İçeriğe geç

Kahramanmaraş Uçak Kargo

Kahramanmaraş Uçak Kargo
Kahramanmaraş Uçak Kargo

Günümüzde havayolu taşımacılığı sağladığı avantajlarla ön plana çıkıyor. Firmamız bu avantajları müşteriye kazandırmak için profesyonel hizmet veriyor. Şehir dışına gün içinde ulaştırılması gereken kargolarınız varsa kargolarınızı uçak kargoyla taşıyabilirsiniz. Uçak kargolar bu alanda hizmet vermek için özel olarak geliştirilmiştir. Her geçen gün daha fazla müşteri tarafından tercih edilen uçak kargolar en güvenli taşıma yoludur. Kahramanmaraş uçak kargo hizmetinden faydalanmak, kargo paketlerinizi kısa sürede taşımak için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir.

Uçak Kargo hizmetinden faydalanmak isteyenler güvenle bu taşıma yöntemini tercih edebilir. Ekibimiz herhangi bir aksiliğin olmaması adına planlı adımlarla hareket etmektedir. Uçak içerisine yerleştirilen kargolar için gerekli önlemler alınır. Bu sayede kargo paketlerinin zarar görmesi önlenir. Firmamız kurye alanında başarılı bir isimdir. Profesyonel hizmet sunarak müşteri memnuniyetini daima yüksek tutmaktadır. Çözüm odaklı ekibimizi tercih ederek kargo paketlerinizi güvende tutabilirsiniz.

Kahramanmaraş uçak kargo hizmetinden faydalanmak isteyenler hangi türdeki kargo paketlerinin taşındığını bilmelidir. Uçakla yapılan taşıma işlemi ekstra özen ister. Herhangi bir aksiliğin yaşanmaması adına belirli ürünler uçağa alınmaz. Hava Kargo çalışmalarında olası bir aksiliğin önüne geçmek için çeşitli tedbirler alınır. Uçakla yapılan kargo taşıma işleminde paketler üç gruba ayrılır. Bunlar;

  • Genel kargo paketleri
  • Özel kargo paketleri
  • Tehlikeli madde kargo paketleri

Genel kargolar ve özel kargolar uçakla taşımak için uygundur. Fakat tehlikeli maddelerden oluşan kargo paketleri uçakla taşımak için uygun değildir. Uçakla taşınacak kargo paketi hassas özellikte ve ekstra işleme ihtiyaç duyuyorsa bu paketler özel kargo paketleri olarak kabul edilir. Hassas olmayan, ekstra işleme ihtiyaç duymayan kargolar ise genel kargolar olarak kabul edilir.

Genel kargolar kırılmayan, kolay zarar görmeyen, sıvının akmasına neden olmayan kargolardır. Kahramanmaraş uçak kargo alanında taşınması asla mümkün olmayan kargolar da bulunmaktadır. Uçakla taşınması mümkün olmayan kargolar ise tehlikeli madde içeren kargolardır. İçerisinde yanıcı ve patlayıcı madde bulunan kargolar uçakla taşınmaz. Bu kargolar uçağa alınmayarak diğer kargo paketlerinin de güvenliği sağlanır.

Turkish Cargo  hizmetinde taşınan ürünler arasında farklı birçok ürün çeşidi bulunuyor. Kargo uçakları belirli ürünleri taşırken belirli ürünleri taşıyamıyor. Uçaklarla gıda malzemeleri, elektronik cihazlar, ahşap veya metal ürünler taşınabiliyor. Tıbbi malzemeler, tekstil ürünleri, hediyelik eşyalar, kişisel eşyalar gibi farklı kategorilerde yer alan birçok kargo taşınabiliyor. Uçak kargolarla sadece tehlikeli maddeler taşınmıyor. Aynı zamanda uçak kargolarla canlı taşımacılığı da yapılmıyor. Uçakla taşıma hizmetinden faydalanmak isteyenler firmamızla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir.

Kahramanmaraş uçak kargo hizmetinden faydalanmak isteyenler öncelikle firmamıza paketi getirmelidir. Uçağa kabul edilen paketler belirli aşamalardan geçer. Firma olarak müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz. Bu nedenle herhangi bir aksiliğin yaşanmasını önlüyoruz. Firmamıza getirdiğiniz kargo paketlerini öncelikle inceliyoruz.

Paketin hangi türdeki kargoya ait olduğunu belirliyoruz. Eğer paket tehlikeli madde içeren kargoysa uçağa kabul etmiyoruz. Genel kargolar ve özel kargolar uçağa kabul edilir. Paketler incelendikten sonra eğer bir sorun yoksa paket için ücret hesaplanır. Ücret hesabı yapılırken paketin;

  • Boyu,
  • Eni,
  • Yüksekliği,
  • Ağırlığı hesaplanıyor.

Bu doğrultuda ücret hesabı yapılıyor. Paket ücret hesabının ardından kargo kabul ediliyor. Gönderici ve alıcı bilgileri kaydedildikten sonra paketler gün içinde taşınıyor. SYS Kurye günün belirli saatlerinde Kahramanmaraş uçak kargo taşıma hizmeti veriyor. Gün içinde kabul edilen kargolar uçağın kalkacağı saatte taşınıyor. Uçaklar belirli saatlerde kalkıyor. Uçakla yapılan taşıma işleminin fiyatı ise doğru fiyat aralığında belirleniyor.

