İçeriğe geç

İmes Kurye

İmes Kurye
İmes Kurye

İmes genelinde her gün lojistik çözümlerine ihtiyacınız olduğunu biliyoruz. Bunun için çoğu zaman ilk aklınıza gelen klasik kargo uygulamaları olsa da size daha iyisini daha ucuza alabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Dilerseniz uzun yılların uzmanlığı, deneyimi ve yeni nesil donanımları ile faaliyetlerimize devam ettiğimiz İmes kurye çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

Anadolu Yakası Kurye uygulamalarımız tamamıyla yeni nesil lojistik yöntemidir. Bizler her birisi kurye alanında deneyimli, tecrübeli, dinamik yapısıyla sürekli kendini geliştiren bir kadroya sahibiz. Uzman ekibimizle birlikte her biri yeni model, bakımlı, gerekli donanımlara sahi motosikletlerle hizmet veriyoruz. Böylece ilk günden bu yana kalitenin, güvenin, hızlı teslimatın ve bütçe dostu fiyatların değişmez adresiyiz.

İmes kurye uygulamalarından en büyük beklenti hızdır. Çünkü İmes’te de bütün İstanbul’da olduğu gibi trafik yoğunluğu, karmaşık yollar en büyük problemlerden birisidir. Günün her saatinde belli noktalarda yoğunlaşan trafik kimi zaman en yakın iki nokta arasında dahi ulaşımın saatler sürmesine neden oluyor. Oysa sizin gerek kurumsal gerek bireysel ihtiyaçlarınızda her zaman bu kadar beklemeye vaktiniz olmayabiliyor. Bizler de sizin adınıza ister İmes içinde ister İstanbul’un herhangi iki noktasında hızlı şekilde hareket ederek paketlerinizi istediğiniz adresten alıp dilediğiniz adrese teslim ediyoruz.

Taşınması gereken paket detayları çok farklı olabilir. Kimi zaman değerli evrak, kimlik, özel hediye gibi paketlerinizi taşıtmanız gerekebilir. Bu yüzden de paketlerinizin güvenilir kişilere teslim edilmesini istersiniz. Bizler kurumsal yapımızla kaliteli taşımacılık yapıyoruz. Sizlerden ambalajlamanızı iyi yapmanızı istiyor, akabinde paketinizi bize nasıl teslim ettiyseniz aynı şekilde adrese teslimat yapıyoruz. Paketlerinizin herhangi bir kaybolma, karışma, yırtılma, ezilme gibi durumlara maruz kalmasının önüne geçerek güvenli taşımacılık yapıyoruz.

Kurye çözümlerimizi pek çok farklı seçenekle kullanıma açıyoruz. Bu sayede paketinizin aciliyetine ve gönderi zamanınıza göre tercih yapabiliyorsunuz. Aynı gün içinde teslim edilse yeter dediğiniz paketleriniz için normal kurye uygulamamızla 120-180 dakika arasında teslimat gerçekleştirebiliyoruz. Hızlı motorlu kurye ile 60 ila 90 dakika arasında teslimat

Yapabiliyoruz. VİP kurye hizmetimizle ile daha acil gönderlerinizi taşıyor, 45 ila 60 dakika arasında belirteceğiniz hemen her noktaya taşımacılık yapabiliyoruz. Mesai saatleri dışında da gece motorlu kurye uygulamamızı tercihe açarak 7/24 hizmet veriyoruz. İmes kurye ihtiyacı olanlar karar vermeden önce çeşitli konuları merak eder ve bunların başında da motorlu kurye fiyatları gelir. Bunun için sabit bir fiyat belirtmek imkânsızdır. Çünkü motorlu kurye hizmetlerinde fiyatları belirleyen çeşitli etmenler vardır ve bunlara göre karşılaşacağınız fiyatlar farklılaşır.

Her şeyden önce fiyatlarda belirleyici olan mesafedir. Paketinizin teslim alınacağı nokta ile teslim edileceği nokta arasındaki mesafeye göre fiyatlar farklılaşır. Yine paketlerinizin ölçüleri, ağırlıkları farklı fiyat oluşumlarına neden olabilir. Bir diğer etken de kurye türüdür. Paketinizin aciliyetine göre seçeceğiniz kurye uygulamalarında teslimat süreleri kısaldıkça fiyatlar ufak artış gösterebilir. Ayrıca gece kurye çözümlerimizde mesai ücreti, personel güvenliği, ek ekipman gereksinimi gibi etkenler devreye girdiği için normal kuryeye nazaran daha yüksek fiyatlı olabilmektedir.

SYS Kurye olarak Ümraniye Belediyesi ilçe sınırları genelinde her zaman en kaliteli motorlu kurye uygulamalarını en uygun fiyatlarla yerine getirme gayesindeyiz. Bu nedenle de uzun yıllardır İmes’in en ucuz motorlu kuryesi olarak yollardayız. Mutlaka bizden fiyat almadan motorlu kurye tercihinde bulunmamanızı tavsiye ediyoruz.

İmes Kurye Hizmeti

Kurye hizmeti özellikle son yıllarda ve pandemi başladıktan sonra her şeyin internet aracılığı ile yapıldığı bu dönemlerde yoğun olarak kullanılan ve yaygınlaşan bir hizmet olmuştur. Müşterilere büyük kolaylık sağlayan bir hizmet olduğundan tercih edilmektedir. İmes kurye her gönderi türü için olsa da çoğunlukla boyut olarak büyük sayılamayacak gönderiler için kullanılmaktadır.Müşterileri en çok yemek siparişi verirken, haftalık ya da aylık abonelik yaptığı ürün ya da gazete gibi şeyler aldıklarında, iş ya da özel evrak işlerinde, çiçek veya farklı hediyeler gönderirken kuryelerden destek almaktadır.

Kargo hizmet sürecinde, kargoya verilen eşyalarla birlikte farklı kişilerin eşyaları da aynı araç içinde taşınmaktadır. Kargolama işinde her iş için farklı kişi görev yapmaktadır. Bu da bir gönderinin elden ele verileceği anlamına gelir. Eğer gönderi hassas ya da kırılacak bir gönderi ise zarar görme ihtimali oluşacaktır. Kuryeyle gönderilen ürünler ise tek elden alınıp motora konup direk alıcı adresine götürüldüğü için bu olumsuz durumun yaşanması ihtimali epey düşmektedir.

Firmamız kurulduğu gün itibariyle kaliteli hizmet anlayışı için faaliyetlerine başlamış ve bugün de bu şekilde devam etmektedir. Gönderilerin zamanında ve zarar görmeden teslimi, uygun fiyat politikalarımız, hava koşulları ne olursa olsun donanımlı gönderiler, çözüm odaklı çalışanlarımızın tamamı kalitemizin göstergesidir.

İmes kurye, kurye hizmeti veren firmalar arasında kaliteli hizmetleri kadar sunduğu fiyatlarla da göz doldurmaktadır. Kurye fiyatlarını etkileyen temel faktörler şu şekildedir:

  • Gönderici adresi ve alıcı adresi arasındaki mesafe,
  • Hava durumu,
  • Göndericinin gönderiyi göndermek istediği saat aralığı
  • Gönderinin boyutları

Bu etkenlerin hepsi düşünülüp analiz edilip fiyata karar verilmektedir. Firmamız fiyatlar konusunda müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde yol almaktadır.

İmes kurye ile gönderileriniz için, kargo hizmeti gibi mesai saati bitince ertesi güne sarkma gibi bir durum yaşanmayacaktır. Gönderi alındıktan sonra belli bir zaman diliminde alıcı adresine ulaştırılır. Firma olarak belli saatlerde çalışan bir yapımız bulunmuyor, müşterilerimize hizmet etme süremiz 7/24 devam etmektedir. Bu nedenle saatten bağımsız çalışan bir yapımız vardır. Çağrı merkezini arayan müşterilerimiz için günün her saati taleplerini alarak hizmete başlarız.

İmes kurye müşteri hizmetlerini arayan müşterilerimiz adreslerini belirttiklerinde kuryelerimiz o adrese yönlendirilir. Adrese giden kuryemiz gönderiyi alıp hemen alıcı adresine doğru yola çıkar. Bu esnada kurye değişikliği, araç değişikliği olmamaktadır. Bu yüzden gönderilerin kaybolması gibi bir durum yaşanmayacaktır. Yine gönderilerin ertesi güne kalmadan alıcı adresine teslim edilir.

İmes kurye, müşterilerimiz için gönderilerini istedikleri adrese taşıyarak pek çok avantaj elde etmelerini sağlamaktadır. Bu avantajları şöyle sayabiliriz:

  • Müşterilerimizin gönderileri mümkün olan en kısa zamanda taşınacaktır, bu şekilde müşterilerimiz zamandan ciddi anlamda tasarruf etmiş olacaklardır.
  • İmes kurye olarak müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla fiyatlarımızı her zaman en makul seviyede tutarız.
  • Gönderinin gönderilmesi ve teslim alınması sırasında gönderici ve alıcı müşterilerimiz belli bir noktaya gitmek durumunda kalmazlar. Gönderiler müşterilerimizin bulundukları adresten alınıp, yine alıcının bulunduğu adrese götürülür.
  • Gönderiler göndericiden alınıp alıcıya teslime edilene kadar personel değişikliği ya da araç değişikliği yapılmaz. Böylelikle gönderileriniz el değişikliği olmadan güven içinde ve kaybolmadan alıcıya teslim edilir.
  • Gönderiler ertesi güne kalmadan aynı gün yola çıkar, çünkü firmamızsaate bağlı olarak çalışmaz, çalışmalarına ara vermeden 7/24 hizmet vermeye devam eder.
Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp