İçeriğe geç

Veliefendi Kurye

Yıllar içinde teknolojinin gelişmesi ve insanların internet hayatına yoğunlaşması ile zaman kavramı daha da önemli bir hale gelmiştir. İşlerini internet ortamında hızlı bir şekilde tamamlamaya alışan insanlar, günlük yaşamlarının internetten uzak olan bölümünde de işlerini en hızlı şekilde tamamlamak istemektedirler.

Veliefendi kurye olarak müşterilerimizin devamlı tercihi haline gelmeyi amaçlayan firmamız, daima memnun kalacağınız kalitede teslimatlar gerçekleştirmektedir. Sys Kurye bünyesinde hizmet vermekte olan firmamız daima müşteri odaklı çalışmalar yürütmektedir. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız daima disiplinli bir çalışma ortamına sahiptir.

Kendinizi özel hissedeceğiniz ve paketinizin güvenliğinden emin olacağınız bir firma tercih etmek istiyorsanız, firmamız olarak daima kaliteli standartlarına uygun bir teslimat hizmeti sağlamaktayız.

Müşteri memnuniyetini esas alarak, çalışmalarını müşteri odaklı yürüten firmamız İstanbul Kurye daima alanında profesyonel kişiler ile çalışmaktadır. Yıllardır birçok ürünün taşımacılığını güvenli bir şekilde gerçekleştiren firmamız kapsamlı bir hizmet seçeneği sunmak adına çeşitli birçok ürünün taşımacılığını sağlam bir paketleme hizmeti ile güvenli bir şekilde yapmaktadır.

Veliefendi kurye olarak teslimatını gerçekleştirdiğimiz ürünler genellikle şu şekildedir:

● Hediyelik küçük ve orta boy eşyalar

● Kimlikler

● Pasaportlar

● Önemli evraklar ve belgeler

● Küçük ve orta boy elektronik cihazlar

● Medikal malzemeler

● Çiçek buketleri

Daha birçok ürünün teslimat hizmetini güvenli bir şekilde gerçekleştiren firmamız, hassas ve kırılgan eşyalarınız için kaliteli bir paketleme işlemi ile herhangi bir hasarın meydana gelmesini de önlemektedir. Kuryelerimizin can güvenliğini korumak ve trafikte oluşabilecek kazaları önlemek amacıyla çok ağır ve büyük eşyaların taşımacılığını yapmamaktayız.

Taşınması resmi olarak yasaklanmış olan ürünlerin dışında kalan birçok ürünün taşımacılığı firmamız tarafından güvenli bir şekilde yapılmaktadır.

İleriye dönük tarihlerde teslim edilmesini istediğiniz ürünleriniz Zeytinburnu kurye depolarında güvenli bir şekilde muhafaza edilerek istenilen tarihlerde, önceden belirlemiş olduğunuz adreslere teslim edilir.

Yıllar içinde edinmiş olduğu iş tecrübesi ile gelişmeler gösteren firmamız daima alanında profesyonel ve tecrübeli kişiler ile hizmet vermektedir. Firmamıza ait kurye çalışanlarımızın her birisi de sürücü belgesine sahip kişilerden oluşmaktadır. Yeterli konum bilgisine sahip, profesyonel kuryelerimiz daima memnun kalacağınız bir şekilde, güvenli bir iş hizmeti sunmaktadır.

Veliefendi kurye olarak ihtiyaç duyulduğu her an müşterilerimize yardımcı olabilmek amacıyla çalışmalarımızı 7/24 sürdürmekteyiz. İnternet adresimizde bulunan telefon numaramızdan kolaylıkla müşteri hizmetlerimize ulaşabilir ve siz değerli müşterilerimiz için sağlamış olduğumuz teslimat hizmetimizden gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz.

Herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmanız durumunda, firmamız ya da paketinizin durumu hakkında detaylı bilgi almak istediğinizde internet adresimizden de kolaylıkla ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerimiz daima bir telefon kadar uzağınızdadır. Kolaylıkla firmamıza ulaşabilir ve çözüm odaklı yaklaşımları ile çalışanlarımızdan dilediğiniz konuda sizlere yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz.

Veliefendi kurye yıllardır müşterilerine sağlamış olduğu kaliteli ve güvenli teslimat hizmetleri ile bilinen kaliteli bir firmadır. Firmamızı tercih eden müşterilerimize sunmuş olduğumuz fiyat seçeneklerimiz daima memnun kalacağınız şekilde hazırlanmıştır.

Sunmuş olduğumuz fiyat seçeneklerimiz teslim edilmesini istediğiniz ürünün ağırlığına göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple firmamız ile iletişime geçerek fiyat seçeneklerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Paketinizin teslimatında güvenilir ve kaliteli bir firma arıyorsanız, yıllardır olduğu gibi bugün de kalite standartlarına uygun bir teslimat hizmeti sağlamaktayız. İstediğiniz her an firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×