Anasayfa » İmes Kurye

İmes Kurye

İmes genelinde her gün lojistik çözümlerine ihtiyacınız olduğunu biliyoruz. Bunun için çoğu zaman ilk aklınıza gelen klasik kargo uygulamaları olsa da size daha iyisini daha ucuza alabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Dilerseniz uzun yılların uzmanlığı, deneyimi ve yeni nesil donanımları ile faaliyetlerimize devam ettiğimiz İmes kurye çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.

İmes kurye uygulamalarımız tamamıyla yeni nesil lojistik yöntemidir. Bizler her birisi kurye alanında deneyimli, tecrübeli, dinamik yapısıyla sürekli kendini geliştiren bir kadroya sahibiz. Uzman ekibimizle birlikte her biri yeni model, bakımlı, gerekli donanımlara sahi motosikletlerle hizmet veriyoruz. Böylece ilk günden bu yana kalitenin, güvenin, hızlı teslimatın ve bütçe dostu fiyatların değişmez adresiyiz.

İmes kurye uygulamalarından en büyük beklenti hızdır. Çünkü İmes’te de bütün İstanbul’da olduğu gibi trafik yoğunluğu, karmaşık yollar en büyük problemlerden birisidir. Günün her saatinde belli noktalarda yoğunlaşan trafik kimi zaman en yakın iki nokta arasında dahi ulaşımın saatler sürmesine neden oluyor. Oysa sizin gerek kurumsal gerek bireysel ihtiyaçlarınızda her zaman bu kadar beklemeye vaktiniz olmayabiliyor. Bizler de sizin adınıza ister İmes içinde ister İstanbul’un herhangi iki noktasında hızlı şekilde hareket ederek paketlerinizi istediğiniz adresten alıp dilediğiniz adrese teslim ediyoruz.

Taşınması gereken paket detayları çok farklı olabilir. Kimi zaman değerli evrak, kimlik, özel hediye gibi paketlerinizi taşıtmanız gerekebilir. Bu yüzden de paketlerinizin güvenilir kişilere teslim edilmesini istersiniz. Bizler kurumsal yapımızla kaliteli taşımacılık yapıyoruz. Sizlerden ambalajlamanızı iyi yapmanızı istiyor, akabinde paketinizi bize nasıl teslim ettiyseniz aynı şekilde adrese teslimat yapıyoruz. Paketlerinizin herhangi bir kaybolma, karışma, yırtılma, ezilme gibi durumlara maruz kalmasının önüne geçerek güvenli taşımacılık yapıyoruz.

İmes kurye çözümlerimizi pek çok farklı seçenekle kullanıma açıyoruz. Bu sayede paketinizin aciliyetine ve gönderi zamanınıza göre tercih yapabiliyorsunuz. Aynı gün içinde teslim edilse yeter dediğiniz paketleriniz için normal İstanbul Kurye uygulamamızla 120-180 dakika arasında teslimat gerçekleştirebiliyoruz. Hızlı motorlu kurye ile 60 ila 90 dakika arasında teslimat

Yapabiliyoruz. VİP kurye hizmetimizle ile daha acil gönderlerinizi taşıyor, 45 ila 60 dakika arasında belirteceğiniz hemen her noktaya taşımacılık yapabiliyoruz. Mesai saatleri dışında da gece motorlu kurye uygulamamızı tercihe açarak 7/24 hizmet veriyoruz.İmes kurye ihtiyacı olanlar karar vermeden önce çeşitli konuları merak eder ve bunların başında da motorlu kurye fiyatları gelir. Bunun için sabit bir fiyat belirtmek imkânsızdır. Çünkü motorlu kurye hizmetlerinde fiyatları belirleyen çeşitli etmenler vardır ve bunlara göre karşılaşacağınız fiyatlar farklılaşır.

Her şeyden önce fiyatlarda belirleyici olan mesafedir. Paketinizin teslim alınacağı nokta ile teslim edileceği nokta arasındaki mesafeye göre fiyatlar farklılaşır. Yine paketlerinizin ölçüleri, ağırlıkları farklı fiyat oluşumlarına neden olabilir. Bir diğer etken de kurye türüdür. Paketinizin aciliyetine göre seçeceğiniz kurye uygulamalarında teslimat süreleri kısaldıkça fiyatlar ufak artış gösterebilir. Ayrıca gece kurye çözümlerimizde mesai ücreti, personel güvenliği, ek ekipman gereksinimi gibi etkenler devreye girdiği için normal kuryeye nazaran daha yüksek fiyatlı olabilmektedir.

SYS Kurye olarak Ümraniye Belediyesi ilçe sınırları genelinde her zaman en kaliteli motorlu kurye uygulamalarını en uygun fiyatlarla yerine getirme gayesindeyiz. Bu nedenle de uzun yıllardır İmes’in en ucuz motorlu kuryesi olarak yollardayız. Mutlaka bizden fiyat almadan motorlu kurye tercihinde bulunmamanızı tavsiye ediyoruz.