca kimyasal ve biyolojik içerikleri taşımıyoruz. Buradaki kritik nokta da sağlığı tehlikeye atacak ürünlerin taşınmamasıdır.

Yenişehir kurye olarak gönderim yapacağınız paketi almak üzere söylediğiniz saatte adresinize geliyor, ürününüzü paketliyor ve motosiklete yerleştiriyoruz. Ardından yola çıkıyor, olması gereken saatte söylediğiniz adrese teslim ediyoruz. Paket teslim edildikten sonra teslim edildiğine dair mesajla size bildiriyoruz. Özenle gerçekleştirdiğimiz bu hizmet kişiye özel olduğu için gerekli durumlarda kuryemiz ile diyalog kurma imkânını sağlıyoruz.

Yenişehir kurye olarak bütün kuryelerimiz bulunduğumuz semtin bütün yol bilgisine sahiptir. En kısa yolları bilen kuryelerimiz, kestirme yolları kullanarak hızlı bir şekilde teslimat sağlar. İyi bir yol bilgisine sahip olmanın önemini bilen firmamız kuryelerine özel olarak eğitim vermektedir. Aynı zamanda motor kullanmanın incelikleri öğretilir. İyi bir sürüş için gerekli olan tecrübe sağlanır. İş disiplini birinci sırada gelir.

Yenişehir kurye olarak ekiplerimizin güler yüzlü, iletişime açık kişiler olmasına özen gösteriyoruz. Çünkü hizmetimizin hedefinde insan var. İnsana yapılan her hizmette insanî vasıfların ön planda olduğu bilinciyle hareket ediyoruz. Müşterimizin istek ve ihtiyaçlarına odaklanarak her geçen gün kendimizi yeniliyor, firmamızın misyonunu bu yönde tutuyoruz. Son gelişmeleri takip ederek taşımacılıktaki yenilerek çabuk adapte oluyoruz. Firmamız, son teknolojiyi kullanarak motosikletlerini ve ekipmanı ona göre seçer.

Motosikletlerin bakımı çok önemlidir. Rutin kontroller yapılmadan yola çıkılmaz. Bakımlı araçlar kullanılmadığında kaza riski arttığı gibi, hız konusunda da sorun yaşanır. Kaldı ki kalabalık bir şehirde yaşamanın dezavantajı yoğun trafiktir. Bu sebeple her türlü ayrıntı bizim için önemlidir.

Yenişehir kurye olarak özveriyle çalışmalarını sürdüren firmamız müşterilerinin memnuniyetini önceleyerek hizmet verir. Bu sebeple de en uygun koşulları temin ederek ekonomik olarak da müşterisinin yanında duran bir fiyat belirler. Elbette ki fiyatı belirleyen unsurlar vardır. En önemli iki tanesi şöyledir:

  • Gönderinin türü önemlidir. Evrak, zarf, paket…
  • Konum bilgisi gereklidir. Gönderenin adresi ile alıcının adresi arasındaki mesafenin ne kadar olduğu bilinmelidir.

7/24 hizmet vererek en kaliteli ve uygun hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara