İçeriğe geç

Basınköy Kurye

Basınköy Kurye
Basınköy Kurye

Basınköy kurye hizmetleri ile adından sık sık söz ettiren firmamız Sys Kurye, müşterilerinin her zaman yanında olmaktadır. Sizin için gelişmeleri yakından takip ederek beklentilerinize uygun çözüm seçenekleri sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman çok önemsiyoruz. Hizmetlerimizden tam anlamıyla memnun kalmanız için daima çok çalışıyoruz.

Müşterilerimizden almış olduğumuz olumlu ve olumsuz dönüşlere göre kendimizi her geçen gün daha fazla geliştirmeye çalışıyoruz. Basınköy kurye hizmetimiz ile gönderilerinizi kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde İstanbul’un her noktasına ulaştırıyoruz. Son teknoloji ve donanımlı motorlarımız ile geçilmesi en zor olan sokaklardan kolay bir şekilde geçiyor ve trafiğe takılmıyoruz. Bu sayede zamandan tasarruf etmenizi sağlayarak sizleri çok memnun ediyoruz.

Basınköy kurye hizmetlerinden yararlanmak için Sys Kurye firmamızı tercih ederek pek çok avantajdan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Bu avantajlardan bazıları şu şekildedir:

 • Gönderileriniz kısa süre içerisinde teslim edilmektedir. Bu sayede zamandan tasarruf edebilir ve acil teslim edilmesi gereken gönderilerinizi hızlıca alıcısına ulaştırabilirsiniz.
 • Gönderilerinizi taşırken gerekli olan her türlü önlemi aldığımız için kaybolma, hasar görme ya da yanlış kişiye teslim edilme gibi sorunlar ile karşılaşmazsınız.
 • Vip kurye hizmetimiz sayesinde gönderinizin teslim edileceği adres yakın mesafede ise 15 dakika ile 30 dakika arasında, gönderinizin teslim edileceği adres uzak mesafede ise 45 dakika ile 60 dakika arasında teslim edilmektedir.
 • Firmamızı tercih ederek çok daha uygun fiyatlar ile gönderilerinizi istediğiniz konuma ulaştırabilirsiniz.
 • Firmamız ihtiyaçlarınıza uygun çözüm seçenekleri sunmaktadır.
 • Kurye hizmetimiz ile sadece teslimat işlemlerinizi değil aynı zamanda sizlere zaman kaybettiren konsolosluk ve gümrük işlemleri gibi işlerinizi de hallettirebilirsiniz.
 • Firmamızı tercih ederek anlık konum hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bu sayede gönderinizin nerde olduğunu, doğru kişiye teslim edilip edilmediğini, ne zaman teslim edileceğini ve herhangi bir sorun olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
 • Firmamızın hizmetlerinden 7 gün 24 saat boyunca yararlanabilirsiniz.

Moto Kurye hizmetlerimiz için kurye ve destek ekibimiz ortak bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Destek ekibimiz, kuryemizi yol durumuna, hava durumuna veya farklı durumlara göre detaylı bir şekilde bilgilendirmektedir. Kuryemizin en sakin ve kestirme yoldan gitmesini sağlayarak alıcının adresine kısa sürede ulaşmasını sağlamaktadır.

Kurye hizmetimiz için alanında uzman ve gerekli donanıma sahip kişiler ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kuryelerimize sürekli eğitimler vererek profesyonel hale gelmelerini sağlıyoruz. Sürekli sınavlar yaparak da bilgilerini test ediyoruz.

Basınköy kurye hizmetlerimizden herkes yararlanabilsin diye fiyatlarımızı her zaman uygun tutmaya çalışıyoruz. Sene içerisinde dönem dönem kampanyalar yaparak da avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz. Gönderinizin boyuna, ağırlığına, özelliklerine, gönderinizin sizden alındığı adres ile teslim edilmesini istediğiniz adres arasındaki toplam uzaklığa, tercih ettiğiniz kurye hizmetine ve seçtiğiniz motor modeline göre uygun bir fiyatta anlaşma sağlıyoruz.

Basınköy kurye hizmetlerimizden yararlanmanız oldukça kolay. İstediğiniz gün ve istediğiniz saatte telefon numaramızdan ya da WhatsApp hattımızdan bize ulaşım sağlayabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca hizmet veren çağrı merkezi ekibimiz sizlere anında dönüş yaparak yararlanmak istediğiniz hizmet ile ilgili yardımcı olmaktadır.

İsterseniz iş yerimizi gelerek hem yüz yüze görüşebilir hem de daha detaylı bilgi alabilirsiniz. İş yerimize gelen müşterilerimizi en güzel şekilde ağırlayarak akıllarına takılmış olan soruları cevaplıyoruz. Daha önce yapmış olduğumuz işler hakkında da bilgi vererek bize her zaman güvenmenizi sağlıyoruz.

Basınköy Kurye Hizmeti

Basınköy kurye hizmetlerinden yararlanmak için tercih edeceğiniz kurye firmasını iyi araştırmanız tavsiye edilmektedir. Yeterince deneyim ve tecrübeye sahip olmayan bir kurye firması ile anlaşma sağlamanız durumunda gönderiniz zarar görebilir, gönderiniz istediğiniz süre içerisinde teslim edilmeyebilir ya da hiç teslim edilmeyebilir. Tam da bu noktada kaliteli hizmetleri ile Sys Kurye firmamız her zaman ön plana çıkmayı başarmaktadır.

Profesyonel Basınköy kurye hizmetimiz ile gönderilerinizi sorunsuz bir şekilde ve en kısa süre içerisinde alıcısına ulaştırıyoruz. İşlemlerimiz sırasında bir sorun ortaya çıkmaması için alınması gereken her türlü önlemi eksiksiz bir şekilde alıyoruz. Problem yaşamanız durumunda her zaman yanınızda olarak sorunu kısa sürede hallediyoruz.

Gece gündüz demeden Basınköy kurye hizmeti vererek ihtiyacınız olan her an yanınızda olmaya çalışıyoruz. Talep ve ihtiyaçlarınıza uygun pek çok çözüm seçeneği sunarak hizmetlerimizden tam anlamıyla memnun kalmanızı sağlıyoruz. Aradığınız hizmeti bulabilmeniz için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Sys Kurye olarak bünyemizde her zaman gerekli bilgi ve birikime sahip olan kişileri bulunduruyoruz. Takım çalışması içerisinde Basınköykurye çalışmalarımızı sürdürerek en kısa süre içerisinde teslimat işlemlerinizi tamamlıyoruz. Destek ekibimiz yol durumuna, hava durumuna, içinden geçilecek semtlerin durumuna ve diğer durumlara göre kuryemizi bilgilendirmektedir. Kuryemiz bu durumlara göre gerekli tedbirlerini alarak sorunsuz teslimat hizmeti vermektedir.

Basınköy kurye hizmetlerimizi sizlere daha iyi şekilde sunabilmek için her zaman son teknoloji motorlar ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Motorlarımızın bakımlarını asla ihmal etmeyerek profesyonel hizmet sunuyoruz. Hizmetlerimiz sırasında kuryemizin güvenliğini de ön planda tutuyoruz. Gerekli olan kask, eldiven ve diğer ekipmanları temin ederek kaliteli sürüş keyfi yaşatıyoruz.

Müşterilerimizin Basınköy kurye hizmetleri ile ilgili yapmış olduğu değerlendirme ve yorumlara çok önem veriyoruz. Almış olduğumuz yorum ve değerlendirmeler neticesinde kendimizi her geçen gün daha fazla geliştirmeye çalışıyoruz. Sektörde meydana gelen yenilikleri her zaman en yakından takip ederek modern bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Sys Kurye müşterileri için her zaman avantajlı hizmet seçenekleri sunarak hizmetlerinden tam anlamıyla memnun kalarak ayrılmalarını sağlamaktadır. Basınköy kurye hizmetleri ile şu avantajlardan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

 • Gece gündüz demeden kesintisiz bir şekilde teslimat çalışmalarımızı sürdürerek istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden hizmetlerimizden faydalanmanızı sağlıyoruz.
 • Sektörde meydana gelen yenilikleri her zaman en yakından takip ederek modern bir şekilde faaliyet gösteriyoruz.
 • Fiyatlarımızı her zaman uygun aralıklarda tutarak müşterilerimizi çok mutlu ediyoruz. Avantajlı fırsatlar sunarak müşterilerimize ekonomik açıdan elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.
 • Taşıma işlemlerimiz sırasında hiçbir sorun yaşamamanız için alınması gereken her türlü tedbiri eksiksiz bir şekilde alıyoruz. Tedbirlerimize rağmen bir sorun yaşamanız durumunda en kısa sürede hallediyoruz.
 • Çeşitli özelliğe sahip gönderileriniz için profesyonel taşıma hizmeti veriyoruz.
 • Express kurye ve Vip kurye hizmeti sunarak ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyoruz.
 • Anlık konum hizmeti vererek dilediğiniz zaman gönderiniz hakkında bilgi almanızı sağlıyoruz.
 • Hem hizmet sırasında hem de hizmet sonrasında müşterilerimiz ile iletişim halinde oluyoruz. İstediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek gönderinizin son durumu hakkında gerekli bilgileri alabilirsiniz.
 • Müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine uygun pek çok çözüm seçeneği sunarak mutlu olmalarını sağlıyoruz.
 • Basınköy Kurye hizmetlerimizin yanında size vakit kaybettirecek gümrük ve eyalet işlemleri gibi işlemlerinizi adınıza biz hallediyoruz. İşlemlerimiz sırasında sizi sürekli bilgilendirerek endişelerinizi ortadan kaldırıyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp