İçeriğe geç

Onurkent Kurye

Onurkent Kurye
Onurkent Kurye

Onurkent kurye olarak hizmet veren firmamız, İstanbul’un her semtine, her mahallesine gönderilerinizi taşır. Profesyonel ekibimizle, yıllardır yaptığımız bu işte edindiğimiz tecrübeleri iş ahlakıyla birleştirerek üst seviyede kaliteli hizmet veriyoruz. Ekibimiz, müşterilerimizin bütün ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde seçenekler sunar. Özenle düşünülen detaylar, kuryelerimizin paketleri güvenle ve hızlı şekilde teslim etmesini sağlar.

Olabilecek en hızlı teslimatı gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimiz de acil durumlarda bizi arayarak destek istiyor. 7/24 aralıksız çalışan ekibimiz, en hızlı şekilde adresinize ulaşıp paketinizi alır ve belirttiğiniz adrese teslim eder. Firmamız müşteri odaklı bir firma olduğu için siz değerli müşterilerimizin istek ve talepleri bizim için önemlidir. İhtiyaca göre oluşturduğumuz hız çeşitleri ve teslimat süreleri müşterilerimizin işini kolaylaştırdığı gibi daha makul fiyata hizmet almalarını da sağlar. Uygun fiyata, doğru ve güvenilir bir kurye firması arıyorsanız Sys Kurye’ye güvenerek gönderilerinizi rahatlıkla teslim edebilirsiniz.

Onurkent kurye olarak daima verdiğimiz sözün arkasındayız. Güvenli ve hızlı teslimatın avantajlı yanlarını müşterilerine yansıtan firmamız, kaliteli hizmet sunmaktan son derece mutludur. Müşterilerimiz kazandıkları pek çok avantaj sayesinde firmamızdan defaatle kurye hizmeti talep etmiştir. Gerek bireysel gerekse iş sahiplerinin paketlerini özenle taşıyoruz. Müşterilerimize sağladığımız avantajlardan bazılarını sıralayabiliriz:

  • 30 dakikada istenen adreste olabiliyoruz.
  • Acil durumlarda en hızlı taşımacılığı gerçekleştiriyoruz.
  • Şehir dışı gönderileri bile aynı gün içinde teslim edebiliyoruz.
  • Paketin boyutuna göre bazen araçla bazen de motosikletle iletiyoruz.

Onurkent kurye sistemimiz sayesinde müşterilerimize etkili çözümler sunuyoruz. Davetiye dağıtımından koli teslimine kadar çok farklı alanlarda farklı ürünleri sahiplerine teslim ediyoruz. İçerikte dikkat ettiğimiz ölçü, yasal prosedüre uygun olan ürünlerin taşınmasıdır. Bu hassasiyetimiz dışında kalan bütün ürünleri, paketleri özenle ve titizlikle ulaştırıyoruz. Gösterdiğimiz dikkat müşterilerimizi de memnun ettiği için en fazla tercih edilen kurye firmaları arasında yer alıyoruz.

Onurkent Kurye Hizmeti

Onurkent kurye olarak güvenli taşımaya çok önem veriyoruz. Biliyoruz ki müşterimiz değer verdiği bir emanete bize güvenerek teslim ediyor. Biz de paketin sarsılmaması, hasara uğramaması için ayrıca dikkat ediyoruz. Paketleri özenle muhafaza ediyoruz. Ne kadar hızlı yol alırsak alalım paketlerin sarsıntıdan etkilenmesine izin vermiyoruz.

Onurkent kurye olarak planlı teslimat süreci takip ediyoruz. Böylece aynı anda onlarca teslimatı zamanında ve güvenli şekilde teslim edebiliyoruz. Kuryelerimiz alanında profesyonel olarak hizmet veren ve motosiklet kullanımı konusunda son derece başarılı kişilerden oluşuyor. Manevra kabiliyeti yüksek olan personelimiz en sıkışık trafikte bile istenilen saatte adreste olup yine istenilen saatte teslimat yapabiliyor.

Müşterilerimiz güvenli taşımacılığı önem verdiği kadar hıza ve dakikliğe de dikkat ediyor. İstedikleri saat diliminde teslimatın gerçekleşmesi bazen bir hukuk bürosu için bir dava anlamına geliyor. Bazen medikal bir ürünün hayatî önem taşıdığı görülüyor. O sebeple verdiğimiz her hizmet, taşıdığımız her ürünün de bir başkasının hayatı için değerli ve önemli olduğunu bilerek hareket ediyoruz.

Onurkent kurye olarak gösterdiğimiz özen ve kaliteli hizmeti uygun ve ekonomik koşullarda sunmaya gayret ediyoruz. Elbette ki kurye hizmetimiz her müşterimize göre şekilleniyor. Her müşterimizin ihtiyacı ve talebi farklıdır. Bu farklılık da zaten fiyatların değişmesine sebep oluyor. Tek değişmeyen bizim ulaşımda gösterdiğimiz hassasiyet ve kalitedir. Her koşulda, her tercihe rağmen en uygun fiyata taşıma gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Bütün müşterilerimizin hizmetlerimizden yararlanabilmesi için kolaylıklar sunuyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp