İçeriğe geç

Ergene Kurye

Ergene Kurye
Ergene Kurye

Varlığı ile günümüzde özellikle iş dünyasının en büyük destekçilerinden olan kuryelik sistemi hızla ivme kazanmaktadır. Bu nedenle süratle gelişen ve değişen sektörde bu hıza ayak uydurmak için birtakım atılımlar yapılmak zorundadır. Ergene kurye sistemi olarak şirketimiz de tam da bu noktada kendisinden beklenen atılımları gerçekleştirmektedir.

Kazandığımız bu güven ve takdirler neticesinde kendimizi daima gelişmeye adamış bir kurum olarak ilerlemekteyiz. İşletmemiz yaptığımız işin bir takım oyunu olduğunun oldukça bilincinde olup, buna uygun şekilde sektörde kendine haklı bir yer edinme çabasına girmektedir. Ayrıca durmadan ve sektörün getirdiği negatif etkilerden arınarak, üstüne daima katma etkisiyle kendimizi yenilemekteyiz. Aldığımız eğitimler ve sektörel bilgi birikimleri neticesinde hızlı bir şekilde kendimize yatırım yapmaktayız dolayısıyla da mesleğimize ve sizlere. Alacağınız hizmeti üst düzey kalitede tutmaya özen göstermekteyiz.

Piyasa koşullarında rekabetin çığ gibi büyüdüğü bir ortamda yer almamızın bilinciyle aldığımız inisiyatifler bizi daima olumlu yönde ivme kazandıran gelişmeler ile motive etmektedir. Çünkü bizler de hizmet alan taraf olduğumuz durumlarda aslında tam da bu özeni istemekteyiz. Empati yöntemini kullanarak sizlerin de neler istediğini analiz ediyor ona göre bir durum tablosu çıkarıyoruz. Ergene kurye sistemi ile güveni ve hızı ilk sırada tutmamızın nedeni bundan kaynaklanmaktadır. Müşterilerimizin gönderileri hangi durum ve şart olduğuna bakılmaksızın zamanında ve güvenli bir biçimde yerine ulaştırılmaktadır.

Yetkin işe alım teknikleriyle mesleğine başlayan ekip üyelerimiz mesleklerinin gerektirdiği öz veriyi daima işlerine yansıtmış olup, bu konuda profesyonelliklerinden taviz vermemektedirler. Ergene kurye ekibinde yer alan bir meslektaşımız kendinde daima bu anlayışı hissetmektedir. Kaldı ki bu kalitenin meyvelerini geri dönüşlerden, memnuniyet iletimlerinden anlamaktayız.

Ergene Kurye Hizmeti

Verdiğimiz hizmetler neticesinde hizmet alımlarımız rekabetçi bir fiyatlandırma esasına dayanmaktadır. Bu durumda kazananın daima değerli müşterilerimiz olmasını tercih etmekteyiz. Ancak kaliteden taviz vermeden bu fiyatlarımızın uygunluğunu da gözetmekteyiz. Ergene kurye bünyesinde erişim ve güvenlik gibi problemler sizin gündeminizi meşgul etmemektedir. Çünkü bizler gerekli önlemleri almış ve çoktan işimizin başına geçmiş olacağız. Aldığımız tüm yasal tedbirler neticesinde sizleri de asla mağdur etmek istemeyen bir anlayış yine bizim işleyiş anlayışımızda yer almaktadır. Ergene kurye temin ettiği tüm teçhizatlarla trafikte her tür sorunu minimuma indirmeyi hedeflemektedir.

Gün içinde yaşadığınız ani gelişen acil durumlarda, zamanla yarışılan anlarda her türlü materyali bir yerden başka bir yere güvenle ulaştırmak sizi ekstra çabadan kurtarmaktadır. Sıkışık anlarda sizi kaos durumundan kurtaran yine Ergene kurye ekipleri sayesinde olmaktadır. Paketleriniz hangi gün ve saatte olursa olsun ekiplerimizce teslim alınıp yine aynı güvenle yerine ulaştırılmaktadır. Bu sayede size de endişeye mahal vermeden anın tadını çıkarmak kalır. Gizlilik ve güvenlik düsturunu da benimsememiz neticesinde gözünüzün arkada kalmaması için yoğun çaba sarf etmekteyiz.

Normal, hızlı ve acil paket içeriklerimiz ile uygun ödeme koşulları sunarak size en uygun tabloyu sunmaktayız. Dikkat ve özen gerektiren insan ilişkilerine maruz kalınan mesleğimizde sabırlı, özenli, güvenilir personellerle çalışmayı da benimsemekteyiz. Bakımları düzenli bir şekilde yapılan araçlarımızla ivedi çözümler üretmek tam da bizim iş anlayışımızın şemasını oluşturmaktadır. Sektörün tam da kalbinde yer alan şirketimiz bu sayede daima aktif bir pozisyonda yer alıp kemik kitlesine daima yenilerini kazandırmanın peşinde olacaktır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara