Anasayfa » Kazasker Kurye

Kazasker Kurye

Moto kurye, Kadıköy Belediyesi  ilçesinde bulunan iki farklı adres arasında paket taşıma hizmeti vermektedir. Kuryeler kısa sürede teslim edilmesi gereken evrakları ve paketleri taşımakla görevlidir. Gün içinde teslim edilmesi gereken evrak ve paketler, Kazasker kurye alanında firmamız tarafından yapılmaktadır. Sorumluluk sahibi ekibimiz paketleri özenle taşır. Zamandan tasarruf sağlamak ve herhangi bir kayıpla karşılaşmamak adına bizimle çalışabilirsiniz.

Moto kurye çalışmaları eksiksiz olarak yerine getirilmelidir. Aksi takdirde firmanın sektördeki yeri zedelenir. Bizler sektörde hizmet vermeye başladığımız günden itibaren çalışmalarımızı büyük bir özenle gerçekleştirmekteyiz. Bilgi ve birikim sahibi ekibimizle işimizi büyük bir titizlikle tamamlıyoruz. Sizler de Kazasker kurye alanında firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.
Moto kurye olarak adlandırılan görevliler farklı sorumlulukları yerine getirmelidir. Kuryelerin sorumlulukları hem bağlı olduğu firmaya hem de müşteriye karşıdır.

Kazasker kurye alanında hizmet veren çalışma arkadaşlarımızın yerine getirdiği görevler:

  • Müşterinin bulunduğu adrese kısa sürede ulaşmak
  • Paketi motosiklete yerleştirmek ve güvenlik önlemlerini almak
  • Paketi vaktinde adrese teslim etmek
  • Paketin teslimat bilgisini firmaya ve müşteriye vermek

Kuryeler müşterinin bulunduğu adrese giderek paketi teslim alır. Alınan paket bilgileri kaydedilir ve paket, motosiklete yerleştirilir. Ardından paketi alıcı adresine kısa sürede teslim eder. Paketin teslimat sürecinin bilgisi hem firmaya hem de müşteriye verilmelidir.

Paket gönderme işlemlerinde kuryelerimiz adrese gelerek paket aldığı gibi müşterinin belirttiği adrese giderek de paket teslim almaktadır. Eğer müşterinin paketi havaalanına gelmişse kuryemiz havaalanına giderek müşteri adına gelen paketi teslim alır, müşterinin adresine paketi ulaştırır. Eğer müşteri havaalanına paket göndermek istiyorsa kuryeyi bulunduğu adrese çağırır ve paketi kuryeyle gönderebilir.

Moto kurye çalışmaları eksiksiz bir şekilde yerine getirilmelidir. Aksi takdirde maddi ve manevi kayba uğramak kaçınılmazdır. Kurye firmamız için müşteri memnuniyeti ve güveni oldukça önemlidir. Bizler değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini koruyamadığımızda sektörde başarı kaybına uğrarız. Müşterilerimizin herhangi bir sorun yaşamaması, firmamıza olan güvenini kaybetmemesi adına özenle çalışmaktayız.

Kazasker kurye alanında hizmet veren firmamız her zaman en doğru çalışmaları gerçekleştirmektedir. Taşıma için uygun motosikletler tecrübe sahibi görevliler tarafından kullanılmaktadır. Motosikletle taşıma yapılırken gerekli tüm güvenlik önlemleri alınır. Bu sayede hem kurye sağlığı hem de paket güvenliği korunur. Kuryelerimiz için paket gizlilik ve güvenlik ihlali söz konusu değildir. Özel evraklar, belgeler, dosyalar, kimlik ve pasaport gibi eşyalar güvenle taşınır. Kazasker üzerinde motorlu kurye alanında hizmet veren firmamız SYS Kurye, sektörün güvenilir ismi olarak çalışmalarını devam ettirmektedir.

İstanbul Kurye taşımacılığında zaman kaybı yaşanmaz. Müşteriler kısa sürede paketlerini teslim edebilir veya teslim alabilir. Kuryelerimiz zamanı doğru kullanmaktadır. Dilerseniz gönderdiğiniz paketler istediğiniz saatte teslim edilir. Eğer istediğiniz bir saat yoksa paketler birkaç saat içinde adrese teslim edilir.

Taşıma işlemleri güvenli bir şekilde yapılır. Tecrübeli ekibimiz çalışmalarda gerekli özeni göstermektedir. Tüm çalışma işlemleri aynı zamanda garantili olarak gerçekleştirilir. Firmamız doğru ve uygun fiyat aralığında hizmet vermeye özen göstermektedir. Kazasker kurye alanında fiyatlar paket durumuna göre değişmektedir. Eğer paketin ağırlığı ve adet sayısı artarsa fiyatlarda artış görülebilir. Firma olarak sektörde doğru ve uygun fiyat aralığında hizmet vermeye özen göstermekteyiz. Paket göndermek, detaylı bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bizler 7/24 gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla ihtiyaç ve isteklerinize en doğru çözümleri sunmaktayız.