İstanbul Kahramanmaraş Uçak Kargo

İstanbul Kahramanmaraş uçak kargo işletmesi olarak sizlere adımızdan da anlaşılacağı üzere Kahramanmaraş ilinde hizmet vermekteyiz. İşletme olarak yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere hizmet sunmaktayız. Kısa zamanda gitmesi gereken ürünler, güvenli bir ortamda gitmesi gereken ürünler gibi her ürün alanında sizlere hizmet vermekteyiz. Siz müşterilerimize sunduğumuz hizmetler her zaman kaliteli, güvenilir, hızlı ve uygun fiyatlı bir şekilde sunulmaktadır.

Öncelikle bizlere teslim ettiğiniz ürünleriniz sistemlerimize kayıt edilmekte ve internet sitelerimizden anlık olarak takip edebilmeniz sağlanmaktadır. Daha sonra tecrübeli elemanlarımız ve paketleme makinalarımızın yardımı ile ürünleriniz yüksek seviyede koruma altına alınmaktadır. Bu paketleme işlemleri sayesinde kargolarınız dış etkenlerden gelebilecek her türlü darbeye karşı dayanıklı hale getirilmektedir. Ayrıca her kargoya verdiğimiz numaralar sayesinde her aşamasında anlık olarak takip sağlamaktayız. Paketleme işlemleri biten ürünler elemanlarımız ve araçlarımızın yardımı ile uçaklara götürülmekte ve sağlıklı bir şekilde yerleştirilmeleri yapılmaktadır. Yeni adreslerine gittikleri zaman orada bulunan elemanlarımız tarafından teslim alınmakta ve sizlere ulaştırılmaktadır. Ayrıca işletme olarak sunduğumuz hizmetin fiyatları piyasa şartlarına oranla her zaman en uygun fiyatlar olarak dikkat çekmektedir. Kahramanmaraş uçak kargo işletmesi olarak sunduğumuz hizmetin bu özelliklerinin ortak amacı siz müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktır.

Kahramanmaraş uçak kargo işletmesi olarak siz müşterilerimize vakit kaybetmeden, zamandan tasarruf sağlayacak şekilde hızlı bir kargo hizmeti sunulmaktadır. Acil gitmesi gereken ürünler işletmemiz tarafından aynı gün içerisinde yeni adreslerine ulaştırılmakta ve acil hizmet ihtiyacınız en hızlı şekilde giderilmektedir. Sunduğumuz hizmetin hızlı olabilmesi için bünyemizde çalışan elemanlarımızın atik bir yapıya sahip olmaları ve genç olmaları sağlanmaktadır. Elemanlarımızın bu özellikleri sayesinde sunulan hizmetin hız seviyesi en üst sıralara çıkmaktadır. Sizler de hızlı bir uçak kargo hizmeti almak istiyorsanız eğer Kahramanmaraş uçak kargo isimli işletmemiz ile iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz.

Kahramanmaraş uçak kargo işletmesi olarak sunduğumuz hizmetin kalitesini, hızını ve güvenilirliğini artırmak adına teknolojiden çok büyük oranda fayda sağlamaktayız. İletişim aşamasında internet ve teknoloji kullanımı sağlanmakta ve sizlerin işletmemiz ile anlık olarak iletişim kurabilmeniz sağlanmaktadır. Sizlerden teslim aldığımız kargolarınız teknolojik sistemlerimize işlenmekte ve anlık olarak takiplerinin yapılması sağlanmaktadır. Ayrıca sizlere verdiğimiz ürün numaraları sayesinde internet sitemizden kargolarınızı anlık olarak takip edebilmektesiniz. Ayrıca ürünlerinizi paketleyerek güvenli hale getirme aşamasında teknolojik makinalarımızdan çok büyük oranda fayda sağlamakta ve sunulan hizmetin güvenli bir hale getirilmesi amaçlanmaktadır. Ayrıca işletme olarak sunulan kargo hizmetinin her aşamasında sizlere sms ile bilgi verilmektedir.

Görüldüğü üzere işletme olarak sunduğumuz hizmetin her aşamasında teknoloji kullanımı gerçekleştirmekteyiz. Bu teknoloji kullanımı sayesinde sunulan hizmetin kalitesi en üst seviyelere kadar çıkmakta ve siz müşterilerimizin memnuniyetleri kazanılmaktadır.

Kahramanmaraş uçak kargo işletmesi olarak sizlere sunduğumuz hizmet her zaman sizleri memnun ve mutlu edecek şekilde sunulmaktadır. Sunulan hizmetin kaliteli, güvenli, hızlı, profesyonel ve uygun fiyatlı olması en büyük özellikleridir. Sizler de bu şekilde birçok özelliğe sahip olan uçak kargo hizmeti almak istemez misiniz? İşletme olarak sunduğumuz hizmetin en büyük amacı siz müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktır. Sizler de emin olunuz ki bizden aldığınız hizmet karşısında asla pişman olmayacaksınız. Bizlere emanet ettiğiniz kargolarınız en güvenli ve en hızlı şekilde yeni adreslerinize ulaşacak ve sizleri pişman etmeyecek bir hizmet sunulacaktır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp