İçeriğe geç

Elazığ Kurye

SYS Ekpsres Kurye LOGO
Elazığ Kurye

Elazığ kurye uygulamalarımızla gerek Elazığ içinde gerekse Elazığ ile İstanbul arasında profesyonel taşımacılık hizmeti veriyoruz. Elazığ Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan, geçmişi asırlar öncesine uzanan bir şehirdir. Tarihi ve doğal güzellikleriyle bölgenin en özel illerinden birisi olan ilimiz aynı zamanda merkezi bir lokasyona sahiptir. 450 bine yakın nüfusa sahip olmakla birlikte üniversitesi, kamu kurumları, özel işletmeleri, iş merkezleri, alışveriş merkezleri ve daha fazlasıyla son derece hareketli bir yapıya sahiptir.

Yoğun yaşam temposu içinde Elazığ’da her gün yüzlerce kurumsal ve bireysel gönderi ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Kimi zaman Elazığ’ın bir mahallesinden başka bir mahallesine kimi zaman Elazığ’dan İstanbul’a taşınması gereken paketler olmaktadır. Bunun için geleneksel kargolar ihtiyacı karşılamaya yetmemekte, en yakın adresler arasındaki taşımalar dahi günler sürebilmektedir. Özellikle Elazığ – İstanbul arasında taşınacak gönderilerin alıcısına ulaşması bir haftayı dahi geçebilmektedir.

Günümüz modern yaşam alışkanlarında insanların en büyük ihtiyacı zamandır ve herkes ihtiyaçlarına en hızlı şekilde sahip olmak istemektedir. SYS Kurye Elazığ kurye uygulamalarımız tam da bu alana hizmet etmekte, gönderilerinizin dakikalar içinde, büyük orandaysa aynı gün içinde alıcısına ulaşmasını sağlamaktadır.

Elazığ kurye hizmetlerimizi belli bir sistem dahilinde gerçekleştiriyoruz. Buna göre çağrı merkezimizle iletişime geçtiğiniz anda harekete geçerek ihtiyacınıza odaklanıyoruz. İhtiyacınızı en hızlı biçimde karşılayabilmek için paketiniz hakkında bilgi alıyor, ne kadar sürede teslim edilmesini istediğinizi öğreniyor, gerekli bilgilendirmeyi yapıyor, fiyat tespiti çıkarıyor ve kabul etmeniz halinde göreve başlıyoruz. Kuryemizin randevu saatinde paketinizin bulunduğu adreste olmasını sağlıyor, ardından paketi teslim alıyor ve teslim etmek üzere harekete geçiyoruz. Vadedilen sürede teslimatımızı yaparak her aşamada tarafınıza bilgi aktarıyoruz.

Her ne kadar Elazığ kurye uygulamalarımız bu sistem üzerine inşa edilmiş olsa da önceliğimiz her zaman koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Bunun için gereken esneklikleri gösterebiliyor, isteklerinizi imkanlarımız dahilinde yerine getirmek için seferber oluyoruz.

Her biri moto kurye alanında eğitimli, sertifikalı, deneyimli ve bilgi birikimi yüksek bir ekiple çalışıyoruz. Gerek çağrı merkezimizde gerekse saha ekiplerimizde sektörün en iyileriyle çalışıyoruz. Kendimizi sürekli yeniliyor, çağdaş çözümlerin adresi olmaya odaklanıyoruz.

Kuryelerimiz sahada yeni model, bakımları aksatılmadan yapılan, en modern donanımlara sahip araçlar kullanmaktadır. Akımları zamanında yapılan araçlarımız ve uzman personellerimizle kurye süreçlerimiz en iyi şekilde işlemekte, riskler minimuma indirilmektedir.

Yasal olarak bulundurulması ve taşınması yasak olmayan her türlü paketiniz Elazığ kurye hizmetimizle taşınmaktadır. Her türlü yedek parça, kimlik, ruhsat, bilet, laboratuvar numunesi, anahtar, ilaç, elektronik ürün, telefon, hukuki dosya, diş ürünleri ve daha onlarca farklı ürünü taşıyabiliyoruz.

Şehirler Arası Kurye hizmetlerimizde en büyük avantajlardan birisi ilimizin havaalanına sahip olmasıdır. Sadece yolcu taşımacılığında değil, kargo taşımacılığında da kullanılan havaalanımız ile çok acil ve hassas paketleriniz taşınabilmektedir. Aynı gün, hatta birkaç saat içinde paketleriniz uçak kargo ile İstanbul’daki herhangi bir adresten Elazığ’daki bir adrese ulaştırılmaktadır.

Kuryelerimiz isterseniz kapıdan havaalanına, isterseniz havaalanından havaalanına, isterseniz havaalanından kapıya kurye hizmeti vermektedir. En güvenli şekilde dilediğiniz paketleriniz kapıdan kapıya taşınmış olmaktadır.

Elazığ kurye alanında en büyük avantajlarımızdan birisi fiyatlarımızdır. Kurye fiyatlarımızı paketlerinizin alındığı adres ile teslim edileceği adres arasındaki net mesafeye göre, paketinizin acillik durumuna göre ve paket özelliklerine göre belirliyoruz. Her zaman ilimizin en uygun fiyatlı kuryesi olmayı başarıyoruz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×