İçeriğe geç

Kuştepe Kurye

Teknoloji alanındaki gelişmeler, yaşam standartlarındaki iyileşmeler, alışkanlıkların değişmesi ve daha fazlası hayatı her alanda etkilemektedir. Bunlara bağlı olarak çeşitli meslek dalları ortaya çıkmakta, farklı uygulamalar insanların ihtiyaçlarını en iyi biçimde karşılamaya, daha konforlu ve kaliteli bir yaşam sürmeye yardımcı olmaktadır. Kuştepegenelinde de bunun etkilerini en iyi biçimde görmek mümkündür.

Gerek kurumsal gerekse bireysel olarak Kuştepegenelinde en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerden biri Kuştepe kurye olmaktadır. Hayatın hızlanması, alışkanlıkların değişmesi ile birlikte geleneksel taşımacılık uygulamaları yetersiz kalmakta, en yakın mesafeler arasında dahi ulaşım günler alabilmektedir. İşte Kuştepe moto kuryetam da bu ihtiyacı karşılamak adına ortaya çıkmış, yeni nesil, hızlı ve kaliteli taşımacılık yöntemi olmayı başarmıştır.

SYS Kurye olarak bu alanda uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Semtimiz içindeki adresler arasında ya da semtimiz ile İstanbul’un, Şişli’nin diğer noktaları arasında acil gönderilerinizi en seri biçimde taşıyoruz. En uzak noktalara dahi dakikalar içinde ulaşıyor, kişiye özel hizmet veriyor ve kendimizi sürekli geliştirerek bütün ihtiyaçları karşılıyoruz.

Kuştepe kurye hizmetimiz kapsamında detaylar tamamen müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir. Çağrı merkezimize ulaşarak bir paket taşıtmak istediğinizi söylemeniz yeterlidir. Kabinde personellerimiz ne zaman, nereden nereye, nasıl taşınmasını istediğinizi soracaklar, detaylara göre fiyat teklifi yapacaklar ve ardından randevu oluşturacaklardır.

Randevu saatinde kuryelerimiz paketinizin teslim alınacağı adreste olacak, paketi teslim alacak ve teslimat için harekete geçecektir. Şişli kurye hizmetlerimiz kapsamında taşıyabileceklerimizin sınırı neredeyse yoktur. Yasal engel teşkil etmeyen ve taşımacılık mevzuatına aykırı olmayan bütün ürünlerinizi taşıyabiliyoruz. Numune, evrak, paket, kimlik, ehliyet, plaka, ilaç, çiçek, yemek, meyve, yedek parça, tekstil, hediye, fatura, diş malzemeleri, anahtar, telefon, e-ticaret ürünü, bilgisayar, her türlü elektronik ürün ve daha fazlasını taşıyabiliyoruz.

İstanbul Kurye ihtiyaçları çok farklı olabilmektedir. Bizler önce müşteri memnuniyeti ilkesiyle Kuştepegenelindeki bütün kurye ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanıyoruz. Bu nedenle de farklı moto kurye çeşitleriyle öne çıkıyoruz. Bunlardan bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

  • Kuştepe normal kurye: Kalite değişmemekle birlikte daha çok aynı gün içinde teslim edilmesi istenen paketler için tercih edilmektedir. Bölgelere göre farklılık olabilse de en geç 180 dakikada paketleriniz alıcıya ulaşmaktadır.
  • Kuştepe ekspres kurye: Gönderileriniz 60 ila 90 dakika arasında teslim edilmektedir.
  • Kuştepe VİP kurye: Gönderi hızı 45 ile 60 dakika arasında olmaktadır.
  • Kuştepe gece kurye: Mesai saatleri dışındaki taşımalar gece kurye ile yapılmaktadır.
  • Kuştepe arabalı kurye: Motosiklet ile taşınması mümkün olmayan paketleriniz araçlarımızla taşınmaktadır.

 Kuştepe kurye uygulamalarına ihtiyacı olanların en fazla merak ettikleri konulardan birisi maliyet olmakta, alacakları hizmet için sabit bir fiyat arayışı olmaktadır. Fakat sektörümüzde sabit fiyatlandırma yerine belli parametrelere göre, her operasyon özelinde fiyatlandırma yapılmaktadır.

Kuştepe kurye fiyatlarının en temel belirleyicisi mesafedir. Paketinizin teslim alındığı adres ile teslim edileceği adres arasındaki mesafe net olarak hesaplamaya dahil edilmektedir. İkinci olarak motor kurye çeşitlerimiz fiyatlandırmada etkili olmaktadır. Kuştepemotor kurye çeşitlerimizin vaat ettiği teslimat süreleri kısaldıkça fiyatları artmaktadır. Ayrıca gece kuryemizde ek mesai, ekstra ekipmanlar vs. devreye girdiği için fiyatlarımız artabilmektedir.

Üçüncü etken ise gönderilerinizin ağırlığı, ölçüleri ve diğer özellikleridir. Dilerseniz çağrı merkezimizi arayabilir, personellerimizin isteyeceği detayları paylaşabilir ve net fiyat teklifleri alabilirsiniz. Her zaman en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaya çalıştığımız için Kuştepegenelinde en uygun fiyatları firmamızda bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×