İçeriğe geç

Kazasker Kurye

Kazasker Kurye
Kazasker Kurye

Moto kurye, Kadıköy Belediyesi  ilçesinde bulunan iki farklı adres arasında paket taşıma hizmeti vermektedir. Kuryeler kısa sürede teslim edilmesi gereken evrakları ve paketleri taşımakla görevlidir. Gün içinde teslim edilmesi gereken evrak ve paketler, Kazasker kurye alanında firmamız tarafından yapılmaktadır. Sorumluluk sahibi ekibimiz paketleri özenle taşır. Zamandan tasarruf sağlamak ve herhangi bir kayıpla karşılaşmamak adına bizimle çalışabilirsiniz.

Moto kurye çalışmaları eksiksiz olarak yerine getirilmelidir. Aksi takdirde firmanın sektördeki yeri zedelenir. Bizler sektörde hizmet vermeye başladığımız günden itibaren çalışmalarımızı büyük bir özenle gerçekleştirmekteyiz. Bilgi ve birikim sahibi ekibimizle işimizi büyük bir titizlikle tamamlıyoruz. Sizler de kurye alanında firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.
Moto kurye olarak adlandırılan görevliler farklı sorumlulukları yerine getirmelidir. Kuryelerin sorumlulukları hem bağlı olduğu firmaya hem de müşteriye karşıdır.

Anadolu Yakası Kurye alanında hizmet veren çalışma arkadaşlarımızın yerine getirdiği görevler:

  • Müşterinin bulunduğu adrese kısa sürede ulaşmak
  • Paketi motosiklete yerleştirmek ve güvenlik önlemlerini almak
  • Paketi vaktinde adrese teslim etmek
  • Paketin teslimat bilgisini firmaya ve müşteriye vermek

Kuryeler müşterinin bulunduğu adrese giderek paketi teslim alır. Alınan paket bilgileri kaydedilir ve paket, motosiklete yerleştirilir. Ardından paketi alıcı adresine kısa sürede teslim eder. Paketin teslimat sürecinin bilgisi hem firmaya hem de müşteriye verilmelidir.

Paket gönderme işlemlerinde kuryelerimiz adrese gelerek paket aldığı gibi müşterinin belirttiği adrese giderek de paket teslim almaktadır. Eğer müşterinin paketi havaalanına gelmişse kuryemiz havaalanına giderek müşteri adına gelen paketi teslim alır, müşterinin adresine paketi ulaştırır. Eğer müşteri havaalanına paket göndermek istiyorsa kuryeyi bulunduğu adrese çağırır ve paketi kuryeyle gönderebilir.

Moto kurye çalışmaları eksiksiz bir şekilde yerine getirilmelidir. Aksi takdirde maddi ve manevi kayba uğramak kaçınılmazdır. Kurye firmamız için müşteri memnuniyeti ve güveni oldukça önemlidir. Bizler değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini koruyamadığımızda sektörde başarı kaybına uğrarız. Müşterilerimizin herhangi bir sorun yaşamaması, firmamıza olan güvenini kaybetmemesi adına özenle çalışmaktayız.

Kazasker kurye alanında hizmet veren firmamız her zaman en doğru çalışmaları gerçekleştirmektedir. Taşıma için uygun motosikletler tecrübe sahibi görevliler tarafından kullanılmaktadır. Motosikletle taşıma yapılırken gerekli tüm güvenlik önlemleri alınır. Bu sayede hem kurye sağlığı hem de paket güvenliği korunur. Kuryelerimiz için paket gizlilik ve güvenlik ihlali söz konusu değildir. Özel evraklar, belgeler, dosyalar, kimlik ve pasaport gibi eşyalar güvenle taşınır. Kazasker üzerinde motorlu kurye alanında hizmet veren firmamız sektörün güvenilir ismi olarak çalışmalarını devam ettirmektedir.

Kurye taşımacılığında zaman kaybı yaşanmaz. Müşteriler kısa sürede paketlerini teslim edebilir veya teslim alabilir. Kuryelerimiz zamanı doğru kullanmaktadır. Dilerseniz gönderdiğiniz paketler istediğiniz saatte teslim edilir. Eğer istediğiniz bir saat yoksa paketler birkaç saat içinde adrese teslim edilir.

Taşıma işlemleri güvenli bir şekilde yapılır. Tecrübeli ekibimiz çalışmalarda gerekli özeni göstermektedir. Tüm çalışma işlemleri aynı zamanda garantili olarak gerçekleştirilir. Firmamız doğru ve uygun fiyat aralığında hizmet vermeye özen göstermektedir. Kazasker kurye alanında fiyatlar paket durumuna göre değişmektedir. Eğer paketin ağırlığı ve adet sayısı artarsa fiyatlarda artış görülebilir. Firma olarak sektörde doğru ve uygun fiyat aralığında hizmet vermeye özen göstermekteyiz. Paket göndermek, detaylı bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bizler 7/24 gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla ihtiyaç ve isteklerinize en doğru çözümleri sunmaktayız.

Kazasker Kurye Hizmeti

Özellikle son dönemlerde teknolojinin oldukça hızlı bir şekilde gelişmesi ile oldukça önemli bir konuma kadar yükselmiş olan teknik kurye hizmetleri, dünyanın pek çok çeşitli bölgelerinde oldukça popüler bir şekilde tercih edilmektedir. Birçok farklı önemli ticaret noktasını birbirine direkt olarak bağlamakta olan temel kurye hizmetleri, pek çok çeşitli tarz ve niteliklerde olmak üzere karşımıza çıkmaktadır. Ülkemiz olan Türkiye’nin en kalabalık şehri için de oldukça önemli bir yeri olan kurye hizmetleri, alanında uzman ve yetkin seviyede hizmetler sunan birçok farklı marka tarafından verilmektedir.

Özellikle İstanbul ilinin Kazasker bölgesi için oldukça hızlı ve etkin seviyede kurye çalışmaları ile öne çıkan SYS Ekspres Kurye firmamız, Kazasker kurye hizmetlerinde uluslararası düzeyde hizmet ve kalite skalası ile öne çıkmaktadır. Dünyanın pek çok farklı bölgelerinde olduğu gibi ülkemiz olan Türkiye’de de oldukça yüksek kalitede hizmet sunan kurye markalarından bir tanesi olan işletmemiz, 7 gün ve 24 saat olmak üzere kesintisiz bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

Temel olarak Kazasker kurye hizmetlerinde 7/24 olmak üzere teknik kurye hizmetlerine devam etmekte olan SYS Kurye işletmemiz, kendi sektöründe yüksek deneyim ve tecrübe sahibi yetkin kurye kadrosuna da marka bünyesinde yer vermektedir. Birinci sınıf kalitede kurye araç filosu ile sektöründe en çok tercih edilen işletmelerin başında gelmekte olan firmamız, oldukça zengin içerikli ve geniş kapsamlı bir işletme hizmet portföyüne de sahiptir. Pek değerli müşterilerinin memnuniyetini de diğer her türlü kriterin üzerinde tutmakta olan SYS Kurye markamız, oldukça üst düzey kalite ve hizmet standartlarını da firma bünyesinde ihtiva etmektedir.

Herhangi bir teknik envanter veya çeşitli dokümanları A noktasından B noktasına anında taşımakta olan Kazasker Kurye markamız, güler yüzle hizmet veren profesyonel kurye kadrosunu da işletme çatısı altında barındırmaktadır. Oldukça hızlı ve etkin bir kurye hizmet politikasını da işletme bünyesinde ihtiva etmekte olan firmamız, haftanın her günü ve günün her saati kesintisiz bir şekilde kurye hizmeti sunmayı kendisine düstur edinmiş durumdadır. Pek çok çeşitli iletişim yollarını da işletme bünyesinde barındıran SYS Kurye markamız, genel müşteri memnuniyetine de oldukça önem vermektedir.

Genel ölçüde Kazasker kurye hizmetleri kapsamında oldukça nitelikli ve etkin seviyede teknik hizmet standartları ile öne çıkmakta olan SYS Kurye markamız, uluslararası düzeyde kalite skalasına da firma bünyesinde yer vermektedir. Özellikle İstanbul’un pek çok farklı bölgelerine motosikletle kurye hizmeti sunmakta olan firmamız, gönderilen çeşitli envanter ve evraklarınızı da gözü gibi korumaktadır. Oldukça hızlı ve güvenilir bir işletme anlayışına sahip olan SYS Kurye firmamız, birinci sınıf kalitede araç filosunu da marka çatısı altında ihtiva etmektedir.

Motosikletli kurye hizmetleri alanında doğrudan müşteri memnuniyetini odak alan teknik çalışmalarına kesintisiz bir şekilde devam etmekte olan Kazasker Kurye firmamız, oldukça yenilikçi ve modernize seviyede hizmet standartlarına da sahiptir. Genel ölçüde müşteri memnuniyetini odak alan teknik hizmetlerini oldukça hızlı ve etkin bir şekilde sunmakta olan markamız, pek çok çeşitli iletişim yollarını da marka çatısı altında barındırmaktadır. Gün içerisinde söz konusu SYS Kurye işletmemizin envaiçeşit hizmetlerine;

  • Firma GSM telefon numaramız,
  • Kurumsal e-mail adresimiz,
  • İşletme internet sitemiz veya
  • Genel merkezimiz vasıtasıyla anında ulaşım sağlamanız mümkündür.
Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp