İçeriğe geç

Kuştepe Kurye

Kuştepe Kurye
Kuştepe Kurye

Teknoloji alanındaki gelişmeler, yaşam standartlarındaki iyileşmeler, alışkanlıkların değişmesi ve daha fazlası hayatı her alanda etkilemektedir. Bunlara bağlı olarak çeşitli meslek dalları ortaya çıkmakta, farklı uygulamalar insanların ihtiyaçlarını en iyi biçimde karşılamaya, daha konforlu ve kaliteli bir yaşam sürmeye yardımcı olmaktadır. Kuştepegenelinde de bunun etkilerini en iyi biçimde görmek mümkündür.

Gerek kurumsal gerekse bireysel olarak Kuştepegenelinde en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerden biri Kuştepe kurye olmaktadır. Hayatın hızlanması, alışkanlıkların değişmesi ile birlikte geleneksel taşımacılık uygulamaları yetersiz kalmakta, en yakın mesafeler arasında dahi ulaşım günler alabilmektedir. İşte Kuştepe moto kuryetam da bu ihtiyacı karşılamak adına ortaya çıkmış, yeni nesil, hızlı ve kaliteli taşımacılık yöntemi olmayı başarmıştır.

SYS Kurye olarak bu alanda uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Semtimiz içindeki adresler arasında ya da semtimiz ile İstanbul’un, Şişli’nin diğer noktaları arasında acil gönderilerinizi en seri biçimde taşıyoruz. En uzak noktalara dahi dakikalar içinde ulaşıyor, kişiye özel hizmet veriyor ve kendimizi sürekli geliştirerek bütün ihtiyaçları karşılıyoruz.

Kuştepe kurye hizmetimiz kapsamında detaylar tamamen müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir. Çağrı merkezimize ulaşarak bir paket taşıtmak istediğinizi söylemeniz yeterlidir. Kabinde personellerimiz ne zaman, nereden nereye, nasıl taşınmasını istediğinizi soracaklar, detaylara göre fiyat teklifi yapacaklar ve ardından randevu oluşturacaklardır.

Randevu saatinde kuryelerimiz paketinizin teslim alınacağı adreste olacak, paketi teslim alacak ve teslimat için harekete geçecektir. Kurye hizmetlerimiz kapsamında taşıyabileceklerimizin sınırı neredeyse yoktur. Yasal engel teşkil etmeyen ve taşımacılık mevzuatına aykırı olmayan bütün ürünlerinizi taşıyabiliyoruz. Numune, evrak, paket, kimlik, ehliyet, plaka, ilaç, çiçek, yemek, meyve, yedek parça, tekstil, hediye, fatura, diş malzemeleri, anahtar, telefon, e-ticaret ürünü, bilgisayar, her türlü elektronik ürün ve daha fazlasını taşıyabiliyoruz.

Kurye ihtiyaçları çok farklı olabilmektedir. Bizler önce müşteri memnuniyeti ilkesiyle Kuştepe genelindeki bütün kurye ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanıyoruz. Bu nedenle de farklı moto kurye çeşitleriyle öne çıkıyoruz. Bunlardan bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

 • Normal kurye: Kalite değişmemekle birlikte daha çok aynı gün içinde teslim edilmesi istenen paketler için tercih edilmektedir. Bölgelere göre farklılık olabilse de en geç 180 dakikada paketleriniz alıcıya ulaşmaktadır.
 • Ekspres kurye: Gönderileriniz 60 ila 90 dakika arasında teslim edilmektedir.
 • VİP kurye: Gönderi hızı 45 ile 60 dakika arasında olmaktadır.
 • Gece kurye: Mesai saatleri dışındaki taşımalar gece kurye ile yapılmaktadır.
 • Arabalı kurye: Motosiklet ile taşınması mümkün olmayan paketleriniz araçlarımızla taşınmaktadır.

Kuştepe kurye uygulamalarına ihtiyacı olanların en fazla merak ettikleri konulardan birisi maliyet olmakta, alacakları hizmet için sabit bir fiyat arayışı olmaktadır. Fakat sektörümüzde sabit fiyatlandırma yerine belli parametrelere göre, her operasyon özelinde fiyatlandırma yapılmaktadır.

Kuştepe kurye fiyatlarının en temel belirleyicisi mesafedir. Paketinizin teslim alındığı adres ile teslim edileceği adres arasındaki mesafe net olarak hesaplamaya dahil edilmektedir. İkinci olarak motor kurye çeşitlerimiz fiyatlandırmada etkili olmaktadır. Kuştepemotor kurye çeşitlerimizin vaat ettiği teslimat süreleri kısaldıkça fiyatları artmaktadır. Ayrıca gece kuryemizde ek mesai, ekstra ekipmanlar vs. devreye girdiği için fiyatlarımız artabilmektedir.

