İçeriğe geç

Güzelce Kurye

Güzelce Kurye
Güzelce Kurye

İstanbul, Türkiye’nin en fazla göç alan ve en fazla nüfusu barındıran şehridir. Bu nedenle İstanbul trafiği normal yaşamın bir parçası haline gelmiştir. Bu trafiğe bağlı olarak kişiler günlük ve iş yaşamını düzenlemektedir. Fakat yine de trafikten dolayı sorunlar çıkmakta ve bu sorunlarla ilgilenmek için yeni iş kolları tesis edilmektedir. Kurye faaliyetleri bu iş kollarından biridir. Çünkü İstanbul’da tüm yaşamın yoğun tempoda olması hızlı hareket etmeyi gerektirmektedir. Kurye hizmetleri bu kapsamda hem sektörlere hem de bireylere önemli kolaylık sunmaktadır.

Sys Kurye firmamızın çatısı altında yer alan Güzelce Kurye hizmetleri, günlük veya çalışma hayatınızın aksamasını önlemek için özenli ve hızlı teslimatlar gerçekleştirir. Büyükçekmece ilçesinde yer alan Güzelce Kurye hizmetlerini kullanarak evrak veya ürünlerinizin İstanbul il sınırları içinde istediğiniz adrese saatler içinde ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Normal kargo firmaları İstanbul içi teslimatları genellikle gönderi kaydı oluşturduktan bir gün sonra yapabilmektedir. Fakat bu süre bazen daha fazla uzayabilmektedir. Bunun da sebeplerinden biri kargo hizmetlerinin kişiye özel olmaması yani toplu dağıtım hizmetlerinin verilmesidir. Bir diğer sebebi ise standart araçlarla teslimata çıkılmasıdır. Kurye ile bu sorunların üstesinden geliyoruz.

Kurye hizmetimiz kişiye özeldir. Bize gönderilerinizi teslim ettiğiniz anda kuryemiz verdiğiniz teslimat adresine doğru yola çıkmaktadır. Bu nedenle, diğer teslimatlardan dolayı gecikme gibi sorunlar yaşanmamakta ve teslimat adresine yönelik kısa yollar kullanılmaktadır. Bir diğer konuda da trafik ve yolların bazı yerlerde sorunlu olması normal araçların geçişini zorlayabilmektedir.  Fakat kurye hizmetimiz ile yoğun trafik, dar ve bozuk yollar gibi sorunların üstesinden geliyoruz. Bu nedenle, söz verdiğimiz gibi teslimatları kısa süre içinde ilgili adrese ulaştırıyoruz.

Güzelce kurye hizmetimiz, müşterilerimizin teslimatlarında büyük rahatlık ve kolaylık sunmaktadır. Bu nedenle, kullandığımız araçların yolda herhangi bir sorun çıkarmaması için ve personellerimizin daha güvenli bir şekilde hareket etmelerini sağlamak için araçlarımızın yeni ve kullanışlı olmasına dikkat ediyor ve bakımlarını düzenli olarak yetkili birimlere yaptırıyoruz. Buna ek olarak, kurye hizmeti veren tüm ekibimiz, alanlarında ilgili eğitimleri almış deneyimli personellerden oluşmaktadır. Bu nedenle, teslimat adresleriyle ilgili en kısa ve en güvenli yolları bilmekte ve güvenli bir şekilde araç kullanmaktadırlar.

Güzelce kurye faaliyetlerimiz 7 gün 24 saat devam etmektedir. İhtiyaç duyduğunuz anda bizi aradığınızda size en yakın personelimizi yönlendiriyoruz. Gönderi, personelimiz tarafından sizden teslim alındıktan sonra size takip kodu verilmektedir. Bu kod ile gönderinizin nerede olduğu bilgisini süreç boyunca alabilirsiniz. Gerek duyduğunuz durumlarda ise personelimiz ile iletişime de geçebilirsiniz.

Müşterilerimizin tüm teslimatları güvenli ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Tüm gönderiler, içeriğinden bağımsız bir şekilde hasarsız ve söz verildiği sürede teslim edilmektedir. Bu hizmet anlayışını sürdürüyor ve müşterilerimizin işlerini kolaylaştırma hedefimizi yerine getirmeye devam ediyoruz. Kurye hizmetlerimizin müşterilerimiz tarafından ulaşılabilir ve her durumda kullanılabilir olması için hizmet fiyatlandırmamızı makul bir biçimde yapıyoruz. Bazı unsurlar temelinde teslimatın hizmet bedeli değişmektedir. Bu unsurlardan bazıları şunlardır:

 • Gönderinin boyut ve ağırlığı,
 • Teslimat adresinin yakın veya uzak olması,
 • Teslimat zamanının çalışma saatleri içinde veya dışında olması.

Bazı etmenler sebebiyle fiyatlandırma değişkenlik gösterse de genel olarak hizmet ücretlerimiz makul olmaktadır. Fiyatlarımız hakkında net bilgi almak veya gönderi paketinizin fiyatını hesaplatmak için iletişim bilgilerimizden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Güzelce Kurye Hizmeti

Güzelce kurye hizmetleri gönderilerinizin sorunsuz bir şekilde ve en kısa süre içerisinde alıcısına ulaşmasını sağlayan bir hizmettir. Tabi hizmetin bu şekilde sunulabilmesi için tercih etmiş olduğunuz kurye firmasına çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Alanında uzman olmayan ve yeterli deneyime sahip olmayan bir kurye firması ile anlaşmanız durumunda pek çok sorun ile karşı karşıya kalmanız yüksek ihtimaldir.

Sys Kurye firması olarak tam da bu noktada ön plana çıkmayı başarıyoruz. Alanında uzman ekibimiz, donanımlı ekipmanlarımız ve son teknoloji ekipmanlarımız ile her zaman yanınızda oluyoruz. Güzelce kurye hizmetlerimizi her zaman titiz bir şekilde sürdürüyoruz. Taşıma işlemlerimiz sırasında bir sorun çıkmaması için alınması gereken tüm önlemleri eksiksiz bir şekilde alıyoruz. Önlemlerimize rağmen bir sorun yaşamanız durumunda her zaman yanınızda olarak sorunu kısa süre içerisinde hallediyoruz.

Güzelce kurye hizmetlerimiz ile pek çok türden gönderiniz için taşıma hizmeti veriyoruz. Bu gönderilerden bazıları şu şekildedir:

 • Teknolojik eşyalar,
 • Yiyecek ve içecek çeşitleri,
 • Süpermarket ve temel gıda ürünleri,
 • Belge, dosya, fatura, evrak vb.
 • Cüzdan, para, kredi kartı vb.
 • Petshop ürünleri,
 • Yedek parça çeşitleri,
 • Kişisel bakım ürünleri,
 • Kozmetik ürünleri,
 • Sağlık ürünleri,
 • Kıyafet, ayakkabı, takı ve aksesuar çeşitleri,
 • Kırtasiye ürünleri,
 • Hobi, müzik ve resim ürünleri,
 • Doğum günü pastası,
 • Hediyelik eşya çeşitleri.

Güzelce kurye hizmetlerimiz ile sizin için sunmuş olduğumuz bir diğer avantajlı hizmet de Express kurye hizmetidir. Bu hizmetimiz sayesinde gönderinizin teslim edileceği konum yakın mesafede ise 15 dakika ile 30 dakika arasında, gönderinizin teslim edileceği konum uzak mesafede ise 45 dakika ile 60 dakika arasında teslim ediyoruz.

Güzelce kurye hizmetlerimizi haftanın her günü ve günün her saati müşterilerimize sunuyoruz. Dilediğiniz yerden, dilediğiniz günde ve dilediğiniz saatte Güzelce kurye hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Size en kısa süre içerisinde cevap vererek yararlanmak istediğiniz hizmet ile ilgili yardımcı oluyoruz. Aklınıza takıla soruları cevaplayarak endişelerinizi ortadan kaldırıyoruz.

Anlaşma sağlamamız durumunda sizlerden isim, soy isim, adres ve taşınacak ürün bilgisi ile ilgili bilgi alıyoruz. Aldığımız bilgileri işleme geçerek en kısa süre içerisinde adresinize ulaşım sağlıyoruz. Adresinize gelen kuryemiz gönderinizi inceleyerek yanıcı, patlayıcı ya da taşınması yasal olmayan ürün olup olmadığını tespit etmektedir. Eğer taşınmasının yasal olduğuna kanaat getirirse zarar görmeyecek şekilde motoruna yerleştirerek alıcının adresine doğru yola çıkmaktadır.

Dakikalar içerisinde alıcının adresine ulaşım sağlayarak gönderiyi doğru alıcıya teslim etmektedir. Daha sonra hem alıcının hem de göndericinin hizmetlerden memnun kalıp kalmadığını ve hizmetlerden ne kadar memnun kaldığını öğrenmektedir. Memnun kalmadıkları bir durum varsa bunu kısa sürede ortadan kaldırarak memnun bir şekilde ayrılmalarını sağlamaktadır.

Kaliteli, modern ve profesyonel hizmetlerimizin yanında makul fiyatlarımız ile de sektörde her zaman ön plana çıkmayı başarıyoruz. Gönderinizin özelliklerine, gönderinizin taşınacağı yere, tercih ettiğiniz kurye hizmetine ve motor modeline göre fiyatlarımızı belirliyoruz. Dönem dönem kampanyalı teklifler yaparak da avantajlı fiyatlarımızdan yararlanmayan kimse kalmasın istiyoruz.

Güzelce kurye hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ya da avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde faydalanmak için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz. Size saniyeler içinde cevap vererek elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz. Gönderinizin özellikleri ve taşınmasını istediğiniz yere göre ortalama bir fiyat sunuyoruz. Anlaşma sağlamamız durumunda hemen işlemlere başlayarak gönderinizi en kısa sürede alıcısına ulaştırıyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp