Anasayfa » Kıraç Kurye

Kıraç Kurye

Moto kurye olarak adlandırılan görevlilerimiz bölgede bulunan iki nokta arasında paket taşımaktadır. Kuryeler motosiklet kullanarak paket taşır. Paketlerin daha rahat ve güvenilir taşınması için özel motosikletler kullanılmaktadır. Firmamız Kıraç kurye alanında hizmet vermektedir. Tam donanımlı firmamızda yeterli motosiklet ve kurye sayısı bulunmaktadır. Firmamız aynı süre içerisinde farklı adreslere kurye gönderebilir. Genellikle kuryelerimiz tek müşteri için hizmet vermektedir. Bu sayede zaman kaybı yaşanmaz ve paketlerin güvenliği korunur. Eğer kuryelerimiz aynı güzergah üzerinde iki farklı paketi taşıyacaksa müşteriden onay alır ve gerekli güvenlik önlemlerini yerine getirir.

Kıraç kurye alanında hizmet veren SYS Kurye ailemiz tecrübe sahibi ekiple çalışmaktadır. Ekibimiz sektörün önde gelen güvenilir ismidir. Paketleri motosikletle kısa sürede adrese teslim eden kuryelerimiz %100’e yakın memnuniyet sağlamaktadır. Sizler de acil teslim edilmesi gereken paketleriniz için firmamızı tercih edebilirsiniz. Maddi ve manevi zararı en az riske indirebilir, paketlerinizin güvenliğini ve gizliliğini koruyabilirsiniz.

Kıraç kurye alanında hizmet veren firmamız profesyonel hizmet vermektedir. Firmamızda görevli çalışma arkadaşlarımızla her zaman daha iyi hizmet sunmak adına bazı maddelere dikkat ediyoruz. Dikkat ettiğimiz maddeler:

  • Doğru iletişim kurmak
  • Süreci doğru yönetmek
  • Zamandan tasarruf sağlamak
  • Güvenlik önlemlerini eksiksiz almak
  • Doğru fiyat listesiyle çalışmak

İstanbul Kurye alanında hizmet veren firmamız yukarıda yer alan maddeleri daima göz önünde bulunduruyor. Firmamız öncelikle doğru iletişim kurmaya özen gösteriyor. Doğru iletişim sayesinde müşteri ve firmamız arasında iletişim kopukluğu yaşanmıyor. Tecrübe sahibi ekibimiz süreci her zaman doğru yönetiyor. Planlı ve programlı yapılan çalışmalar sayesinde olası bir aksilik yaşanmıyor. Zamandan tasarruf sağlandığı için müşteri memnuniyeti korunuyor. Firmamız güvenlik önlemlerini eksiksiz bir şekilde alıyor. Alınan önlemler sayesinde maddi ve manevi kayıpların önüne geçiliyor. Her yıl yenilenen fiyat listesi doğru ve uygun fiyatlarla güncelleniyor.

Kıraç kurye alanında yaptığımız çalışmalar arasında özel evrak, belge ve dosya taşıma yer alıyor. Firmamız kimlik veya pasaport gibi kişisel eşyalarınızı taşıyor. Kırılabilir veya ezilebilir eşyalarınız da kuryelerimizle taşınıyor. Kısa sürede teslim edilmesi gereken eşyalar ve ürünler de kuryeler aracılığıyla adrese ulaştırılıyor. Para, kimlik, çiçek, pasta, telefon, aksesuar, fotokopi gibi tüm paketler güvenli bir şekilde taşınıyor. Havaalanına veya otobüs terminaline sizin adınıza gelen paketler kuryemiz tarafından alınarak adresinize ulaştırılıyor. Geniş kapsamlı taşıma hizmeti sunan firmamız kısa sürede paket teslimi sağlıyor.

Kıraç kurye alanında fiyatlar değişmektedir. Fiyatlarda görülen bu değişiklik farklı maddelere bağlı olarak gerçekleşir. Esenyurt Belediyesi ilçe sınırları içinde taşınan paketler farklı iki nokta arasında taşınır. İki nokta arasındaki mesafe arttıkça fiyatta değişiklik görülebilir. Kuryeler farklı kategorilere ait paketler taşımaktadır. Paket türüne bağlı olarak fiyat değişikliği görülebilir. Aynı zamanda paket sayısı ve ağırlığı da fiyatları etkileyen maddelerdendir. Firmamız sektörün başarılı ismi olarak doğru fiyat aralığında hizmet vermektedir.

Çalışmalarımız doğrultusunda her zaman bütçe dostu fiyatlar belirlenir. Paket gönderme işlemleri için dilerseniz bulunduğunuz adrese kurye çağırabilirsiniz. Eğer adrese kurye çağırmak istemiyorsanız firmamıza gelerek paket gönderebilirsiniz. Adrese kurye çağırmak ücretsizdir. Firmamızın sunduğu hizmetlerden 7/24 faydalanabilirsiniz. Doğru ve güvenilir kurye hizmeti için kendimizi geliştirmeye, daha kaliteli hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Taşıma durumundaki paketlerinizin gizlilik ve güvenlik ihlali olmayacağına, doğru fiyat aralığında paketlerinizi taşıyacağımıza emin olabilirsiniz.