İçeriğe geç

Ramazanoğlu Kurye

Ramazanoğlu Kurye
Ramazanoğlu Kurye

Ramazanoğlu kurye olarak faaliyetlerimizi dakik hizmet anlayışı ile sürdürüyoruz. Hizmet verdiğimiz her bir noktaya kesintisiz ulaşım sağlıyoruz. Müşterilerimizin bize istediği saatte ulaşabilmesi için gün boyunca ve gece dâhil mesaiye devam ediyoruz. Her koşul ve şartta müşterimize yardımcı olmaya çalışıyoruz. Amacımız hiçbir müşterimizin mağdur olmasına izin vermemektir.

Semt sakinlerimizin ve her türlü iş kolundan teslimat talep eden müşterilerimizin gönderilerini adrese gelip teslim alıyoruz. Kuryelerimiz paketlerin güvenliğini temin ederek motosiklete yerleştirir. Paketlerin bir mahalleden başka bir mahalleye ulaşımı bazen en kısa süreyi alırken bazen de en uzun süre içinde gerçekleşir. Ama acil durumlar için en fazla süren hizmetimiz 60 dakikadır.

Hızlı, güvenilir teslimat için bizi arayabilir, hizmetlerimizden istifade edebilirsiniz. Kuryelerimiz bizi aradığınız andan itibaren hizmete başlar. Ekiplerimiz adresinize yönlendirdiği kuryelerimiz için kurum içinden destek verir. Profesyonel ve tecrübeli hizmet veren ekibimiz, aksaklıklara ve müşteri mağduriyetine hiçbir koşulda izin vermez.

Ramazanoğlu kurye uygulamamız sayesinde İstanbul içinde herhangi bir adrese teslimat yapmanız tahmin ettiğinizden de kolay olur. Çünkü tek yapmanız gereken firmamızın telefon numarasından bize ulaşmaktır. Gerisini ekiplerimiz sizin için halleder. Firma olarak yıllardır bu sektörde çalışıyor ve öncü olmaktan dolayı da mutluluk duyuyoruz. İstanbul’un her mahallesine hizmet taşıyoruz. Hizmetlerimiz sadece İstanbul’la da sınırlı kalmıyor. Gün içinde istediğiniz takdirde şehir dışına da teslimat yapıyoruz.

Ramazanoğlu kurye olarak hem semt sakinlerimize hem de bütün işletmelere destek oluyoruz. Her gönderiyi değerlendiriyor, küçükleri motosikletle; büyük olanları ise arabayla yola çıkarıyoruz. Şehir dışına gönderilmek istenen paketler için de en hızlı servis yöntemi olarak uçağı kullanıyoruz. Bizler müşterilerimizin ihtiyaçlarını gözlemleyip onlar için gereken hizmet unsurlarını programımız içine dâhil ediyoruz.

Güvenilir bir firma olarak müşterilerimizin değerlerine saygı duyuyor, bize verdikleri pakete emanet gözüyle bakıyoruz. O yüzden de en iyi şekilde koruyoruz. Trafik ne kadar yoğun olursa olsun, hangi hava koşulunda olursak olalım taahhüt ettiğimiz dakikada müşterimizin adresinde oluyoruz.

Ramazanoğlu Kurye Hizmeti

Ramazanoğlu kurye ekibimizi özenle seçiyoruz. Hem kurum içinde hem de teslimat yapan kuryelerimiz bizim temsilcilerimizdir. O yüzden onların kaliteli hizmet vermesi bizim firma imajımızı oluşturur. Ekibimiz de bizim misyon ve vizyonumuza uygun hareket etsin isteriz. Seçimlerimizi ona gör yapar kurum içi eğitimlerle de iş ahlakımız çerçevesinde hizmet detaylarını gösteririz.

Ramazanoğlu kurye olarak müşterilerimizin tercihleri ve taşıdığımız paketlerin içerikleri bizi etkilemez. Bizim için önemli olan her zaman ve her koşulda kaliteli hizmeti muhafaza etmektir. Kalite standartlarına göre hizmet detaylarımıza önem veririz. Özenli ve dikkatliyiz. Bütün ekibimiz tek bir vücut gibi hareket ederek hızdan ve güvenlikten taviz vermeden paketin verilen adrese ulaşmasını temin eder.

Güvenlik kadar hız da önemlidir. Çünkü müşterilerimizin beklentisi hızlı hizmet almaktır. O yüzden motosikletlerimizin ve kuryelerimizin en hızlı servisi vermesini sağlarız. Alımlarımızı ona göre yaparız. Teknolojik alt yapımızı ve yazılımlarımızı ona göre kurarız.

Ramazanoğlu kurye olarak müşterilerimizin kaliteli hizmet alırken en uygun bütçe ile hareket etmesine özen gösteririz. Rekabet sınırları içinde biz de elimizden gelen en uygun fiyatlarla hizmet veririz. Amacımız bütün müşterilerimizin teslimatlarını kolaylıkla gerçekleştirebilmesidir. Ekonomik olarak da zorlanmadan hizmet almalarını isteriz. Sürekli çalıştığımız kişilere özel indirimler, özel günlere göre kampanyalar düzenleyerek de bütün müşterilerimiz için farklı alternatifler sunuyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp