İçeriğe geç
Anasayfa » Güzelce Kurye

Güzelce Kurye

İstanbul, Türkiye’nin en fazla göç alan ve en fazla nüfusu barındıran şehridir. Bu nedenle İstanbul trafiği normal yaşamın bir parçası haline gelmiştir. Bu trafiğe bağlı olarak kişiler günlük ve iş yaşamını düzenlemektedir. Fakat yine de trafikten dolayı sorunlar çıkmakta ve bu sorunlarla ilgilenmek için yeni iş kolları tesis edilmektedir. Kurye faaliyetleri bu iş kollarından biridir. Çünkü İstanbul’da tüm yaşamın yoğun tempoda olması hızlı hareket etmeyi gerektirmektedir. Kurye hizmetleri bu kapsamda hem sektörlere hem de bireylere önemli kolaylık sunmaktadır.

Sys Kurye firmamızın çatısı altında yer alan Güzelce Kurye hizmetleri, günlük veya çalışma hayatınızın aksamasını önlemek için özenli ve hızlı teslimatlar gerçekleştirir. Büyükçekmece ilçesinde yer alan Güzelce Kurye hizmetlerini kullanarak evrak veya ürünlerinizin İstanbul il sınırları içinde istediğiniz adrese saatler içinde ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Normal kargo firmaları İstanbul içi teslimatları genellikle gönderi kaydı oluşturduktan bir gün sonra yapabilmektedir. Fakat bu süre bazen daha fazla uzayabilmektedir. Bunun da sebeplerinden biri kargo hizmetlerinin kişiye özel olmaması yani toplu dağıtım hizmetlerinin verilmesidir. Bir diğer sebebi ise standart araçlarla teslimata çıkılmasıdır. Büyükçekmece kurye ile bu sorunların üstesinden geliyoruz.

Kurye hizmetimiz kişiye özeldir. Bize gönderilerinizi teslim ettiğiniz anda kuryemiz verdiğiniz teslimat adresine doğru yola çıkmaktadır. Bu nedenle, diğer teslimatlardan dolayı gecikme gibi sorunlar yaşanmamakta ve teslimat adresine yönelik kısa yollar kullanılmaktadır. Bir diğer konuda da trafik ve yolların bazı yerlerde sorunlu olması normal araçların geçişini zorlayabilmektedir.  Fakat İstanbul Kurye hizmetimiz ile yoğun trafik, dar ve bozuk yollar gibi sorunların üstesinden geliyoruz. Bu nedenle, söz verdiğimiz gibi teslimatları kısa süre içinde ilgili adrese ulaştırıyoruz.

Güzelce kurye hizmetimiz, müşterilerimizin teslimatlarında büyük rahatlık ve kolaylık sunmaktadır. Bu nedenle, kullandığımız araçların yolda herhangi bir sorun çıkarmaması için ve personellerimizin daha güvenli bir şekilde hareket etmelerini sağlamak için araçlarımızın yeni ve kullanışlı olmasına dikkat ediyor ve bakımlarını düzenli olarak yetkili birimlere yaptırıyoruz. Buna ek olarak, kurye hizmeti veren tüm ekibimiz, alanlarında ilgili eğitimleri almış deneyimli personellerden oluşmaktadır. Bu nedenle, teslimat adresleriyle ilgili en kısa ve en güvenli yolları bilmekte ve güvenli bir şekilde araç kullanmaktadırlar.

Güzelce kurye faaliyetlerimiz 7 gün 24 saat devam etmektedir. İhtiyaç duyduğunuz anda bizi aradığınızda size en yakın personelimizi yönlendiriyoruz. Gönderi, personelimiz tarafından sizden teslim alındıktan sonra size takip kodu verilmektedir. Bu kod ile gönderinizin nerede olduğu bilgisini süreç boyunca alabilirsiniz. Gerek duyduğunuz durumlarda ise personelimiz ile iletişime de geçebilirsiniz.

Müşterilerimizin tüm teslimatları güvenli ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Tüm gönderiler, içeriğinden bağımsız bir şekilde hasarsız ve söz verildiği sürede teslim edilmektedir. Bu hizmet anlayışını sürdürüyor ve müşterilerimizin işlerini kolaylaştırma hedefimizi yerine getirmeye devam ediyoruz. Kurye hizmetlerimizin müşterilerimiz tarafından ulaşılabilir ve her durumda kullanılabilir olması için hizmet fiyatlandırmamızı makul bir biçimde yapıyoruz. Bazı unsurlar temelinde teslimatın hizmet bedeli değişmektedir. Bu unsurlardan bazıları şunlardır:

  • Gönderinin boyut ve ağırlığı,
  • Teslimat adresinin yakın veya uzak olması,
  • Teslimat zamanının çalışma saatleri içinde veya dışında olması.

Bazı etmenler sebebiyle fiyatlandırma değişkenlik gösterse de genel olarak hizmet ücretlerimiz makul olmaktadır. Fiyatlarımız hakkında net bilgi almak veya gönderi paketinizin fiyatını hesaplatmak için iletişim bilgilerimizden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×