Anasayfa » Kahramanmaraş Uçak Kargo

Kahramanmaraş Uçak Kargo

Günümüzde havayolu taşımacılığı sağladığı avantajlarla ön plana çıkıyor. Firmamız bu avantajları müşteriye kazandırmak için profesyonel hizmet veriyor. Şehir dışına gün içinde ulaştırılması gereken kargolarınız varsa kargolarınızı uçak kargoyla taşıyabilirsiniz. Uçak kargolar bu alanda hizmet vermek için özel olarak geliştirilmiştir. Her geçen gün daha fazla müşteri tarafından tercih edilen uçak kargolar en güvenli taşıma yoludur. Kahramanmaraş uçak kargo hizmetinden faydalanmak, kargo paketlerinizi kısa sürede taşımak için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir.

Uçak Kargo hizmetinden faydalanmak isteyenler güvenle bu taşıma yöntemini tercih edebilir. Ekibimiz herhangi bir aksiliğin olmaması adına planlı adımlarla hareket etmektedir. Uçak içerisine yerleştirilen kargolar için gerekli önlemler alınır. Bu sayede kargo paketlerinin zarar görmesi önlenir. Firmamız Şehirler Arası Kurye alanında başarılı bir isimdir. Profesyonel hizmet sunarak müşteri memnuniyetini daima yüksek tutmaktadır. Çözüm odaklı ekibimizi tercih ederek kargo paketlerinizi güvende tutabilirsiniz.

Kahramanmaraş uçak kargo hizmetinden faydalanmak isteyenler hangi türdeki kargo paketlerinin taşındığını bilmelidir. Uçakla yapılan taşıma işlemi ekstra özen ister. Herhangi bir aksiliğin yaşanmaması adına belirli ürünler uçağa alınmaz. Hava Kargo çalışmalarında olası bir aksiliğin önüne geçmek için çeşitli tedbirler alınır. Uçakla yapılan kargo taşıma işleminde paketler üç gruba ayrılır. Bunlar;

  • Genel kargo paketleri
  • Özel kargo paketleri
  • Tehlikeli madde kargo paketleri

Genel kargolar ve özel kargolar uçakla taşımak için uygundur. Fakat tehlikeli maddelerden oluşan kargo paketleri uçakla taşımak için uygun değildir. Uçakla taşınacak kargo paketi hassas özellikte ve ekstra işleme ihtiyaç duyuyorsa bu paketler özel kargo paketleri olarak kabul edilir. Hassas olmayan, ekstra işleme ihtiyaç duymayan kargolar ise genel kargolar olarak kabul edilir. Genel kargolar kırılmayan, kolay zarar görmeyen, sıvının akmasına neden olmayan kargolardır. Kahramanmaraş uçak kargo alanında taşınması asla mümkün olmayan kargolar da bulunmaktadır. Uçakla taşınması mümkün olmayan kargolar ise tehlikeli madde içeren kargolardır. İçerisinde yanıcı ve patlayıcı madde bulunan kargolar uçakla taşınmaz. Bu kargolar uçağa alınmayarak diğer kargo paketlerinin de güvenliği sağlanır.

Turkish Cargo  hizmetinde taşınan ürünler arasında farklı birçok ürün çeşidi bulunuyor. Kargo uçakları belirli ürünleri taşırken belirli ürünleri taşıyamıyor. Uçaklarla gıda malzemeleri, elektronik cihazlar, ahşap veya metal ürünler taşınabiliyor. Tıbbi malzemeler, tekstil ürünleri, hediyelik eşyalar, kişisel eşyalar gibi farklı kategorilerde yer alan birçok kargo taşınabiliyor. Uçak kargolarla sadece tehlikeli maddeler taşınmıyor. Aynı zamanda uçak kargolarla canlı taşımacılığı da yapılmıyor. Uçakla taşıma hizmetinden faydalanmak isteyenler firmamızla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir.

Kahramanmaraş uçak kargo hizmetinden faydalanmak isteyenler öncelikle firmamıza paketi getirmelidir. Uçağa kabul edilen paketler belirli aşamalardan geçer. Firma olarak müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz. Bu nedenle herhangi bir aksiliğin yaşanmasını önlüyoruz. Firmamıza getirdiğiniz kargo paketlerini öncelikle inceliyoruz. Paketin hangi türdeki kargoya ait olduğunu belirliyoruz. Eğer paket tehlikeli madde içeren kargoysa uçağa kabul etmiyoruz. Genel kargolar ve özel kargolar uçağa kabul edilir. Paketler incelendikten sonra eğer bir sorun yoksa paket için ücret hesaplanır. Ücret hesabı yapılırken paketin;

  • Boyu,
  • Eni,
  • Yüksekliği,
  • Ağırlığı hesaplanıyor.

Bu doğrultuda ücret hesabı yapılıyor. Paket ücret hesabının ardından kargo kabul ediliyor. Gönderici ve alıcı bilgileri kaydedildikten sonra paketler gün içinde taşınıyor. SYS Kurye günün belirli saatlerinde kargo taşıma hizmeti veriyor. Gün içinde kabul edilen kargolar uçağın kalkacağı saatte taşınıyor. Uçaklar belirli saatlerde kalkıyor. Uçakla yapılan taşıma işleminin fiyatı ise doğru fiyat aralığında belirleniyor.