İçeriğe geç

Alemdar Kurye

Alemdar Kurye
Alemdar Kurye

Alemdar kurye alanında hizmet vermekte olan firmamız SYS Kurye, bilgi ve birikim sahibi ekip eşliğinde çalışmalar yapmaktadır. Ekibimiz sektörün önde gelen isimlerinden biridir. Uzun zamandır sektörde olan firmamız belirli bir müşteri kitlesine sahiptir. Firmamızı tercih eden müşteriler her geçen gün artış göstermektedir. Müşteriler tarafından güvenle tercih edilen firmamız sizlerin de tercihi olabilir. İhtiyacınız ve isteğiniz doğrultusunda firmamızla iletişime geçebilir, vermiş olduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Motor kurye alanında hizmet veren firmaların sayısı artış gösteriyor. Paket sahipleri farklı nedenlere bağlı olarak motor kuryeleri tercih ediyor. Motor kurye sektörüne olan ilgi artış gösterdiği gibi müşteriler doğru firmayla iletişime geçmeye de özen gösteriyor. Her ne kadar avantajlı bir taşıma yöntemi olsa da paket sahipleri herhangi bir zarara uğramamak adına doğru firmayla çalışmalıdır. Bunun için tercih edilen firma oldukça önemlidir. SYS Kurye firmamız sektörün güvenilir ismi olarak tercih edilmektedir. Profesyonel hizmet sunan firmamız Alemdar kurye alanında %100’e yakın müşteri memnuniyeti sağlamayı başarmaktadır.

Motorlu Kurye üzerine hizmet vermekte olan firmamız farklı özelliklerde pek çok paketi taşımaktadır. Bilindiği üzere motor kuryeler motosiklet üzerinde paketleri taşır. Motosikletle paket taşıyan görevlilere kurye adı verilmektedir. Kuryeler aldığı önlemler eşliğinde paketleri güvenli koşullarda taşımak ve adrese teslim etmek zorundadır. Sektörün önemli isimlerinden olan firmamız da profesyonel ekip eşliğinde geniş kapsamlı motor kurye hizmeti vermektedir. Firmamızın taşıdığı paketler genellikle aşağıdaki gibidir.

 • Kimlik
 • Pasaport
 • Ehliyet
 • Cüzdan
 • Para 
 • Evrak
 • Sözleşme
 • Belge
 • Çiçek
 • Dosya
 • Hediye 
 • Telefon
 • Anahtar
 • Fatura
 • Tıbbi ilaç
 • Yemek

Kurye alanında hizmet veren firmamız kişisel eşyaları, özel eşyaları, hediyelik eşyaları, yemek paketlerini özenle taşımaktadır. Firmamız farklı özelliklerde pek çok paketi taşırken taşınan her paket için gerekli güvenlik önlemlerini de eksiksiz alır. Bu sayede paketler herhangi bir aksilik olmadan adrese güvenli bir şekilde teslim edilmiş olur. Firmamız ihtiyaç doğrultusunda uzun süreli anlaşma yaparak paket taşıma hizmeti verebilir. İsterseniz firmamızla görüşebilir ve uzun süreli paket taşıma hizmetinden faydalanabilirsiniz. İsterseniz tek seferlik olarak kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Alemdar kurye alanında hizmet vermekte olan firmamız birçok avantajı hem sektöre hem de müşteriye kazandırıyor. Alemdar üzerinde paket göndermek veya paket teslim almak istiyorsanız zamanı da doğru kullanmak istersiniz. Zaman kaybı yaşamamak, paketi vaktinde teslim almak veya teslim etmek için motor kuryeleri güvenle tercih edebilirsiniz. Firmamız uygun özelliklerdeki motosikletle taşıma hizmeti sunmaktadır. Motosiklet üzerinde taşınan paketler kısa sürede adrese ulaştırılır. Bu sayede zaman kaybı yaşanmaz. Alınan güvenlik önlemleri sayesinde paketlerin zarar görmesi önlenir ve taşınan paketler doğru fiyat aralığında taşınır. Maddi ve manevi zararın önlenmesi, zaman kaybının yaşanmaması, güvenilir ve profesyonel taşıma hizmetinin alınması için SYS Kurye firmamız güvenle tercih edilebilir.

Alemdar kurye alanında hizmet vermekte olan firmamız belirli bir çalışma düzenine sahiptir. Firmamız geniş kapsamlı kurye hizmetini müşterilere sunmaktadır. Paketler 7/24 aktif bir şekilde taşınır. İhtiyacınız doğrultusunda bulunduğunuz adrese kurye talep edebilir, paketi adresinizden gönderebilirsiniz. Eğer isterseniz firmamıza gelebilir ve göndermek istediğiniz paketi firmamızdan doğrudan gönderebilirsiniz. Geniş kapsamlı taşıma hizmeti sunan firmamız adresten adrese paketleri taşır. Ev, işyeri, mağaza, hastane, okul gibi farklı adreslerden istediğiniz adrese paket gönderebilirsiniz. Firmamızla iletişime geçerek acil taşıma hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

Alemdar Kurye Hizmeti

Sektörde lider konuma gelmek, Türkiye’de ve dünyada kurye ve kargo taşımacılığında sektöre yön veren, kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak için çalışmalarını devam ettiren firmamız Sys Kurye, İstanbul’un birçok mahallesinde olduğu gibi Alemdar kurye ile de hizmetlerini sürdürmektedir.

Mahalli, ilçeler arası ya da şehirlerarası tüm kurye ve kargo taşımacılığı işlerinde güvenle tercih edebileceğiniz seçenek ve hizmetlerimizle, yüzde yüz müşteri memnuniyeti oluşturmak için çalışıyor, sektörün hep daha iyiye giderek müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak için uğraşıyoruz. Firmamız bünyesinde sunduğumuz, müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına yönelik hizmetlerimizle, her zaman en iyi çözümü sunuyoruz.

Alemdar kurye ekibimizle Fatih ilçesi dahilinde talep edilen tüm kurye ve kargo taşımacılık işlemlerini dakikalar içerisinde tamamlayabiliyor, İstanbul il sınırları dahilinde en fazla 180 dakika içerisinde teslimat sözü ile çalışıyoruz.

Hayatlarımızın en değerli parçaları haline gelen zamanı, en iyi şekilde kullanarak, sizlerin iş ve özel hayatını kolaylaştırmak için buradayız.

İçinde bulunduğumuz yüzyılda birçok işlem, parmaklarımızın ucuyla dokunarak saniyeler içerisinde tamamlanabiliyor. Hal böyle iken, bir resmi evrak ya da değerli bir vazonun teslimatının günler hatta haftalar sürmesi kabul edilebilir bir durum olmaktan çıkıyor.

Bu durumu bilen ve iletişimin en eski halini, modern teknoloji, genç bir filo ve güvenilir bir ekip ile birleştirerek Alemdar kurye ekibi ile hizmet veriyoruz.

Kargo taşımacılığı yönetmeliğine uygun, kargo ile taşınmasında herhangi bir kısıt ya da yasaklama bulunmayan tüm gönderileriniz için, en hızlı ve en güvenli taşımacılığı sunuyoruz.

Alemdar kurye aracılığı ile;

 • Resmi evrak,
 • Kimlik ve ehliyet,
 • Kredi / banka kartları,
 • Değerli hediyelikler,
 • Çiçekler,
 • Kıyafet,
 • Medikal içeriğe sahip paketler,
 • Elektronik eşyalar ve daha nicelerinin gönderimini sağlayabilirsiniz.

Tüm hizmetlerimizde, belirli prosedürleri uyguluyor, ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretmeye özen gösteriyoruz. Gönderinizin içeriğine ve seçeceğiniz hizmet tipine bağlı olarak tam zamanında teslimat gerçekleştiriyoruz. Alemdar kurye ekibimiz tarafından verilen;

 • 120 ila 180 dakika içerisinde teslimat sağlayan normal teslimat,
 • 60 ila 90 dakika içerisinde teslimat sağlayan hızlı teslimat ve
 • 45 ila 60 dakika içerisinde teslimat sağlayan acil teslimat hizmetlerimizle neye ihtiyacınız varsa ona göre seçenekler sunuyoruz.

Teslimat sürelerini etkileyen bu seçeneklerimiz, günün her saatinde teslimat yapılmasını sağlayan gece ve nöbetçi kuryelerimiz tarafından da sağlanmakta olup, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda talep ve randevu oluşturularak teslimat süreci başlatılmaktadır.

Şehirlerarası taşımacılık taleplerinde ya da motosiklet ile taşınması uygun olmayan gönderileriniz için araçlı ve hava kargo seçeneklerimizle de hizmet veriyoruz.

Firma olarak kargo taşımacılığı ve kurye sektöründe, modern çağa uygun, kişiye özel çözümler sunarak, hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimizin memnuniyetini oluşturma hedefi hareket ediyoruz.

Bu doğrultuda gönderi sürecini iyi yönetmenin dışında, kesintisiz bilgi ve destek sağlamaya çalışıyor, müşterilerimizin, gönderilerinin ve çevrenin güvenliğini de ön planda tutarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  Modern teknolojinin bizlere sunduğu uydu bağlantısı sayesinde konum belirleme, gönderinin ve kuryenin hem yerini, hem varış zamanını hem de güvende olup olmadıklarını belirleyebiliyoruz.

Alemdar kurye ekibinde yer alan tüm çalışma arkadaşlarımız, müşteri memnuniyeti oluşturmayı görev edinmiş, güvenli ve hızlı taşımacılık konusunda deneyimli, her daim en iyisini sunmayı hedefleyen kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede tüm müşterilerimize kesintisiz müşteri desteği, güler yüz, iletişimde kolaylık ve güvenlik sunuyoruz.

Firma olarak, müşterilerimize verdiğimiz değeri çalışanlarımıza da veriyor, her zaman en iyisi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm

İndirimli Fiyatlar İçin

X
× WhatsApp