Üçüncü etken ise gönderilerinizin ağırlığı, ölçüleri ve diğer özellikleridir. Dilerseniz çağrı merkezimizi arayabilir, personellerimizin isteyeceği detayları paylaşabilir ve net fiyat teklifleri alabilirsiniz. Her zaman en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaya çalıştığımız için Kuştepegenelinde en uygun fiyatları firmamızda bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kuştepe Kurye Hizmeti

Bulunduğumuz bölge itibariyle İstanbul’un en kalabalık bölgelerinin yanında yer alan ilçemizde de çeşitli trafik yoğunlukları ve iş faaliyetleri yoğun olarak yaşanmaktadır. Bu hayatı zorlayıcı yoğunluklardan korunabilmek adına günümüzde önemi sürekli olarak artmaya devam eden kurye hizmetlerini kullanmak bize birçok avantaj kazandırmaktadır. Kuştepe kurye olarak sürekli olarak yenilenen, kaliteli ve hızlı uygulamalarımız ile sizlere hizmetlerimizi sunmaktayız. Zaman tasarrufu ve çeşitli avantajlar ile ihtiyaçlarınızı çok kısa zamanlarda gerçekleştirebilmenin rahatlığını yaşayacaksınız. Yaşam kalitenizi zorlu trafik koşulları sebebiyle düşürmek zorunda değilsiniz. Zaman ve mekân ayrımı yapmaksızın çalışmakta olan Kuştepe kurye dilediğiniz her an hizmete hazır durumdadır. Gündüz veya gece istediğiniz zamanlarda teslimatları gerçekleştiriyoruz. Sizlere de endişe duymadan ve vakit kaybetmeden teslimat işlemlerinizin tamamlanmasını beklemek kalıyor.

Kurye ekibimiz ile iletişime geçtiğiniz anda kaliteli bir deneyime hazır olun. 7/24 arayabildiğiniz müşteri destek hattı sayesinde sorularınıza hemen yanıt alabilmektesiniz. Gönderi detaylarınızı ve paketlerinizin nerden teslim alınıp nereye taşınacağını bildirmeniz halinde, seçtiğiniz tarifelerin gerektirdiği zaman dilimlerinde en kısa sürede gönderileriniz sizden alınacak ve hemen ardından teslimatı gerçekleşecektir. Teslim edeceğiniz ürünlerin hassasiyet durumları ve ağırlıkları motor ile taşımaya elverişli değilse Kuştepe kurye araçlı kurye hizmetini devreye sokmaktadır. Bu sayede ağır ve ölçüsü büyük ürünlerinizi de hızlı bir şekilde yerine ulaştırabilmekteyiz.

Üstelik hem şehir içinde hem de şehir dışına gönderim yapabilme imkanlarıyla işlemlerinizi tamamlıyoruz. Şehir içi gönderilerinizde gündüz, gece, nöbetçi, gümrük, hızlı ve Vip kurye seçenekleri sizleri bekliyor. Şehir dışı gönderilerinizde ise anlaşmalı olunan hava kargo şirketlerinin o an için geçerli olan en yakın saatli uçağına teslimatı gerçekleştirerek şehir dışına gönderimini tamamlamaktayız. Birçok şehirde yer alan kurye hizmetleri sayesinde bu lokasyonlarda da size hizmet verilmektedir.

Kuştepe kurye ekibi size kaliteli bir deneyim yaşatmaktadır. Yol ve güzergâh bilgisi konusunda donanımlı ve tecrübe sahibi olan personellerimiz ile teslimat süreleriniz oldukça kısalmaktadır. Yeterli tecrübeleri sayesinde hızlı teslimatı gerçekleştirirken hata oranları da buna paralel olarak azalmaktadır. Kaliteden ödün vermeden ve kimsenin tehlikeye girmesine sebep olmadan işlemlerinizi tamamlamaktadırlar. Ürünlerinizi teslim aldığımız andan itibaren sigorta güvencesi kapsamına alınmaları sebebiyle içiniz çok daha rahat edecektir. Özel eşyalarınız, evraklarınız, paketleriniz güven içinde teslim edilirken dilerseniz bu süreler içerisinde bilgilendirme alabilmektesiniz. Her geçen gün en güncel uygulamaları müşterilerimizin daha kaliteli hizmet alabilmeleri için iş faaliyetlerimiz arasına eklemekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyeti ve hızlı hizmet alabilmeleri tüm çalışanlarımızın ortak çalışma anlayışının temelini oluşturmaktadır.

 • 7/24 müşteri iletişim merkezine ulaşabilme
 • Gece kurye hizmetleri ile günün her saati hizmet alabilme
 • Şehir içi ve şehir dışı hizmetler ile ülkenin her yanına gönderim yapabilme
 • Sigorta güvencesi ile korunan ürünleriniz
 • Deneyimli ve uzman kadro ile hatasız teslimat
 • Araçlı teslimat ile hassas ürünlerinize ekstra koruma hizmeti
 • Gönderileriniz ulaşana kadar bilgi alabilme

İmkanları ile Kuştepe kurye hayatınıza birçok avantaj kazandırarak sizlere aradığınız kurye hizmetlerini ulaştırmayı hedeflemektedir. En gelişmiş uygulamaları içinde bulabildiğiniz Kuştepe kurye kurumsal bir oluşumun parçası olmaktan da gurur duymaktadır. Ülkemizin dört bir yanına en kaliteli ve güvenli hizmetleri ulaştırmayı hedefleyen firma uygulamalarını geliştirme çalışmalarına devam etmektedir. Gönderi ücretleri hakkında detaylı bilgi için müşteri iletişim merkezimizi arayabilirsiniz. Sizin için en uygun teslimat ve ödeme seçeneklerini belirleyebilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara