İçeriğe geç
Anasayfa » Basınköy Kurye

Basınköy Kurye

Basınköy kurye hizmetleri ile adından sık sık söz ettiren firmamız Sys Kurye, müşterilerinin her zaman yanında olmaktadır. Sizin için gelişmeleri yakından takip ederek beklentilerinize uygun çözüm seçenekleri sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman çok önemsiyoruz. Hizmetlerimizden tam anlamıyla memnun kalmanız için daima çok çalışıyoruz.

Müşterilerimizden almış olduğumuz olumlu ve olumsuz dönüşlere göre kendimizi her geçen gün daha fazla geliştirmeye çalışıyoruz. Basınköy kurye hizmetimiz ile gönderilerinizi kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde İstanbul’un her noktasına ulaştırıyoruz. Son teknoloji ve donanımlı motorlarımız ile geçilmesi en zor olan sokaklardan kolay bir şekilde geçiyor ve trafiğe takılmıyoruz. Bu sayede zamandan tasarruf etmenizi sağlayarak sizleri çok memnun ediyoruz.

Basınköy kurye hizmetlerinden yararlanmak için Sys Kurye firmamızı tercih ederek pek çok avantajdan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Bu avantajlardan bazıları şu şekildedir:

  • Gönderileriniz kısa süre içerisinde teslim edilmektedir. Bu sayede zamandan tasarruf edebilir ve acil teslim edilmesi gereken gönderilerinizi hızlıca alıcısına ulaştırabilirsiniz.
  • Gönderilerinizi taşırken gerekli olan her türlü önlemi aldığımız için kaybolma, hasar görme ya da yanlış kişiye teslim edilme gibi sorunlar ile karşılaşmazsınız.
  • Vip kurye hizmetimiz sayesinde gönderinizin teslim edileceği adres yakın mesafede ise 15 dakika ile 30 dakika arasında, gönderinizin teslim edileceği adres uzak mesafede ise 45 dakika ile 60 dakika arasında teslim edilmektedir.
  • Firmamızı tercih ederek çok daha uygun fiyatlar ile gönderilerinizi istediğiniz konuma ulaştırabilirsiniz.
  • Firmamız ihtiyaçlarınıza uygun çözüm seçenekleri sunmaktadır.
  • Kurye hizmetimiz ile sadece teslimat işlemlerinizi değil aynı zamanda sizlere zaman kaybettiren konsolosluk ve gümrük işlemleri gibi işlerinizi de hallettirebilirsiniz.
  • Firmamızı tercih ederek anlık konum hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bu sayede gönderinizin nerde olduğunu, doğru kişiye teslim edilip edilmediğini, ne zaman teslim edileceğini ve herhangi bir sorun olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
  • Firmamızın hizmetlerinden 7 gün 24 saat boyunca yararlanabilirsiniz.

Bakırköy kurye hizmetlerimiz için kurye ve destek ekibimiz ortak bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Destek ekibimiz, kuryemizi yol durumuna, hava durumuna veya farklı durumlara göre detaylı bir şekilde bilgilendirmektedir. Kuryemizin en sakin ve kestirme yoldan gitmesini sağlayarak alıcının adresine kısa sürede ulaşmasını sağlamaktadır.

İstanbul Kurye hizmetimiz için alanında uzman ve gerekli donanıma sahip kişiler ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kuryelerimize sürekli eğitimler vererek profesyonel hale gelmelerini sağlıyoruz. Sürekli sınavlar yaparak da bilgilerini test ediyoruz.

Basınköy kurye hizmetlerimizden herkes yararlanabilsin diye fiyatlarımızı her zaman uygun tutmaya çalışıyoruz. Sene içerisinde dönem dönem kampanyalar yaparak da avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz. Gönderinizin boyuna, ağırlığına, özelliklerine, gönderinizin sizden alındığı adres ile teslim edilmesini istediğiniz adres arasındaki toplam uzaklığa, tercih ettiğiniz kurye hizmetine ve seçtiğiniz motor modeline göre uygun bir fiyatta anlaşma sağlıyoruz.

Basınköy kurye hizmetlerimizden yararlanmanız oldukça kolay. İstediğiniz gün ve istediğiniz saatte telefon numaramızdan ya da WhatsApp hattımızdan bize ulaşım sağlayabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca hizmet veren çağrı merkezi ekibimiz sizlere anında dönüş yaparak yararlanmak istediğiniz hizmet ile ilgili yardımcı olmaktadır.

İsterseniz iş yerimizi gelerek hem yüz yüze görüşebilir hem de daha detaylı bilgi alabilirsiniz. İş yerimize gelen müşterilerimizi en güzel şekilde ağırlayarak akıllarına takılmış olan soruları cevaplıyoruz. Daha önce yapmış olduğumuz işler hakkında da bilgi vererek bize her zaman güvenmenizi sağlıyoruz.

Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×