İçeriğe geç

Okmeydanı Kurye

Okmeydanı Kurye
Okmeydanı Kurye

İhtiyaçlar değişen teknoloji ve koşullar altında değişmektedir. Dolayısıyla da pek çok şey de bu durumdan etkilenmektedir. Moto kurye hizmeti ise de hem çağın önemli bir gereksinimi hem de çok faydalı bir çözüm olması ile de bütün dikkatleri üzerine çekmektedir. SYS Kurye başta iş dünyası olmak üzere Okmeydanı kurye hizmeti vererek sektöre yön vermektedir.

İstanbul çok önemli bir metropoldür. Milyonlarca kişinin yaşamasının dışında trafik ve pek çok problem ile de karşı karşıya kalınmaktadır. Dolayısıyla işler belirlenen bir takvime ya da plana göre ilerleyebilmesi de oldukça zordur. Sanayi ve ticarette de zamanın ne kadar kıymetli olduğu düşünüldüğü zaman hem iyi hem de güvenilir bir çözüme ihtiyaç duyulmaktadır. Bu noktada ise firmamız sizlere kaliteli bir çözüm sunmaktadır.

Kurye hizmetimiz, iş dünyasındaki yeni çözüm ortağınızdır. Alanında uzman kadromuz ile sizlerin yanındayız. Yoğun iş temposunda bizlerde yükünüzü hafifletebilmek ve daha rahat bir şekilde çalışabilmeniz için destek olmaktayız. Her zamanda destek olmaya devam edeceğiz.

Kaliteli hizmetin adresi konumunda yer alan firmamız ile çalışmalarınız ivme kazanırken bugüne kadar aldığınız en doğru karar olduğunu göreceksiniz. Çünkü belge, evrak, dosya ya da gönderilmesi gereken paketin içerisinde ne var ise tam zamanında ve doğru adrese teslim edilmektedir. Böylelikle de işler aksamadan planlandığı şekilde ilerlemektedir. Geriye ise hedeflerinize ulaşabilmeniz için yeni planlar yapmak kalmaktadır.

Başarının anahtar kelimeleri ise süreklilik ve kararlılıktır. Dönem dönem yaşanan olumlu ve olumsuz gelişmelerden dolayı pek çok şey yön değiştirebilmektedir. Bu durumun yanında ise bir çözüm ortağı bulunması ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Yeni bir ortak bulmak için çok fazla zaman ayırmadan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. İşleriniz ve hedeflerinize ulaşabilmek için yaptığınız çalışmalara çok daha rahat bir şekilde odaklanarak Avrupa Yakası Kurye hizmetimiz ile yeni bir sayfa açabilirsiniz.

Özel günlerde de ve günlük hayatta da hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Değer verdiğiniz bir kişiye sürpriz yapmak istiyor ve nasıl yapacağınıza karar veremediyseniz doğru yerdesiniz. Hediyenizi seçtikten sonra firmamızı arayarak kurye hizmetimiz hakkında detaylı bilgi alarak birlikte her şeyi planlayabiliriz. Sizin ve yakınlarınız ile beraber unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.

Günlük hayatta sürpriz yapmanın dışında da gönderilmesi gereken bütün paketleri de kurye hizmetimizi de tercih ederek gönderebilirsiniz. Sizlerden sadece ve sadece bir telefon uzaktayız. Hayallerinizi süsleyen sürprizler ve iş dünyasındaki düzen size sandığınızdan çok yakındır.

Okmeydanı kurye hizmetimiz sizlerin çağrı merkezimizi aramanız ile resmi olarak süreç başlamaktadır. Ekibimiz sizlerden bazı bilgiler talep etmektedir. Bu bilgiler içerisinde;

  • Belge, evrak ya da paketin niteliği, özellikleri sorulmaktadır. Kırılabilecek bir şeyler var ise belirtilmesi oldukça önemlidir.
  • Bu bilginin dışında hangi adresten teslim alındıktan sonra hangi gün ve saatte nereye teslim edileceği öğrenilmektedir.

Bütün bu bilgilerin ışığında size konum olarak en yakın olan kurye yönlendirilmektedir. Teslim alındıktan sonra yapılan program dahilinde de dediğiniz tarihte ve yere götürülerek teslim edilmektedir. Böylelikle de her şey tamamlanmıştır olmaktadır.

Okmeydanı kurye hizmetlerimiz Şişli Belediyesi başta olmak üzere tüm İstanbul’da bu alanda verilen hizmetlere yön vermektedir. Lojistik departmanı ve ilgili birimler için çok fazla masraf yapmadan uygun fiyatlı olacak şekilde güvenilir bir çözüm bulabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak ve aklınıza takılan soruların hepsinin yanıtını bulmak için bizi arayın.

Okmeydanı Kurye Hizmeti

Türkiye’de ve dünyada en çok gelişmeye açık sektörlerin başında dağıtım sektörü gelmektedir. Değişen yaşam şartları nedeniyle eskisi gibi yüz yüze alışveriş yapmak yerine internet üzerinden birçok ürünü satın almak müşterilerin öncelikli tercihi haline gelmiştir. Bu konuda bilinçlenen e-ticaret firmaları bünyelerindeki kurye birimlerini geliştirme yoluna giderek müşterilerinin firma hakkındaki görüşlerinin olumlu şekilde şekillenmesini hedeflemektedirler. Okmeydanı kurye çalışmalarında başarılı bir performansla birçok firmanın ve şahsın en çok tercih ve tavsiye ettiği firma olan Sys Kurye, çalışmalarına kaldığı yerden devam etmektedir.

Kurye faaliyetlerimizde son teknoloji cihazları kullanmaktayız. Kuryeleriniz yola çıkmadan önce sigortalanmaktadır. Okmeydanı kurye çalışmalarında müşterilerimizin taleplerini karşılayabilmek için, deneyimli bir ekiple, modern paketleme araçlarıyla, dağıtım sürecinde son teknoloji cihazları kullanarak hızlı ve sağlam bir teslimat hizmeti sağlamaktan gurur duymaktayız.

Çağın olanaklarından yararlanarak zaman kazanma noktasında müşterilerin en çok tercih ettiği taşımacılık yöntemi motor kurye hizmetleridir. Türkiye’nin en çok nüfus oranına sahip olan ili İstanbul’da dağıtım sektöründe faaliyet göstererek ayakta kalmak için büyük bir bilgi birikimi gerekmektedir. Biz, Sys Kurye olarak, 2013 yılından beri siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimiz sonucunda aldığımız teşekkürlerle kendimizi daha da işimize adayarak bugün sektörümüzün lider firması olmayı başardık. Sizlerin memnuniyeti odaklı, dürüst ve ahlaklı bir şekilde çalışmaktayız. Okmeydanı kurye hizmetleri denildiğinde müşterilerimizin aklına gelen ilk firma olarak, sektörde yeni kurulan firmaların çalışma standartlarını belirlerken örnek aldığı firma konumunda olmaktan memnuniyet duymaktayız.

İstanbul’un her iki yakasına motor kurye hizmeti sağlamaktayız. Kısa mesafelerde yarım saat uzun mesafelerde ise bir saat içerisinde tarif ettiğiniz adreslere ulaşmaktayız. Okmeydanı kurye hizmeti sağlayan çalışanlarımız İstanbul’daki tüm noktalara kısa süre içerisinde ulaşabilecek kadar şehrimizi tanımaktadır.

E-ticaret firmaları, her gün binlerce siparişle müşterilerini buluşturma noktasında motorlu kurye hizmetleri sunan firmalardan hizmet alma ihtiyacı duymaktadır. Okmeydanı kurye hizmetleri konusunda yoğun talep alan ilçelerdendir. İstanbul’da kurye hizmetleri sağlama noktasında şehrin bütün adreslerine hakim olan bir firmayla anlaşma yapıldığında eşya taşıma sürecini kolaylıkla sürdürebilir. Firmamız, çalışanlarımızı seçerken, trafik kurallarına hakimiyet, şehri tanıma, A2 ehliyet sahibi olma ve sektördeki deneyim gibi niteliklere uygun kişileri tercih etmekteyiz. Okmeydanı motorlu kurye hizmeti veren firmamız sizlere birçok kapsamda çözüm sağlamaktadır.

Şirketler arası tüm belge, evrak ve diğer dokümanların taşınmasında uzmanlaştık. Birçok büyük şirketin günlük evrak trafiğini zamanında ve doğru bir şekilde yönetmekteyiz.

Birçok insan sevdiklerinin özel günlerinde ya da ilk iş günü gibi kutlamalarında onlara beğenerek aldıkları hediyelerin zamanında ulaştırılması noktasında motorlu kurye hizmetleri veren firmaların kapısını çalmaktadır. Peki, motorlu kurye hizmetleri sağlayan firmaları seçerken nelere dikkat etmek gerekir?

  • Firmanın eşya taşımacılığındaki deneyimleri,
  • Taşıma sürecinin takip edilebilirliği,
  • Ürünlerin sigortalanıp sigortalanmadığı,
  • Paketleme sürecinde kullanılan malzemenin kalitesi,
  • Taşıma sürecinde kullanılan cihazların özellikleri,
  • Deneyimli personeller,
  • Taşıma süresi,
  • Taşıma bedeli gibi noktalara dikkat edilmelidir.

Firmamız olarak, müşterilerimize geniş konseptte kaliteli hizmetler sunmaktayız. Hediyeleriniz randevulu motor kurye hizmetimiz sayesinde istediğiniz zamanda profesyonel bir hizmetle sahiplerine ulaştırılmaktadır. Hizmetlerimiz, sadece İstanbul’la sınırlı değildir. Türkiye’nin birçok noktasına ulaşım sağlamaktayız. Vizyonumuz, tüm dünyada şubeleri bulunan global bir dağıtım firması olmaktır.

Firmamız, karşılıklı güven esasıyla çalışmaktadır. Hizmetlerimiz, siz değerli müşterilerimizin ekonomisine en uygun şekilde fiyatlandırılmaktadır. Abonelerimize özel indirimlerimiz bulunmaktadır. Acil kurye hizmetleri için bizleri firmamızın iletişim numarasından arayarak günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Okmeydanı kurye hizmetlerinde iddialıyız. Sizleri de müşterilerimizin arasında görmekten gurur duyarız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp