İçeriğe geç

Des Sanayi Sitesi Kurye

Des Sanayi Sitesi Kurye
Des Sanayi Sitesi Kurye

SYS kurye, kurulduğu ilk günden bu yana müşterilerine kaliteli hizmet verebilmek amacıyla çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. İstanbul şehri, yoğun nüfusu ve her geçen gün artan araç sayısı nedeniyle trafik sorunu yaşamaktadır.

Yakın güzergâhlar arasında gidiş geliş süreleri bile oldukça uzun sürmektedir. Bir yerden başka bir yere gitmek hem maliyet hem de zaman kaybına neden olmaktadır. Firmamız trafikteki yoğunluk sebebiyle yaşanan kargo aksaklıklarının önüne geçebilmek adına, motorlu kuryeler ile teslimat sürecini gerçekleştirmektedir.

Des Sanayi Sitesi kurye hizmeti sayesinde, trafik içerisinde uzun zaman geçirmeye gerek kalmamaktadır. Bizleri tercih etmeniz durumunda elde edeceğiniz avantajlardan bazıları şu şekildedir:

  • Trafik ile uğraşmanıza gerek kalmadan zamandan tasarruf edebilirsiniz.
  • Hassas taşımaya ihtiyaç duyan paketler özenle teslim edilir.
  • Uygun fiyat seçenekleri ile kaliteli hizmet alabilirsiniz.
  • Günün her saatinde kurye talebinde bulunabilirsiniz.
  • Güvenilir teslimat güvencesi ile rahatlıkla ürün teslim edebilirsiniz.

Des Sanayi Sitesi kurye hizmetlerimiz için kullandığımız motorlarımızın tamamı gelişmiş özelliklere ve teknolojik donanıma sahiptir. Bu sayede zorlu yol koşullarında bile hareket ve manevra kabiliyetleri oldukça yüksek olmaktadır. Trafik içerisinde uzun saatler beklemesine gerek kalamadan hızlı bir şekilde hareket edebilme avantajına sahiptirler.

Des Sanayi Sitesi Kurye Hizmeti

Kaliteli hizmetlerin yanında kargo ücretleri de müşteriler için öncelikli durumdadır. Müşteri taleplerini dikkate alarak, Des Sanayi Sitesi kurye hizmetlerimizin tamamını uygun fiyatlar çerçevesinde geliştirmekteyiz. Ancak ücretlerin belirlenmesi esnasında belirli başlı unsurlar vardır. Sabit bir fiyat söylemek doğru değildir çünkü ücretler müşteri talepleri doğrultusunda oluşmaktadır. Tüm müşterilerimizin bütçesine uygun hizmet seçenekleri bulunmaktadır.

  • Taşınan ürünlerin ağırlığı
  • Teslimat adresinin uzaklığı
  • Teslimat seçeneği
  • Araç türü

Teslimat süreleri belirlenen saat aralıkları içerisinde tamamlanmaktadır. Ancak acil teslimata ihtiyaç duyan müşterilerimiz Express teslimat seçeneğinden yararlanarak paketlerin daha hızlı teslim edilmesini sağlayabilirler. Müşterilerimiz, çağrı merkezimiz ile yaptığı görüşmeler esnasında ücretler hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirilmektedir. Müşteri onayının alınmasının ardından Des Sanayi Sitesi kurye süreci başlatılmaktadır.

Başka bir adrese paket iletmek istediğiniz her an bizlere ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermeye devam etmektedir. Müşteri temsilcimiz ile yapacağınız görüşme esnasında, gönderi hakkında bilgiler alınarak ücretler belirtilmektedir.

Bütçenize uygun taşıma seçeneğini tercih edebilirsiniz. Bilgilerin onaylanmasının hemen ardından, kuryemiz göndericiye ulaşmak için yola çıkmaktadır. Gelişmiş altyapımız ile bekleme süreleri oldukça düşüktür. Des Sanayi Sitesi kurye teslimat paketini aldıktan sonra gerekli kayıtları yaparak yola çıkmaktadır. Des Sanayi Sitesi motorlu kurye sürücülerimiz, araçları sayesinde trafik kurallarını ihlal etmeden hızlı bir şekilde hareket edebilmektedir. Araçlarımızda bulunan navigasyon cihazları ile belirtilen adreslerin tespiti oldukça kolay bir şekilde gerçekleşmektedir.

Hava ve yol koşullarına bağlı olarak hız limitleri artıp azalabilmektedir. Yoğun yağışlı havalarda motorlarımız, normal havalara göre daha düşük hızda seyretmektedir. Alıcı adrese ulaşılmasının hemen ardından müşterimiz paketin teslim edildiğine dair bilgilendirilmektedir. Böylelikle teslimat süreci sona ermektedir.

Kuryelerimiz tarafından taşınan ürünler farklı farklı türlerde olabilmektedir. Kişisel eşyadan, gıda paketlerine, proje çalışmalarına ve evraklara kadar pek çok ürün taşınmaktadır.

Motor üzerinde taşınma esnasında kuryelerin hayatını tehlikeye atabilecek herhangi bir kimyasal madde taşınmamaktadır. Kutlamalar ve özel anlar için teslim edilmesi gereken pasta, çiçek ve yiyecekler gibi özen gösterilmesi gereken tüm ürünleri titizlikle taşımaktayız. Kuryelerimiz tarafından paketler araçlara sarılmayacak şekilde yerleştirilmektedir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara