İçeriğe geç

Emniyet Evleri Kurye

İhtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda uygun çözüm alternatifleri sunan firmamız Sys Kurye, Emniyet Evleri kurye hizmeti ile de müşterilerini her zaman memnun etmeye devam ediyor. Alanında uzman kadromuz ve donanımlı ekipmanlarımız ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyetini her zaman çok önemsiyoruz. Hizmetlerimizden %100 memnun kalarak ayrılmanız için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Sektördeki güncel gelişmeleri her zaman en yakından takip ederek modern Emniyet Evleri kurye hizmeti sunuyoruz. Sizlerden almış olduğumuz olumlu ve olumsuz dönüşlere göre kendimizi her geçen gün daha fazla geliştirmek için çabalıyoruz.

Emniyet Evleri kurye hizmetimiz ile Emniyet evler’den almış olduğumuz gönderilerinizi İstanbul’un her noktasına kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde ulaştırıyoruz. Her zaman titiz bir şekilde kurye çalışmalarımızı yürüterek hizmetlerimiz ile ilgili herhangi bir sorun yaşamanızı engelliyoruz. Hizmetlerimiz ile alakalı bir sorun yaşamanız durumunda her zaman yanınızda olarak sorunu en kısa süre içerisinde yok ediyoruz.

Emniyet Evleri kurye hizmetlerimiz sırasında müşterilerimiz ile her zaman iletişim halinde kalıyoruz. Akıllarına takılmış olan soruları yanıtlıyor ve gönderilerinin son durumu hakkında detaylı bir şekilde bilgi veriyoruz. Dilediğiniz zaman çağrı merkezimizi arayarak gönderileriniz ile ilgili bilgi alabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca hizmet veren çağrı merkezi elemanlarımız sizlere anında dönüş yaparak kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir.

Kağıthane Kurye hizmetlerinden yararlanmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konulardan biri de Emniyet evler motor kurye hizmetlerinden nasıl yararlanıldığıdır. Emniyet evler motor kurye hizmetlerinden faydalanmak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Evden, okuldan, kütüphaneden, hastaneden, iş yerinden ya da marketten istediğiniz yerden bize ulaşım sağlayarak hizmetlerimizden kolayca faydalanabilirsiniz.

İstanbul Kurye hizmetlerimizden yararlanmak için bize iletişim kanallarımızdan ulaşım sağlamanız durumunda sizlere kısa süre içerisinde dönüş yapıyoruz. Sizlerden isim, soy isim, taşınmasını istediğiniz ürün bilgisi ve adres bilgisini alıyoruz. Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda konumunuza en yakın olan adrese kuryemizi yönlendiriyoruz.

Dakikalar içerisinde adresinize gelen kuryemiz sizlerden gönderinizi alarak motoruna yerleştirmektedir. Daha sonra hiç vakit kaybetmeden alıcının adresine doğru yola çıkarak kısa sürede adrese ulaşmaktadır. Gönderiyi doğru alıcıya teslim ettikten sonra alıcıdan ve göndericiden hizmetlerimiz hakkında değerlendirme yapmasını istemektedir. Hizmetlerimiz ile ilgili memnun kalmadığınız bir durum varsa bunu kısa sürede ortadan kaldırarak mağdur kalmanızı önlemektedir.

Emniyet Evler Kurye olarak bu zor dönemlerde sizlere en iyi şekilde yardımcı olabilmek için Emniyet evler kurye fiyatlarımızı her zaman en dip fiyatlarda tutuyoruz. Sene içerisinde belirdi dönemlerde kampanyalar yaparak müşterilerimize çok avantajlı teklifler sunuyoruz. Fiyatlarımızı belirlerken bazı durumları göz önünde bulunduruyoruz. Bu durumlar şu şekildedir:

  • Gönderinizin boyutu, ağırlığı ve diğer özellikleri
  • Gönderinizin teslim alınmış olduğu adres ile gönderinizin teslim edilmesini istediğiniz adres arasındaki toplam uzaklık
  • Yararlanmış olduğunuz kurye hizmeti
  • Tercih ettiğiniz motor modeli

Bu durumlara göre uygun fiyatlar sunarak sizlere ekonomik açıdan destek oluyoruz. Giyim ürünlerinden yiyeceklere, içeceklerden ev ve yaşam ürünlerine, aksesuar çeşitlerinden teknolojik eşyalara kadar pek çok türden gönderinizi sorunsuz bir şekilde taşıyoruz. Taşıma esnasında herhangi bir problem yaşanmaması için gerekli olan tüm önlemleri alıyoruz.

Hizmetlerimiz sırasında kuryelerimizin güvenliğini de her zaman ön planda tutuyoruz. Kask, eldiven, ceket ve diğer ekipmanları her zaman motorlarında bulundurarak sorunsuz sürüş keyfini yaşamalarını sağlıyoruz. İşini iyi bilen kişilerle çalışmalarımızı sürdürerek de kalitemizi ortaya koyuyoruz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×